Sekret cyfr 3,6 i 9 w końcu ujawniony

 

Źródło: lifecoachcode.com, tłum. Radtrap

 

Nikola Tesla przeprowadził niezliczoną ilość tajemniczych eksperymentów, lecz największą z tajemnic był on sam. Prawie wszystkie genialne umysły posiadają jakąś obsesję, zaś Nikola Tesla posiadał wyjątkowo wielką!

Dlatego okrążał budynek 3 razy zanim wkroczył do środka, czyścił swoje talerze chusteczką 18 razy, mieszkał w pokojach hotelowych których numer można było podzielić przez 3. Robił kalkulacje dotyczące jego najbliższego otoczenia szukając wyników podzielnych przez 3, dokonując przy ich pomocy wyborów. Jeśli mógł, wszystko co robił , robił w zestawach po 3 razy.

Niektórzy twierdzą, że cierpiał na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, inni natomiast mówili, że był po prostu bardzo przesądny.

Prawda leży jednak znacznie głębiej.

“Gdybyś rozumiał niezwykłość cyfr trzy, sześć i dziewięć, posiadałbyś klucz do wszechświata.” – Nikola Tesla

Jego obsesja nie dotyczyła tylko liczb, ale przede wszystkim cyfr 3,6 i 9!

Cierpiał więc na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, był przesądny, mimo wszystko wybrał ten zestaw cyfr nie bez przyczyny.

Tesla twierdził, że to właśnie one były niezwykle ważne. Nikt go nie słuchał. Wyliczał nawet punkty węzłowe wokół planety mające związek z cyframi 3,6 i 9! Dlaczego one?

 

Co Nikola Tesla chciał żeby świat zrozumiał?

 

Uwaga: Teraz będzie jeszcze dziwniej!

Po pierwsze musimy zrozumieć podstawowy fakt – my nie stworzyliśmy matematyki, tylko ją odkryliśmy. To ona jest uniwersalnym językiem i prawem. Niezależnie od tego w której części wszechświata się znajdujesz, 1+2 zawsze da 3! Wszystko we wszechświecie przestrzega tego prawa!

the-golden-ratio

Istnieją wzory naturalnie występujące we wszechświecie, wzory które odkrywamy w życiu, galaktykach, gromadach gwiezdnych, ewolucji i w praktycznie wszystkich naturalnych systemach. Przykładami takich wzorów są Złoty Podział i Święta Geometria.

Jednym ze szczególnie ważnych systemów które natura wydaje się przestrzegać jest system binarny, w którym wzór zaczynający się od cyfry 1 jest kontynuowany poprzez ciągłe podwajanie swojej liczby. Komórki oraz embriony rozwijają się zgodnie z tym świętym wzorem: 1,2,4,8, 16, 32, 64, 128, 256…

binary-system

Niektórzy nazywają ten wzór Boskim Modelem (ang. Blueprint of God) .

Trzymając się tej analogii, sama matematyka może być Bożym odciskiem palca (bez mieszania w to żadnej religii!).

W matematyce wirowej (nauka o torusie) znajdujemy powtarzający się bez końca wzór: 1, 2, 4, 8, 7, potem 5, i ponownie to samo; 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2, 4…

Jak sami widzicie cyfry 3,6 i 9 nie są częścią powyższego ciągu. Naukowiec Marko Rodin wierzy, że cyfry te reprezentują wektor przejściowy z 3-ego wymiaru do 4-ego, wektor który nazwał polem przepływu (ang. flux field). Pole te, jak się przypuszcza, jest energią wyższego wymiaru wpływającą na przepływ energii pomiędzy pozostałymi sześcioma cyframi.

Randy Powell, uczeń Marko Rodina, mówi z kolei, że jest to sekretny klucz do darmowej energii, coś co jak wiemy Tesla zdołał osiągnąć za swojego życia.

