nyc-trump-protest

Miej oko na Oriona (18.12.2016)

 

For automatic english translation click here

Miej oko na Oriona, czyli w poszukiwaniu najtajniejszych symboli i tylko jednego się boimy, że nam niebo spadnie na głowę. Jest to przegląd ostatnich wydarzeń światowych pod kątem ukrytych przekazów: Orion, zaszyfrowane wiadomości i wszelkie ciekawe odwołania do tego co widzimy na tym Bożym niebie, co nam je stworzył.

     *  *  *

Patrząc na zamieszanie w Warszawie zastanawiam się, czy aby przypadkiem służby polsko-języczne czegoś nie wiedzą i stąd te gwałtowne przepychanki. Po co ta cała namiastka ukraińskiego Majdanu w mieście Syrenki? Naprawdę chodzi tylko o przyjęcie budżetu państwa, dziennikarzy w Sejmie i ustawę deubekizacyjną? Przecież PIS już teraz nazywa protestujących „ludźmi Sorosa”, sugerując, że szykowana jest w Polsce sponsorowana z zagranicy próba przewrotu politycznego.

z21134178ihkiedy-opozycja-blokuje-mownice-potrzeba-naprawde

PIS ewidentnie chce się do czegoś przygotować i to tak najlepiej w trymiga, natomiast frakcja odsunięta od koryta gra na czas i stad ten cały chaos. Ludzie którzy manipulują wszystkim zza kulis mają jakieś informacje dotyczące bliskiej przyszłości. Coś wisi w powietrzu. Coś zerka na nas wszystkich kolektywnie zza winkla… i to coś nie ma wobec nas dobrych zamiarów.

Postanowiłem podążyć jeszcze raz tym samym tropem co w poprzednim „oku”. Przede wszystkim, zbadałem oczyma laika wykresy astrologiczne nie tylko 11 września 2001, ale również kilku innych dramatycznych wydarzeń za którymi stali przedstawiciele Bestii – między innymi Czarnego Czwartku 1929 w Nowym Jorku (początek Wielkiego Kryzysu) oraz momentu śmierci prezydenta JFK w teksańskim Dallas.

black-thursday-1929-video-100_pd-1368793505373_v-timeline

Wszystko rozbija się o ten sam aspekt, o którym usłyszałem po raz pierwszy na początku tego miesiąca. Od lat wiedziałem już, że kalendarzowo będzie w końcówce 2016 bardzo intrygująco. Kiedy zacząłem badać kwestie różnic między kalendarzami, pewną część mojej lektury przetłumaczyłem na polski, dzięki czemu  dzisiaj możecie znaleźć te materiały w archiwach Loży.

O tym jednak już było, teraz czas na kwestie poza kalendarzowe. Znaków sugerujących, że coś jest w planach, jest znacznie więcej.

Tak więc w święta Mars wchodzi w koniunkcję z Ketu (płd. węzłem księżycowym, tzw. ogonem smoka), tym samym musi być też w opozycji do Rahu (płn. węzeł ksieżycowy, tzw. głowa smoka). Rahu ma wg wykładni astrologii wskazywać na rodzaj pragnienia, któremu nie można się przeciwstawić i którego nie da się  nasycić.

rahuketu

Ketu takiego apetytu nie ma, wręcz przeciwnie:

 

Ketu – w astrologii i astronomii południowy węzeł księżycowy.. W systemie dźjotisz odpowiada dziewiątej planecie, uważanej za sprawcę zaćmień Słońca i Księżyca. Ruch tej niewidocznej planety jest zawsze wsteczny. Planeta ta obdarza dźńaną – mądrością oraz duchowym wglądem w rzeczywistość. W swojej astrologicznej naturze podobny jest do Marsa, jednak w przeciwieństwie do niego Ketu jest korzystny. (wikipedia)

Jeśli chodzi o cechy Ketu, to planeta ta nazywana jest moksha karaka, czyli wskaźnikiem oświecenia. I rzeczywiście, obdarza bardzo subtelnymi skłonnościami duchowymi, szczególnie właściwościami ascetycznymi i nie przywiązywania się. I dlatego dość często znajdujemy prominentne posadowienie Ketu w horoskopach osób oddanych poszukiwaniom duchowym. Ketu znany jest również jako Gnana karaka. Gnana to termin oznaczający wiedzę, mądrość i rozróżnianie, które w Indiach jest uważane za szczególną ścieżkę do oświecenia. Dlatego tworząc skłonności duchowe ta planeta nadaje zarazem wielką moc rozróżniania, aż do poziomu umiejętności psychicznej.(astrolabium)

