Ezoteryczna Eurowizja

 

No i co ja mogę teraz zrobić? Niewiele mogę, dryfując tak sobie po katastrofie na otwartym morzu, doceniając, że przynajmniej świeci słońce i nucąc „always look on the bright side of life”, wrzucam list do butelki i rzucam jak najdalej. Oto i list.


Drogi znalazco

To nie jest „tylko” Eurowizja. To jest zaszyfrowany przekaz dotyczący Planu Iluminatów, który kilka dni temu przekształcił się również w oficjalne wypowiedzenie wojny. Człowiek może się mylić, ale nie mogą się mylić cyfry które wyrażają prawdziwą naturę całego naszego wszechświata. One ciągle będą w tym samym miejscu, znacząc dokładnie to samo co zawsze. Niech więc same teraz pokażą, gdzie przebiega prawdziwa linia frontu.

 

ŁACIŃSKA GEMATRIA

 

Kiedy czytamy na temat gematrii, napotykamy często na stwierdzenia typu: „Grecy, Żydzi i Hindusi używali gematrii, przypisując poszczególnym literom liczby…”, w rzeczywistości jednak każdy rodzaj pisma zawiera jakąś formę gematrii. W świecie współczesnym niewiele już osób czyta w koine, hebrajskim czy w sanskrycie, natomiast większość zna alfabet łaciński. Czytamy i piszemy używając właśnie tego alfabetu, nawet nie zdając sobie sprawy, że w naszych słowach zawarty jest ukryty przekaz.

Iluminaci stosują następujący klucz dla gematrii łacińskiej:

 

Stosują go nie dlatego, że sobie tak wymyślili i tak chcą go odczytywać, ale dlatego, że odkryli jego faktyczne działanie.

26 liter alfabetu łacińskiego, po 13 w dwóch rzędach. Liczenie do 7, a później z powrotem do 1. W ten sposób odwzorowujemy dualistyczną formę wszechświata, pamięć o tym, że wszystko ma swoje odbicie. Nawet Bóg.

 

Jeśli nie spotkaliście się jeszcze z pojęciem diady, pojęciem kluczowym dla zrozumienia tego co dokładnie planują zrobić Iluminaci, to powinniście zapoznać się z np. tymi artykułami.

W internecie spotkacie się z określeniem „angielska gematria”, można ją jednak zastosować do każdego pisma używającego alfabetu łacińskiego. Pierwszeństwo ma tutaj język angielski (najpopularniejszy język świata), ale jeśli jakiegoś słowa nie ma w języku angielskim, jak w przypadku nazw własnych, to wtedy stosujemy pisownię oryginalną. Litery specyficzne dla niektórych języków traktujemy jako ich pierwowzory (np. polskie „ć” jako „c”).

Pokazując w jaki sposób stosuje się ten klucz dla zwycięzców Eurowizji, wytłumaczę przy okazji pojęcie astrologicznych concept-songów, ponieważ każdy zwycięzca od roku 2012 to piosenka o tematyce astrologicznej.

Każdy zwycięzca od roku 2012 śpiewa na temat własnego znaku zodiaku tropikalnego.

 

CONCEPT SONGS

 

2012: Loreen „Euphoria” (Szwecja – Trzy Korony)

Znak Waga.

Gematria „Euphoria” = 33/6

Waga równowaga, czyli znak pełnej równowagi, tutaj wyrażonej również jako liczba mistrzowska 33. Unia dwóch trójkątów, heksagram, „Gwiazda Dawida”.

W okultyzmie pełna równowaga oznacza pokonanie dualistycznej natury świata, a tym samym wyswobodzenie się z materialnego więzienia, jak nazwali by je gnostycy.

Fragment piosenki:

Euphoria
Forever, ’till the end of time
From now on, only you and I
We’re going up, up, up, up, up, up, up
Euphoria An everlasting piece of art
A beating love within my heart
We’re going up, up, up, up, up, up, up

Forever we sail into infinity,
We’re higher, we’re reaching for divinity

„Reaching for divinity”- osiągniecie boskości („będziecie jak bogowie”). W tej koncepcji, kiedy człowiek doznaje pełnego oświecenia, wyswobadza się z łańcuchów świata i zaczyna iść do góry, do góry, do góry… (up, up, up, up, up, up, up). Zauważcie, że słowo „up” powtarzane jest 7 razy. Ale – tu jest ukryty żart – słowo „up” w gematrii wynosi 9.

2013: Emmelie de Forest „Only teardrops” (Dania – Trzy Lwy)

Znak Ryby.

Gematria „Only Teardrops” = 7

„Only” ma wartość 7, „Teardrops” 9.

