Gematria „Bad Blood” Taylor Swift

 

Wyjaśnienie poniższych wyliczeń znajdziesz w artykule o tajnym szyfrze iluminatów. Możesz też sprawdzić pierwszy artykuł wyjaśniający jego konkretne zastosowanie.

W przypadku tekstów piosenek iluminaci/nokturnaci stosują redukcję numerologiczną (np. 12 + 10 = 3 + 1 = 4), chyba że wcześniej wychodzi tzw. liczba mistrzowska (np. 12 + 21 = 33).

Zremiksowana wersja piosenki „Bad Blood” w której występuje również raper Kendrick Lamar, została wypuszczona dnia 17 maja 2015 r. , w trakcie trwania pomniejszego żydowskiego święta Dnia Jerozolimy (Jom Jerushalaim), zwanego też Dniem Zjednoczenia Jerozolimy, obchodzonego na cześć odbicia miasta i ustanowienia nad nim izraelskiej kontroli podczas Wojny Sześciodniowej (czerwiec 1967).

Teledysk do piosenki otrzymał nagrody za Najlepszy Teledysk na 2015 MTV Video Music Awards oraz na gali nagród Grammy (58 edycja).

Mówiło się, że piosenka została napisana jako „diss” na jedną, konkretną osobę. To bardzo możliwe, nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, załatwiając własne porachunki i przy okazji sprzedając słuchaczom przekaz Iluminatów. Dla nich słowa są magią która wpływa na świat i naturę rzeczywistości, dlatego z punktu widzenia magii hermetycznej zależy im na tym, aby tego rodzaju przekazu było w mediach jak najwięcej.

Teledysk zaczyna się od sceny walki dwóch kobiet (towarzyszek broni) z rozczarowanymi życiem pracownikami korpo. Kobiety nazywają się Catastrophe oraz Arsyn, miejscem akcji jest natomiast londyński biurowiec. Na początku widać nawet londyńskie City, wraz z jego słynną „szyszką”.

CATASTROPHE (46/1)

ARSYN (15)

15 to wartość angielskiego słowa „blue” oznaczającego kolor niebieski, oraz „good” czyli dobro. Ponieważ założeniem każdej gematrii jest to, że słowa posiadające tą samą wartość liczbową posiadają ze sobą jakieś mistyczne połączenie, to przyjmuję że liczba 15 w ich kodzie oznacza wszystko to co uznają za słabe, niepotrzebne czy iluzoryczne, czyli to co doprowadziło do stworzenia wszechświata.

Za liczbą 15 stoi wszystko to czego nokturnaci chcą się pozbyć, aby móc wyjść z dualistycznej natury świata i powrócić do stanu jedności (czytaj: nicości). Już sam fakt propagowania przez nich takich idei jak gender, homoseksualizm, androgynizm czy transhumanizm (przetransferowanie ludzkiej  świadomości do rzeczywistości wirtualnej) powinno dać wszystkim do zrozumienia, że jest to coś więcej niż teoria. Chodzi o złamanie wszelkich praw natury.

Idea „niebieskiego” czy też „dobra” spowodowała rozdzielenie tzw. monady. Wraz z rozdzieleniem jedności powstało „dobro” i światło, ale również „zło” i cień.

Widzimy że Arsyn (5 liter) zdradza swoją towarzyszkę, odbierając jej zdobyczną walizkę i wykopując przez okno wieżowca. W tej samej klatce filmu widzimy też London Bridge.

Od tej chwili sztamy już nie ma. Arsyn zdradziła Catastrophe (11 liter), rozrywając unię na dwie opozycyjne względem siebie części.

Odrzucona Katastrofa zaczyna więc przygotowania do zemsty.

 

* * *

 

BAD (7) BLOOD (12)

7 + 12 = 19 (1)

 

Teksty piosenek potrafią być długie, dlatego stosują przy nich redukcję. Reszta bez redukcji. Zauważcie jak się ustawiają zredukowane liczby w pierwszej zwrotce piosenki (zostały oznaczone kolorami).

 

FRAGMENTY TEKSTU:

 

Cause (21), baby (7), now (7) we (9) got (16) bad (7) blood (12) = 3+7+7+9+7+7+3 = 43

You (10) know (10) it (12) used (21) to (9) be (7) mad (6) love (14) = 35 (8)


So (8) take (16) a (1) look (9) what (18) you’ve (20) done (12) = 39 (12)


‚Cause, baby, now we got bad blood = 43


Hey = 13

Kochanie między nami jest teraz zła krew (43 – zemsta), wiesz, że to była szalona miłość (8-wieczność), zobacz co narobiłaś (12 – świat), kochanie między nami jest teraz zła krew (43). Hej (13 – nadziejo).

 

WELVIN (22) DA (5) GREAT (25)

22 + 5 + 25 = 52

W całym klipie widzimy 18 podpisanych postaci. Liczba 18 (życie) towarzyszy nam w całej tej historii długich przygotowań „czerwonych” do zemsty na „niebieskiej”. Przygotowania i trening Catastrophe służą jako dość bajkowa, ale jednak analogia do tysięcy lat żmudnej pracy tajnych stowarzyszeń, których celem od samego początku było „zbawienie” – czyli wyswobodzenie się ze świata materii (wliczając w to również tą część ludzkości, która ani nie podziela ich poglądów, ani tym bardziej nie wie o co naprawdę chodzi w całej „globalnej konspiracji”).

Czerwona raca (w siedzibie X-Menów nie obowiązują zakazy stadionowe):

Na początku treningów czerwony motor Catastrophe nie potrafi prześcignąć niebieskiego motoru instruktorki imieniem Domino. Wszystko zmienia się pod koniec klipu, kiedy czerwień zaczyna dominować nad Domino (niebieską).

