Katy Perry „Chained To The Rhythm”

 

 

Komentarz Radtrapa:

To powinno być oczywiste przesłanie dla 99% mieszkańców Ziemi… ale takie nie jest.

Reklamy

2 comments on “Katy Perry „Chained To The Rhythm”

  1. Pytanie za 100 punktów kogo symbolizuje mężczyzna wychodzący z okręgu i rapujący o końcu panowania imperium oraz o swoim pożądaniu, którym jest burzenie i łączenie na nowo przez inspiracje swoją osobą w drodze do oświecenia. Katy jest bardzo zachwycona jego pojawieniem się na scenie.

    Zanim pojawia się materialnie najpierw jest pokazywany w TV w programie o nazwie „Nuclear Familiy” bo tym co tworzy światło słoneczne jest nuklearna energia, która również na ziemi może zaistnieć przez stworzoną przez człowieka eksplozje nuklearną.

    Wszyscy mają założone czerwono-niebieskie okulary czyli połączenie dwóch kontrastów (Słońce i Księżyc, dzień i noc, boskość i cielesność czyli symbole mesjańskie ).

    Podobne przesłanie o zbliżającym się upadku imperium też wygłoszone przez rapera wychodzącego z okręgu przewidującego chaos, zamieszki i ufo.

    • Bardzo dosadnym wyjaśnieniem kogo symbolizuje taka rapująca postać w kuli(okręgu) jest w poprzedniej piosence Katy – E.T. Gdzie Kanye West przedstawia się jako czcigodny „obcy”, który mógłby być diabłem albo aniołem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s