7+9 = 16(7)

Fragment piosenki:

How many times can we win and lose?
How many times can we break the rules between us?
Only teardrops

How many times do we have to fight?
How many times till we get it right between us?
Only teardrops

Ciągła walka 7 z 9 jest jak reakcja łańcuchowa dostarczająca energii naszemu wszechświatowi, zapewniająca bezustanny ruch, zarówno w świecie ożywionym jak i nieożywionym. W królestwie zwierząt i ludzi widzimy to jako walkę o przetrwanie – na przemian ktoś wygrywa (7) ponieważ ktoś inny przegrywa (9). Nieprzerwany konflikt którego efektem jest powstanie tego, co nazywamy cierpieniem. Cierpienie symbolizowane jest przez łzy (teardrops) – dwie słone łzy, słone tak jak dwie Ryby.

Ryby to bardzo „cierpiętniczy” znak, znak odrealnienia, bujania w obłokach – te bujanie w obłokach przynosi ból, ponieważ często nie przeżywa ono zderzenia z rzeczywistością i faktami. Dlatego Era Ryb przyniosła nam religię znaną jako chrześcijaństwo, gdzie cierpienie/męczeństwo jest największą z cnót.

Emmelie de Forest jest spokrewniona z brytyjską rodziną królewską. For real.

2014: Conchita Wurst „Rise like a phoenix” (Austria – Czarny orzeł)

Znak Skorpion (Orzeł/Feniks)

Gematria „Rise like a phoenix” = 8

Dla starożytnych kultur Skorpion był Orłem, co jest szczególnie ciekawe gdy pomyślimy o starożytnych Egipcjanach – to nie był tylko znak Orła, ale Feniksa, czyli ognistego ptaka odradzającego się w płomieniach.

Rozumiecie, 8.

 

6 dni Bóg tworzył, 7-mego dnia odpoczywał. Dzień 8-my to początek nowego. Nie tylko nowego tygodnia, to symbol wszystkiego co nowe.

Fragment piosenki:

Peering from the mirror
No, that isn’t me
Stranger getting nearer
Who can this person be
You wouldn’t know me at all today from the fading light I fly

Rise like a phoenix
Out of the ashes seeking rather than vengeance
Retribution you were warned
Once I’m transformed
Once I’m reborn
You know I will rise like a phoenix
But you’re my flame

Zwycięstwo Conchity Wurst to element propagandy gender, transpłciowości, czyli czegoś nowego dla europejskiego społeczeństwa.

W dniu finału ESC 2014 Słońce znajdowało się w opozycji do Saturna, co wzmaga powszechny brak poszanowania dla praw rządzących światem, a które w tym przypadku były symbolizowane przez Saturna. Demiurg stworzył przecież mężczyznę jako mężczyznę, a kobietę jako kobietę. Dodatkowo, Mars znajdował się w równie silnej opozycji do Wenus – mamy tutaj pierwiastek męski i żeński w konflikcie, czyli problem tożsamości płci.

2015: Måns Zelmerlöw – Heroes (Szwecja – Trzy korony)

Znak Bliźnięta.

Gematria „Heroes” = 11/2

11 jest liczbą antymesjasza, uzurpatora. To brama do wyzwolenia (?) z materii – dwie kolumny, dwóch bliźniaków, dwóch budowniczych. Bliźnięta są czasami nazywane w astrologii znakiem dwulicowym, ponieważ są jak dwie osobowości zamknięte w jednym ciele. Nigdy nie wiesz z którym bliźniakiem właśnie rozmawiasz.

Fragment piosenki:

Don’t tell the gods I left a mess
I can’t undo what has been done
Let’s run for cover

What if I’m the only hero left
You better fire off your gun
Once and forever

He said go dry your eyes
And live your life like there is no tomorrow son
And tell the others
To go sing it like a hummingbird
The greatest anthem ever heard

We are the heroes of our time
Heroes
But we’re dancing with the demons in our minds
Heroes

W mitologii greckiej Bliźniacy to Kastor i Poluks, dwóch braci z których jeden był nieśmiertelnym synem Zeusa. Kiedy Kastor zginął, Poluks poprosił Zeusa aby ten pozwolił mu przebywać z bratem. Zeus pozwolił mu na to pod warunkiem, że od tej chwili na zmianę jeden dzień będą przebywać na Olimpie (razem z bogami oraz HEROSAMI), a drugi w Otchłani (razem ze zmarłymi oraz duchami nieczystymi).

We are the heroes of our time
But we’re dancing with the demons in our minds

To jest piosenka o Dioskurach. Wrogiem Boga Izraela nie jest „Antychryst” – jego wrogiem jest Uzurpator który właśnie na micie Chrystusa zyskuje najwięcej.

Patrząc na ciąg cyfr poprzednich zwycięzców (6,7,8) wielu mogło uważać, że kolejna zwycięska piosenka będzie miała numerologię 9, jak było zapewne w przypadku Rosji czy Gruzji. Wygrało jednak 11/2, ponieważ wzór okazuje się być odrobinę bardziej skomplikowany.