DOMINO (15)

 

Now (7) we (9) got (16) problems (26) = 7 + 9 + 7 + 8 = 31

And (6) I (5) don’t (14) think (22) we (9) can (5) solve (20) them (19) = 37 (1)

You (10) made (11) a (1) really (17) deep (17) cut (16) = 27

And (6), baby (7), now (7) we (9) got (16) bad (7) blood (12) = 46(1)

Hey = 13

Oh (8), it’s (18) so (8) sad (11) to (9) think (22) about (18) the (18) good (15) times (24), you (10) and (6) I (5) = 82 (1)

Teraz mamy problemy (31) I nie sądzę byśmy mogli je rozwiązać (1) Zrobiłaś naprawdę głębokie cięcie (27) I kochanie między nami jest teraz zła krew (1) Hej (13) Oh, jakie to smutne myśleć o dobrych czasach, tylko ty i ja (1)

 

Doskonale przygotowana do walki czerwonowłosa Catastrophe wraz z całą drużyną staje do walki z Arsyn (błękitem). W tle płomienie, rakiety i … londyńskie City. Ponownie.

Resztę ukrytych wiadomości zostawiam dla tych którzy chcą potrenować i samemu coś policzyć.

 

TAYLOR (19) SWIFT (28) = 47 (11)

 

Spośród wielu innych hitów Taylor Swift, „Shake It Off” też ma zabawny przekaz ukryty w tytule:

SHAKE (21) IT (12) OFF (14)

21+12+14 = 47 (11)

SHAKE (21)

IT (12)

OFF (14)

(14 to coś złego, jeszcze nad tym myślę)

Strząśnij ten świat.

 

Przydałaby się niewielka pomoc w rozpropagowaniu tego tematu. Ja rozumiem, że unikalny na skalę światową precedens zhakowania kodu najwyższej elity nie może się równać z tematyką szczepionek i medycznej marihuany, ale ludzie, ja was proszę… weźcie wy się zastanówcie po co w ogóle „szukacie prawdy” i co to słowo oznacza.

Jeśli świat nie chce sam siebie ratować, to może oni mają rację? Lepiej im nie wchodzić w paradę i zajmować się tematami zastępczymi, mniej lub bardziej niedorzecznymi, ale wciąż tak samo zastępczymi. Ewentualnie można też klęczeć na kolanach, modlić się do bajek które tajne kulty napisały tysiące lat temu, i czekać aż Wielka Praca zostanie ukończona. Niech się już ten prawdziwy Stwórca przyzna do błędu i gasi światło.

Wtedy nareszcie nie będzie potrzeby stawiać czoła czemukolwiek. Nigdy więcej problemów, nigdy więcej medycznego palenia jointów i polskich obozów śmierci w zagranicznej TV. Nastąpi wiekuisty spokój, na wieki wieków amen.

 

Radtrap

 

 

 

Reklamy

8 comments on “Gematria „Bad Blood” Taylor Swift

 1. W reakcji na apel o „pomoc w rozpropagowaniu (…) tematu” „zhakowania kodu najwyższej elity” chciałbym postawić Ci pytanie.
  Każesz zastanowić się „po co w ogóle „szuka(-my) prawdy” i co to słowo oznacza”.
  Do jakich wniosków w tym zakresie doszedłeś Ty?
  Czy prawda jest tylko jedna?
  Czy jedyną drogą, jaka może nas do niej doprowadzić są dostępne dowody?
  Czy osiągniemy cel, gdy WSZYSTKO połączy się w jedną spójną całość?
  Zakładam, że Ty nie możesz wskazać wspólnego mianownika, skoro apelujesz o pomoc w rozpracowaniu elity.
  Czy nie dopuszczasz możliwości, że ktoś już to zrobił i odpowiedział na pytanie, czemu ludzie podzielili się na tych, którzy nie chcą się ratować i wolą „zajmować się tematami zastępczymi” i tych, którzy dążą do samozbawienia?
  Może przyczynia się ku temu właśnie wykonywana przez elity „Wielka Praca”, której KOORDYNATOR (i tu jest pies pogrzebany) chce, by „prawdziwy Stwórca przyzna(ł) się do błędu”?
  Krzysztof Nesteruk z Olsztyna

  • Nie apeluje o rozpracowanie „elit”, bo to zostało już dokonane, wliczając w to rozpracowanie stworzonej przez nich religii – ja apeluje o rozpowszechnianie nowych odkryć. Tak, prawda jest jedna, można ją ujrzeć dzięki faktom i dowodom, a nie dzięki wierze w niewidzialnego przyjaciela i zacietrzewieniu.

 2. To nie jest wiara w „niewidzialnego przyjaciela”, tylko WIEDZA o tym, że ten świat został przez Niego stworzony, skoro oczywistym jest, że KAŻDE DZIEŁO MA SWEGO TWÓRCĘ. Czy jest przyjacielem, to kwestia indywidualna, można się jednak domyślać, że podobnie jak jego przeciwnik, też ma swoich ludzi.

 3. 1) Czyli – mówiąc o wierze w „niewidzialnego przyjaciela” – nie kwestionowałeś istnienia Stwórcy, tylko jego przyjacielskość.
  2) Oczywiście nikt Mu nie może zagrozić. Przeciwnikowi pozostaje zadowolić się tym, że Stwórca będzie zmuszony wymazać z Księgi Żywota większą część ludzkości (korony stworzenia), która to nie baczy na jego prawa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s