Hitler uciekł do Argentyny?

 

Źródło: Aangirfan, tłum. Radtrap (20.11.2011)

Rząd USA miał pomóc Hitlerowi w ucieczce z Niemiec. Taką tezę promują historycy Gerrard Williams i Simon Dunstan w swojej książce Grey Wolf: The Escape Of Adolf (Szary Wilk: Ucieczka Adolfa).

Hitler uciekł – twierdzą wiodący historycy

Według Williamsa i Dunstana istnieje wiele dowodów na to, że Hitler zbiegł do faszystowskiej Argentyny. Miał umrzeć w roku 1962, w wieku 73 lat.

Nie ma żadnych sądowych dowodów potwierdzających jego śmierć w Niemczech. Jest natomiast sporo przekonujących historii opowiadanych przez świadków potwierdzających obecność Hitlera w Argentynie.

W ucieczce mieli mu pomóc agenci wywiadu amerykańskiego. USA przejęła również zdobycze nazistowskiej technologii.

Fragmenty czaszki znajdujące się w Rosji, a mające należeć do Hitlera, okazały się w rzeczywistości kośćmi kobiety przed 40-tką.

Josef Mengele (powyżej), Klaus Barbie oraz Adolf Eichmann byli wśród nazistów którym pozwolono uciec. Mengele miał później pracować dla CIA.

Kiedy sobowtór Hitlera pozostawał w berlińskim bunkrze, Hitler miał udać się do hiszpańskiej bazy wojskowej w Reus, na południe od Barcelony. Generał Franco zapewnił fuhrerowi samolot na Fuerteventure, jedną z Wysp Kanaryjskich. Tam Hitler przesiadł się do U-bota.

Również osławione już odtajnione dokumenty FBI opisują ucieczkę Hitlera z Berlina do Ameryki Południowej.

O wydarzeniu tym miał zaświadczyć jeden z pilotów pomagających w tej ucieczce. Do tego możemy dodać świadectwa licznej grupy ludzi, między innymi kucharzy i lekarzy twierdzących, że osobiście znali Hitlera w Argentynie.

Miał tam umrzeć w wieku lat 73, w roku 1962.

Linia krwi Hitlera przetrwała w postaci dwóch córek które miał z Ewą Braun.

Wydaje się, że przynajmniej od lat 30-tych XX wieku, USA była centrum tajnej, faszystowskiej siatki komunikacyjnej. Bogaci „Amerykanie” finansowali Hitlera i kontynuowali jego prace po II wojnie światowej.

Abel Basti w książce Hitler In Argentina (2003) twierdzi, że Hitler i Ewa Braun uciekli z Argentyny i żyli w rejonie turystycznym San Carlos de Bariloche, 1000 mil od Buenos Aires.

W innej swojej książce Bariloche Nazi-Guía Turística, Basti dołączył dokumenty, zaświadczenia, fotografie i plany miejsc w Bariloche gdzie żył Hitler i jego nazistowscy znajomi.

Według Bastiego, Hitler mieszkał na ranczu Incalco, w Villa la Angostura.

Ranczo te należało do argentyńskiego biznesmena Jorge Antonio, bliskiego przyjaciela prezydenta Perona.

Hitler miał również pomieszkiwać w Hacienda San Ramon.

Część nazistów sprowadzonych po wojnie do USA

Wydaje się że istnieje sekretna faszystowska komórka, działająca w różnych rządach. Po II wojnie światowej, armia USA sprowadziła do siebie liczną grupę niemieckich naukowców.

Była to Operacja Paperclip (spinacz) (aangirfan: MENGELE, MOSSAD i CIA )

Emilio Massero (październik 19, 1925 – listopad 8, 2010)

Emilio Massera był najprawdopodobniej częścią tej komórki. Swoje szkolenie odbył w Pentagonie, w School of the Americas.

Emilio Massera uczestniczył w nielegalnym handlu dziećmi. (więcej tutaj: Admiral Emilio Massera.) Był również członkiem międzynarodowej loży masońskiej P2, która jako część Operacji Gladio wspierała terrorystów we Włoszech.

Emilio założył również „centrum przesłuchań” (tortur) finansowane przez CIA. (Cruyff – ZANI :: Articles)

Wszystko po to by zabić ok. 30.000 „wrogów narodu”.(Admiral Emilio Massera.)

Nazistowska przeszłość Argentyny

Massera był czołową postacią w trzy-osobowej, wojskowej juncie która przejęła władzę w Argentynie w 1976.

