Hitler się podłożył

 

Źródło: henrymakow.com, tłum. Radtrap

Hitler nie zaatakował Rosji dlatego, że został podpuszczony przez Churchilla, jak uważa Louis Kilzer. Należał do tej samej sekty iluminowanych co Churchill i po prostu grał swoją rolę. Jego rolą było poprowadzenie Niemiec ku tragicznej wojnie na dwóch frontach.

 Pokój jest kontrrewolucją, ponieważ to wojna przygotowuje grunt pod rewolucję –  The Red Symphony

 

Henry Makow

 

Hitler wcale nie chciał wojny światowej i nie miał żadnego powodu aby walczyć z Anglią, tak twierdzi Louis Kilzer, autor książki „Churchill’s Deception” – Zwiedzenie Churchilla (wyd. Simon & Schuster, 1994).

Książka Kilzera przeczy oficjalnej historii II wojny światowej, wojny trwającej do dzisiaj pod postacią szablonowej propagandy mówiącej nam co jest złem, a co dobrem.

Wg Kilzera, Hitler chciał sojuszu Niemiec i swoich aryjskich kuzynów: Anglii oraz USA. Jego żądania terytorialne ograniczały się do komunistycznej Rosji, którą postrzegał jako agenta imperialistycznych ambicji żydowskiej finansjery.

Tak naprawdę był agentem tejże anglo-amerykańskiej, żydowskiej finansjery (Iluminatów) pragnących zniszczenia Niemiec.

Wg Kilzera „cud Dunkierki” był „niezwykłym apelem o pokój” skierowanym w kierunku Anglii. Hitler powstrzymał swoich generałów na trzy dni, pozwalając uciec 330.000 żołnierzy Aliantów.

„Krew każdego Anglika jest zbyt cenna by ją przelewać” powiedział Hitler. Pobudki rasowe były jednak tylko pretekstem. Każdy człowiek zdeterminowany w celu zniszczenia żydowskiego świata finansowego dążyłby do wyrwania mu serca – londyńskiego City.

 

HISTORIA OFICJALNA I TA PRAWDZIWA

Hitler, Roosevelt, Churchill i Stalin, wszyscy oni byli członkami Illuminati. Hitler i Churchill byli prawdopodobnie członkami  Ordo Templi Orientis.

To był brzydki sekret  II wojny światowej.churchillv.jpeg

(Zawsze jest jakaś wymówka. V jest symbolem satanistycznego Nowego Porządku Świata)

Wojny światowe były tworem Iluminatów, mającym na celu zniszczenie narodów, śmierć patriotów, degenerację i zdemoralizowanie ludzkości, powiększenie bogactwa i władzy samych Iluminatów, oraz popchnięcia dalej lucyferianistycznego NWO. (Dowody na poparcie tej tezy znajdują się w źródłach na końcu tego artykułu.)

Hitler wiedział, że Anglia była kontrolowana przez żydowskich finansistów i nie była w żadnym wypadku aryjska. Polityka ugłaskiwania  prowadzona przez Iluminatów wspomagała Hitlera i pchnęła Niemcy ku wojnie na dwóch frontach. „Pokojowe gesty” Hitlera powinny być postrzegane jako działania człowieka finansowanego przez londyńskie City którego był zapewne agentem.

Jego poglądy rasowe były przykrywką. Douglas Reed, londyński korespondent Timesa w Berlinie, po raz pierwszy odczuł, że coś jest nie tak, kiedy jego gazeta zaczęła chować do szuflady jego ostrzeżenia o niebezpieczeństwie jakie stwarza Hitler (patrz Controversy of Zion) .

Podczas wojny Brytyjczycy często odmawiali zawierania porozumień z niemieckimi generałami pragnącymi obalenia Hitlera.

 

ZWIEDZENIE CHURCHILLA

 

Kilzer twierdzi, że Hitler był gotowy do wycofania się z Europy wschodniej oraz z większej części Polski w zamian za danie mu wolnej ręki w Rosji.

