Kaczyńskich ezoteryczne i polityczne przypadki (część 3)

 

Minęło już trochę czasu od ostatniej części, więc wypadałoby w końcu zakończyć tą serię, najlepiej przed końcem roku 2016. Poniżej można znaleźć odnośniki do poprzednich odsłon:

Część 1 and część 2

Zbliżamy się wszyscy, niezależnie od tego w co wierzymy i w czym się nie zgadzamy, do pewnego rodzaju punktu przełomowego w historii ludzkości. Jeśli śledzisz źródła tego typu to znaczy, że doskonale zdajesz sobie sprawę z procederu coraz mocniejszego dokręcania śruby społeczeństwom przez skorumpowany świat polityki. Możemy mieć różne poglądy na temat powodu tych działań, ale śruba jest śruba i wszyscy ją solidarnie odczuwamy.

Polityczne marionetki bogatych elit robią wszystko co się da, żeby doprowadzić nasze ojczyste kraje do ruiny. Nie ma znaczenia, prawo czy lewo – to są jedynie etykietki, banał tak banalny, że aż szkoda klawiatury na rozwijanie tego tematu. Skupiłbym się jednak na przykładzie prawicy w polskim wydaniu, ponieważ jest on bardzo specyficzny, jeśli porównać go z sytuacją rządów prawicowych w innych krajach.

Ten przypadek jest unikatowy ze względu na osobę Jarosława Kaczyńskiego, oraz z powodu naszego położenia geograficznego i grożącej nam wojny z Rosją do której dąży zakulisowi władcy. Nie sądzę aby zwycięstwo Trumpa wiele tutaj zmieniło, raz że mu nie ufam, dwa nawet jeśli ma poczucie wielkiej misji walki z globalizmem, to gabinet prezydenta USA jest wciąż za małym stanowiskiem aby móc tą nieszczęsną śrubę odkręcić. Tutaj potrzebna byłaby kooperacja głów wielu państw, a ewentualny sojusz Trump-Putin wisi na włosku w obliczu ostatnich wydarzeń.

Dalej, patrząc na tarcia między tymi dwoma potęgami militarnymi za rządów Baracka Obamy, możemy łatwo zrozumieć jak to się stało, że polski system lansowany twarzą Donalda Tuska zdołano tak łatwo obalić i zastąpić pozorną dobrą zmianą. Jarosław Kaczyński wygląda na człowieka który wiedział, że prędzej czy później władzę odzyska, i nie będzie w tym wyzwaniu osamotniony. Nie chodzi w tym przypadku tylko o głosy wyborców.

Temu człowiekowi wyraźnie chodzi o konfrontację z Rosją i musi czuć się silniejszy, mając za plecami amerykańskie służby. Może nie zawsze rozumie co się do niego mówi zza kulis, ale istnieją różne sugestywne sposoby żeby o tym przypomnieć.

Dlaczego jednak wybrano do tej roli braci Kaczyńskich, i w ostateczności samego Jarosława Kaczyńskiego? Czy jest to tylko i wyłącznie zasługa jego pracy, doświadczenia i dokonań na polskiej scenie politycznej, czy może stoi za tym coś więcej? Natura całej konspiracji jest okultystyczna – tylko wtedy gdy zrozumiemy w co naprawdę bawią się ludzie planujący przyszłe wydarzenia, tylko wtedy będziemy mogli zrozumieć gdzie może nas to doprowadzić. Zanim jednak sięgniemy w przyszłość, cofnijmy się w przeszłość o ponad tysiąc lat wstecz.

President Lech Kaczynski of Poland(L) speaks with US President Barack Obama before lunch during the United Nations General Assembly at UN Headquarters in New York, NY, September 23, 2009.         AFP PHOTO/Jim WATSON

Istnieje pewna bardzo mało znana teoria dotycząca rodu Merowingów, który oficjalnie miał „wyginąć”, natomiast nieoficjalnie przetrwał i wpływał na historię dalej poprzez swoich potomków. Te pogłoski przyczyniły się między innymi do powstania popularnej sieci książek Dana Browna (Kod Da Vinci).

Poniżej kilka tylko przykładowych artykułów poruszających tematykę Merowingów:

https://radtrap.wordpress.com/2016/03/08/wladca-pierscieni-j-r-r-tolkiena-a-merowingowie/

https://radtrap.wordpress.com/2011/12/21/symbolika-miejsc-pamieci-ksieznej-diany/

https://radtrap.wordpress.com/2011/12/06/korzenie-antychrysta-zaginione-plemie-dana/

https://radtrap.wordpress.com/2016/12/06/glastonbury-merowingowie-i-linia-sw-michala-archaniola/

Wszyscy prezydenci USA mieli merowińskich przodków, w tym Obama (link)

Znam tylko cztery osoby które pisały o teorii linii Merowingów w języku polskim, i wszystkie one uważają ją za coś więcej niż teorię. Jest to więc terapeutka alternatywna Barbara Turlińska, autorka książki „Krew Merowingów – polscy potomkowie Jezusa” (nie czytałem, nie mam o niej zdania), pewien jegomość którego nazwiska nie pamiętam, a który od lat zaręcza polskiemu internetowi, że sam jest Merowingiem i ma jakieś tam prawa do polskiego tronu (sprawdzać nazwiska w Googlach nie będę, bo i tak jest pewnie fikcyjne), zasłużony patriota Stanisław Bulza (mam nadzieję Staszku, że poradziłeś już sobie z bezsennością. Sen to zdrowie, tylko czasami melaniny mamy za mało) oraz ja (niżej podpisany).