Był częścią operacji Pentagonu – Planu Kondor, który przeprowadzał zamachy terrorystyczne w Ameryce Południowej.

Był bliskim przyjacielem nuncjusza papieskiego, arcybiskupa (dziś kardynała) Pio Laghiego. (Admiral Emilio Massera.)

Laghi i Watykan wspierali zbrodnie wojskowej junty, wliczając w to morderstwo (przynajmniej jednego) biskupa.

Emilio Massera wspierał i organizował tortury, mordy i handel dziećmi.

W piwnicach trzymano wtedy „przez lata zwykłych argentyńskich obywateli, z zasłoniętymi oczyma, skutych łańcuchami…” (Emilio Massera The Economist)

Głowy podejrzanych „trzymano pod wodą, pełną kału i moczu, tak długo aż ofiary zaczynały tracić świadomość.” Niewinnych ludzi zabierano na pokład samolotów wojskowych z których „wyrzucano ich jeszcze  żywych do morza.”

„Ok. 10.000 Argentyńczyków zginęło w ten sposób, w ciągu  7 lat sprawowania władzy przez juntę.” (Emilio Massera The Economist)

Oddziały admirała Massery uczestniczyły w „niepotrzebnych, losowych aktach terroru, porwań, gwałtach… charakteryzowały się rutynową wręcz przemocą.” (Emilio Massera The Economist)

„Ciała palono na tzw. ‚grillach’ na boiskach sportowych. Admirał w celu zachęcenia do tego swoich żołnierzy na początku uczestniczył w nich osobiście.” (Emilio Massera The Economist)

Co by tutaj jeszcze o Masserze powiedzieć… lubił młode aktoreczki.

„Dobrze bawił się na swoim jachcie, nawet po tym jak Fernando Branca, milioner i mąż jednej z kochanek Massery, zniknął bez śladu w tajemniczych okolicznościach podczas wspólnego rejsu obu panów.” (Emilio Massera The Economist)

Co było sekretem sukcesu Massery?

Tak samo jak faszystowski przywódca Juan Peron, był on związany z lożą masońską P-2.

„Wśród jego masońskich przyjaciół znajdowali się międzynarodowi handlarze bronią i narkotyków oraz bankierzy Watykanu.” (Emilio Massera The Economist)

W roku 1985 Massere skazano na dożywocie. Rzecz jasna uniknął wyroku. Łaski udzielił mu prezydent Carlos Menem.

Wszystko to działo się w kraju który udzielił schronienia Hitlerowi.

Finansowana przez CIA Szkoła Mechaników Marynarki (ESMA), przebywała w Argentynie w czasie gdy argentyńska dyktatura gwałciła, torturowała, zabijała i eksperymentowała naukowo na swoich oponentach (aktywnych i domniemanych)…. Klaus Barbie, słynny ze swoich technik tortur dokonywanych za czasów Hitlera, był wezwany wtedy do ESMA jako „doradca”. Barbie był niewątpliwie cennym nabytkiem CIA.” (Cruyff – ZANI :: Articles)

28 września 2009 – w Daily Mail czytamy o wątpliwościach dotyczących śmierci Hitlera.

Fragment czaszki mającej należeć do Hitlera poddano badaniom DNA. Okazało się, że należy do niespełna 40-letniej kobiety. Szczątki te zebrano w bunkrze Hitlera, pózniej trzymane były przez wywiad radziecki.

Hitler nie zginął w 1945?

Czy Hitler uciekł do Ameryki Płd.?

Zdjęcia z : http://www.gentiuno.com/articulo.asp?articulo=867

„Sowieccy żołnierze długo kopali w gruzach kancelarii Rzeszy w poszukiwaniu ciała Hitlera. Według magazynu TIME z 14 maja 1945 – Nie znaleźli go.”

Podczas wspólnego lanczu w Poczdamie 17 lipca 1945, 78 dni po „śmierci” Hitlera, Stalin oznajmił Trumanowi, że Hitler zbiegł.

Amerykańskie FBI trzymało akta Hitlera na długo po 1945 r. Dokumenty FBI drukowane dziś przez gazety twierdzą, że ten uciekł do Argentyny.

W roku 1944 prezydent Hoover otrzymał wiadomość od informatora, że Hitler otrzyma azyl w Argentynie. Krótka notatka donosiła, że argentyńscy przywódcy zamierzają spotkać się potajemnie z Hitlerem w celu „zaaranżowania transportu niemieckiej broni i inżynierów do Argentyny.”