Kilzer opisuje w jaki sposób brytyjski wywiad (agentura Iluminatów) przekonał go, że wielka pro-nazistowska (anty-komunistyczna) „Partia Pokoju” była przygotowana do odsunięcia „podżegacza wojennego” Churchilla i spełnienia życzenia Hitlera.

windsor.jpg

Partię tą tworzył diuk Windsor (były król Edward VIII) oraz ugodowo nastawieni członkowie elit znanych jako „Cliveden Set.” Naziści mieli z nimi układy towarzyskie i posiadali do nich pewne zaufanie.

Nie było to jednak żadne zwiedzenie. Hitler był agentem również i tej grupy. Diuk Windsor udał się do zamku Rotszyldów w Austrii zaraz po tym jak abdykował. Czy Hitler mógł przegapić taką okazję?

Rudolph Hess, jeden z przywódców nazistowskich Niemiec, również był częścią tej grupy, dlatego poleciał 10 maja 1941 roku do Anglii aby negocjować pokój. Wg Kilzera Hess miał błogosławieństwo Hitlera.

Dziwnym zbiegiem okoliczności była to najgorsza noc w całym okresie bombardowania. Zaraz po niej nastąpiła długa przerwa w nalotach zarówno brytyjskich jak i nazistowskich. Hitler myślał, że Hess osiągnął porozumienie i zaczął planować inwazję na Rosję (22.06.1941).

W rzeczywistości angielscy Iluminaci podpuścili swoich niemieckich braci do wojny na dwa fronty. Hitler świadomie się podłożył.

 

SEKRETNI MOCODAWCY HITLERA

 

Książka „Financial Origins of National Socialism (Finansowe Korzenie Narodowego Socjalizmu) (1933) autorstwa  „Sydneya Warburga” dostarcza kolejnych informacji o tym, jak klika iluminowanych wspierała Hitlera. Ta 70-stronicowa broszura była ukrywana przez wiele lat, aż do roku 1983 gdy wydano ją ponownie pod zmienionym tytułem jako”Hitler’s Secret Backers (Sekretni Mocodawcy Hitlera).”

„Warburg” opisał spotkanie w lipcu 1929r. z „Carterem”, prezydentem J.P.Morgan Guarantee Trust, prezydentami FED, „młodym Rockefellerem” oraz „Glenem z Royal Dutch (Shellem)”. Wszyscy oni byli podwładnymi Rotszyldów. Postanowiono, że mówiący po niemiecku Warburg pojedzie do Niemiec i zapyta Hitlera ile pieniędzy potrzebuje aby obalić rząd. Warunkiem było to, aby Hitler prowadził w przyszłości agresywną politykę zagraniczną.

„Warburg” opisał 5 spotkań z Hitlerem, odbytych w latach 1929-1933. Pierwsze miało miejsce w piwiarni gdzie Hitler zapisał swoje potrzeby na papierowym talerzu. Przekazano mu około 25 milionów dolarów. Było to bardzo ważne w latach kryzysu, ponieważ naziści mogli zapewnić wyżywienie i schronienie swoim zwolennikom.Hitler nie pytał o powód tego wsparcia.

Dwa razy zastanawiał się głośno czy aby przypadkiem „Warburg” nie jest Żydem, ale wycofywał się z tego jeszcze zanim ten zdążył odpowiedzieć.

Błagam!! Hitler doskonale wiedział skąd są te pieniądze.

warburg.jpg

Nie istnieje żaden „Sydney Warburg”, ślady wskazują, że autorem był James P. Warburg, syn założyciela FED, Paula Warburga. Żona gen. Ludendorffa zeznała w Norymberdze, że James P. Warburg był pośrednikiem przez którego przekazano 34 miliony dolarów, z Wall Street do nazistów.(…)

Zobacz także recenzję tej książki autorstwa Antonego Suttona.

KONKLUZJA

 

„Kto kontroluje przeszłość ten kontroluje przyszłość, kto kontroluje teraźniejszość kontroluje przeszłość” – George Orwell

Historię piszą zwycięzcy. Nasze postrzeganie Hitlera i II wojny światowej jest w dużej mierze punktem widzenia narzuconym przez żydowskich bankierów Illuminati.

Hitler był manipulowany przez żydowską finansjerę, tą samą grupę której złorzeczył. Mamy uwierzyć w to, że przegrał wojnę ponieważ nie wiedział, że kontrolowali nie tylko Rosję, ale również Anglię i USA.