The Secret Behind 3, 6, and 9 Coil

 

Pozwólcie, że wyjaśnię

 

Zacznijmy od cyfry 1, podwójmy ją -mamy teraz 2, podwajamy 2 i uzyskujemy 4; 4×2 = 8, 8×2=16, gdzie 1+6=7, 16×2=32, gdzie 3+2=5 (możemy też podwoić cyfrę 7 uzyskując wynik 14 który również daje cyfrę 5), podwojenie 32 da 64 (podwojenie 5 da 10), a 6+4 po redukcji daje 1. Jeśli będziemy kontynuowali, wciąż widać ten sam wzór: 1,2,4,8,7,5,1,2…

Jeśli zaczniemy od 1, ale będziemy się cofać za pomocą dzielenia, wzór będzie wyglądał podobnie, tyle że od tyłu: dzieląc 1 na pół otrzymujemy 0,5 (5). Dzieląc 5 na pół uzyskujemy 2,5 (2+5=7) itd.

Ponownie jednak nie widzimy nigdzie cyfr 3,6 i 9! Zupełnie jakby były ponad tym wzorem, wolne od jego ograniczeń.

vortex-based-mathematics

Zauważamy jednak coś ciekawego w momencie ich podwajania. 3×2=6, 6×2=12, ale 1+2 =3. W tym wzorze nie ma 9-tki! Tak więc to 9 jest czymś w pełni poza, jest wolna od obu wzorów.

Gdy jednak podwoisz 9, rezultatem zawsze będzie 9: 18,36,72,144,288,576…

 

Nazywają to Symbolem Oświecenia!

 

Patrząc na piramidy w Gizie, widzimy nie tylko trzy duże piramidy znajdujące się tuż obok siebie, odwzorowujące położenie trzech gwiazd w Pasie Oriona, widzimy również grupę trzech mniejszych piramid w pobliżu trzech wielkich.

the-symbol-of-enlightenment

Dowodów na to, że natura używa symetrii trzykrotności i sześciokrotności mamy aż nad to, a jednym z nich jest heksagonalny kształt np. plastrów miodu.

Kształty te znajdujemy w naturze, natomiast starożytni wykorzystywali je w swojej uświęconej architekturze i budynkach.

Czy to możliwe, że jest coś wyjątkowego w tajemniczej cyfrze 3? Czy to możliwe, że Tesla odkrył ten wielki sekret i wykorzystał tą wiedzę do obejścia limitów nauki i technologii?

 

Niezwykłość 9-tki!The magnificence of 9

Yin Yang

Powiedzmy, że istnieją dwa przeciwieństwa, jeśli chcesz możesz nazwać je światłem i ciemnością. Są jak północ i południe w polu magnetycznym.

Jedna ze stron to 1,2 i 4, druga strona to 8,7 i 5. Podobnie jak z elektrycznością, wszystko we wszechświecie jest przepływem pomiędzy tymi dwoma biegunami, jak w kołyszącym się wahadle: 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2… (jeśli wyobrazisz sobie ten ruch, będzie przypominał symbol nieskończoności)

vortex-math

Torus

Obie strony są jednak zarządzane przez 3 i 6.

3 zarządza 1,2 i 4.

6 zarządza 8,7 i 5.

Jeśli przyjrzeć się temu bliżej, wzór wygląda na jeszcze bardziej niezwykły – 1+2= 3; 2+4=6, 4+8 daje 3; 8+7 daje 6; 7+5 daje 3; 5+1 daje 6; 1+2 daje 3…

Ten sam wzór w uproszczeniu: 3,6,3,6,3,6…

Obie strony, 3 i 6, są zarządzane przez 9, która pokazuje nam coś spektakularnego.

Patrząc na 3 i 6, widzimy że 3 i 6 daje 9, 6 i 3 również daje 9, wszystkie cyfry razem dadzą 9….

Tak więc 9 reprezentuje unię obu stron. 9 jest samym wszechświatem!

Wibracja, energia i częstotliwość.

3,6 i 9!

“Gdybyś rozumiał niezwykłość cyfr trzy, sześć i dziewięć, posiadałbyś klucz do wszechświata.” – Nikola Tesla

Mamy tutaj ukrytą, głębszą prawdę filozoficzną.

Wyobraź sobie tylko co możemy osiągnąć, jeśli zastosujemy tą świętą wiedzę w codziennej nauce…

“Kiedy nauka zacznie badać zjawiska nie-fizyczne, w ciągu dekady zrobi większy progres niż przez wszystkie minione wieki swojego istnienia.” ― Nikola Tesla

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s