Tak na temat polskich poszlak co do krwi Merowingów pisał wspomniany wcześniej Stanisław Bulza:

Barbara Turlińska wychodząc z fałszywego założenia, że Maria Magdalena miała być żoną Jezusa, napisała książkę „Krew Merowingów – polscy potomkowie Jezusa”. Według niej, „tysiące współcześnie żyjących Polaków nie zdaje sobie sprawy, że pochodzi od pierwszej francuskiej dynastii panującej Merowingów”, w tym Józef Piłsudski oraz Lech Kaczyński. Napewno pochodzą od Merowingów, ale nie od Jezusa.

Józef Piłsudski prowadził bardzo niezorganizowany tryb życia… Stefan Żeromski, który bardzo dobrze znał Józefa Piłsudskiego, odwiedził go w Zakopanem, latem 1909 r. O Piłsudskim napisał:

Była to nędzna – jak pisze Żeromski – drewniana chałupa na Kasprusiach. Proletariacka mizeria… „Zastałem go przy stole, stawiającego pasjansa. Siedział w kalesonach, bo jedyną parę spodni, jaką posiadał, oddał właśnie krawcowi do zacerowania dziur. Mówił, że jeśli mu ten pasjans wyjdzie, zostanie dyktatorem Polski. Sen o tej dyktaturze, w tej ruderze i w tej sytuacji bez portek wstrząsnął mną wówczas”.

Członkowie zakonu Prieure de Sion odszukują potomków Merowingów, a jak którego znajdą, to mu finansowo pomagają. Czy takim wysłannikiem Prieure de Sion był Stefan Żeromski? Według L. Chajna „Wolnomularstwo w II Rzeczypospolitej” Stefan Żeromski był masonem.

Nagle Piłsudskiemu życie się odmieniło. W 1911 roku trzy miesiące spędził we Włoszech, w Nervi, gdzie leczył swoje zniszczone przez palenie papierosów płuca. W Polsce zajmował się organizowaniem związków strzeleckich, zakupem broni i szkoleniem kadr. Jeździł do galicyjskich szkół, gdzie wygłaszał odczyty na tematy polityczne i militarne, pilnował też spraw PPS…

J. Piłsudski zmarł 12 maja 1935 r. Na jego pogrzebie był Hermann Wilhelm Göring (1893-1946), nazista, późniejszy zbrodniarz wojenny, skazany w Norymberdze, który według Barbary Turlińskiej również pochodził z Merowingów.

Ciało Piłsudskiego złożono początkowo w krypcie św. Leonarda na Wawelu. Przez pewien czas trwały jednak spory pomiędzy władzami duchownymi a świeckimi dotyczące miejsca spoczynku Piłsudskiego. Ostatecznie, 22 czerwca 1937 roku, na polecenie metropolity krakowskiego, abp Adama Stefana Sapiehy, trumnę Marszałka przeniesiono do krypty pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. 12 maja 1936 serce Piłsudskiego zostało złożone w grobie jego matki na cmentarzu Na Rossie w Wilnie…

Według Barbary Turlińskiej, Lech Kaczyński również pochodził z Merowingów. Tak jak Piłsudski, również Lech Kaczyński uprawiał politykę wschodnią. Jako prezydent RP był obecny w Lizbonie podczas uroczystości podpisania traktatu przez premiera Donalda Tuska i ministra MSZ Radosława Sikorskiego. Z dniem 30 kwietnia 2008 został uprawniony do ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, który ratyfikował 10 października 2009…

18 kwietnia 2010 r. trumny z ciałami Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej przewieziono drogą powietrzną do Krakowa. Para prezydencka została pochowana z honorami wojskowymi w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Wawelu. (Merowingowie-symbole-i-wtajemniczenia-masonskie-w-powiesci-wladca-pierscieni-czesc-3)

Zarówno Piłsudski jak i Kaczyński, jego wielki fan i admirator, złożeni zostali na słynnym czakramie Ziemi na Wawelu. Pamiętacie moi drodzy ile było protestów w związku z pogrzebem Lecha Kaczyńskiego. Chodziło o jeden mały szczegół, właśnie ten pogrzeb na Wawelu. Jak to możliwe – wzniosły się wtedy okrzyki – żeby chować nie-króla, choćby nawet i prezydenta, w miejscu spoczynku koronowanych władców polskich?!

