Kanye West i jego tajemnicze wystąpienie

 

 

Reklamy

10 comments on “Kanye West i jego tajemnicze wystąpienie

 1. Tylko ja tego nie rozumiem? Kanye West? Robi się z niego ofiarę? Poważnie? Przecież Kanye i Kardashianki to jest wisienka na torcie dzisiejszego systemu. Bożyszcze nastolatek. Ludzie totalnie odcięci od rzeczywistości. Kanye który każe dziecku na wózku wstać podczas jego koncertu ponieważ uważa się za tak specjalną osobę? Kanye i jego buty, gdzie, osoby które nawet nie wiem jak je, nazwać koczują przed sklepem żeby je dostać? W dzisiejszych czasach tacy ludzie stanowią autorytet. On chcę głosić prawdę? On? To ostatnia osoba od której można się czegoś takiego spodziewać. Dmx ostatnim prawdziwym? A co z Vinnie Pazem czy Immortal Technique? Jakoś ich piosenki nie lecą ciągle w radiach.

 2. Chyba, że ja jestem niedoinformowany i Kanye od lat jest „antysystemowym” rapperem?
  Zmienił się czy zaczyna zmieniać? Dobrze, ale robienie z niego ofiary do mnie nie trafia.Chcą go odciąć za mówienie „prawdy’? Widział jaka jest cena tego co robił przez lata. Chyba, że nie wiem o jakiś faktach.

 3. Oczywiście teraz najprościej zrobić z niego wariata, wielki szacunek za taką postawę bo miał wszystko karierę, kasę, pozycję i jak sam powiedział jest w stanie to poświęcić dla prawdy. Który pierdolony celebryta na usługach mediów i politycznej poprawności jest w stanie zrobić coś takiego? Agenda NWO mu płazem tego nie puści.

  A co do Jim Carrey to nie wiem jak mam to rozumieć? Czy to sarkazm czy faktycznie mówił na poważnie w formie żartu?

 4. Poleca analizy tego blogera, naprawdę fajnie często potrafi wszystko powiązać:

  RAIDERS OF THE LOST ARK: THE MASONIC HOUSE OF KARDASHIAN, KANYE WEST, DONALD DRUMPF & THE MARY MAGDALENE MYSTERIES | In Search of Black Assassins

  Kanye kiedyś zasłynął podczas powodzi po huraganie Katrina w Nowym Orleanie (to też eksperyment „kontrolerów”, którzy specjalnie rozwalili/osłabili zapory, żeby doprowadzić do katastrofy i przetestować nowe formy kontroli społeczności, policjanci, najemnicy PMC, służby strzelały i mordowały czarną biedotę jak szczury).

  Kanye West Hurricane Katrina

  Potem w dziwnych okolicznościach „zmarła” jego matka, on znalazł się w otoczeniu Kardaszianów i jego kariera wystrzeliła niesamowicie, zaczął być niezwykle mocno promowany przez media, podobnie jak inni celebryci, którym dziwnym trafem „zmarł” lub zginął ktoś „bliski” (jednym z „najlepszych” przykładów jest Polański i Sharon Tate, którą właśnie poświęcił rytualnie na ołtarzu własnej sławy i bogactwa).

  The Illuminati is real, and it’s everywhere., Illuminati blood sacrifices & solstice sacrifices:

  Ci ludzie są poddawani, często od dzieciństwa brutalnym metodom kontroli umysłu, MK ULTRA, MONARCH, BETA SEX KITTEN, często gwałcone (na pewno Michael Jackson, zapewne Miley Cyrus ze „stajni” masona Dinseya). Kiedy nie wytrzymują psychicznie i się próbują wyłamać wtedy są karani publicznym poniżeniem jak Britney Spears, która musiała ogolić głowę, albo Shia Lebeouf, który musiał nosić torbę na głowie z napisem „Jestem nikim” – oboje od Dinseya oczywiście). Potem po upokorzeniu wszystko wraca do normy i znowu są maszynkami do zarabiania olbrzymiej kasy przez swoich kontrolerów. Jeśli nie są w stanie się psychicznie pozbierać, co grozi publicznym załamaniem i wyjawieniem sekretów, to się ich wyrzuca na śmietnik jak Jacksona, Whitney Houston, Marilyn Monroe i wielu innych). Tzn. pozbywają się truchła, bo na legendzie dalej zarabiają dzięki aukcjom w Sotheby’s, Christies – gdzie? No oczywiście w Londynie (albo NYC).

  Kanye chyba zebrał w sobie dość siły by się przeciwstawić i poprosił Trumpa o ochronę, która jest bardzo dobra, bo zdołała zapobiec już jednemu zamachowi przez „manchurian candidate” przysłanego z – oczywiście – UK (dzisiaj skazany na rok więzienia). Swoją drogą ciekawe po co wypuścili kilka miesięcy temu „kozła ofiarnego” Hinckleya – przyjaciela Bushów, którzy zorganizowali zamach nieudany na Reagana, i w tym samym roku również na Wojtyłę.

  Trzymajmy za Kanye kciuki!

  • O MKULTRA jest „Clockwork Orange” oczywiście ;-) Stanleya Kubricka, który jednak w „Eyes Wide Shut” ujawnił za dużo, więc musiał się pożegnać z tym światem.

   Z tych samych powodów zamordowano chyba włoskiego reżysera Pasoliniego, którego filmy pokazują często na TVP Kultura, niedawno właśnie „Sola coś tam sodomia”. Jest ciężko oglądać, takie plugastwa pokazuje, ale chyba zbyt wiernie ukazał „zabawy” elit typu loża P2 (Propaganda Due), traktujące gorzej niż zwierzęta ludzi spoza sfer „czarnej szlachty” i innych rzeczywistych władców, bo właśnie wkrótce po tym filmie rozstał się z ziemską powłoką…

   Bardzo mi się ten trend w TV podoba bo wyraźnie, odwrotnie do teledysków najbardziej prominentnych celebrytów programujących posłuszeństwo wobec „wybrańców bogów” jak transhumanistyczną religię, te filmy, a coraz częściej antyimperialne dokumenty, są przemycane by ZWRÓCIĆ UWAGĘ motłochu na kulisy działania tego świata, który tak naprawdę jest – przynajmniej przez pryzmat mendiów głównego ścieku- iluzją Matrixu. P oto m.in. nowa tv Metro Agory pokazywała teraz „Dziecko Rosemary” gdzie jedne z pierwszych słów są „Jesteśmy grupą aktorów”.

   :-))))) In your face! Right before your eyes!

   Kiedy się w końcu większość ludzkiej tłuszczy przebudzi…?

   (Dal równowagi wile stacji pokazuje bardzo dobre reportaże o tym do jak i wielkiego altruizmu, poświęcenia, miłosierdzia i solidarności są zdolni niektórzy ludzie, często brakujące pieniądze np. dla „dzieci motyli” szybko się znajdują; to jest prawdziwe dziennikarstwo, a nie agentura Tavistock!)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s