2016: Jamala „1944” (Ukraina – Trójząb)

Znak Panna.

Gematria „1944” = 9

Fragment piosenki:

When strangers are coming…
They come to your house,
They kill you all
and say,
We’re not guilty
not guilty.

Where is your mind?
Humanity cries.
You think you are gods.
But everyone dies.
Don’t swallow my soul.
Our souls

We could build a future
Where people are free
to live and love.
The happiest time.
Our time.

Od Jamali zaczął się problem z typowaniem zwycięzcy, ponieważ  interpretacje tekstu piosenki pod kątem Zodiaku stały się bardzo nieoczywiste, ze szczególnym uwzględnieniem Portugalii w tym roku, gdzie zaprezentowali coś, co jest tylko ich pobożnym życzeniem.

Panna czyli dziewica, patrząc na jej znaczenie w astrologii, jest to bardziej pani domu, gospodyni, więc już niekoniecznie dziewica. Gospodyni ma cały dom do wykarmienia, obejście którym musi się zając, mnóstwo roboty do zrobienia. Gospodyni nie ma więc czasu na złudy, marzenia i pobożne życzenia. Jeśli coś nie działa, musi być odrzucone. Krytyka to ważny atrybut astrologicznej Panny. Z tego względu na kole astrologicznym Panna (9) znajduje się w opozycji do znaku Ryb (7). Panna wprawdzie nie przynosi cierpienia, ale stara się pozbyć wszystkiego co nie działa.

Tak czy inaczej, „obcy weszli do twojego domu” jak śpiewała Jamala, co jest lyricznym nawiązaniem do tego tradycyjnego postrzegania Panny jako zajmującej się domem… ale chwila, tego jest więcej, ponieważ „obcy weszli do twojego domu i wszystkich zabili”. To chyba musiało wywołać sporo cierpienia. Podstawowym przesłaniem całej piosenki jest więc ból (9).

Jednak… męka jako nauczka może też uczyć. Na poprawnych wnioskach wyciągniętych z lekcji można zbudować, cytując dalsze słowa piosenki „przyszłość, gdzie ludzie mogą żyć i kochać tak jak chcą.”

Drugie miejsce w konkursie z roku 2016 zajęła reprezentantka Australii Dami Im z piosenką „Sound of silence”. Gematria tej piosenki, a także głównego faworyta od początku konkursu, czyli Sergieja Łazariewa i jego „You are the only one” – to cyfry 9. Rosjanie i Australijczycy wiedzieli jaka cyfra ma wygrać, więc się pod to podpięli. Czy jednak naprawdę liczyli na zwycięstwo? Tego nie wiem.

Do tej pory widzieliśmy już, że gematria zwycięskich piosenek dała nam wyniki: 6,7,8,2,9.

Na tym etapie można było wywnioskować, że chodzi o ciąg cyfr od 1 do 9, trzeba je tylko umieścić w stosownym schemacie. Od razu przyszła mi na myśl chanukija. Postanowiłem, że każda z piosenek będzie teraz grać rolę świeczki na dziewięcioramiennej chanukiji.

Piosenka Jamali zajmuje miejsce w samym jej środku, jako 9, trzon lampy połączony z ramionami pierwszym i ostatnim. W numerologii 3,6 i 9 są ze sobą połączone, a pierwszą piosenką w ciągu była „Euphoria” czyli 6. To może oznaczać, że ostatni zwycięzca będzie miał (lub miał mieć po tym artykule) wartość 3.

Zostały 4 lata, uznałem więc, że muszą jakoś upakować pozostałe 7 znaków Zodiaku i kolejne cyfry: 5,4,3,1. Gdzie pasuje 3, to już raczej wiadomo. Co więc wygra w 2017? 5,4 albo 1.

Gdyby to chodziło tylko o „boski porządek” to rzeczywiście, tak powinno być, ale ci ludzie nie chcą „boskiego porządku”, dlatego wzór Eurowizji wyjaśnia w dość prosty sposób czego naprawdę chcą „Iluminaci”. Muzyka to pretekst żeby zgromadzić przed telewizorami setki milionów ludzi, w przyszłości przekształcając to w coś w rodzaju „Worldvision”. Australia na ESC to zapewne sposób na przyzwyczajenie ludzi do tego pomysłu.

W roku 2017 wiele piosenek miało wartość 5, jakby przeczuwając, że to jest rok 5-tki, lub z rozmysłem pomagając w ten sposób w ukryciu prawdziwego zwycięzcy.

Co więc faktycznie wygrało? 5, 22(4) czy 1?

2017: Salvador Sobral „Amar Pelos Dois”

Znak Koziorożec.