Pisało w niej też, że „duża, bogata niemiecka kolonia w Argentynie gwarantuje wspaniałe możliwości… takie jak azyl dla Hitlera…. Hrabia Luxburg ma prowadzić ranczo, mogące stać się w przyszłości bezpiecznym miejscem dla uciekinierów.”

Zaraz po wojnie, Otto Abetz, ambasador nazistowskich Niemiec we Francji, stwierdził że „Hitler na pewno nie umarł.”

Gazeta kolumbijska El Tiempo (wydanie z dnia 20 czerwca 1948) donosiła, że Hitler uciekł do Południowej Ameryki przy pomocy łodzi podwodnej.

 Adolf Hitler’s Secret FBI Files .


Źródło zdjęcia: http://barilochenazi.com.ar/contacto.htm

Operacja Paperclip umożliwiła rządom USA i Wielkiej Brytanii pomoc w ucieczce wielu nazistów.

Więcej informacji o tym znajdziesz tutaj: http://www.rense.com/general54/1960.htm /http://www.coverups.com/hitler/visitors.htm

Abel Basti, wspomniany wcześniej argentyński żurnalista i autor ‚Bariloche Nazi’:

Hitler uciekł do San Carlos de Bariloche, argentyńskiej Patagonii i zmarł tam w 1960.

Miał dopłynąć do Ameryki Południowej 28 lipca 1945.

Oficjalna wersja brzmi: Hitler popełnił samobójstwo w swoim bunkrze 30 kwietnia 1945.

W roku 1978 Basti rozpoczyna pracę jako strażnik leśny w Bariloche. W roku 1995 zainteresował się sprawą ekstradycji nazisty Ericha Priebke do Włoch. Priebke został zatrzymany w Bariloche.

Według Bastiego ślady obecności Hitlera w południowej Argentyny stopniowo narastały. Miał on zdobyć zeznania naocznych świadków, ludzi wykwalifikowanych, którzy widywali Hitlera w Argentynie. Powołuje się też na raporty FBI, wywiadu brytyjskiego i argentyńskiej marynarki opisujące obecność niemieckich łodzi podwodnych na południowym Atlantyku w lipcu i sierpniu 1945.

Pierwszy z oficjalnych raportów z roku 1945 mówi o ucieczce.

Gdy Armia Czerwona wkroczyła do bunkru, Stalin poprosił o potwierdzenie śmierci Hitlera. Generał dowodzący akcją powiedział, że nie może tego potwierdzić gdyż ciała nie znaleziono.

Basti: ” W roku 1950, dwóch marynarzy z Graf Spee, niemieckiego statku zatopionego przez swoją własną załogę przy Rio de la Plata, powiedziało że widzieli przynajmniej 2 łodzie podwodne u wybrzeży Patagonii 28 lipca 1945.”

Faszyści w USA, 1939.

Te źródło http://www.crystalinks.com/aldebaran.html, zdradza nam jeszcze więcej.

W książce Bastiego znajdują się kopie dokumentów, fotografie i plany budynków z rejonu gdzie skrywali się Hitler, Bormann, Joseph Mengele i Adolf Eichmann.

Basti pisze, że jedynym „oficjalnym raportem” jest raport generała Żukowa, dowódcy armii radzieckiej okupującej Berlin. Żukow donosił, że Hitlerowi i kilkorgu nazistowskich przywódców udało się zbiec, najprawdopodobniej do Hiszpanii lub Ameryki. „Tak rządowi USA powiedział później Stalin” pisze Basti.

W książce Bastiego znajdują się zdjęcia rancza w Incalco, ulokowanego w Villa la Angostura na wybrzeżu Lago Nahuel Huapi, 80 kilometrów na północ od Bariloche. Było to miejsce gdzie miał żyć Hitler.

Ranczo jest schowane za lasem sosnowym a dostać się do niego można tylko dzięki łodzi lub hydroplanowi. Należało ono do jednego z zaufanych prezydenta Perona rządzącego w Argentynie w latach 1946-1955.

Basti odnosi sie też do sekretarza Perona, Rudolpha Fraude – syna niemieckiego milionera. Fraude miał podobno zajmować się i doglądać spraw byłych nazistów w Argentynie, w tym Adolfa Eichmanna, pojmanego przez izraelskich komandosów w 1960.

Hitler miał mieszkać również w Hacienda San Ramon, 10 kilometrów na wschód od Bariloche. Miejsce to należało w tamtym czasie do niemieckiego księcia Schaumerg-Lippe.

