Putin i Trump postępują zgodnie z instrukcją „Czasów Ostatecznych”?

 

Źródło: henrymakow.com, tłum. Radtrap

Badacz David Livingstone wierzy, że plan Iluminatów polega na wypełnieniu instrukcji z Objawień św. Jana, ponieważ doskonale wiedzą oni, że jest to księga kabalistyczna. Mówił tak też Albert Pike, również o tym, że jej wypełnienie jest w istocie ich własną Wielką Pracą.

Livingstone: „Ponieważ chaos poprzedza Czasy Ostateczne, muszą chaos sprowadzić, aby przyśpieszyć nadejście Mesjasza.

 

Zarówno Trump jak i Putin otoczeni są przez członków Chabadu, kryminalistycznej, żydowskiej sekty apokaliptycznej. Jak mówił Herzl, antysemici są najlepszymi przyjaciółmi syjonistów, dlatego aby osiągnąć swoje cele zajmują się również rekrutowaniem ludzi z obozu skrajnej prawicy. Putina po to, aby zmniejszać wpływ NATO w Europie, zaś Trumpa aby uzyskać za jego pomocą głosy i poparcie białych wyborców.
 
To rosyjska mafia, ściśle powiązana z Chabad-Lubawiczerami, była zaangażowana w rozpowszechnianie fałszywych wiadomości wśród społeczności teorii spiskowych i środowisk alt-prawicowych stojących za Trumpem. Jedyną rzeczą na której im zależało, nie była to biała tożsamość, Ameryka czy Rosja, ale Izrael.
Chabad wychwala teraz zarówno Putina jak Trumpa, uważając jednego z nich za potencjalnego mesjasza.”
 
Livingstone objaśnia scenariusz czasów ostatecznych:
 
„Wszystko kręci się wokół Trzeciej Świątyni. Świątynia Salomona została zniszczona przez Babilończyków, później odbudowana, następnie zniszczona przez Rzymian w 70 n.e. Tak więc celem od samego początku było odbudowanie Świątyni. Dlatego jest ona głównym symbolem masonerii. Masoni-murarze mają odbudować Świątynię. Zarówno symbolicznie, jak i dosłownie.
 
Gdy powróci mesjasz, ma on odbudować Trzecią Świątynię. Żydzi ortodoksyjni nie wierzą w możliwość przyśpieszenia tego procesu, wierzą natomiast, że mesjasz musi być obecny aby wszystko mogło się wypełnić. Chabad oraz inni radykalni i religijni syjoniści wierzą natomiast, że trzeba to zrobić teraz. Problem polega na tym, że Trzecią Świątynię trzeba postawić na Wzgórzu Świątynnym, gdzie stoi obecnie meczet Al-Aksa.
 
Dlatego planują wykorzystać ewangelicznych „chrześcijańskich syjonistów”, oraz radykalnych muzułmanów w rodzaju np. ISIS, czyli grupy o diametralnie różnych interpretacjach wydarzeń Czasów Ostatecznych. Obie grupy wierzą jednak w to, że zakończą się one ich wzajemną konfrontacją na terenie Izraela, i że będzie to adwent Mesjasza. Obie grupy wierzą, że Mesjasz stanie po ich stronie.
 
Ci ludzie są kabalistami. Są kabalistami, ponieważ podążają za Ks. Objawienia jak za instrukcją. Ponieważ Objawienia „przewidują” chaos poprzedzający pojawienie się Mesjasza, wierzą że sprowadzając chaos mogą przyśpieszyć jego przybycie.”
 
[Komentarz Makowa: Zgadzam się z pozycją Putina co do Syrii, oraz jego podejściem do moralnie zbankrutowanego Zachodu, ale musimy wziąć pod uwagę możliwość, że jest on częścią większego, okultystycznego scenariusza. Chociaż nie zgadzam się z Davidem co do afery Pedogate, o której mówi, że jest to przykład fake news (fałszywych wiadomości), to jestem mu wdzięczny za przekazywanie tych ważnych informacji. Jest coś bardzo dziwnego w tym, jak mocno błądzi świat zachodni. Nasza destrukcja wygląda niczym boska kara. 
Dalej, Izrael oraz Iran są podobno śmiertelnymi wrogami, ale Putin przyjaźni się z oboma krajami. O co w tym chodzi?]
 
Poniżej fragmenty z wychodzącej niedługo książki Davida,  Ordo ab Chao: Mad Philosophers, Conspiracy and the End of the World (Szaleni Filozofowie, Spisek oraz Koniec Świata)
 
David Livingstone
(fragmenty dla henrymakow.com)
 
Zeszłego listopada Maria Zakharova, oficjalny rzecznik rządu rosyjskiego powiedziała , że aby wyjaśnić zwycięstwo Trumpa „musicie porozmawiać z Żydami w Brighton Beach NY”, gdzie znajduje się centrum rosyjskiej mafii oraz sekty Chabad Lubavitch, grup wzajemnie się przenikających.
 