Gematria „Amar Pelos Dois” = 7

Fragment piosenki:

If one day someone asks about me
Say that I lived just to love you
Before you, I only existed
Tired and without a thing to offer
 
My dear, listen to my prayers
I ask you to come back, that you come back to love me
I know we can’t love alone
Maybe little by little you can learn again
 
If your heart don’t wish to do so
To feel the passion, If it don’t want to suffer
Without making plans about what will happen

My Heart can love for the both of us

Wygrało 7.

Powtórzyli 7.

Nie dość, że powtórzyła się cyfra, to na dodatek piosenka nie jest prawdziwym concept-songiem. Niby jest o miłości, niespełnionej, bolesnej, nieodwzajemnionej: „wiem, że mnie nie chcesz, ale z czasem może wrócisz. Moje Serce może kochać za nas oboje”.

Koziorożec to znak cierpliwości, pracy – „bez pracy nie ma kołaczy”. Cierpliwość więc tutaj pasuje, jak najbardziej. 7? Pracowity człowiek może mieć nadzieję, że cały jego trud przyniesie owoce. Cierpliwie pracujesz, powoli, powoli spiskujesz, mieszasz ludziom w głowach za pomocą mediów, religii, poronionego systemu edukacji, fałszowania historii itd. Ostatecznie liczysz więc na zwycięstwo. Liczysz, że tysiące lat kłamania da ci 7.

To jednak, że ktoś jest pracowity i cierpliwy, wcale nie oznacza, że na pewno odniesie sukces. Tak jednak myślą o sobie Iluminaci i to właśnie przeświadczenie widać w ich doborze gematrii do znaków Zodiaku.

Dalej jednak jest już czerwona kartka. To oznacza wojnę. Koziorożec i miłość? Kocham ciebie i czekam na twój powrót? Do tego Salvador pojawia się na konferencji prasowej, apelując o przyjmowanie muzułmańskich uchodźców. Przyjmujcie biednych emigrantów, przyjmujcie ich jak najwięcej, każde ilości muzułmanów? Czytaj między wierszami: mieszajcie wszystko, tak długo jak ostanie się tylko jedna rasa.

Nie, nie, Koziorożec to nie jest znak miłości. To znak pracy i dążenia do sukcesu, ale jest bardziej „chłodny” niż „ciepły”, tak jak jego władca Saturn. Jeśli wzywa do pomocy dla innych – to znaczy, że ma z tego jakiś profit, a niekoniecznie dlatego, że chciałby im pomóc.

Iluminaci nie grają fair, oszukują – dlatego są zagrożeniem, nie dlatego, że walczą z Chrystusem. Oni stworzyli Chrystusa, ewangelie są kodem gnostycznym oraz mitologią hellenistyczną na siłę wpakowaną w żydowskie realia. Między innymi po to go stworzyli, żeby dzisiaj setki milionów ludzi klęczało na kolanach i czekało radośnie na własną rzeź, w błogiej ignorancji na temat tego, kto naprawdę jest wrogiem i gdzie przebiega linia frontu.

Zwycięska piosenka nie jest więc w pełni prawdziwym concept-songiem. Nie jest też piosenką o miłości zahukanego chłopca do dziewczyny, jednak w tym momencie jestem tylko mądry po szkodzie.

 

Jeśli pewnego dnia ktoś zapyta o mnie, powiedz, że żyłem tylko po to żeby cię kochać. Przed tobą, tylko istniałem. Zmęczony i bez niczego do zaoferowania.

Proszę cię żebyś wrócił, żebyś wrócił do kochania mnie. Wiem, że nie możemy kochać samotni… Jeśli twoje serce tego nie chce, do czucia pasji, jeśli nie chce cierpieć… moje Serce może kochać za nas oboje.

Diada.

Pierwszy śpiewa do Drugiego (albo na odwrót).

Wyswobodziłeś się ode mnie, aby stworzyć Możliwość. Szansę. Potencjał. Jednak z czasem zrozumiesz, że to powoduje tylko Cierpienie. Twoje serce bez miłości do Mnie będzie tylko cierpieć. Rozważ to i wróć do mnie.

Podobno Salvador ma problemy z sercem, dlatego na prośbę lekarzy przyjechał dopiero kilka dni przed finałem. W zaistniałych okolicznościach, zaczynam powątpiewać w prawdziwość tych informacji. „Moje serce może kochać za nas oboje”.

Wróćmy do chanukiji.

 

ZNIKAJĄCE CYFRY

 

Po co powtarzać 7?

Pełna gematria „Amar Pelos Dois” to 43.

4 to cyfra świata. Kwadrat. Materia. W trójwymiarze będzie to zamykający wszystko sześcian.

3 to cyfra nieba, świata duchowego.

Unia między dwoma światami – ku temu zmierzają Iluminaci, natomiast wypełnienie celu misji to inaczej zwycięstwo (7).

