Bliźnięta i wyjaśnienie triku biblijnej Bestii

 

Nie zgadzam się z wieloma tezami Billa Donahue, ale często go oglądam, ponieważ można wyciągnąć z jego wykładów mnóstwo ciekawych informacji. Co słuchacz zrobi z tymi najbardziej interesującymi – to już jego sprawa. Można o tym myśleć jak o szukaniu małych puzzli porozrzucanych w najróżniejszych miejscach.

Zanim jednak ktokolwiek sprawdzi nagranie które dzisiaj zaproponuję, chciałbym się podzielić pewną, kolejną już, myślą.

Znak Bliźniąt, znak twórców chrześcijaństwa, ale także astrologicznych trików w rodzaju Zodiaku tropikalnego który dla Zodiaku gwiazdowego jest tym, czym NT jest dla ST, a mianowicie sprytną próbą zastąpienia. Ludźmi odpowiedzialnymi za te wszystkie zmiany są w istocie nokturnaci, od lat niesłusznie nazywani przez nas iluminatami, najprawdziwsi gnostycy pragnący zniszczenia całego Stworzenia. Kluczami do zrozumienia dlaczego ktokolwiek odważa się stawiać taką tezę są astrologia i numerologia, dwie dyscypliny przy pomocy których spisano oba „testamenty”. Dzięki nim można odszyfrować prawdziwe przesłanie dwóch dualistycznych połówek Biblii.

Przykład:

W Torze czytamy o Stwórcy który po zakończonej Kreacji oglądał swoje dzieło i stwierdzał, że „to jest dobre”. I widział, że to jest dobre. Hebrajskie słowo „tov” oznacza „dobre”. Gematria „tov” wynosi 17.

Księga Apokalipsy opisuje Bestię, straszną, niegodziwą Bestię wychodzącą z morza, z siedmioma głowami i dziesięcioma rogami.

W semickich językach, a więc także w hebrajskim, pisze się od prawej do lewej i podobnie układa się liczby. Jeśli dobrze zrozumiałem sprawdzone wcześniej przykłady, to jeśli ktoś chciałby napisać „17”, to najpierw napisze „7”, a dopiero później „10”.

71 / 17

To było dobre (Tov) czy niegodziwe (Bestia) ? Jak uważasz?

7 głów + 10 rogów = 17

Może jeszcze inaczej?  Na 10 rogach Bestii widać przecież 10 koron (7,10,10), tak więc możliwe jest również ukrycie liczby 117 ? (11+7)

Bestia w Apokalipsie może tym samym zawierać w sobie wszystkie liczby które w Torze reprezentują Stworzenie (czyli 17 i 18).

Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię (Rodz. 1:1)

 

 

Liczba Bestii 666 (6+6+6=18)

6x6x6=216 (więcej o 216 tutaj)

 

„Maus”

 

CHAI = Życie

Oto Liczba Bestii = 666 (18)

Więcej informacji w artykule Bestia ujawniona.

 

1×2 = 2

1,2,4,8,7,5,1,2,4,8,7,5… (zobacz także „Sekret cyfr 3,6 i 9 w końcu ujawniony”)

 

Dioskurowie to z kolei znak apostołów Jana i Jakuba, ale również Szawła, a także mesjańskiego uzurpatora oraz „szerokiej bramy” (którą może być również Koziorożec). Więcej informacji o Dioskurach można znaleźć tutaj.

C.d.n.

 

 

Radtrap

 

WSPOMNIANY WYKŁAD O BLIŹNIĘTACH:

 


 

Dzisiaj kolejne odcinki nowego „Twin Peaks”. Wiecie może do czego piją TWIN Peaks?

 

TWIN (17) PEAKS (18)

Amazing life.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s