Pierwsze morderstwo Hitlera

 

Henry Makow, tłum. Radtrap (24.04.2012)

Hitler zamordował swoją 24-letnią siostrzenicę. Było to efektem końca trójkąta biseksualnego w którym uczestniczył fuhrer oraz jego żydowski ochroniarz Emil Maurice.

Wprawdzie nazwanie Hitlera psychopatą i mordercą nie będzie niczym odkrywczym, jednak niewiele osób wie, że swoją pierwszą ofiarę fuhrer zamordował własnoręcznie. Zamieciono tą sprawę pod dywan, dziś wychodzi jednak na światło dzienne. Co ciekawe zachodni historycy są zdeterminowani by bronić reputacji Hitlera.

18 września 1931 Hitler zastrzelił swoją 24-letnią siostrzenicę Geli Raubal. Jej śmierć zatuszowano, a polityczny sprzymierzeniec Hitlera, bawarski minister sprawiedliwości, ogłosił że było to samobójstwo.

(Time Magazine, Człowiek Roku 1938)

Ciało Raubal było mocno poturbowane, jej nos złamany. Znaleziony niedokończony list wskazywał na to, że chciała wyprowadzić się z domu jej wujka i wyjechać do Wiednia. Pochowano ją na katolickim cmentarzu gdzie nie pozwalano chować samobójców. (The Münchener Post, 20 września  1931)

Trójkąt miłosny który doprowadził do śmierci Raubal ukazuje nam prawdziwie zdeprawowaną postać, którą wielu „patriotów” wciąż uważa za bohatera.

Mimo że był homoseksualistą, Hitler często pokazywał się w towarzystwie młodych kobiet co zdecydowanie bardziej pasowało do jego nazistowskiego modelu. Raubal była córką przyrodniej siostry Hitlera i kucharza. Jako 19-letnia dziewczyna Raubal była prawdziwą duszą towarzystwa, ekstrawertycznym dobrym duchem dobrze wpływającym na atmosferę każdego pokoju do którego wkroczyła. Hitler bardzo lubił jej towarzystwo.

„Kocham Geli i mógłbym ją poślubić” powiedział swojemu przyjacielowi Heinrichowi Hoffmanowi. „Ale wolę pozostać singlem. Zachowam sobie jednak prawo do wybierania jej kręgu przyjaciół, aż do czasu gdy znajdzie dla siebie odpowiedniego mężczyznę.” (Hoffman, Hitler Was My Friend, 1955.)

Rywalem Hitlera był jego własny, biseksualny, żydowski szofer i ochroniarz Emil Maurice. W grudniu 1927 Hitler powstrzymał swoją siostrzenicę przed poślubieniem Mauricego, a jego samego zwolnił. W następnym roku Raubal napisała do Emila:

„Wujek Adolf nalega byśmy wstrzymali się jeszcze dwa lata. Tylko pomyśl Emilu, dwa długie lata gdy będziemy mogli się co najwyżej pocałować, a później już do końca zawsze będzie rządził wujek Adolf. Jedyne co mogę ci dać to moją miłość i bezwarunkową wierność. Tak mocno cię kocham. Wujek Adolf nalega bym kontynuowała naukę.” (październik 24,1928)

(żydowskiego fizys Maurice i Hitler w więzieniu w Landsberg, 1924)

 

EMIL MAURICE (1897-1972)

 

W Mein Kampf  Hitler opisał scenę gdy komuniści próbowali zakłócić ich zebranie w piwiarni. Był wielce zdziwiony sposobem w jaki jego dzielni, zakrwawieni „szturmowcy”: „dosłownie wymietli wroga z sali… a na ich przedzie, mój wspaniały Maurice.”

Maurice był jednym z pierwszych członków SA, a później SS. Razem z Hessem zaczęli podążać za przykazami Mein Kampf i tak jak Hess, również i Maurice był kochankiem Hitlera. Po wypuszczeniu ich z więzienia Maurice został jego osobistym szoferem i ochroniarzem. Towarzyszył Hitlerowi podczas czystki w  roku 1934.

„Jest czymś absolutnie niepojętym, że nie postrzegano Mauricego jako Żyda” pisała dr. Judith Reisman. [Biorąc pod uwagę] „jego wygląd, rodzinę i co bardzo prawdopodobne – jego obrzezanie… homoseksualna żądza przeważyła nad nienawiścią rasową.”

Gdy wypłynęło później, że Maurice ma żydowskiego pradziadka, Hitler zrobił wyjątek dla niego i jego rodziny. Ponieważ w 1/16-tej Żydów i tak nie dotyczyły ustawy norymberskie, fakt że Maurice został generałem SS nie był niczym dziwnym. Nazistowska polityka rasowa była dość wybiórcza, a jej głównym celem była dyskryminacja Żydów nie-syjonistów i usprawiedliwienie powstania państwa Izrael.