Z jakiegoś jednak powodu patriarchowie katoliccy się na to zgodzili, oficjalnie ze względu na wyjątkowe okoliczności śmierci oraz zasługi Lecha Kaczyńskiego, ale gdyby… gdyby ta teoria o merowińskich korzeniach Kaczyńskich była czymś więcej niż teorią? Gdyby rzeczywiście krąg wtajemniczonych wiedział o takim egzotycznym szczególe dotyczącym jego genealogii? W takim przypadku pochówek na Wawelu nie wyglądałby już na odstępstwo od reguły, tylko jako, w pewnym sensie, kontynuacja tradycji. Dlatego mogła paść zgoda zarówno w przypadku Piłsudskiego jak i prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Kolejny ciekawy szczegół zauważyłem w te wakacje, oglądając po raz pierwszy film, który już tylko starsze pokolenie pamięta – „O dwóch takich co ukradli księżyc”. Okazuje się, że mali Kaczyńscy dostali te role pomimo tego, że nie mieli żadnego doświadczenia aktorskiego, a na dodatek pomimo protestów ekipy filmowej!

Ogłoszenie o przesłuchaniach do powstającego właśnie filmu „O dwóch takich, co ukradli księżyc” znalazł w gazecie Stanisław Miedza-Tomaszewski, wuj Kaczyńskich, który od razu uznał, że jego krewniacy byliby idealnymi kandydatami do głównych ról.

Podobno chłopcy wcale nie mieli wielkiej ochoty na aktorską przygodę i ulegli dopiero na prośbę matki, Jadwigi.

Jarosław i Lech trafili do ostatniego etapu przesłuchania i, choć wywołało to niemałe protesty wśród części ekipy filmowej, zaproponowano im angaż: Lech miał zagrać Jacka, a Jarosław Placka. (wp.pl)

O rolę ubiegało się kilkadziesiąt par dzieci, również takich z odpowiednim doświadczeniem, a mimo to przypadła ona w udziale właśnie naturszczykom Kaczyńskim. Podobno przypadkiem…

Skoro jednak lubimy przypadki, to może jeszcze jeden, tyczący się samego początku filmu (7-8 minuta), kiedy matka świeżo narodzonych Jacka i Placka śpiewa króciutką kołysankę o pszczółkach, której w książce Kornela Makuszyńskiego nie znajdziemy. Musiał ją najwidoczniej dopisać reżyser Jan Batory, będący również autorem scenariusza filmu, ten sam który wybrał Lecha i Jarosława do roli głównej.

Niestety nie dowiedziałem się czy Jan Batory był z „tych” Batorych.

07-54

Wyleciały złote pszczółki, ze srebrnego ula

Bzum bzum, bzum bzum bzum

Bzum bzum, bzum bzum

Co mają wspólnego pszczoły z Jackiem i Plackiem? Zarówno w książce jak i w filmie nie ma żadnego wspólnego mianownika między jednym i drugim. W książce bohaterowie przeżywają jedną przygodę z nimi związaną, ale nie ma żadnego porównania chłopców do pszczół. W filmie natomiast, w którym ta piosenka się pojawia, w ogóle nie ma ani jednej sceny z żadnymi pszczołami. Żadnych pszczół. Skąd więc kołysanka o pszczółkach? Pozornie nic nie znaczący szczegół, przypadek?

Złote pszczoły to jeden z symboli Merowingów, nawiązujący w okultyzmie do Złotej Ery, na rzecz której pracują tajne stowarzyszenia (pracowite pszczółki). To na polecenie Napoleona Bonapartego wydobyto artefakty należące do zmarłych Merowingów, wśród których były złote pszczoły, które to obok kwiatu lilii były najważniejszymi z symboli tego „od Bestii morskiej pochodzącego” rodu. Wg Stanisława Bulzy również lilia (fleur de lis) jest symbolem pszczoły, ale co do tego akurat nie jestem już pewien.

5395006

bee4

a2440670f081b22509372597dcbf3636

napoleon

Powyżej Napoleon Bonaparte przyozdobiony w pszczoły, już po tym, gdy jego ludzie odnaleźli dobrze zachowane insygnia Merowingów.

Wśród Merowingów, podobnie jak u Żydów, pochodzenie dziedziczyło się po matce. Matka Kaczyńskich, Jadwiga, posiadała zdecydowanie szlachecką krew. Przyszła na świat w Starachowicach w mającej szlacheckie korzenie rodzinie Jasiewiczów herbu Rawicz. Herb Rawicz to jeden z najstarszych herbów polskich – panna na niedźwiedziu.

182px-pol_coa_rawicz-svg

Jeden z najstarszych herbów polskich, przysługujący od XIV wieku m.in. rodom wywodzącym się z ziemi rawskiej (zdaniem m.in. Długosza, Rawici to potomkowie Wrszowców, możnowładców czeskich osiadłych od XII wieku w Polsce; Niesiecki natomiast uważa, że pochodzenie Rawitów jest polskie jeszcze z czasów monarchów pogańskich).

(…)

„Panna na niedźwiedziu” była używana jako znak na pieczęciach przed uznaniem herbu np. już w roku 1306[6].

(…)

Do niedźwiedzia w tarczy herbowej autor XVI-wiecznego herbarza – Bartosz Paprocki, i inni dawni heraldycy dodali odpowiednią legendę, wedle której, herb przywędrował do Polski przez Lotaryngię z Anglii za sprawą potomków króla Kanuta Wielkiego. Legendy herbowe podają daty występowania herbu, w czasach jeszcze przedheraldycznych, mianowicie w Polsce przed 1109 rokiem, a w Lotaryngii, od 1003. (Bartosz Paprocki. Herby rycerstwa polskiego. II ed. Krakow, 1858. Pp. 539-550).

