Długopisy niewypały, opony wypały, czyli jak B’nai B’rith dyscyplinuje polskich polityków

 

Przeglądając archiwum wiadomości na jednym z większych polskich portali internetowych, mój wzrok przyciągnęły dziwne zdarzenia których głównymi bohaterami byli polscy politycy, a mówiąc dokładniej: piersią niepokalaną karmiony prezydent Andrzej Duda oraz pani premier Beata Szydło.

Takie to zwykłe pierdoły, szczególiki którymi nikt się nie przejmuje, ale biorąc pod uwagę, że całe kierownictwo PIS-u od dawna zdradza wszelkie objawy służalczości wobec Kabały, obawiam się, że te szczegóły mogą mieć dla nich większe konsekwencje w przyszłości, niż ktokolwiek może to sobie wyobrazić. Wysnułem niezbyt oryginalną teorię, zgodnie z którą prezydent i premier nie zawsze robią to, co im się zza kulis nakazuje i dlatego trzeba co jakiś czas przypominać kto tutaj naprawdę rządzi.

A dyscyplinują ich w sposób naprawdę przedni, po trzykroć przedni.

3 x 9

 

10.10.2016:

 

Odnalazł się prezydent Duda! Objawił się w Strzelcach Krajeńskich, gdzie podpisywał akt erekcyjny pod Szkołę Podstawową. Organizatorzy nie popisali się, były poważne problemy techniczne.

Nie dalej jak wczoraj Kamil Sikora zastanawiał się, gdzie zaginął Andrzej Duda. A prezydent w tym czasie podążał do Strzelec Krajeńskich, gdzie miał podpisać akt erekcyjny szkoły. I w końcu podpisał dokument, ale nie obyło się bez przygód. Problemy stwarzały długopisy. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera TVN24.

a1fd3e931352cebad70369f4da885404640000

Pierwszy długopis, który leżał na stoliku odmówił współpracy. Pech, trudno, zdarza się. Prezydent zgłosił problem i natychmiast dyrektor Dorota Kars podała mu nowy długopis. Niestety, ten też nie chciał pisać. Ktoś ze świty prezydenta podał kolejny, ale prezydent uznał, że akt erekcyjny trzeba podpisać elegancko, piórem.(natemat.pl)

Legalizacja B’nai B’rith – dyskusje czy było to potrzebne, bo i tak przecież już funkcjonowali, to sobie darujmy.

Prezydent Lech Kaczyński zalegalizował lożę 9.9.2007 (27/9). Kalendarz żydowski: 26.12.5767 (9). Zanim jednak to zrobił, musiał zmierzyć się z długopisami, ponieważ podano mu dwa wypisane i dopiero za trzecim razem udało się podpisać nieszczęsny dokument. Jest to o tyle śmieszniejsze, że w tamtych czasach gazety atakowały go za 300 tysięcy zł wydanych przez kancelarię na pióra i długopisy.

981072

W artykułach „Numerologia filmu Smoleńsk” i „Co łączy premierę filmu „Smoleńsk” z legalizacją loży B’nai B’rith?” pisałem o tych wszechobecnych 9-tkach w numerologii omawianych dat. Na początku skupiłem się na tym, że może to być jakiś dobry omen dla kabalistów, ale z perspektywy czasu muszę zrewidować ten wniosek i stwierdzić, że bardziej chodziło o zły omen dla kontrolowanych przez nich polityków. Również w astrologii 9-tka to niekorzystna kwadratura (90°), opozycja (180°) i semi-kwadratura (45°), wiążą się z nią przeszkody i problemy.

W przeciwieństwie do Tupolewa, film „Smoleńsk” okazał się więc niewypałem.

_88106530_0304fa12-890d-445d-95e9-d8047c089af8

Lech Kaczyński za swoje oddanie dla sprawy organizacji żydowskich otrzymał bilet do Smoleńska w jedną stronę. W niedawno przeczytanej przeze mnie książce-wywiadzie „Moi rodzice”, Marta Kaczyńska zapewniała, że jej ojciec nie ukrywał przed nikim jak wielkim jest żydofilem. Serce się kraja, ale to uczucie nie było odwzajemnione.

Wracając do prezydenta Dudy: w roku 2016 zagubił się w październiku w przysłowiowej akcji, można się więc domyślać, że w tajemnicy konsultował coś bardzo ważnego. Kiedy już skończył naradę, pojawił się na imprezie która niewątpliwie wymaga obecności głowy państwa, czyli na podpisaniu aktu erekcyjnego pod… szkołę podstawową. Trochę taka degradująca impreza, w jakichś Strzelcach Krajeńskich, z całym szacunkiem dla mieszkańców tego 10-tysięcznego miasteczka gdzieś w Lubuskim… z trzema wieżami w herbie.

Czyżby jedna ze stron konsultacji nie była w pełni zadowolona z postawy prezydenta i postanowiono w taki symboliczny sposób przypomnieć mu, dlaczego wyniesiono go na tak wysokie stanowisko?

9-tki w dacie gregoriańskiej nie było. W przypadku ostrzeżenia nie jest potrzebna.

A co w przypadku daty żydowskiej (wersja rabiniczna)? Jaki wynik?