Martin Bormann, szef partii nazistowskiej i sekretarz Hitlera, był drugim najpotężniejszym człowiekiem w nazistowskich Niemczech. Zebrał dla Hitlera miliony dolarów od hojnych bankierów i przemysłowców Illuminati. Hitler mógł udawać bezinteresownego idealistę, jednocześnie deponując fortunę w szwajcarskich bankach.

Albert Speer nazwał Bormanna „larwą w jabłku Trzeciej Rzeszy.” Bormann był sowieckim szpiegiem „wartym 50 dywizji”, co Kilzer ujawnił w swojej drugiej książce „Hitler’s Traitor”. Potwierdził to również szef wywiadu Reinhard Gehlen. Kiedy Gehlen i Canaris zaczęli o tym mówić, Hitler ochronił Bormanna, zapewniając o jego lojalności.

Gdyby Hitler nie był zdrajcą, domagałby się powrotu Rudolfa Hessa. Hess był wysłannikiem pokojowym, ale wiedział za dużo.

Obłąkana sprawa nazistów była skazana na porażkę, ponieważ ludzie będący na samym jej szczycie, Hitler i Bormann, byli agentami żydowskiego rządu światowego. Byli również odpowiedzialni za przeprowadzenie żydowskiego Holokaustu. Innymi słowy, ludzie którzy wciąż używają Holokaustu dla swoich celów propagandowych, są za niego odpowiedzialni i wciąż rządzą dzisiejszym światem.

Większość historyków promujących mit Adolfa Hitlera służy tej samej sprawie. Hitler się podłożył. Już czas, żebyśmy przestali robić to samo.

 


 

Zobacz także:

„Rothschilds Conduct Red Symphony”
„Was Hitler a ‚British’ Agent?”
Bormann & Hitler Were Traitors
Winston Churchill Illuminati
British and Nazi Illuminati Collaborated 

 

Reklamy

19 comments on “Hitler się podłożył

 1. Hess był homoseksualną prostytutką oraz członkiem okultystycznego (powiązanego z oświeconymi) towarzystwa Thule – i były to znane informacje w partii nazistowskiej, np. nie ukrywał swojej fascynacji i praktyki okultystycznej, a przez kolegów z partii znających go sprzed czasów działalności politycznej nazywany był “Fräulein Anna” tudzież pani Hess.

  http://www.nytimes.com/1991/07/10/opinion/l-hess-homosexuality-and-the-third-reich-758791.html

  – Moim zdaniem jego praktyki homoseksualne (podobnie też jak członkostwo w Thule w którym był praktykowany okultystyczny-satanistyczny homoseksualizm, podobnie też jako morderstwa) powinny zaważyć negatywnie o jego ocenie gdyż po pierwsze co to za kultura niemiecka/chrześcijańska skoro jest satanistyczną prostytutką – nazywają to gejowską kulturą/bądź arystokratyczną/elitarną-liberalną ale raczej to po prostu dno i tyle, a po 2 naziści publicznie mówili, że zwalczają homo-propagandę tudzież tajne stowarzyszenia i wielu naiwnych chrześcijańskich niemców oraz innych europejczyków im uwierzyło, że są odnową nie tyle co biologiczną (rasizm) co duchową (kulturową), w przeciwieństwie do Republiki Weimarskiej gdzie szerzyła się prostytucja w tym w szczególności dziecięca oraz homo -mężczyzn, narkomania, korupcja i satanizm-poganizm, oraz komunizm, naziści mieli być odwrotnością do tych patologii a byli jedynie parawanem za którym działy się te potworności do potęgi 10.

  Albert Speer projektował komory gazowe, oraz był zakochany w Adolfie- pisał do niego homoerotyczne listy, po wojnie bogato żył ze sprzedaży kradziony obrazów.