Początki rodu tak opisują historycy, heraldycy:

Quote-alpha.png

Rawa (…) wywodzący się z plemienia czeskiego, gdzie nazywani są Wrszowcami; z powodu zbrodni wiarołomstwa wytraceni z całym ich rodem przez książąt Czech, z wyjątkiem niewielu, którzy uszedłszy do Polski rozrośli się w znakomitą rodzinę. Mężowie surowi, nieustraszeni i okrutni, niektórzy również skłonni do rozlewu krwi, gardzący niebezpieczeństwami. (Jan Długosz, Insignia, 18)

(…)

Legenda herbowa głosi, że po śmierci króla Anglii Kanuta Wielkiego (syna Swenona I i Sygrydy – córki Mieszka I) państwo dostało się synowi zmarłego monarchy – Swenonowi. Obarczono go również obowiązkiem uposażenia swojej siostry – Klotyldy gdy ta zdecyduje się na zamążpójście. Gdy jednak do Londynu zaczęli zjeżdżać swaci dopytujący o rękę królewny, źli doradcy namówili młodego króla do wydania siostry na pożarcie czarnemu niedźwiedziowi, żyjącemu w jaskini i zagarnięcia posagu dla siebie. Modlitwy dziewicy spowodowały jednak, iż groźny zwierz dał się okiełznać pasem królewny. Niedoszła ofiara wróciła tryumfalnie do zamku, jadąc na grzbiecie niedźwiedzia, używając pasa jako cugli. Przerażony oczywistym cudem brat prosił siostrę o przebaczenie i zwrócił jej zagrabione skarby. Królewna po jakimś czasie wyszła za mąż za księcia Lotaryngii. Szczęśliwe małżeństwo Bóg obdarzył siedmioma synami, z których kilku zamieszkało w innych krajach, gdzie znaleźli dla siebie żony. Dwóch synów Klotyldy osiadło w Polsce, pod Rawą. Na wieczną pamiątkę cudownego wybawienia matki umieścili w swoim herbie rodowym dziewicę z koroną na głowie, siedzącą na czarnym niedźwiedziu. Nazwa herbu wzięła się od ich nowej siedziby. (wikipedia)

O Sygrydzie, córce Mieszka I i żonie króla Danii kiedyś jeszcze napiszę, bo to bardzo ciekawa postać, zwłaszcza w świetle opiewających ją sag nordyckich.

Szlachecka krew: przez matkę Kaczyńscy są potomkami rodów szlacheckich z XVI wieku: Olszowskich, Biskupskich i Kurozwęckich, ze strony ojca potomkami Kaczyńskich herbu Pomian. Dodajmy do tego ich uwielbienie Piłsudskiego, zastanawiająca przychylność komunistycznych władz wobec ich ojca Rajmunda (patrz Kaczyńscy, fakty, mity i wątpliwości)… Kaczyńscy od małego musieli mieć poczucie, że ich celem jest zrobienie w Polsce czegoś wielkiego. Nie zawsze mieli w życiu łatwo, ja to wiem i doskonale rozumiem, czytałem biografie i potrafię to sobie wyobrazić. Wierzę, że ciężko pracowali na swoją pozycję.

Nie znaczy to jednak, że nigdy nikt im znacząco nie pomógł, ani to, że kierunek w którym pcha Polskę Jarosław Kaczyński jest dobry, istnieje bowiem różnica między dobrymi chęciami a twardą rzeczywistością. Tej pszczółce po prostu nie mówi się wszystkiego.

240px-benedict_xvi_poland_7

Jadwiga Kaczyńska i synowie podczas spotkania z papieżem Benedyktem XVI

Poród Kaczyńskich trwał podobno bardzo długo, ostatecznie jednak przyszli na świat rano,  18.06.1949 r. To oznacza, że bliźniacy są znaku… Bliźniąt.

gemini_image

Powyżej Bliźnięta w popularnym programie astronomicznym Stellarium.

Numerologia daty urodzin: 11 (liczba mistrzowska). Co ciekawe, 11 to również liczba znaku Bliźniąt: dwóch braci albo dwie kolumny i brama. Więcej szczegółów to może Cupak poda w komentarzach.

c166e46e0abf5ff1a0e2d550f61ea8e1

Kaczyńscy urodzili się w sobotę, a więc w szabat, dzień Saturna: 21 Sivana 5709. Sivan to w kalendarzu wersji rabinicznej miesiąc 9-ty.

Numerologia żydowskiej daty narodzin: 33, czyli kolejna liczba mistrzowska. Skoro 3 to trójkąt, to 33 oznacza pełnię dwóch trójkątów.

W numerologii 11 jest początkiem, bramą do celu (dwie masońskie kolumny), zaś cel jest reprezentowany liczbą 33. Niezwykła zbieżność, żeby mieć dwie takie liczby, początkową i końcową, w datach narodzin tak ważnych polityków.

To naprawdę takie dziwne, ta służalczość wobec organizacji żydowskich Kaczyńskich? Legalizacja B’nai B’rith i inne  decyzje tego typu ?