Ketu to bezgłowe ciało Rahu. Reprezentuje izolację i odseparowanie od świata. Izoluje się od tego z czym wchodzi w kontakt.

ketu

Mars co jakiś czas wchodzi w koniunkcje i z jednym, i z drugim Węzłem. To nie jest nic niezwykłego. Rzeczą wyróżniającą tegoroczną koniunkcję jest to, że kilka dni później będzie też w opozycji do punktu zaćmienia Słońca. Ostatnim razem podobny schemat wystąpił 11.09.2001 r.

Co pół roku mamy zaćmienie Słońca, tym samym jego astrologiczny punkt ląduje w nowym znaku Zodiaku. Dla iluminatów musi to być ważny moment – do takich wniosków można dojść zgłębiając naturę tych wszystkich sprowokowanych ludzką ręką katastrof, czy nawet niektórych operacji false flag. Jeśli wydarzenia te miały jakiś pozytywny wpływ na ich agendę wprowadzania NWO, to w dużej części przypadków możemy też znaleźć  wyróżniające się i negatywne aspekty do punktu zaćmienia Słońca.

o-solar-eclipse-space-facebook

Punkt zaćmienia Słońca w horoskopie Donalda Trumpa znajduje się w koniunkcji z gwiazdą Aldebaran, dla starożytnych będącej jednym z czterech Strażników Nieba. „Strażnicy” byli też nazywani Jeźdźcami albo archaniołami w kulturach semickich.

 

Cztery gwiazdy, które leżą blisko ekliptyki, więc mogą spotykać się z planetami, na niebie układają się prawie w krzyż, świecąc z czterech stron świata.

Oprócz tego są to bardzo jasne gwiazdy i łatwo jest nauczyć się odszukiwać je na niebie.

W starożytności nazwano je Czterema Strażnikami Nieba i widziano w nich archaniołów strzegących czterech stron świata.

Gwiazdy te noszą imiona: Aldebaran, Regulus, Antares i Fomalhaut.

Aldebaran zwany jest fachowo przez astronomów Alfa Tauris, co oznacza: „pierwsza co do jasności gwiazda w gwiazdozbiorze Byka”… Nazywany był także Okiem Byka, ponieważ w otaczających go gwiazdach widziano obraz głowy byka.

W Aldebaranie widziano Archanioła Michała, który strzeże Wschodu… Powiada się, że silna jest w horoskopach rysowanych na moment klęsk żywiołowych (szczególnie powodzi) oraz katastrof na morzu.

Ciekawe, że amerykańscy generałowie czekali ze zrzuceniem bomby atomowej na Hiroszimę aż do dnia, kiedy Mars mijał Aldebarana. (krzyzpoludnia.republika.pl)

 

Aldebaran to czerwone Oko Byka (to od niego pochodzi angielskie „Bullseye” – słówko oznaczające trafienie w 10-tkę). Oko Byka jest celem ataku gwiazdozbioru Oriona, czasami przedstawianego z tarczą i maczugą, a czasami z łukiem z którego celuje dokładnie w Aldebaran.

orion-hevelius

Wg mnie iluminaci używają Zodiaku gwiazdowego, w poniższym tekście mogę jednak używać tego tropikalnego (popularniejszego), ponieważ aż w takie szczegóły wchodzić nie będę. Tak więc wszystkie stopnie podane poniżej odnosić się będą tylko do Zodiaku tropikalnego.

Obecny punkt zaćmienia Słońca znajduje się na 9°21′ w Pannie i nie ruszy się stamtąd aż do marca. Punkt zaćmienia u Trumpa znajduje się na 8º49′ w Bliźniętach. Mamy więc negatywną i silną kwadraturę między obydwoma punktami. Trump wprawdzie wygrał wybory, jednocześnie jednak mnóstwo ludzi aktywnie działa na rzecz niedopuszczenia do jego zaprzysiężenia.