  A jeśli rozchodzi się o Anglię to podobno żona króla ” tego Diuka” była podobnie jak współcześnie się podejrzewa „Barrakową” o bycie przebranym homo-facetem. Przy okazji król jak i większość jego męskiego towarzystwa-stronnictwa składało się z satanizujących (interesujących się czarną magią oraz wychwalających anarchiczną wolność w stylu Nietzschego dla arystokratów) sadystycznych pederastów z lubością gwałcących dzieci (zmuszających je też do prostytucji i wykorzystujących w porno), w tym nawet z własnej rodziny. Materiałów o tejże pedokracji czy to w Niemczech/Republice Weimarskiej/Trzeciej Rzeszy czy Anglii jest dużo, szokująco dużo teraz przyszedł szok na te sprawy w USA. Ale to trwa nieprzerwanie (z jedynie chwilowym spowolnieniem bo raczej nie przerwaniem, dlatego prawie* nigdy nikogo za to nie pociągnięto do sprawiedliwości poza jedynie pomocnikami) od czasów Sodomy.
  MówiącyJakJest

  *Były i są chlubne wyjątki, ale to tylko wyjątki potwierdzające regułę.

 2. Hess poleciał raczej by dalej koordynować plany niż „negocjować pokój” bo żadnej wojny pomiędzy elitami brytyjskimi a niemieckimi nie było, w nalotach na UK ginęli głównie „commoners”, których los mało kogo obchodził.

  Gdzieś czytałem, że Niemcy, gdyby chcieli, wygraliby też „Bitwę o Anglię”.

  Hitler osobiście ułatwił też DDay zarządzając idiotycznie dywizjami pancernymi na wybrzeżu Francji.

  Chyba już Cat-Mackiewicz pisał, że Niemcy nigdy nie zaatakowaliby Polski w 1939, gdyby wiedzieli, że alianci wykonają swoje zobowiązanie zamiast gry pozorów.

  O sojuszu z Anglią Hitler pisał już w „Mein Kampf”:

  Oczywiście śmierć Hitlera w bunkrze w Berlinie to kolejny element matriksu kłamstw.

  http://nowaatlantyda.com/2016/12/07/ucieczka-hitlera/

  —————–

  Ci sami ludzie napisali Traktat Wersalski, poniżający, wyniszczający dla Niemców, dzięki czemu oprócz ogromnego wzbogacenia się banksterów, przygotowano naród niemiecki na przyjście wyzwoliciela w osobie Hitlera…

  To taki znany, powtarzany wciąż cykl „boom and bust” aka „pump and dump”

  Ciekawe: Bankers Made War

  Vanderlip disclosed why it was important that the bankers hold the new loan. He explained how European governments could pay the interest: by giving the bankers first lien on the customs of each country. This means Europe would pay the bankers with their products. The financiers would determine how the loans were parceled out to each country, and what industries get what materials. The point is that the bankers would control the resulting monopolies. This is exactly what international financiers liked about Communism and early Fascism.

  Far from being a champion of “self-determination,” the US president assisted these financiers behind Congress’s and the Senate’s back. Wilson chose to ignore the fact that the House and Senate had to ratify his proposals before they became law or America’s commitments. Why? It was obvious that the United States Congress was not politically disposed to the financiers’ aims. In Senator Borah’s words, Woodrow was acting like “President of the World.”

  By digging into the treaty leak in New York, the Committee shed light on an attempt to end the sovereignty of at least fifteen nations: America through political disenfranchisement and those in Europe through economic dictatorship. The reader can judge for themselves how far this plan came to fruition.

  Też ciekawe: Peace of Versailles: Negotiated by US Rothschild agent, Jesuit Mandell House, Studying The Protocols of the Wise Elders of Zion with French Louis Rothschild | NEW.EURO-MED.DK

  Szkoda, że miliardy ludzi dają się tak robić w balona przez grupkę uzurpatorów…

 3. Obserwator Czasów Końca rozpracował chrześcijan ;)

  „(…) Wy, Chrześcijanie nie słuchacie słów i nakazów Boga i Syna, ale idziecie za fałszywym apostołem, który twierdzi, że traficie wszyscy do nieba. (…)”

  http://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/12/16/czy-zyjesz-pod-przymierzem/

  „(…) Niestety, 7777777blog autorstwa Chrześcijanina „mgrabas” jest kolejnym, przykrym dowodem na to, że Chrześcijaństwo nie miłuje Ojca i Syna, ale gardzi ich naukami, zapowiedziami i ustawami!!!”

  http://zbawienie.forumotion.com/t255p25-czy-chrzescijanstwo-miluje-boga-i-syna#10398

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s