Dla Jarosława Kaczyńskiego mam jednak złą wiadomość – kalendarz rabiniczny nie jest prawdziwym kalendarzem żydowskim. Nie dość, że miesiąc zaczyna się w nim od nowiu, a nie od pierwszego widzialnego światła księżyca tak jak opisuje to Biblia, to jeszcze na dodatek kolejność miesięcy jest w nim przestawiona. Tak więc niestety, ale szara eminencja numerologicznie niczym wielkim się nie odznacza.

Ciekawe gdzie teraz mogą być te prawdziwe 33-ki?

 

Radtrap


Wesprzyj pracę autora, potrzebuję Twojej pomocy w rwaniu tej zasłony! Dołóż swoją cegiełkę w ujawnianiu tego co głęboko ukryte.


Small Donate Button

 

Reklamy

42 comments on “Kaczyńskich ezoteryczne i polityczne przypadki (część 3)

   • Mgrabas,
    ja szie bardzo przepraszam,
    przepraszam, …to kto ukradł szie ten księżyc, że ziemia
    jest – za przeproszeniem – płaska ?
    Indianie ?!?

    Zapytam ich, gdzie oni jego sprzedali….
    [bo to blacha ocynkowana jest]

    Taka mnie refleksja naszła, że
    wiara to nie wszystko,
    szatan też albowiem, że szie tak wyrażę WIERZY,
    a WIERNOŚĆ ?? – a Wierność szie Postępowaniem
    mierzy…
    Wynikiem dobrej woli jest, Czyn, …Jezus powiedział, że
    Owoc….
    dobrze, dobrze… nie będę szie sprzeczał, dobrze :-)
    bo tak ma być
    HEJ !
    :-)

    Mgrabas – proszę Cię… zostaw te wahadełka,
    jeżele szie pomyliłe, to przepraszam,
    seler

   • dziękuję Radek za publikację wpisów…
    płakać mi szie chce….
    wystarczy spojrzeć,
    że….
    wystarczy….
    hej….

    Życzę Radkowi i Wszystkim Czytelnikom
    Ojcowskiego Wsparcia i Matczynego okrzyku: – cytuję
    ojej ! – zesrał szie ?!
    [kulturka]

    bądźmi ludźmi… po prostu bądźmy LUDŻMI,
    żeby szie zwierzęta nie wstydziły

    kiedy wjechałem na blog RadTrapa,
    jakeś czynaście tysięcy lat temu,
    to ja szie nie spodziewałe, że mi
    przecinka zabraknie… ???

    Trzymajcie Szie !

    حتما ببینید شاهکار دیگری ازنوجوانان آباده

    حتما ببینید شاهکار دیگری ازنوجوانان آباده

    .https://www.youtube.com/watch?v=2zE36_AfDk8

    aaa… kurcze… kropki mi szie pomyliły
    :-) :-)

    cygan

    ——–

    przepraszam, że bez kropki:

    ترانه زيبای ميميرم

 1. mgrabas-polecam stronkę .cudowny człowiek .Posiada moc ,wiedzę i zdolności ,ale przede wszystkim jest kochanym człowiekiem .Bez interesownie pomaga tym ,o których inni zapomnieli lub nie chcą pamiętać .Pogodny człowiek ,poczucie humoru -rewelacyjne .Poprzez Zbyszka działanie mój stan zdrowia znacznie się poprawił ,jak i też ludzie którzy mnie otaczają zmienili swoje postępowanie na dobre.dziękuję Zbyszkowi z całego serca za pomoc.Mam nadzieję iż ludzie docenią Zbyszka poświęcenie ,zaangażowanie ,Pokochają Zbyszka tak jak On kocha ludzi .Więcej takich ludzi ,a ten Świat stanie się cudowny.Z Bogiem.

 2. teraz wiecie, skąd szie wzięli cyganie ?
  z ukradzionego księżyca
  a może z Syrii ??

  nie…

  z woli, z myśli, z metod
  i … z czynów

  seler
  :-)

  Pozdrawiam Radka i Czytelników
  Ojca przede wszystkim, Boga
  a judaszom, mówię: – NIE
  zdarza szie…

  pogubiłe, szie w piosenkach
  nie zapodam więc,
  hej :-)

 3. Do – Radtrap
  Witaj :)

  ,, Znam tylko cztery osoby które pisały o teorii linii Merowingów w języku polskim, i wszystkie one uważają ją za coś więcej niż teorię. Jest to więc terapeutka alternatywna Barbara Turlińska, autorka książki „Krew Merowingów – polscy potomkowie Jezusa” (nie czytałem, nie mam o niej zdania), pewien jegomość którego nazwiska nie pamiętam, a który od lat zaręcza polskiemu internetowi, że sam jest Merowingiem i ma jakieś tam prawa do polskiego tronu (sprawdzać nazwiska w Googlach nie będę, bo i tak jest pewnie fikcyjne), zasłużony patriota Stanisław Bulza (mam nadzieję Staszku, że poradziłeś już sobie z bezsennością. Sen to zdrowie, tylko czasami melaniny mamy za mało) oraz ja (niżej podpisany). ”

  Czy mógłbyś przybliżyć odrobinę więcej inf dotyczących ,, pewnego jegomości” ?
  Będę Ci wdzięczny ;)

  Szczęścia

 4. ciche przyzwolenie
  na rozpierduchę
  policji ?