Wracając do węzłów.

Kiedy jeszcze mieliśmy opozycję Marsa do Rahu?

24.10.1929 r.

Czarny Czwartek na giełdzie w Nowym Jorku, początek Wielkiego Kryzysu.

 

czarnyczwartek

 

Punkt zaćmienia Słońca znajdował się na 18°07′ w Byku, czyli niedaleko Rahu. Dni które nastąpiły po feralnym czwartku 24.10.1929, a które przypieczętowały początek Wielkiego Kryzysu, były więc dniami w których Mars powoli zbliżał się do ścisłej opozycji również z punktem zaćmienia.

Czy sąsiedztwo Rahu oraz punktu zaćmienia Słońca nie jest jakąś zapowiedzią tego, że „najtajniejsi z tajnych” zamierzają puścić sobie cugle w imię jakiegoś niebiańskiego scenariusza?

Rahu (głowa smoka lub demona) wg starożytnych Chińczyków i Hindusów miała być odpowiedzialna za zaćmienia Słońca. Również dzisiaj można znaleźć ilustracje z wielu azjatyckich kultur, przedstawiające nienażartego Rahu ścigającego i połykającego Słońce lub Księżyc.

Wystarczy kliknąć tutaj.

To nie przypadek, że sąsiedztwo tych dwóch niematerialnych punktów zwiastuje tak ogromne kłopoty.

Synastria Johna F. Kennediego oraz momentu jego śmierci:

 

deadkennedy

 

Podczas zamachu w Dallas punkt zaćmienia Słońca był w ścisłej koniunkcji z natalnym Saturnem prezydenta Kennediego. Dodatkowo, Rahu (głowa) znalazło się w koniunkcji z natalnym Ketu (ogon) JFK.

Kennedy zginął od strzału w głowę.

Rahu w koniunkcji z Ketu. Smok dorwał własny ogon.

ouroboros

Rahu w dniu zamachu znajdowało się również w koniunkcji z asteroidą Kaali. Generalnie, asteroid jest tak dużo, że wielu astrologów całkowicie je ignoruje, ponieważ branie pod uwagę całego kosmicznego gruzu wprowadzałoby zdecydowanie za duże zamieszanie.

Z jakiegoś jednak powodu, Kaali wyróżnia się w wykresach zamachów oraz innych wydarzeń tego typu. Nie da się ukryć, że dla iluminatów postać Kaali, bogini zniszczenia, ma szczególne znaczenie.

cern_shiva

Kaali przed gmachem CERN, Genewa

 

Tak więc w dniu zamachu na JFK znajdowała się ona w koniunkcji z Rahu, oraz z natalnym Ketu JFK. W Czarny Czwartek znajdowała się w ścisłej koniunkcji z Uranem, planetą rewolucji i zmian. Owszem, to była ogromna , ale również bardzo destrukcyjna zmiana, dla prawie całego świata.

Kaali znajduje się również w koniunkcji ze Słońcem , zarówno u księcia Williama jak i królowej Elżbiety II.

2lop

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, okres świąteczny 2016 wzbudza pewne zainteresowanie. Rahu nie jest już w ścisłej koniunkcji z punktem zaćmienia Słońca, ale wciąż jest blisko, a na dodatek zbliża się opozycja obydwu tych punktów do Marsa.

Czarny Czwartek i zamachy 9/11 miały miejsce w Nowym Jorku. W obu przypadkach Mars wchodził wtedy w koniunkcję z Ketu, oraz pośrednio w opozycję z punktem zaćmienia. Amerykańskie Wielkie Jabłko znowu znajduje się na ustach całego świata, z powodu zamieszania panującego wokół nowojorskiego bogacza Donalda Trumpa. Nawet słup soli zauważy tu chyba pewną korelację.

Cały okres od Wigilii aż do Nowego Roku jest więc intrygujący, ale po wyodrębnieniu powyższych schematów, wyróżniłbym dzień 26 grudnia, godziny przedpołudniowe czasu wschodnioamerykańskiego. Mars wchodzi wtedy w ścisłą koniunkcje z Ketu oraz z gwiazdą Deneb Adige – Ogonem Łabędzia (5°20′).

