Bankier Illuminati wyjaśnia działanie gambitu „Okupuj Wall Street”

 

Okupujących Wall Street już nie ma, ale zasady opisane w poniższym artykule wciąż mają zastosowanie.

Zapytany o to dlaczego bankierzy popierają bolszewizm, system wydający się być w opozycji do własności prywatnej, Otto Kahn (poniżej) wyjaśnił, że żydowscy bankierzy Illuminati wykorzystują wyraźne przeciwieństwa do „przeobrażenia świata” zgodnie ze swoimi założeniami.

 

Henry Makow, tłum. Radtrap (19.10.2011)

Otto Kahn, (1869-1934) był jednym z właścicieli (obok  Jacoba Schiffa i Paula Warburga) najbardziej wpływowego banku inwestycyjnego Ameryki, Kuhn Loeb.

Był prawdziwym Georgem Sorosem swoich czasów. Soros, zarządzający majątkiem wycenianym na 22 miliardy dolarów, wyraził swoje  poparcie dla ruchu „Okupuj Wall Street, a także niebezpośrednio wspiera ich finansowo. Ruch ten określa się mianem ruchu socjalistycznego i komunistycznego, a jego celem jest zniszczenie wolnej przedsiębiorczości.

Warto wiedzieć jaki biznes ma w tym żydowski bankier Illuminati.

W swojej książce Geneva Versus Peace (1937) Comte de St. Aulaire, francuski ambasador w Londynie, przywoływał swoją konwersację przy obiedzie z Otto Kahnem, mającą miejsce tuż po wybuchu I wojny światowej. Ta szokująca rozmowa szybko została wymazana ze powszechnej pamięci.

otto-kahn-e1319634747904Zapytany dlaczego bankierzy poparli bolszewizm, system wydający się być w opozycji do własności prywatnej, Kahn palący wtedy ogromne cygaro wyjaśnił, że żydowscy bankierzy Illuminati wykorzystują wyrazne przeciwieństwa do „przeobrażenia świata” zgodnie ze swoimi założeniami.

„Mówisz że marksizm jest antytezą kapitalizmu, który jest dla nas tak samo święty [bankierów Illuminati]. Właśnie z tej przyczyny, że są one swoimi przeciwieństwami, dają nam one we władanie dwa bieguny tej planety i pozwalają nam być jej osią. Te dwa przeciwieństwa, bolszewizm i my, znajdują swoją tożsamość w Międzynarodówce.”

„Te przeciwieństwa… spotykają się ponownie zjednoczone u kresu swojej misji, zmieniając świat odgórnie przez władzę bogaczy, i oddolnie przez rewolucje. Nasza misja polega na głoszeniu nowego prawa i tworzeniu Boga, to znaczy oczyszczenia idei Boga i wyjaśnienia tego procesu gdy nadejdzie właściwy czas. Oczyścimy tą ideę poprzez zidentyfikowanie jej z narodem Izraela, który stał się swoim własnym Mesjaszem. Dzień ten będzie poprzedzony ostatecznym triumfem Izraela…”

„Nasz dynamizm czyni nas siłami destrukcji i kreacji jednocześnie, obie te siły karmią się nawzajem… Nasze zdolności do tworzenia rewolucji widoczne są w destruktywnym bolszewizmie, który jest naszym tworem tak samo jak konstruktywna Liga Narodów. Bolszewizm jest akceleratorem, a Liga jest hamulcem w mechanizmie dla którego dostarczamy energii i mocy przewodniej. Co jest końcem? Jest on określony przez naszą misję. Jest sformowany z elementów rozrzuconych po całym świecie, a jednocześnie scalony płomieniem naszej wiary w samych siebie. Jesteśmy Ligą Narodów która zawiera elementy wszystkich innych… Izrael jest mikrokosmosem i zarodkiem miasta przyszłości. ”

Podstawowym elementem są tutaj kabalistyczni bankierzy oraz ich sprzymierzeńcy, którzy będą korzystać z międzynarodowego, politycznego, ekonomicznego i kulturalnego monopolu ustanowionego przez Rząd Światowy.

Osiągną to dzięki procesowi dialektyki, wystawianiu przeciwieństw przeciwko sobie i dokonaniu syntezy która odwzorowuje ten monolityczny monopol.

Protesty „Okupuj Wall Street” są zaprojektowane w celu ułatwienia „redystrybucji” bogactw. Jednakże bogactwo te nie pójdzie do przeznaczonych mu odbiorców, a do państwa które jest im winne biliardy.

Socjalizm/komunizm zawsze były sprytnymi zagraniami służącymi do przetransferowania bogactwa do „członków klubu”. Castro i Hugo Chavez –  obaj warci są miliardy.

Dlatego mass media i wielu milionerów-socjalistów popiera ten ruch. Ich pieniędzy nikt nie ruszy. Są zdrajcami i kolaborantami. Oto ich lista.

W RedSymphony revelation, Christian Rakovski pokazuje jak komunizm i kapitalizm uzupełniają się w tym samym dialektycznym procesie. W każdym z tych wypadków to żydowscy bankierzy Illuminati zgarniają całe bogactwo i władzę.

„W Moskwie jest komunizm. W Nowym Jorku kapitalizm. Obie są tym samym, jak teza i antyteza. Przeanalizuj obie. Moskwa jest subiektywnie komunistyczna, ale obiektywnie jest państwem kapitalistycznym. Nowy Jork: subiektywnie kapitalistyczny, lecz obiektywnie patrząc komunistyczny. Synteza, prawda: Międzynarodowa finansjera, kapitalizm i socjalizm zjednoczony. ONI.”

Dlaczego USA jest komunistyczna? Ponieważ wąska grupa ludzi, bankierzy Illuminati, kontroluje większość korporacji.


Konkluzja

 

Jesteśmy w ostatniej fazie wieloletniego spisku kabalistycznych bankierów oraz ich masońskich pomagierów, spisku mającego na celu utworzenie policyjnego Rządu Światowego, gdzie ludzie mają być kontrolowani przy pomocy prania mózgu lub siły. Mają to osiągnąć dzięki procesom dialektycznym, reprezentowanym np. przez II wojnę światową i Zimną Wojnę. „Okupuj Wall Street” jest kolejnym krokiem w nieustającym marszu ku niewolnictwu.

 

_________________________________________________________________________________________

Zobacz także:

To kabała odpowiada za to co dzieję się ze światem

Satanista Karol Marks

Protokoły Mędrców Syjonu

_________________________________________________________________________________________

 

Reklamy

6 comments on “Bankier Illuminati wyjaśnia działanie gambitu „Okupuj Wall Street”

  1. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s