Rabin Chabad Lubavitch,  Berel Lazar, jest głównym rabinem Rosji. Nazywany „rabinem Putina” często pojawia się u boku Putina podczas publicznych uroczystości, jest również liderem Federacji Żydowskich Społeczności (rosyjski akronim FEOR). Członkowie Chabadu stanowią małą część niewielkiej rosyjskiej społeczności Żydów.  Adolf Shayevech, ważna postać wśród rosyjskiej diaspory Żydów od czasów późnego imperium sowieckiego, był uważany za głównego rabina do roku 2000 i wciąż uważa, że ta pozycja jest należna jemu. Uważa tak również Rosyjski Kongres Żydowski, największa w kraju żydowska organizacja sekularna.
 
To jednak FEOR otrzymuje wsparcie od rządu, dzięki czemu odnowili tuziny synagog oraz zbudowali żydowskie centra społeczności w całym kraju. „80% wszystkich synagog ma rabina z Chabadu” powiedział rabbi Alexander Boroda, rzecznik organizacji. Jason Greenblatt, były prawnik Trump Organization, obecnie specjalny reprezentant Białego Domu zajmujący się negocjacjami międzynarodowymi, spotkał się z Lazarem latem 2016 r.
 
Na Międzynarodowej Konferencji Szluchim w roku 2006, na której gościł Alan Dershowitz, Lazar opowiedział historię którą  miał podzielić się z nim Putin, że kiedy był małym chłopcem, dorastał w biednej rodzinie, lecz jego bliscy sąsiedzi, chasydzcy Żydzi byli dla niego niezwykle mili. „Zrozumiał wtedy” mówił Lazar, „że nie tylko byli mili dla nie-żydowskiego dziecka, lecz byli dla niego mili w czasach i miejscu które były bardzo niebezpieczne dla tego rodzaju zachowań.”
 

134079069829212341a_b.jpg

W roku 2014 podczas spotkania z Lazarem i głównymi rabinami z Izraela, Europy i Rosji, Putin powiedział, że będzie wspierał Izrael w ich walce, został nazwany „prawdziwym przyjacielem” oraz sojusznikiem Benjamina Netanyahu, zobowiązał się również do zwalczania antysemityzmu oraz „negujących Holokaust” w Rosji. Podczas spotkania z głównym sefardyjskim rabinem Izraela,  Yitzhakiem Yosefem, usłyszał od niego o swojej roli w Rosji: „wg żydowskiej tradycji, twoje przywództwo jest wynikiem decyzji królestwa B-ga, Króla świata, dlatego błogosławimy ci: Błogosławiony jest Ten który dał Swoją chwałę ciału i krwi”
 

Więcej fragmentów (o Trumpie) u źródła

 

 

Reklamy

13 comments on “Putin i Trump postępują zgodnie z instrukcją „Czasów Ostatecznych”?

  • obejrzyj simpsonów z 2000 r to będziesz wiedział co będzie potem. Dla mnie jest on wentylem bezpieczeństwa chazarów, który na populistycznych hasłach miał dać upust emocjom ludu, nie mówiąc już o tym, że będzie tym który przeciw Putinowi doprowadzi do III WŚ bezpośrednio. Patrz akcja w Syrii. A po nim znowu przyjdzie Clinton

 1. Przedwczoraj wyszedł zwiastun filmu „Thor: Ragnarok”.

  Asgard zmierza ku zagładzie, jedynym ratunkiem jest syn boga Odyna Thor, który może uratować swoje królestwo jeżeli pokona zieloną bestie Hulka w gladiatorskim pojedynku. Na początku pokazany jest Thor przebywający w więzieniu i czekający na uwolnienie, aby stoczyć swoją bitwę z bestią.
  Ragnarok to skandynawski odpowiednik biblijnego Armagedonu. Po Ragnaroku miało nastąpić odrodzenie świata.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ragnar%C3%B6k

 2. „Dlatego planują wykorzystać ewangelicznych „chrześcijańskich syjonistów”, oraz radykalnych muzułmanów w rodzaju np. ISIS, czyli grupy o diametralnie różnych interpretacjach wydarzeń Czasów Ostatecznych(…).” Dla mnie jest to po prostu wypełnienie Planu III wojen światowych, po których jawnie wejdzie DL, objawią się „ufo”, „kosmici” czyli upadli, i będzie powszechny kult naczelnego idioty „lcfr”