Prawdziwy Hitler?

Sir Alan Lascelles, prywatny sekretarz króla Jerzego VI w latach 1943-52:

W swoich pamiętnikach zatytułowanych King’s Counsellor (Sekretarz Króla) napisał, że w czerwcu 1944 generał Georges Catroux z wolnej armii francuskiej, poprosił członka rządu brytyjskiego Alfreda Duff Coopera by ten „Zobaczył się z pewnym francuskim oficerem. To pilne.”

Zapiski z dnia 21 czerwca 1944: „Człowiek ten, o rozległych kontaktach w wywiadzie francuskim, powiedział Duffowi, że ma bardzo wiarygodne informacje o tym, że Hitler uciekł z Berlina do wilii niedaleko Perpignan, gdzie ukrywa się i czeka na  okazję do przekroczenia granicy hiszpańskiej.”

Od roku 1944 Hitler przestał pokazywać się publicznie. (20 July plot – Wikipedia, the free encyclopedia)

Dlaczego Hitler miałby opuszczać Niemcy w 1944?

Według Lascellesa Niemcy rozmawiały o traktacie pokojowym od roku 1943.

Zapiski z dnia 27 grudnia 1943: „Hughe Knatchbull-Hugessen zatelegrafował wczoraj z Ankary. Twierdzi, że Numan (minister spraw zagranicznych Turcji) powiedział mu, że niemiecki minister w Bukareszcie zadzwonił do ministra spraw zagranicznych Rumunii i oznajmił, że Niemcy zaakceptują pokój na następujących warunkach: poddadzą całą flotę, okręty podwodne, okręty handlowe, lotnictwo, rozbroją się totalnie, opuszczą wszystkie tereny okupowane, nie będą nigdy pytać się o swoje kolonie i opuszczą obce terytoria w taki sposób, jaki zażyczą sobie alianci.

„Jedynym ich warunkiem jest wolność ekonomiczna dla Niemiec, ma to jednak być zaaranżowane w sposób wygodny dla aliantów.”

Zauważmy jak wiele krajów stało się po wojnie częścią Związku Radzieckiego.

Roosevelt i Churchill upierali się jednak na pokój bezwarunkowy.

Było to po myśli Związku Radzieckiego, który ostatecznie przejął kontrolę nad Europą Wschodnią. (The Price We Paid for Roosevelt’s „Unconditional Surrender”)

W roku 1943 pewna część armii niemieckiej postanowiła pozbyć się Hitlera.

Między 1943 a 1944 było siedem prób zamachów na Hitlera.  (Axis History Factbook: Assassination Plots & Attempts)

20 lipca 1944 wybuch bomby w Gierłoży zakończył się fiaskiem. Hitler (lub też jego sobowtór) przeżył.


Basti twierdzi, że Hitler do Ameryki Południowej dostał się okrętem podwodnym z Hiszpanii.

Twierdzi też, że jest w posiadaniu dokumentu dowodzącego że FBI szukało Hitlera w Hiszpanii w roku 1947.  (Adolf Hitler ‚fled into exile’ – The Sunday Mail )

Jeśli… jeśli Hitler uciekł z Berlina w roku 1944, to kto był jego sobowtórem aż do kwietnia 1945, czyli daty oficjalnej śmierci Hitlera?

Sobowtór Hitlera?

TIME magazine, rok 1935: „W zeszłym tygodniu Adolf Hitler stał się prawdopodobnie pierwszym dyktatorem w historii który zatrudnił sobowtóra.”

„Udający przywódcę Rzeszy, niski jegomość o gładkim wąsie dokonał wczoraj oficjalnego otwarcia nowej autostrady z  Holzkirchen do Monachium.”

„Nagle zebrany tłum rozpoznał prawdziwego dyktatora stojącego kilka jardów od swojego sobowtóra. Rozbawieni Niemcy pozdrowili najpierw pierwszego z nich, a potem drugiego.” (GERMANY: Double Hitler – TIME)

Rosjanie prawdopodobnie znaleźli ciało sobowtóra blisko bunkra Hitlera.

W listopadzie 1944 Daily Express opublikowało zdjęcia Hitlera „przeszłego” i „obecnego” sugerując, że „obecny” Hitler jest tylko jego sobowtórem.