 

26-12

cygnus-constellation-800x450

Merkury w koniunkcji z Deneb Adige: Daje on duchowy wpływ na umysł, pozwalając mu bezpośrednio komunikować się z duchową informacją. Ludzie mogą otrzymać duchowe objawienia związane z celem ich własnego życia…

Wszystkie inne planety w koniunkcji z Deneb Adige: Jest to punkt objawień, tym samym każda planeta może wywołać na nim podobny efekt co Merkury. .. każda może mieć podobny wpływ na ludzi, jeśli tylko ci będą uważni wobec obrazów i wizji które otrzymują dla własnej korzyści… (astrologyking)

northern-cross-november-bob-king

Deneb jest również częścią asteryzmu Płn. Krzyża

 

26 grudnia Jowisz będzie w idealnej opozycji do Uranu (nastroje rewolucyjne).

Księżyc i Saturn jeszcze mocniej wyróżniają ten moment od pozostałych dni grudnia 2016.

Księżyc wejdzie w koniunkcję z asteroidą Kaali (5°58′ Strzelec), a także w pełną napięć kwadraturę zarówno do Rahu jak i Ketu (5°24′). Księżyc na 6° Strzelca oznacza również koniunkcję z natalną Lilit (czarnym księżycem) Donalda Trumpa.

Ponury Saturn (20°45′ Strzelec) wchodzi natomiast w koniunkcje z natalnym Księżycem Trumpa, natalnym Ketu Trumpa, oraz w opozycję do jego natalnych Uranu i Słońca. W tym momencie kontrolowane przez elity media, czy też ogólnie opinia publiczna i świat,  mogą mu przynieść wyjątkowo złe chwile.

Ostatecznie, po wyborach w USA wszystko i tak kręci się wokół Donalda Trumpa, nie zdziwiłbym się więc, gdyby ktoś zaplanował wyjątkowo nieprzyjemną atmosferę świąteczną w całych Stanach Zjednoczonych.

 

Radtrap

 

*  *  *

Nowym czytelnikom zalecane jest również przeczytanie serii „Mgławica Oriona: Tron Boga”.

Zakodowane przekazy numerologiczne w mass mediach, liczby mistrzowskie 11,22,33, wariacje typu 101 (brama i dwie kolumny) czy 303 (to co za bramą), Orion, Syriusz itp. Masz jakieś ciekawe spostrzeżenia tego typu? Daj znać!

Może chciałbyś też zapoznać się z przykładami takich znalezisk w komentarzach pod tym artykułem (klik)?

 


 

Have your eye on Orion (25.11.2016)

Have your eye on Orion (04.12.2016)

Have your eye on Orion (18.12.2016)

 

Advertisements

14 comments on “Miej oko na Oriona (18.12.2016)

  1. Odległość Aldebrana od centrum pasa Oriona jest prawie równa odległości Syriusza do tego samego punktu. Ponadto Trójkąt Zimowy który jest niemal równoboczny i przyjmuje kształt litery V, jego głową jest Syriusz czyli najjaśniejsza gwiazda nocnego nieba.

    3 gwiazdy pasa Oriona są idealnie odbite pod względem jasności na ziemi jako 3 piramidy w Gizie. Największa jest piramida środkowa bo gwiazda środkowa jest najjaśniejsza.

    Cały kompleks jest nachylony o ok 51-52 stopnie. Stacja kosmiczna ISS ma prawie identyczne nachylenie orbity czyli może przelatywać w linii prostej wzdłuż lini piramid.

    • Mała pomyłka największą piramidą jest nie środkowa, ale zewnętrzna (Wielka Piramida). Pierwotnie była o 3 metry wyższa od środkowej czyli Chefrena. Widocznie w starożytności jasność gwiazd był kapkę inna niż obecnie.

  2. Zwrocilem uwagę na zdjecie chwile przed zastrzeleniem (?) rosyjskiego ambasadora w Turcji….Ten policjant mial dlonie zlozone w piramidke tzn. Oba kciuki zlaczone nad splecionymi dlonmi.

  3. mgrabas-Ostrzeżenie-jeśli rządzący będą działać nie odpowiedzialnie ,lub robić wszystko w tym kierunku aby tak się stało .Trzymaj się .Z Bogiem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.