Cyfry 4 i 5 to w kabale Prawa i Lewa dłoń. Chesed-łaska.  Geburah-moc, ale również surowy sąd. Sama kabała to wiedza na temat wszechświata. Wiedza jest narzędziem, którego można użyć do „zła” albo „dobra”, nie jest jednak „zła” sama w sobie. Powiedzieć więc, że Iluminaci to kabaliści to za mało. To są przede wszystkim gnostycy, którzy korzystają w swojej pracy z kabały.

Hebrajskie słowo „Eden” posiada wartość 54.

Chesed i Geburah to są dłonie Boga, zaś dłońmi się tworzy. Pięć palców na każdej dłoni.

Człowiek bez ustanku potyka się o 9-tki i tylko co jakiś czas pokonuje swoje problemy, odnosząc zwycięstwo (7). Nie przeskakuje jednak automatycznie od 9 do 7, potrzebne jest coś jeszcze, coś pomiędzy. Potrzebny jest Pomysł. Koncepcja. Potrzebna jest 5-tka.

Kiedy już go masz, możesz spróbować to zrealizować. Tworzysz coś, a człowiek tworzy w zdecydowanej mierze swoimi dłońmi. Człowiek „pierwotny” zaczął uprawiać rośliny, w pocie czoła grzebał w nieprzychylnej temu pomysłowi ziemi, pocąc się, męcząc i przeklinając swój los.

9,9,9,9,9,9,9,9…

Nagle wpadł na pomysł. Może zbuduje takie coś i nazwę to pług. Jak pomyślał tak i zrobił.

5

Zaczął go używać i głośno oznajmił wszystkim: Tak! To działa! Zobaczcie. Zobaczyli więc, że to jest dobre.

7

Cyfra 5 to potencjał, możliwość, szansa. Jest też cyfrą znaku Raka, a także cyfrą mesjańską.

Jak ważny jest Rak można zobaczyć również na przykładzie horoskopu (natal chart) księcia Williama. Jego Księżyc i Słońce znajdują się w Raku, w zodiaku tropikalnym (tropical), ale w prawdziwym zodiaku gwiazdowym (sidereal) – są w Bliźniętach.

Piosenka Norwegów „Grab (crab) the moment” jest natomiast piosenką o mesjaszu, gdzie mamy didżeja spod znaku Raka oraz wokalistę spod znaku Koziorożca. Znaki opozycyjne do siebie, których władcami są odpowiednio Księżyc oraz Saturn, czyli ciała niebieskie które weszły ze sobą w koniunkcję w noc finału.

Obecny żydowski rok 5777 został ogłoszony przez rabinów rokiem mesjasza.

Tak więc, patrząc na pozycję piosenki „Heroes” (2015) na chanukiji, czyli na 4-tym ramieniu, widzimy jej połączenie z 6-tym ramieniem (2017).

W uczciwej rywalizacji, 6-te ramię powinno pokazywać dualistyczne odbicie 4-tego ramienia. Skoro „Heroes” jest piosenką Bliźniąt, a tym samym mesjasza wybranego przez ludzi, to na ramieniu 6-tym powinien znajdować się Rak, znak mesjasza wybranego przez Boga. Szeroka Brama versus Wąska Brama (patrz Ukryte w Biblii #7).

Powinien, ale się nie znalazł. Nie znalazł, ponieważ cyfry 4 i 5 zostały prawdopodobnie wyrzucone z tego ciągu, tylko tam mogę to wytłumaczyć. Iluminaci nie życzą sobie na tej imprezie 4-ki i 5-tki, czyli Chesed i Geburah z Drzewa Życia.

4 (świat) oraz 5 (potencjał) są problemem dla gnostyków którzy stworzyli całą tą eurowizyjną maskaradę. Wg kabały to właśnie koncepcja Potencjału/Możliwości była powodem stojącym za stworzeniem Świata, a tym samym za powstaniem cierpienia.

Teraz ten problem, jak postrzegają go gnostycy, chcą zastąpić 2-ką (Chokmah -mądrością) oraz 7-ką (Netzach- zwycięstwem).

Dodając wszystkie cyfry od 1 do 9 otrzymujemy wynik 45.

Z drugiej strony, zastępując 4 i 5 cyframi 7 i 2 również otrzymamy 45.

Weźmy dla przykładu taki ciąg 9-ciu cyfr, w którym powtórzymy dwukrotnie 7 i 2:

6,7,8,2,9,7,1,2,3

Umieścimy te cyfry na chanukiji, dodając wszystkie połączone ze sobą ramiona świecznika, pamiętając, że środkowe ramię (9) łączy się z ramionami pierwszym i ostatnim:

6+9+3=9

7+2=9

8+1=9

2+7=9

Jakby nie dodawać, wychodzi tylko 9-tka. 9-tka jako problem oraz nauczyciel w jednym. Gnostyccy Iluminaci pokazują nam tutaj swoją wielką Pracę, ciąg bezustannych problemów który mają zamiar pokonać, aby pozbyć się powodu rozdzielenia Monady: Możliwości. Chcą się pozbyć 4 i 5, aby za pomocą własnej mądrości (2) uzyskać pełne zwycięstwo i stać się bogami (7 albo 33, jeszcze się nad tym zastanawiam).

