Orły i sępy wojny

 

Przeprowadzenie jakiegokolwiek ataku na Rosję, nawet cybernetycznego, byłoby działaniem mocno destabilizujacym i grożącym potencjalną wojną. Ponieważ jednak czasu jest coraz mniej, podżegacze wojenni mogą liczyć na kontratak Putina, a wtedy zniszczyliby wszelkie możliwości kooperacji z Trumpem, który odziedziczyłby wrogie stosunki z Rosją, czy tego by chciał, czy nie. (Obama planuje zaatakować Rosję jeszcze przed złożeniem urzędu)


 

Fragment artykułu „Bestia i III wojna światowa”

Albert Pike, założyciel Ku-Klux-Klanu, generał konfederatów, wreszcie mason i autor biblii masonów – Morałów i Dogmatu. Słynny autor planu 3 wojen światowych. Jako powiernik tajemnic Synagogi Szatana musiał wiedzieć, a przynajmniej podejrzewać, że mało omawiany symbol elity jakim jest orzeł-feniks, był też symbolem wielu arystokratycznych klanów które przyczyniły się w przeszłości do uformowania i powstania licznych krajów. Nawet jeśli klany te dokonywały tego za pomocą wojen i przelewu krwi, dziś często otoczone są przez potomków swoich poddanych wręcz półboską czcią. (patrz Piastowie i handel niewolnikami oraz Hipoteza wikingów)

Morals-Dogma-by-Albert-Pikeb792337eb381albert pike__doubleheaded eagle

Pierwsze 2-ie wojny światowe, tak dobrze i jednocześnie bardzo zwięźle opisane piórem Pike’a, zaczęły się od konfrontacji narodów oznaczonych symbolem plemienia żmijowego, który swoje łuski zamienił na pióra. Nie oznacza to, że narody te są częścią Bestii, a jedynie to, że w przeszłości zostały podbite/i lub przejęte przez ludzi będących częścią Bestii (ponieważ Bestia to konkretna linia krwi, z której został zrodzony syn niegodziwości).

I wojna światowa zaczeła się od udanego zamachu na arcyksięcia Austro-Węgier Franciszka Ferdynanda, dokonanego przez serbskich zamachowców z Czarnej Ręki.

Austro-Węgry

220px-Coat_of_arms_of_Serbia_small.svg

Serbia

II wojna światowa zaczęła się od inwazji nazistowskich Niemiec na II Rzeczpospolitą Polską. Adolf Hitler urodził się na terenie Austrii.

godlo_polski_z_lat_1919-1927

Reichsadler_der_Deutsches_Reich_(1933–1945).svg

Czy również III wojna zacznie się od starcia dwóch orłów?

eagle_american_flag

my_honors_to_russia_by_shitalloverhumanity-d5lldry

2000px-Coat_of_arms_of_Syria.svg

Syria

Egypt

Egipt

Irak

Irak

Coat_of_arms_of_Jordan.svg

Jordania

216

Real American

Po raz kolejny nasza przyszłość jest wynikiem zdarzeń zaszłych w przeszłości, zarówno pod względem politycznym, historycznym… jak i ezoterycznym.

 

Radtrap

 


Wesprzyj pracę autora, miej swój osobisty udział w rwaniu zasłony!


Small Donate Button

 

Reklamy

3 comments on “Orły i sępy wojny

  1. Strategia działania-znalezienie kozła ofiarnego ,najpierw należało go zniszczyć ,pozbawić go wszystkiego i w swej rozpaczy ,aby zdecydował się na ucieczkę -ku lepszemu światu.Rozproszyć ,a w tym rozproszeniu ,wypuścić swoich żołnierzy ,nie zauważonych przez obserwatorów Żołnierze zajmą kluczowe miejsca ,przygotowani na prowokację .co przypiszą kozłowi ofiarnemu.Umowy Handlowe ,osaczanie ,przyciskanie do muru ,szantaż aby skłócić ze sobą sojuszników.To co się wydarzyło w przeciągu tego roku ,jest jednoznaczne o który kraj toczą batalię.Mija w 2017 roku 100 lat od Objawień Fatimskich ,no i chyba chcą na na siłę wywołać wojnę ,no i oczywiście winę zrzucą na Boga .Bóg nie chce wojny ,to ludzie jej chcą .Tyle ofiar niewinnych ,w imię czego ?Chcecie walczyć ?to załużcie rękawice bokserskie i na ringu wykażcie się swą odwagą ,lecz nie poświęcajcie niewinnej krwi.Aby walczyć jak rycerze należy mieć honor.Oni wychodzili przed szereg a nie chowali się w krzakach.Ludzie nie chcą wojny ,jeszcze nie zabliżniły się stare rany ,a już szukają nowych ofiar .Z Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s