Samochód wjechał wczoraj w demonstrantów w Charlottesville (astrologiczne przypadki)

 

Źródło: interia.pl

G​ubernator amerykańskiego stanu Wirginia ogłosił stan nadzwyczajny w mieście Charlottesville. To reakcja na starcia, do jakich doszło pomiędzy białymi nacjonalistami oraz ich przeciwnikami. Na zatłoczonych ulicach doszło do poważnego incydentu. Samochód wjechał w tłum demonstrantów. Jedna osoba zginęła, a 19 odniosło obrażenia.

Wpis pojawił się zaraz po tym, jak z Charlottesville nadeszła informacja, że w tłum demonstrujących wjechało auto. Według świadków, ciemny sedan wjechał w ludzi z dużą prędkością, po czym wycofał i uderzył ponownie.

Rzeczniczka Centrum Medycznego Uniwersytetu Wirginii potwierdziła, że zginęła jedna osoba, a 19 zostało rannych.

 

Demonstranci określający siebie mianem „białych nacjonalistów” zorganizowali manifestację w Charlottesville w proteście przeciwko planom usunięcia z lokalnego parku pomnika generała Konfederacji Roberta Lee, dowódcy wojsk Konfederacji w czasie wojny secesyjnej (1861-1865). Zgromadzenie pod hasłem „Zjednoczyć prawicę” przedstawiali jako „demonstrację w obronie praw białych Amerykanów”.

W nocy przeszli oni przez miasto z pochodniami, skandując hasło: „Nie zastąpicie nas”. Gdy dziś rano powrócili na ulice Charlottesville, spotkali się z kontrmanifestantami. Po drugiej stronie stanęli między innymi lewicowi aktywiści i czarnoskórzy członkowie ruchu Black Lives Matter.

Podczas starć z udziałem kilkuset osób z obu grup poszły w ruch pięści, kije, gaz pieprzowy w sprayu i plastikowe butelki. Część protestujących nacjonalistów miała na głowach hełmy, w rękach trzymali plastikowe tarcze.

 

Komentarz Radtrapa:

Do zdarzenia doszło tuż przed 14-tą czasu lokalnego. Zginęła 32-letnia kobieta. W momencie kiedy samochód taranował ludzi, Księżyc właśnie tworzył wielki trójkąt ze Słońcem i Saturnem, o czym można było wcześniej przeczytać w „Znakach na niebie i ziemi (12.08-18.08.17)”.

Kilka godzin później w tym samym mieście spada śmigłowiec policyjny. Zginęło 2-óch policjantów. Księżyc tworzył wtedy aspekty z węzłami księżycowymi, pół-diament czy jakoś tak – ten aspekt akurat przeoczyłem. W zodiaku gwiazdowym był to mniej więcej punkt zerowy Barana, czyli początek  całego Zodiaku.

Przy odrobinie wprawy można by dokładnie wyznaczać czas tych rytuałów (ponieważ zamachy tego typu należy traktować jak magiczne rytuały, w których nokturnaci wierzą, że wykorzystują energię życiową swoich ofiar), bez ograniczania się tylko do prognoz, ale musiałbym jednocześnie zacząć promować płaską ziemię, wieczorynki o imperium lechickim zajmującym pół Azji, albo chociaż publicznie i w kajających spazmach całować gify z Chrystusem i owcami, ponieważ tak się zabawnie składa, że większość poszukiwaczy prawdy woli słuchać o mitach które nie działają, niż o tym co działa naprawdę.

Nawet jeśli to co działa również brzmi na początku jak banialuk.

Po tych wydarzeniach pojawiła się informacja o policyjnym śmigłowcu, który rozbił się w pobliżu Charlottesville. Maszyna runęła na zalesiony teren. Zginęło dwóch członków załogi – poinformowała miejscowa policja. Nie są znane przyczyny katastrofy.(http://www.tvn24.pl)

 

Reklamy

One comment on “Samochód wjechał wczoraj w demonstrantów w Charlottesville (astrologiczne przypadki)

 1. a propo Hiszpanii…
  w tv dementują że psychol miał bombowy pas na sobie… więc była to atrapa.
  Pytam więc… skoro to atrapa, to jaki to terrorysta i po co mu była atrapa?
  A jeśli była to atrapa, to po co po kilku godzinach przyznaje się do tego państwo islamskie?? ;)))

  Baronowie planety pogubili się w ogłupianiu ludzi
  pzdr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s