  trudny temat
  nie żyje
  Damian

  testują Polaków ?
  za wulgaryzmy
  butelkę coli
  ? boli ?

  utożsamiam szie z Tym Narodem
  co Dał mi przetrwać
  ale nie zabijam
  dla byle głupstwa i o co chodzi ?

  o kebab ?

  nie …

  o duchowe kurestwo
  i nie publikujcie
  tego, bo
  CZYNU NIE WYMAŻESZ SŁOWEM

  [„] – seler
  ___________________

  Ełk zamieszki i demolka Prince Kebab – Policja

  Ełk-Zamieszki

  • dziękuję za wypowiedzi i RadTrapowi za publikację,
   tego szie teraz nie rozkmini
   czyją prowokację ?
   to tak, jak szie Prawo Ojca ma szie… w [xxxxx] …i nie zmieni
   szie Jego nawet po śmierci
   człowieka…

   Anne i Anonim… wiem, każdego boli…
   a na dodatek żyjemy w systemie
   niewoli…

   tylko Jezus uwalnia osobę i całe narody
   tych, co nawet nie oczekują
   za wierność
   nagrody

   trzymajcie szie
   seler

   • seler-jaką prowokację ?tą od której się wszystko zaczęło .Znają mentalność Muzułmanów .Wstyd mi jest za nasz Naród.Nieżle gdy jest się w większości ,gdy czuje się przewagę ,normalne w Polskim narodzie a spróbujcie znależć się na miejscu Tych muzułmanów ,co czujecie?strach?Polacy nie potrafią żyć sami ze sobą ,dzielą się na regiony ,miasta ,ulice a nawet w rodzinie wstydzicie sie biedniejszych od siebie .odcinając się .Parę lat temu stało się modne szukanie korzeni szlacheckich ,i co ?Ilu z Was je posiada ? bo aby je posiadać ,należy dokonać czynu szlachetnego ,czego na tych filmach nie zauważyłam .To czego dokonali Nasi przodkowie ,my obracamy w niwecz .Trzymajcie się Prawa Bożego .

    • dziękuję Anne za odważne i mądre słowa,
     zauważyłem, że masz Prawdziwy Podgląd Rzeczywistości
     i również „nie owijasz w bawełnę” tego, co szie ukryć nie da….
     Wszystko wyjdzie jak „szydło z worka” – przepraszam
     panią premier… kurcze, wypadałoby zmienić nazwisko albo
     powiedzonko-slogan. Nieważne.

     Najpierw Naród demoralizowano, rozpijano, wpajano kłamstwa,
     a teraz od Narodu oczekuje szie szlachetności, roztropności,
     obiektywności i uczciwości ?!?
     Będzie ciężko…
     Są w każdym Narodzie istoty, nie tyle że człekokształtne
     ale nawet Człowiecze… Powiadam, w każdym Narodzie.
     Sumienie, które jego dał Bóg, rozum którego jego dał Bóg,
     wolę, metody porozumiewania szie – nawet po polsku –
     co potem przekłada szie na WYNIKI, owoce, czyny,
     które świadczą O MNIE, dają wyraz mojego – lub braku
     człowieczeństwa. …Żyjemy rzeczywiście w czasach ostatnich,
     albowiem człowiek, ba… Ludzie ostatnio bywają ostatni….

     To nie ostatniość, ta z Ewangelii, gdzie ostatni będą pierwszymi,
     oj… nie… Ci ewangeliczni „ostatni” to zwykle pogardzani,
     upokarzani, gnębieni, prześladowani za prawdziwą wierność
     bez bałwochwalczej religii, bez lizania polityków w otwór….
     Wielu szuka „oświecenia” w otworze odbytu i znajduje
     ezoteryzm, okultyzm, ideologię, płaską ziemię i miejszasza…

     Polacy – nie wszyscy – podobnie jak cyganie byli degenerowani,
     nie wszyscy wpadli w pułapkę tego wyluzowania, ale Anne,
     kochana Anne, tak zwane emocje mogą zrujnować kręgosłup
     moralny… i głównie o to chodzi PROWOKATOROM.
     Wywołać, wzbudzić, wywlec, nakręcić Emocje
     i Egoizm gotowy… a potem potraktować ludzi jak „śmieci”…

     Jest to przykre, że żyjemy „w ciekawych Czasach”, jednak ja
     nie miałem na to wpływu, kiedy szie urodzę.
     Wpływ mogę mieć tylko na moją Osobowość w relacji z Bogiem

     jeszcze raz Ci dziękuję – seler. Dziękuję również Wszystkim
     Czytelnikom i Ludziom Dobrej Woli, dobrej myśli, dobrych metod,
     a co za tym idzie Dobrych Czynów, że zachowują Człowieczeństwo,
     szanują Boga Ojca Jezusa we Wzajemności z Bogiem i ludźmi.