Pomimo swej waleczności jako ochroniarz oraz swego fachu zegarmistrza, Maurice był bardziej znany ze swojej artystycznej natury, grał też na gitarze podczas nazistowskich spotkań. Raubal, również utalentowana muzycznie, poczuła do niego miętę podczas swoich wizyt w więzieniu Landsberg w roku 1924. Miała wtedy 16 lat. Przekształciło się to później w trwający latami romans.

 

DEPRAWACJA HITLERA

 

Na potrzeby swojej książki Hitler and Eva (1974) Glen Infield przeprowadził wywiad z Wilhelmem Stockerem, strażnikiem z SS chroniącym apartament Hitlera. Stocker twierdził, że gdy Hitler wyjeżdzał, do Geli przychodziło wielu zalotników.

Ponieważ dochowywał jej sekretów, Geli powiedziała mu, że „czasami Hitler, gdy są sami w jej pokoju, każe jej robić chore rzeczy. Gdy zapytał ją dlaczego mu po prostu nie odmówi, wzruszyła się i powiedziała, że nie chce go stracić na rzecz jakiejś kobiety która będzie robić to co on jej każe.”

Gregor Strasser, nazistowski oficer który miał przygodę z Geli, miał usłyszeć od niej, że fuhrer kazał jej oddawać na siebie mocz i kał. Strasser był jednym z nazistowskich przywódców którzy spotkali się w apartamencie Hitlera w celu ustalenia oficjalnej historyjki po zabójstwie Geli. Hitler chciał by przedstawiono to jako „wypadek”. Ktoś jednak nie upilnował wersji i rozeszła się wieść o tym, że Geli popełniła samobójstwo strzelając do siebie z broni Hitlera.

Strasser został zamordowany podczas czystki w 1934.

 

MORDERSTWO RAUBAL

 

Michael Dean pisał, że po usunięciu przez Hitlera, Maurice pozwał Partię Nazistowską za bezprawne zwolnienie i wygrał sporą sumę odszkodowania. Otworzył warsztat zegarmistrzowski kilka bloków od apartamentu Hitlera i kontynuował związek z Raubal.

Prawdopodobnie Geli zaszła w ciążę i postanowiła wyjechać do Wiednia aby urodzić. Hitler był wściekły i odmówił. Gdy zaczęła się stawiać, zabił ją.

Nie wiadomo jedynie która zdrada była dla niego boleśniejsza, biorąc uwagę, że żywił uczucia zarówno do Raubal jak i Mauricego.

Ostatecznie okazało się, że związek z Mauricem był bardziej elastyczny. Maurice został wyższym rangą urzędnikiem SS, a Hitler bronił go przed rywalami niechętnie przyjmującymi rozkazy od Żyda.

Dzisiaj wiemy już, że zanim Hitler doprowadził do śmierci milionów ludzi, Żydów i nie-Żydów, wszystkich mordowanych nie jego lecz cudzymi rękoma, najpierw sam zakrwawił ręce mordując własną siostrzenicę. Siostrzenicę którą podobno kochał. Miliony ludzi poszły w ogień za mordercą i psychopatą. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło.

 

Reklamy

5 comments on “Pierwsze morderstwo Hitlera

 1. skomentować ? …w porządku, skomentuję

  „Pierwsze morderstwo Hitlera” polegało na tym,
  że zabił w sobie Człowieczeństwo,
  tam Boga, że zabił…
  Boga szie nie da zabić, co prawda niektórzy
  próbowali „zabić” Boga, więc
  zastrzelili siostrzenicę
  bo była na linii
  strzału…
  ale, żeby Boga ukamieniować ?
  szie nie da…. nawet nie próbujcie ci,
  co czekają na mosHchiasza,
  na manitu ? – na papieża ?
  jezuitę ?

  „Pierwsze morderstwo Adolfa” polegało
  na tym, że jemu szie bóg z Bogiem pomylił,
  co prawda, subtelna różnica,
  ale cóż… Litera,
  a może Charakter na podobieństwo
  woli i myśli i metod
  i czynów…

  seler

 2. przepis na żur korzenny
  szie kupuje mąkę
  żytnią
  szie zalewa ciepłą wodą
  a potem czosnek
  i jak szie on ukisi
  szie dodaje

  mielony ziele, maryjanek,
  całe drzewo liści laurowych
  odrobinę gorczycy
  i ziarenko

  po ukiszeniu

  będzie zapach, szie nie popsuje
  i smak

  chyba nie na temat
  ?
  ____________________________________

  szie kiedyś mnie zapytali, jakich znamienitych
  ludzi znasz…. to było w dobie eksperymentów
  z PCV… jeszcze nie znano – był tylko bakielit
  takie czarne tworzywo, ale szie nadawało…

  odpowiedziałem:

  [1] Tales z Miletu

  [2] Erazm z Rotterdamu

  [3] sedes z bakielitu

  wywalili mnie ze szkoły, ale byłem oczytany
  lekko przegiąłem…

  jak Radek mnie przepuści ten komentarz,
  to ja jemu piwo postawię
  całego tira
  :-)

  seler

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s