Gazeta zwróciła uwagę, że obie jego wersje mają np. inne uszy. Według pamiętnika Lascellesa i jego wpisu z dnia 23 listopada 1944, Daily Express „udowodniła, że człowiek z najnowszych fotek nie może być prawdziwym Hitlerem”.

Młody Hitler. Zwróćcie uwagę na cienki nos.

Sobowtór Hitlera? Gruby nos.

Sobowtór?

Prawdziwy Hitler?

„Ciało Heinricha Himmlera” po samobójstwie w 1945. Wiele osób uważa że to również był sobowtór.

 

Reklamy

7 comments on “Hitler uciekł do Argentyny?

  1. Cała to wojna jak zbadać jej historię to jadna wielka lipa Alianci uratowali w tej wojnie posługując się Hitlerem pół Europy od komunizmu Gdyby nie Hitler Stalin zajął by całą Europę i skasował by Watykan to by było ciekawe Lądowanie we Włoszech aliantów też wiele nam mówi Watykan chcial się znaleźć pierwszy w Europie pod kontrolą aliantów

  2. Jedna z mistyfikacji, na temat której historycy milczą..
    W każdym razie nie dotarłam do rzetelnego wydawnictwa, które podjęło by temat sfingowanej śmierci AH.

  3. Tu wiele się zgadza i wiele wątków jest prawdziwych choć wiele jest fałszywe . Jeśli bym powiedział że Adolf Hitler przeżył dłużej niż sugerują opisy było by wątpiące choć są dowody że Adolf Hitler dożył bardziej bogatszego wieku

  4. Dawno temu miałam sen ,lecz do tej pory nie znalazłam wytłumaczenia .Stąpam po schodach ,ktoś mnie prowadzi .Podnoszę głowę ku górze i widzę potężny budynek ze strzelistym dachem ,który zajmuje całe niebo a nad tym budynkiem napis-Katedra Chrystusa Króla .Spoglądam w dół ,wysokość przeraża mnie .Widzę drzwi ,przechodzą przez nie .Po prawej stronie ,za szklanymi ścianami widzę potężną salę ,mnóstwo łóżek a na nich ludzie którzy śpią .Przestrzeń jest bardzo jasna .Idąc dalej ,zauważam następne pomieszczenie ,Oddział dziecięcy ,noworodki .Kobiety kąpią i przebierają te maleństwa ,wchodzę i pomagam .Następna scena ,rozmawiam z mężczyzną ,odpowiadam Mu nie ,wówczas pojawia się kobieta z małym dzieckiem .Łącze Ich dłonie ,Są szczęśliwi i uśmiechnięci ,wchodza do pokoju ,po czym zamykają drzwi.Następna scena-wchodzę na taras i widzę wysokie postacie ,w białych szatach ,mają długie siwe włosy sięgające do ziemi ,wiem że są to Anioły.Stąpają nerwowo to tarasie ,co jakiś czas spoglądają w dół .Rozmawiamy .Mówią iż ludzie nie spoglądają w górę .Zaproponowałam ,może wówczas gdy zaczniemy tańczyć i śpiewać ,wówczas ludzie podniosę swe oczy ku górze .Anioły zaczęły śpiewać i tańczyć ,wówczas ludzie z uśmiechem spoglądali w górę .Powiedziałam iż Je z tam tond wyprowadzę .Następna scena-przechodzę przez furtkę ,po prawej stronie widzę kiosk ,a po lewej kamienice .Gdy chcę zrobić krok,wówczas ze ścian kamienic tworzą się postacie ,czarne [tak jak filmie Duch z Demii Moore ]lecz te postacie nie wydawają takich krzyków .Zatrzymują Mnie .Mówię piękny kraj ,co to za kraj?odpowiadają -Argentyna ,po czym odprowadzają mnie do furtki ,nie pozwalając mi wejść .Trzymajcie się .Może znajdzie się osoba ,która wytłumaczy mi znaczenie tego snu .Z Bogiem.

  5. Według innego researchera Peter’a Levendy Adolf zmarł i został pochowany w 1972 roku w Indonezji pod tożsamością Georg Anton Poech, a cała sprawa jest związana z tajemnicą skarbów złupionych przez Japończyków m.in. w Chinach, które przyciemniają swoim rozmiarem „drobny” rabunek Niemców. Te skarby posłużyły do zbudowania alternatywnego systemu finansowego dla powojennych elit, z którego są finansowane badania i testy technologii zapoczątkowanej w III Rzeszy m.in. CERNu. Jak kogoś interesuje http://peterlevenda.com/?p=47

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s