Odkurzone na weekend

 

Oto kilka propozycji lektury na wieczorne dni, rzecz jasna jak już odtajecie po grillu i wspomagaczach. Artykuły odkurzone:

 

Jak rozmawiać z człowiekiem negującym istnienie spisków?

„Nie myl swojego niekompetentnego i skretyniałego polityka z rządem cieni. Ukryte w ciemnościach elementy globalnej konspiracji są bardzo efektywne w planowaniu, przeprowadzaniu oraz ukrywaniu swoich działań. Weźmy dla przykładu Projekt Manhattan. Setki renomowanych naukowców ukrywanych było miesiącami na pustyni, pracując nad bombą atomową. Pracowało przy tym ponad 100.000 ludzi w trzech sekretnych miastach, każdy z nich zobowiązał się do milczenia. Zdetonowali tą bombę na pustyni i nikt nie puścił na ten temat pary z ust! Ten projekt był tak tajny, że kiedy zmarł prezydent Roosevelt i wice-prezydent Truman zajął jego miejsce, o istnieniu projektu poinformowali go dopiero doradcy Roosevelta! Jak widzisz rząd cieni jest bardzo efektywny w tych sprawach!” (czytaj dalej)

 

Przekazy podprogowe:

Również wykorzystywana jest zaskakująco duża ilość podprogowej symboliki związanej ze śmiercią – czaszki ukryte w lodzie, kostkach, chmurach itd., słowo DEATH (śmierć) lub DETH często jest ukryte w tle. Podczas ludzkiego rozwoju percepcja podprogowa była z pewnością związana z przetrwaniem i przystosowaniem. Innowacyjni twórcy tacy jak artyści, poeci, pisarze i kompozytorzy wykorzystywali przez stulecia potencjały podprogowe człowieka. W co najmniej jednym obrazie Rembrandta, dla przykładu można odnaleźć ukryte słowo SEX (seks po holendersku). Obrazy Monet’a również w to obfitują. (czytaj dalej)

 

Ukryte w Biblii #4: Transfiguracja

W Ew. Jana 7 czytamy, że Chrystus potajemnie udaje się do Jerozolimy na Święto Namiotów. W połowie święta (Jana 7) ujawnił się w Świątyni, nauczając i sprzeczając się z uczonymi w Piśmie. Przy końcu święta udał się na Górę Oliwną (Jana 8). Gdy schodził z niej dnia następnego, trwało już Szemini Aceret, które jest również dniem szabatu. Uzdrowił wtedy człowieka, co wzbudziło gniew faryzeuszy, wściekłych za to, że uczynił to w szabat (Jana 9). Stąd wiemy, że w dniu zejścia z Góry Oliwnej trwało Szemini Aceret, dzień szabatu, dzień 3 kwadry księżyca oraz 33 urodziny Chrystusa. (czytaj dalej)

 

Dawid John Oates (Wsteczna mowa – głos podświadomości)

Później, jeszcze tego samego dnia, ponownie doznałem oszołomienia, kiedy usłyszałem wyraźne słowa, odtwarzając wstecz kolejne nagranie: “Jest okropnie postrzelony. Zaczekaj. Spróbuj jeszcze raz i poszukaj”. Zacząłem odtwarzać taśmę w przód i usłyszałem głos osoby, która na żywo komentowała zamach na prezydenta Johna F. Kennedy’ego dokonany w roku 1963 w Dallas w Teksasie. Z nagrania odtwarzanego w przód wyizolowałem słowa, które znajdowały się w tym samym miejscu, co powyższy komentarz słyszalny, gdy taśmę odtwarza się wstecz. Słowa te układały się w następujące zdanie: “Szpital Park-land, miała miejsce strzelanina”. Słowa te wypowiedziano dokładnie wtedy, kiedy sprawozdawca radiowy zdał sobie sprawę, że miała miejsce strzelanina. (czytaj dalej)

YES (13) WE (9) CAN (5)

13+9+5 = 27

 

UFO i post-nazistowskie bazy na Antarktydzie?

Proszę wyobrazić sobie jakie konsekwencje miałoby ujawnienie informacji o tym, że główne niemieckie bazy, znajdujące się poza granicami Niemiec, nie były objęte ustaleniami traktatu pokojowego, zaś przywódcy Trzeciej Rzeszy mogli wywieźć większość opracowanej przez nazistów technologii – w tym ich najważniejsze i ściśle ukrywane projekty – do odległych, bezpiecznych miejsc… na przykład na Antarktydę. (czytaj artykuł)

 

 

Reklamy

One comment on “Odkurzone na weekend

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s