Często się staramy, aby coś osiągnąć, a życie w zamian serwuje nam tylko gorzki smak porażki. Odechciewa nam się żyć, pragniemy więc wrócić do „Ojca”, do stanu w którym nie będziemy już nic czuli, nie będziemy tego więcej znosić, czyli do stanu błogiej nieświadomości.

„Jezu, jest mi tak źle. Chciałbym zasnąć i już nigdy więcej się nie obudzić!”

Nawet nie zdajemy sobie wtedy sprawy, że tym jest właśnie ostateczny cel tych, którzy zdecydowali się na spiskowanie przeciw ustalonemu porządkowi rzeczy. Aby nasze serca nie znosiły już tych porażek, tylko mogły wrócić do Pierwszego, ponieważ On ma „serce które może kochać za nas oboje”.

Wszystko jest Jednym (We are all one) – to jest ich hasło. Szwedzki rynek muzyczny, którego reprezentanci są tak ważni w procesie tworzenia współczesnej Eurowizji, bardzo lubi przemycać je w swoich produktach.

13 maja 2017 Księżyc znalazł się w koniunkcji z centrum galaktyki oraz z Saturnem, które prawdopodobnie reprezentują Monadę i Demiurga. Prawdopodobnie, ponieważ wciąż mam problem z dopasowaniem tutaj Księżyca i Saturna. Który klocek włożyć w co? Tak czy inaczej był to idealny moment aby wypuścić w świat wiadomość:

We are one. Come back to me.

Czerwony i niebieski dają purpurę.

Teraz widzę też, że w teledysku Islandii (Svala „Paper”) znajdowała się wskazówka dotycząca tegorocznego zwycięzcy. Również „Paper” jest piosenką skierowaną do Tego Oddzielonego.

Niestety, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć ustalonego porządku rzeczy.

Chyba.

 

Radtrap

 


 

Muszę teraz ciężko pracować, żeby pospłacać długi, więc na kilka miesięcy przerywam pisanie. To pewnie nie jest dla was problem, jest tyle innych ciekawych rzeczy do czytania w całym bożym świecie.

Teraz płynę… dla zabicia czasu wystukam sobie coś na tej mokrej kłodzie.

 

 

FUCK U, I WON’T BACK

 

Reklamy

27 comments on “Ezoteryczna Eurowizja

 1. Wydaje mi się, że astrologia ma wiele wspólnego z eurowizją. Gdy był finał, księżyc był w pełni i miał pomarańczową barwę. Dzięki, że poświęciłeś chwilę na artykuł. :) Dla mnie jako całość było dużo tej masońskiej symboliki jak co roku. Dziwię się, że ludzie tego nie zauważają.

 2. Wydaje mi się, że imię i nazwisko śpiewającego też jest nie bez znaczenia. Salvador Sobral to SS = 11 w numerologii.
  Np. żeby jakaś gwiazda miała określone znaczenie nadają jej imię i nazwisko, które odpowiada w numerologii ich mistrzowskim cyfrom, np. Marilyn Monroe, Mickey Mouse, Marilyn Manson, Miley Cyrus, Leonardo diCaprio, Mads Mikkelsen, Christopher Lee co z inicjałów daje 33
  jednak bardziej mnie zastanawia z jakiego powodu dają niektórym liczbę 13, co też często się powtarza: Jared Leto, Jude Law, Jennifer Lawrence, Jennifer Lopez, Sam Claflin, Sean Connery, Jim Carrey, są to zazwyczaj bardzo lubiane i znane gwiazdy. Słyszałam, że 13 jest utożsamiana z Chrystusem i 12 apostołami, co w wierzeniach babilońskich utożsamiane jest ze słońcem (13) w środku, przechodzącym przez cztery pory roku i 12 znaków zodiaku.

 3. Dziękuję za ten wspaniały art.
  Mam też nadzieję, że… szybko pospłacasz „długi” i wrócisz do pisania równie ciekawych artów – czego z całego <3 Ci życzę! :)

  • Musicie wziąść pod uwagę jeszcze ciąg Fibonacciego.
   13 , 8, 5, to liczby z tego ciągu. Jeżeli chodzi o 13 to wyjątkowa liczba.
   Jeżeli poddasz nasiona działaniu pola elektrycznego to po wykielkowaniu, roślina daje bardzo często 13 klosow lub kolb kukurydzy.
   Wiec chodzi o obfitośc. Podobnie 8.