     ——-

     dla kochanego Radka
     i żeby tam żadnych skojarzeń nie było
     bo zajebę,
     no…

     Les Yeux Noirs – Les Deux Guitares (tzigane russe)

    • przepraszam bardzo ale wyrywa mi komentarze,
     był osobisty komentarz do RadTrapa
     i dodatkowe refleksje – wyrwało,
     chyba, że Radek jest bardzo skromnym Ludziem
     i wolał usunąć – nie wnikam.
     Kocham Go Za Osobowość
     Każdego – Radka też.
     Wolno mi czy nie ?
     szie tylko pytam
     :-)

     W każdym Człowieku, nawet w tym zdegenerowanym
     są wartości i Uczucia Wyższe,
     trzeba je tylko wydobyć…
     ale., kurcze … ale
     nie siekierą ?

     Miłością

     hej :-)
     _______________________
     bez piosenki

    • jak to bez piosenki ??? – bez piosenki ???
     to nie w moim stylu…
     jedziemy:

     [1] Willie Nelson – My Own Peculiar Way
     .Willie Nelson – My Own Peculiar Way

     [2] Willie Nelson – I Never Cared For You
     .https://www.youtube.com/watch?v=kmdwsLtNx2E&feature=relmfu

     :-) – trzymajcie szie ! – :-)

     ——

     .https://www.youtube.com/watch?v=ul7Ld9DXNuQ
     Willie Nelson – My Own Peculiar Way

     [coś szie wali, albo z moim komputerem, albo ze stroną]

     ——–

     kurcze… wywala mi komentarze, szie jakieś robactwo zalęgło…
     mam poradę,
     żeby szie muchy i inne w mące, makaronie, kaszy, bułce tartek
     nie zalęgły i nie porozsprzestrzeniały po całym podwórku,
     to szie do każdej torebki wkłada Liść Laurowy
     on odstrasza,
     nie mąkę, ale te całe wołki zbożowe, czy jak im tam
     tak jak oni, kurcze, odstraszają
     ale jak szie bliżej
     przyjrzeć ?

     Django Reinhardt New York City Festival – Dark Eyes
     .

     ——–

     wysłełe mymlajla do Anne,
     adres szie nie zgadza
     Anne pewno
     wędruję
     i nie ma zaszięgu albo koni
     w porządku… nie wnikam

     ciekawe, co mnie jeszcze nie zaskoczy ?
     Boże !!! – jaki Ty jesteś Cierpliwy !
     Podziwiam !

     Nowy hymn Radia MaRyja
     .https://www.youtube.com/watch?v=pv2oUOTpd6M

     bez podglądu
     ____________________________

     cyganie

     [1] chanson manouche
     .https://www.youtube.com/watch?v=WF4VVNMdACk&feature=related

     [2] Tony Patrac – Yo Te Quiero Ma (Music Gitan)
     .https://www.youtube.com/watch?v=lj-KSQ9J1Bs

     [3] March de Manouche
     .https://www.youtube.com/watch?v=tnHlD0CHd-c&list=RDtnHlD0CHd-c

     [4] tziganes gitans manouche virtuose violon guitare sinti jazz
     .https://www.youtube.com/watch?v=MEvna5eiff8

     proszę bardzo, jest podgląd :

     tziganes gitans manouche virtuose violon guitare sinti jazz

     bądźmy Ludźmi, kuźwa, bądźmy ludżmi…
     nie mówię, że wszyscy…
     ale przynajmniej
     ze trzy osoby
     dwie ?

     seler

     —–

     z..integrowałem szie lekko
     czy całkiem ?
     całką
     pochodną z pochodnych
     funkcją
     z
     życia
     _____________

     Radek… wstań, zrób trzy jajeczka
     na miękko

     seler

      • NiesamoWite … Perełka… :-)
       Uczta dla muzycznych Uszu..
       dziękuję Mgrabas… dziękuję

       Metodą porozumiewania szie jest między innymi Słowo,
       wyartykułowane, bądź nie – tutaj muzyką jest dźwięk
       krtani, bez instrumentów, gdyż czasem człowiek instrumentem
       jest… a jak śpiewa używając wyrazów [„brzydkich”] to czasem
       zbanują… dożywotnio… bezpowrotnie… i dla takich,
       oczywiście na „ich cześć” zagra CISZĘ odpowiednim mięśniem
       [zwieraczem”] – no, to hej :-)
       ____________________________________________

       dopisek polsko-kebabowy

       Blogerka z USA komentuje wydarzenia w Ełku: „Chwała Polsce” (napisy pl)
       .https://www.youtube.com/watch?v=OjjyHEIBeP8

       • seler -jedno Ci powiem ,na co liczą ,aby Polacy wykonali czarną robotę ,nie dajmy się zwieść .Choć dziewczyna ma po części rację ,lecz tylko po części …..z resztą sie nie zgodze .Muzułmanie -wypędzeni ze swoich krajów ,odnajdują się w zawodach w których są lepsi od Polaków .Kebabów jest mnóstwo w Polsce ,obsługiwani jesteśmy przez Nich kulturalnie ,a Ich potrawy są smaczne .Nikt z moich znajomych ,nie narzekał na obsługę lub jakość potraw .Przecież za granicą Polacy również prowadzą swoje firmy ,czasami też dochodzi do konfliktów ,ponieważ jesteśmy tylko ludżmi .Sprawa w Ełku musi być wyjaśniona i nie obarczajcie winą tylko Muzułmanów.Są to dwie tragedie ,pamietajcie o tym .Zal mi Muzułmanów -zniszczono im domy ,wypędzono ,nikt Ich nie chce i nie mają do czego wrócić.Trzymaj się Seler .Z Bogiem.

