Akt urodzenia Obamy – sfałszowany! Prezydent USA rządził 8 lat nielegalnie?

 

Źródło: reporters.pl, 16.12.2016

Dziewięć zapisów z rzekomego odpisu aktu urodzenia Baracka Obamy zostało cyfrowo skopiowanych z aktu urodzenia innej osoby – twierdzi szeryf Joe Arpaio, śledczy z Arizony, który od wielu lat badał tę sprawę.

Przypomnijmy, że zgodnie z amerykańską Konstytucją, prezydentem USA może zostać tylko osoba urodzona w tym kraju. Według odpisu aktu urodzenia opublikowanego m.in. na stronie Białego Domu, Barack Obama urodził się w Honolulu na Hawajach, jako syn Amerykanki i Kenijczyka.

„Ten odpis aktu urodzenia jest sfałszowany. Dane w nim zawarte zostały skopiowane cyfrowo z aktu urodzenia Johanny Ah’nee urodzonej tam kilka dni po Obamie” – twierdzi emerytowany śledczy Arpaio, który przeprowadził szczegółową analizę kryminalistyczną na czele zespołu wybitnych niezależnych grafologów i śledczych.

Najbardziej oczywisty dowód jest związany z faktem, że dwie pieczątki – datownik i pieczęć archiwisty – na odpisie aktu urodzenia Obamy i na akcie urodzenia Johanny Ah’nee, a więc na dwóch różnych dokumentach, są postawione idealnie w tym samym miejscu i pod tym samym kątem. Jak to możliwe, że stawiane w różnym czasie ręcznie pieczątki wyglądają identycznie? – pyta śledczy.

Ponadto na obu dokumentach identycznie wygląda i znajduje się dokładnie w tym samym miejscu szereg słów, w m.in. „Honolulu” i „Oahu”. Również trzy znaki „X”, którymi zaznaczono różne rubryki na obu dokumentach, stoją idealnie w ten sam sposób.

O fałszerstwie przekonany jest też uczestniczący w śledztwie Reed Hayes – grafolog sądowy z 40-letnim stażem i ekspert specjalizujący się w badaniu podrobionych dokumentów, członek Naukowego Towarzystwa Kryminalistycznego. Śledczy powołują się również na opinię uznanych niezależnych firm specjalizujących się w cyfrowej obróbce dokumentów.

Oczywiście najprostszym sposobem zweryfikowania prawdy byłoby porównanie odpisu aktu urodzenia Obamy z oryginałem. Problem w tym, że Departament Zdrowia Hawajów kategorycznie odmawia jego udostępnienia, podobnie zresztą jak i jakichkolwiek innych oryginałów aktów urodzenia wydanych w 1961 r., których można by było użyć w celach porównawczych.

Również szpital w Honolulu, w którym miał jakoby urodzić się Obama, odmawia jakiejkolwiek współpracy ze śledczymi. Najwyraźniej amerykańskie służby objęły wszystko, co ma związek z urodzeniem Obamy, klauzulą ścisłej tajemnicy państwowej.

Najzabawniejsze, że o tym, co obecnie ujawnia szeryf Arpaio, od dawna i tak przekonana jest prawie połowa Amerykanów. W sondażu CBS News i New York Times aż 45 proc. wyborców nie wierzy, że Obama urodził się w Stanach Zjednoczonych. Większość z tych osób sądzi, że przyszedł on na świat w Kenii.

Sensacyjne informacje ujawnione przez śledczych to jednak zaledwie przedsmak tego, co może zrobić w tej sprawie Donald Trump po objęciu prezydentury w przyszłym roku, kiedy będzie miał możliwość wdrożenia oficjalnego śledztwa i zażądania oryginału aktu urodzenia Obamy.

Jeśli okaże się, że prezydent Stanów Zjednoczonych przez 8 lat urzędował nielegalnie to można sobie wyobrazić jaki chaos zapanuje w państwie, kiedy zostaną zakwestionowane wszystkie podjęte za jego prezydentury decyzje, nie mówiąc już o odpowiedzialności karnej samego Obamy.

 

 

Reklamy

3 comments on “Akt urodzenia Obamy – sfałszowany! Prezydent USA rządził 8 lat nielegalnie?

  1. A co tam w Polsce?Komisja wyborcza nie ma obowiązku sprawdzania kandydata na Prezydenta ,czy był karany ,za co został skazany ,i czy wyrok nadal ciąży na danym kandydacie .Komisja twierdzi iż to Wyborcy powinni zawiadomić Komisję .Skoro Te osoby mają reprezentować Społeczeństwo ,więc nie powinno się dopuścić do kandydatury osoby które w sposób przemyślany i podstępny działały na szkodę Obywatela .Stara sprawa ,lecz warta uwagi .Trzymajcie się .Z Bogiem.

  2. Gdyby to była prawda, co jest możliwe to łatwo byłoby cofnąć – jego złe wprowadzone prawa: aborcja, gender-propaganda, czy homo-małżeństwa itp. – byłby po prostu nielegalne z ustawy, bo wprowadzając je nie miał do tego żadnego prawa!
    MówiącyJakJest

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s