   • musicie? ja nie muszę
    traktuję matematykę jak coś normalnego, a nie jak jakąś tajemną religię, ponieważ
    matematyka opisuje świat, a nie Stwórcę świata

    Stwórca nie należy do świata i nie podlega prawom, jakim podlega świat (!)

    pułapka zwiedzenia polega na odwróceniu uwagi, a następnie na jej zawłaszczeniu, oczywiście osoba zwiedzona myśli, że coraz bardziej poznaje Boga i się do Niego zbliża, w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie!

    • Też tak sądziłam do tej pory, kiedy liczbowe prawidłowości zaczęły otwierać mi oczy na wydarzenia, które nie są prawdziwe, np. fałszywe flagi pokazywane w telewizji, które kradną uwagę, angażują emocjonalnie, często traci się przez nie czas i energię, np. sprawa Magdaleny Żuk – zabitej w Egipcie to nic innego jak operacja fałszywej flagi pochłaniająca uwagę milionów ludzi w Polsce. Z resztą z imienia i nazwiska tej wymyślonej postaci wychodzi 44 -to ważna liczba (Horusa) w okultyzmie.

     44 = Sekretna liczba Horusa. Jest to liczba AGLI (krople), DM (krew), DLI (Wodnik- zapewne barack Obama wprowadzi nas w ere wodnika w 2012) i LHT (płomień). Ponadto jest to liczba AHIH ChIAH (Ja jestem Życiem), jak i AL-AChD (AL-ONE lub ALONE. Patrz AL II. 23

     Z tego co pamiętam, to liczbą 44 USA oznacza agentów od zadań specjalnych, tzw. Asy do wykonania czegoś nieprzeciętnego. np. Barack Obama był 44 prezydentem i zagrał swoją rolę świetnie. Dziś dużo ludzi po jego odejściu uważa, że dobrze rządził krajem.

    • zgadzam się mgrabas, zresztą Chrystus nie jest wymyślony, uratował mi życie już kilka razy w nocy jak miałem diabła nad głową, a tego się nie zapomina uwierzcie mi, do tej pory czasem mnie atakuje jakby „pole elektromagnetyczne” paraliżując mnie o 3.00-4.00 lub czasami po 6.00 nad ranem. Bóg – Pan Wszechmogący / Bóg Pan Zastępów (Ojciec) nie jest wymysłem gnostyków, gdyby był, to już dawno byłbym zamordowany. Szatan może na tyle na ile pozwoli mu Ojciec. Nawet jak Radek nie wierzysz, to uwierz, że ja wierze i doświadczyłem tego i niematerialnego świata o wiele bardziej niż zwykli ludzie

    • Bóg stworzył świat według zasad matematycznych. Illuminaci posiedli tajemną wiedzę na temat liczb i nim zarządzają i manipulują ludźmi. Gdy tą wiedzę można odkryć, nie jest się już ich ofiarą. Przecież Bóg mówił, żeby mieć otwarte oczy. Bez tej wiedzy jest się nieświadomym.

     Za pomocą liczb można wkraść się do ludzkiego umysłu – co już zrobili. Mass media to nic innego jak masowe zwiedzenie. Właściwie teraz żyjemy w rzeczywistości, od której nie da się uwolnić. Jesteśmy atakowani na każdej płaszczyźnie życia. oni dążą do cyborgizacji ludzi i pozbawienia ich wolnej woli. Trzeba się z tego choćby starać uwolnić.

     • Ewelino, odnoszę nieodparte wrażenie, że również i Ty za bardzo kierujesz uwagę na świat, a za mało ku Bogu… czy i Ty numerologią zamierzasz poznać Boga? czy raczej tylko ciekawostki podsuwane przez kierującego Twoją uwagą? (!)

      czy Jezus uczył ludzi numerologii czy zupełnie czegoś innego ich uczył?

      • Za pomocą numerologii chcę poznać wroga. Ważna jest też symbolika, którą się posługują. Na tym polega ich ogłupianie. Możesz żyć wg zasad chrześcijańskich, myślisz że robisz dobrze, a za sobą zostawiać trupy. Na tym polega ich szachownica – oni są ponad dobrem i złem. Potrafią ze złego człowieka zrobić dobrego, a z dobrego złego. To mistrzowie umysłu. Z resztą cała babilońska i egipska koncepcja wiary opiera się na umyśle. Takie symbole jak oko Horusa, czy motyl Monarch ma swoje miejsce w mózgu ludzkim. Także ich władza polega na manipulowaniu ludzkim umysłem, a satanizm polega na skierowaniu uwagi na ego – własne ja – samoudoskonalanie, życie jakby obok innych, a nie razem. Jeśli manipulujesz jednostką, rodzina jej nie pomoże (rodziny są wewnętrznie rozbijane). Zauważ, że w takich żyjemy teraz czasach.

       • zakładasz, że numerologia da gwarancję nieomylności?
        zauważ, że numerolog sugeruje albo wariant najgorszy, albo taki, jaki pytający byłby rad usłyszeć – po co? !
        co, gdy to założenie – zważywszy na wspomnianą wyżej możliwość manipulowania ludzkim umysłem – jest skuteczną pułapką?