        • kochana Anne,
         prawdę piszesz,
         Człowiek to
         nie tylko Wynik
         prokreacji, to
         DUSZA też,
         którą jej Bóg dal
         a co zrobi z nią,
         jego RZECZ…

         dziękuję Ci,
         że jesteś…

         seler

         Willie Nelson – My Own Peculiar Way

        • seler-i za to Cie kocham .Potrafisz odnależc się we wszystkim .Chwała należy się Bogu ,nie ludziom .Trzymaj się .Z Bogiem.

 5. seler-Tragedia dwóch rodzin .Społeczeństwo reaguje zbyt emocjonalnie .Należy sprawdzić czy był to wypadek .czy też celowe działanie .Muzułmanie są ostatnio na celowniku .kogo?oglądałam ostatnio świetny film,,Królestwo Niebieskie..przedstawiono w nim żądzę władzy i nie zależnie ile jest w nim prawdy a ile fikcji ,-ku przemyśleniu ……Inna sprawa-chłopak który pochodził z dobrej rodziny ,przystojny ,miły .Pracował jako ochraniasz w jednym z marketów .Pomagał obsłudze sklepu a na dla klientów był sympatyczny ,uprzejmy ,pomocny .Był świadkiem notorycznych kradzieży ,przez młodych z osiedla gdzie mieścił się Market .Złodzieje byli sprytni i szybcy ,nie był w stanie ich złapać .Zwołał swoich znajomych ,i zrobili łapankę .Jednego z Nich dotkliwie pobili .Gdy zapytałam obsługę sklepu jak się zakończyła ta sprawa -odpowiedziano mi ,że prawdopodobnie chłopak pójdzie siedzieć .Kto popełnił błąd? jest to tragedia dwóch rodzin.Z Bogiem.

 6. seler-dobrze wiesz że jesteś przez Wszystkich kochany ,a jeśli o tym nie wiedziałeś -to już wiesz .nie pokorny-a jakże prawdziwy w swych wypowiedziach .Trzymaj się .Z Bogiem.

  • dziękuję Anne,
   ale Czytelnik Pasozyd nie lubi mojej poezji,
   uparł szie, czy co ?
   czytać nie może,
   to niech
   pisze…

   kurcze, no właśnie wziął i napisał
   prozą życia i nawet bez błędów
   ze szkół pogardy bo dwie
   są szkoły:
   jedna mówi – jak cie widzą, tak cie piszą
   druga mówi – nie szata zdobi człowieka
   ani piosenka, ani wiersze… co więc pierwsze ?

   Kolor skóry, czy Sumienia ?
   Wierność…

   hej
   ______________________

   Parameter_solstice

   Sic transit gloria mundi

   Jezu! Łkałeś w stajni, hulał wiatr przez szpary ścian,
   dzisiaj leżysz w szopkach złotych, niczym wielki pan.
   Pod dachem świątyni, co krzyż gdzieś pośród chmur ma…
   Godzien przyjść do Cię biedak, co głodniejszy od psa?

   Józefie, który ręką spracowaną pewnie,
   klepałeś biedę co dzień, przyszłość ryjąc w drewnie.
   Stolarzu! Dzisiaj pada lud przed Twoim cielcem
   z drewna lub kamienia, rozmodlony wielce.

   Piotrze, który sandałów nie miałeś na nogach,
   bez dwóch sukien i laski błądziłeś po drogach.
   Dzisiaj Twoi następcy – to przepowiedziane:
   cymbał i miedź brzęcząca, groby pobielane.

   Mario! Łóżkiem Ci było klepisko ze słomą,
   tam Jezusa tuliłaś, osłaniałaś dłonią!
   Dziś obraz Twój ozdabia ze złota korona
   diamentami zdobiona… do czego Ci ona?
   Czy przed takim bogactwem godna jest uklęknąć
   głodna matka bez pracy z dzieciątkiem na ręku?

   Chrystus „umarł” ? – Nie mamy już żadnej obrony
   przed kościołem zboczenia, władzy i mamony.

   ***

   Mój wierszyk… jakby kto nie zauważył…
   Pan Chrystus „umarł”…. nie mamy już obrońcy… nikogo
   _________________
   „i odwet w końcu wziąć na klerze
   bo kler to jest drapieżne zwierzę”
   ===============================

   wiersz sprzed kilkunastu lat
   seler

 7. seler – Twój wierszyk… dało się zauważyć :)
  i dużo w nim racji..
  a Chrystus nie „umarł” i obroni każdego, jest tuż tuż… tyle, że jest cichy i pokornego serca..
  bez szołów, fanfar i nachalnego „róbta co chceta”..
  wiedzą to ci, którym udało się upodobnić do Niego..

 8. … a cesarz Walens jest przodkiem Wałęsy. :D
  Widzę ze debilizm zatacza w internecie coraz szersze kręgi. Odkąd ta ruska azjatycka dzicz uzyskała dostęp do internetu, sieć zaczęła się wypełniać takim ezoterycznym g*wnem.

  Jeszcze rok dwa i zaczną pojawiać się chore teorie jakoby Rosjanie byli Słowianami a nie Azjatami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s