Rok 2016 kończy się trzema superpełniami

 

Ostatnia 14-tego grudnia

 

 

Reklamy

5 comments on “Rok 2016 kończy się trzema superpełniami

 1. Nowe WTC ONE ma bardzo ciekawą budowę związaną symboliką z Księżyca, Słońca i Gwiazdy Porannej i być może symbolem nachodzącego fałszywego mesjasza.

  Na samym szczycie znajduje się antena reprezentująca starożytny obelisk, który z kolei oznacza fizyczny promień słońca. Została osadzona na okrągłym dysku, który reprezentuje tarczę Księżyca.

  Główna konstrukcja składa się z 8 równoramiennych trójkątów, z których cztery są zwrócone do dołu, a cztery do góry.

  Trójkąt skierowany do dołu tworzący literę V oznacza odbiór światła, natomiast trójkąt skierowany wierzchołkiem do góry /\ oznacza jego przekazywanie dalej czyli odbijanie. Dokładnie w taki sposób działa Księżyc, który nie wytwarza sam światła, ale je odbiera od Słońca i przekazuje na Ziemię w nocy, kiedy Słońce nie może świecić. Noc to symbol panowania sił ciemności i upadku człowieka.

  Stąd litera X – χ, która łączy w sobie cechy obu trójkątów, stając się pośrednikiem, odbiciem światła, które oznacza chwałę Bożą.

  Chi (χ) angielskie (X) jest też 22 literą alfabetu greckiego i angielskiego wskazuje na mesjasza, dlatego nie bez powodu greckie słowo Chrystus (χριστος) tożsame z hebrajskim Meszicha מָשִׁיחַ (mesjasz) zaczyna się właśnie od tej litery.

  Wieże zbudowano na kształt antygraniastosłupa o kwadratowej podstawie, gdzie dach budynku jest obrócony dokładnie o 45 stopni względem podstawy, tworząc w ten sposób kształt oktagonu. (kwadrat w kwadracie)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Antiprism

  Który jest podstawą dla ośmioramiennej gwiazdy Isztar.

  Budynek ma 104 piętra naziemne i 5 podziemnych czyli razem 109.

  104 w systemie piątkowym(5) to 29 czyli dokładna ilość dni miesiąca księżycowego.
  Natomiast liczba wszystkich pięter podziemnych i naziemnych czyli 109 jest 29 liczbą pierwszą, a więc podwójne nawiązanie do Księżyca jako symbolu mesjasza.

  http://pl.numberempire.com/109

  Światowy mesjasz do złudzenia będzie wykorzystywał wszystkie symbole wskazujące na Chrystusa jednak nim nie będzie, ale jak mówi PŚ zwiedzie cały świat.

  „Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych. „ Mateusza 24:24

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s