        (14): Zechciejcie to zrozumieć – on jest Eliaszem, który miał znowu przyjść. (15): Nie puszczajcie mimo uszu tego, co słyszycie. (16): Do kogo mam porównać dzisiejszych ludzi? Chyba do dzieci, które bawią się na placu i przygadują sobie: (17): Graliśmy wam na piszczałce, nie chcieliście tańczyć, śpiewaliśmy żałobne pieśni, nie chcieliście płakać. (18): A kiedy pojawił się Jan, pościł, nie pił wina, mówiono: To fanatyk. (19): A gdy przyszedł Syn Człowieczy, który je i pije, to mówią: Żarłok i pijak, zadaje się z ludźmi o złej sławie. Oto cała ich mądrość. (20): Potem zaczął ganić te miasta, w których dokonał największych czynów, za to, że się nie nawróciły: (21): Biada tobie Chorazynie, biada tobie Betsaido! Gdyby w Tyrze i Sydonie wydarzyły się te cuda, jakie wydarzyły się u was, mieszkańcy ich od dawna pokutowaliby we włosiennicy i z popiołem na głowie. (22): Ale zapewniam was: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dniu sądu, niż wam. (23): A ty, Kafarnaum, czy masz być wywyższone aż pod niebo? Nie! Będziesz strącone aż na dno przepaści, bo gdyby w Sodomie działy się takie cuda, jakie wydarzyły się w twoich murach, przetrwałaby do dziś. (24): Ale powtarzam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dniu sądu, aniżeli tobie. (25): Potem Jezus odezwał się: – Ojcze, Panie nieba i ziemi, dziękuję Ci za to, że te sprawy zakryłeś przed mądrymi i uczonymi, a odsłoniłeś je ludziom prostym. (26): Wiem Ojcze, że taka jest Twoja wola. (27): Ojciec przekazał mi wszystko, bo tylko Ojciec zna Syna i tylko Syn zna Ojca oraz ten, komu Syn zechce Go objawić. (28): Przychodźcie do mnie Wy – ludzie zapracowani i przeciążeni – ja dam Wam wytchnienie. (29): Bierzcie na siebie tylko takie jarzmo, jakie ja dźwigam, a nauczę Was nosić je z pogodą ducha i bez skargi. Wtedy znajdziecie wytchnienie, (30): bo to, czym ja Was obciążam, udźwigniecie bez trudu. [Przekład Współczesny NT, Mt 11]

        • Masz trochę racji. Ogólnie zauważyłam trend, że wszędzie roi się od „truthers’ów” w internecie, którzy demaskują illuminati. Jest tego przesyt. Może w ten sposób odwracają uwagę od rzeczy istotnych, kto wie.

 4. rad przyznaj się jesteś iluminatą od zawsze czy ci teraz odpierdoliło od ezoteryki? akurat teraz gdy będą się rozgrywać ostatnie wydarzenia z Objawienia

 5. traprad

  Lepiej byc iluminatem niz ciemniakiem, juz dwa tysiace lat ludzie czekaja i nic sie nie wydarzylo jak chcesz to czekaj dalej kolejne dwa tysiace

   • jak najłatwiej nas zwieść, odwieść od naszej natury? przez bodźce zewnętrzne odwracające naszą uwagę i przez egregory oddziałujące na naszą percepcję i nasze wybory
    jak się ustrzec przed zwiedzeniem? oczyszczając się od wpływów świata i otwierając na Boga
    po czym Boga odróżnić od egregorów? różnica tkwi w rezultacie, poza tym Bóg nigdy nie zmusza do niczego
    czy obserwacja świata może nas doprowadzić do błędnych wniosków? to zależy od sposobu w jaki patrzymy na świat – czy na pewno z miłością (?)

    • istnieją też technologie i sposoby zmieniające człowieka… ale mają one dostęp do nas tylko w pewnym ograniczonym stopniu, w skrajnym przypadku doprowadzają do zabicia nas – czy również duchowo? Jezus powiedział:

     (28): Nie bójcie się więc tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej tego, kto może i ciało, i duszę zniszczyć w Gehennie. [Przekład Współczesny NT, Mt 10]

 6. Artykuł perfekcyjny, zgadzam się w każdym szczególe. Wspomnę tylko, że Salvador Sobral publicznie przyznał, że miłości homoseksualnej nie uprawiał, ale że ma jej ciekawość :) mówił też, że to „wyższa” forma miłości, oraz że inna forma męskości jest możliwa w kontekście rzekomej dla mnie hipermaskulinizacji i androcentryzmu… Większych bredni nie syszałem, bo akurat jest zupełnie odwrotnie. A utwór Portugalczyka (czy aby na pewno?) jest unisex.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s