 3. Rolą przywódcy Rosji nie jest żadne ograniczanie wojskowego sojuszu zachodniego, a min: strasznie zachodu po to by wielkie firmy mogły zarabiać na nakręcaniu spirali zbrojeń.
  I wykonywanie brudnej roboty, tej pod stołem a nie w świetle reflektorów jako ten zły – przez lata przedstawiano go na zachodzie jako pozytywną lub przynajmniej normalną postać, dopiero od paru lat się coś zmieniło, choć ludzie wiedzący jak jest wiedzieli wcześniej jak jest:).
  Pod wieloma względami przypomina Adolfa i Stalina, taka post-stalinowska wersja Adolfa.
  A to, że się przyjaźni z Iranem nie ma wiele do rzeczy, aktualnie wielkie firmy zachodnie robią wielkie biznesy z tym państwem. Nawet był kiedyś afera w Izraela (o której szybko zapominano) jak morska firma transportowa należąca do dwóch braci -miliarderów, przemycała po inną banderą-nie Izraela, paliwo do Iranu. Takich przypadków z Iranem, Rosją itp jest cała masa, zresztą Rosja sprzedaje uzbrojenie dla Iranu ponieważ jak powiedział tamtejszy dyktator: „Rosja będzie sprzedawała Iranowi co zechce ponieważ i tak ostatecznie zajmie (zniszczy) się tym Izrael”.

  MówiącyJakJest

  • Mesjasz to będzie sztuczna inteligencja.Technokracja to zalążek.Film matriks aż za nadto to pokazał.
   Całe stado dezinformatorów kreuje historyjke żywego z krwi i kości mesjasza.Biblia to tylko scenariusz światowego zniewolenia a głupie stado baranów się o to jeszcze modli.
   Prawo naturalne zostało podmienione na biblijną historyjkę.Wszystko za sprawą posłusznych idiotów słuchających swoich panów.Cała potęga tej garstki zwyrodnialców opiera się na strachu i wartości pieniądza.
   Kogo warto posłuchać w sieci bandy kłamców?
   Marka Passio oraz Dydymusa Liga Świata.
   Reszta to sami dezinformatorzy lub głupcy tworzący tezy i antytezy.

 4. Być może faktycznie jacyś dziani goście wskutek hajtania się z bliskimi krewnymi celem pomnożenia majątku (poszerzenia władzy) napłodzili „władców” o zdegenerowanych/wypaczonych umysłach – uboczny skutek praktyk kazirodczych – którzy próbują realizować biblijny scenariusz.
  Tylko że tu pojawia się … swego rodzaju paradoks. Otóż Pismo Święte jasno mówi że „wielu będzie fałszywych proroków” lecz psu na budę zdadzą się ich zabiegi.

  • Racja, ale realizują swój scenariusz od czasów przed-Jezusowych. Pismo różnie interpretują, uważają, że mają rację i do tego prawo jako potomkowie różnych biblijnych osób. Dodatkowo część chce w sposób całkowicie kłamliwy (czyli stworzyć pseudo-raj pokazując, że wypełniły się boże obietnice, ale byłby to bardzo nie sprawiedliwy raj z wypaczeniami/odwrotnościami dekalogu itp, inaczej raj ale rządzony przez węża i jego ludzi, a dla reszty piekło-zamiast odwrotnie) wypełnić proroctwo, a niektórzy szczerze wierzą w te proroctwa/misję jak np. część frankistów, którzy tworząc dodatkowe zło i chaos na świecie chcieli przyśpieszyć przyjście Mesjasza-sprowokować Boga do działania. Jeśli by zaś Bóg nie dał się sprowokować to na świecie albo zostałoby tylko zło (i tutaj się dogadują z tymi co chcą piekielnego raju, ponieważ uważają, że skoro Bóg toleruje zło i złych ludzi to znaczy, że to popiera lub jest obojętny na nie), albo nie byłoby niczego/lub przynajmniej ludzi czy życia na ziemi.
   MówiącyJakJest

 5. Kilka ciekawostek o 36-letnim zięciu i doradcy Donalda Trumpa.

  W 2007 firma Kushnera kupiła za 1.8 miliarda dolarów budynek 666 Fifth Avenue.

  Troszkę to przypomina fabułę z filmu „Omen III” gdzie główny bohater Damien ma ogromny majątek i władzę a przy tym jest doradcą prezydenta USA. Dowiaduje się że na świecie ma narodzić się ponownie mesjasz który pokrzyżuje jego plany zdobycia całkowitej dominacji nad światem.

  W realnym świecie w przeciwieństwie do propagandy filmowej – posągiem Bestii(fałszywym mesjaszem – antychrystem) będzie osoba odbierana przez masy jako uosobienie miłości i dobra, a twz. źli bohaterowie światowej sceny są tylko narzędziami jedno i tego samego władcy do wyniesienia swojego człowieka na piedestał.

 6. ten kto zna biblie i jej przepowienie konca, taki bedzie dobrze terz wiedzial.ze Satan-Mistrz Smierci i Ciemnosci, zna takze bardzo dobrze Slowo Boga-Bible i uzyw jej po to by dokonac dla siebie absolutnej kntroli tej ziemi i galaktyki,
  oczukujonc w ten sposub i twierdzon ze nowy porzodek diabelskiego swiata jest biblijnym koncem swiata,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s