Potężny Saturn podczas Eurowizji 2017

 

13 maja 2017 r. planeta Saturn znajdzie się w koniunkcji z Księżycem, który osobiście uważam za coś w rodzaju soczewki. Soczewka ta uwydatnia w wykresach astrologicznych znaczenie każdego z ciał niebieskich z którymi wchodzi w kontakt. Punkt szczytowy tej koniunkcji przypada na czas głosowania widzów i ogłoszenia wyników finału ESC.

Ten aspekt akurat kojarzę z niespodziankami. Nie zapomnę tego wieczoru Ligi Mistrzów kiedy Księżyc znajdował się w takiej właśnie koniunkcji, a Legia zremisowała z Realem Madryt 2:2 (i nie, Legia jest mi obojętna).

Dodatkowo oba ciała znajdą się w koniunkcji z Centrum naszej galaktyki, Słońcem naszego Słońca, co należy uznać za dodatkowe wzmocnienie sił które reprezentuje Saturn. Był to zapewne ważny aspekt dla ludzi przygotowujących tegorocznego zwycięzcę.

Po 12 latach obserwacji dochodzę do wniosku, że jest to prawdopodobnie drugi najważniejszy punkt w każdym wykresie astrologicznym zaraz po Słońcu. Jest to niezwykłe źródło energii, motywacji i aspiracji. Centrum Galaktyki jest Słońcem naszego Słońca. Jest źródłem największej siły grawitacyjnej w naszej galaktyce i prawdopodobnie źródłem większości energii w naszym horoskopie…

W późnych latach 60-tych astronomowie w końcu zbadali CG przy pomocy przyrządów radiowych i badających emisję podczerwieni. Byli oszołomieni ilością energii która tam się znajduje. Przypuszcza się, że w samym jego środku znajduje się wielka czarna dziura, wielkości dużej gwiazdy, lecz o masie czterech milionów słońc… (horary.com)

Jak Saturn zachowywał się podczas Eurowizji 2014 możecie sprawdzić tutaj. Przypominam, że wszyscy chętni do poznania tegorocznego zwycięzcy, oraz tacy którzy wiedzą kiedy wykorzystać swoją szansę, mogą kontaktować się ze mną w tej sprawie mailowo: radtrap@hushmail.com.

 

Reklamy

One comment on “Potężny Saturn podczas Eurowizji 2017

  1. Co ciekawe. Kasia Mos, tegoroczna nasza reprezentantka w CG ma Urana i Ceres. A ja mam Neptuna i Lilith :)) Jestem fanem konkursu od 1994, więc może moje marzenia dziś się spełnią, o wygranej naszego kraju? Pozdrawiam, blog arcyciekawy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s