8. Tiszri 5777 (8)

W obecnej wersji tego kalendarza Tiszri jest miesiącem 1-ym, a nie 7-mym.

Jeszcze tylko kilka godzin, byłby zachód słońca i 9 Tiszri. No no, tak niewiele zabrakło, jedno oczko i kolejna 9-tka. O włos… o włos a by się porobiło.

W przypadku ostrzeżenia 9-tka jednak nie jest potrzebna.

Teraz cofniemy się o kilka miesięcy.

 

04.03.2016

 

Prezydenta jadącego podziwiać polskich skoczków narciarskich spotkała w marcu inna niemiła niespodzianka, zdecydowanie bardziej pamiętna zarówno dla niego, jak i dla polskich zjadaczy chleba. Samochód BOR-u omal nie dachował na autostradzie po tym jak pękła mu opona. Pamiętacie zapewne ile szumu było w mediach z tego powodu. Wszyscy eksperci się dziwowali, jak to możliwe – bo przecież to nie jest możliwe – to są specjalne opony, to się nie miało prawa stać itd. W końcu nadeszło wyjaśnienie które zadowoliło niemalże wszystkich, ale z różnych powodów: samochód dostał starą, wadliwą oponę z magazynu. Uchybienie było wynikiem oszczędności w stajni prezydenckiej.

9-tki nie było, już wy wiecie dlaczego.

Kto słyszał o tym, że 7 miesięcy wcześniej w samochodzie Jarosława Kaczyńskiego też pękła opona?

duda27

Od minionego piątku i wypadku limuzyny prezydenta Andrzeja Dudy (44 l.) wątek opon w samochodach polityków jest tematem numer jeden. Fakt ustalił, że 7 miesięcy temu inna pęknięta opona mogła spowodować tragedię. Niewiele brakowało, a zginąłby prezes PiS Jarosław Kaczyński (67 l.)Trasa Warszawa – Gdańsk. Drogą mknie należąca do Prawa i Sprawiedliwości skoda superb z prezesem Kaczyńskim. Za nią bmw z kilkoma członkami ochrony osobistej prezesa. Nagle wybucha przednia opona w skodzie, ta od strony kierowcy. Na szczęście za kierownicą siedzi ochroniarz prezesa. „Wróbel” to potężny mężczyzna, silny, mocno umięśniony. Tylko dzięki temu udaje mu się opanować i wyhamować samochód. Okazuje się, że opona niemal się rozpadła.Po przyjeździe do Gdańska tylko wąskie grono dowiaduje się o całym zdarzeniu. Sprawa w partii zostaje wyciszona. Dlaczego? Otóż opona wybuchła, bo była już wcześniej dziurawa! Pracownik partii odpowiedzialny za auta uznał, że dziura nie była duża więc ogumienie jest „całkiem dobre”. Postanowił więc zaoszczędzić i nowych opon nie kupił. (fakt.pl)

Prawdziwie zabójcze te ich oszczędności, jak Boga kocham.

A Tobie jak często pękają opony w trasie?

 

21.11.2016

 

uid_fc2c413f47c8f9e1e99c403e34c80d221479991804185_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355

Pęknięta opona w samochodzie izraelsko-polskiej ochrony – to najprawdopodobniej przyczyna kolizji kilku pojazdów z kolumny jadącej z Beatą Szydło w Izraelu – dowiaduje się Radio ZET.

Do zdarzenia doszło w drodze z lotniska w Tel Awiwie do Jerozolimy. Samochody poruszały się jak zwykle w takich sytuacjach w kolumnie. Za najważniejszymi samochodami z premier Beatą Szydło jechał samochód ochrony i to w nim pękła opona w chwili, gdy izraelski kierowca gwałtownie zahamował. Z tyłu zaczęły na niego wpadać jadące busy, karetka, a na końcu samochód izraelskiej policji.

Na zdjęciach dostępnych w internecie widać, że przynajmniej to ostatnie auto ma kompletnie zgnieciony przód.

Samochód wiozący premier, który był na czele kolumny, nie uczestniczył w wypadku.

Do szpitala z podejrzeniem wstrząsu mózgu trafił funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu (został już wypisany) i doradca premier Szydło.

Jak mówi rzeczniczka BOR Natalia Markiewicz, autem, które spowodowało zdarzenie „kierował kierowca izraelskiej ochrony”. Podkreśliła, że za ochronę premier Szydło na terytorium Izraela odpowiada w pełni strona izraelska. (radiozet.pl)

Izraelskie służby, niby top topów, a robią takie same niepoważne oszczędności jak Polacy, może nawet brali te opony od polskich kolegów. Ze wszystkich służb to chyba tylko te dwie jakieś takie niefrasobliwe.

9-tki tego dnia nie było, ponieważ nie była potrzebna, prawda pani premier? Głos wszystko zdradza.

szydloizrael

Teraz czekam już tylko na trzecią odsłonę dramatu obyczajowego „Trefne Długopisy 3”.

 

Radtrap

 

Reklamy

2 comments on “Długopisy niewypały, opony wypały, czyli jak B’nai B’rith dyscyplinuje polskich polityków

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s