Prawdziwa misja Trumpa: Uczynić Izrael znowu wielkim

 

Źródło: henrymakow.com, opr. asd

Wybór Trumpa zapowiada powrót do normalności w polityce wewnętrznej, ale niepokojący dysonans poznawczy nadal istnieje pod względem Iranu i tak zwanej wojny z terrorem. Osoby nominowane przez Trumpa to zagorzali zwolennicy wojny z „wojującym islamem” i oskarżający Iran za „sponsorowanie terroryzmu”. Ignorują oni dowody na to, że to Arabia Saudyjska i Katar, nie Iran, finansowały ISIS. Ignorują oni fakt, że ISIS było szkolone, dozbrajane i wspierane przez Mossad, CIA i Zachód

Wszystkie nominacje Trumpa wskazują na wielką konfrontację z Iranem z inspiracji Benjamina Netanyahu. A to może łatwo doprowadzić do III wojny światowej. W aktualnym wydaniu „The Atlantic”, Uri Friedman pisze:

„Kilka nominacji prezydenta-elekta związanych z bezpieczeństwem wewnętrznym twierdziło, że USA są w stanie wojny z „radykalnym, islamskim terroryzmem”, lub „radykalnym islamem”, lub czymś szerszym jak „islamizm”. Opisali tę wojnę jako przede wszystkim walkę ideologiczną, by zachować cywilizację zachodnią, jak wojna przeciwko nazizmowi i komunizmowi. Wojna ta nie jest ograniczona do ekstremistycznych sunnitów czy szyitów; Państwo Islamskie i Islamska Republika Iranu są postrzegane jako dwie strony tej samej monety. [Nadchodząca wojna z „radykalnym islamem”].

Podczas gdy Trump ratuje miejsca pracy w Indianie, Izba Reprezentantów wzywa do utworzenia „strefy zakazu lotów” [no fly zone] w Syrii, a Senat planuje przywrócenie sankcji nałożonych na Iran.

Gdy globalistyczni Żydzi (Soros) są odpowiedzialni za zalew muzułmanami Zachodu, syjonistyczni Żydzi (Mossad) podsycają płomienie islamofobii i organizują ataki terrorystyczne. Możemy spodziewać się serii „ataków terrorystycznych ISIS”, jak ten w poniedziałek w Ohio, aby zwiększyć histerię wojenną.

Jest to zgodne ze stworzeniem długotrwałej „wojny cywilizacji” między syjonizmem a islamem, opisanej w przepowiedni Alberta Pike’a.

Trump jak dotąd okazał się czymś więcej niż syjonistycznym agentem. Szybko wycofał się z „neutralności” wobec Palestyńczyków i obiecał przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy. Udawał, że to muzułmanie świętowali 9/11, choć każdy wie, że to Izraelczycy byli aresztowani. Praktycznie leżał plackiem przed delegatami na konferencji AIPAC (izraelskie lobby).

trump-net-handshake

Trump wyznaczył Steven’a Bannon’a jako swojego „doradcę strategicznego”. Bannon pochodzi z Breitbart.com, który został założony w Jerozolimie i jest obsadzony przez Żydów. Jego zadaniem jest dowodzenie Amerykanami.

Trump mianował Michael’a Flynn’a jako doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego [National Security Advisor]. Po przejściu na emeryturę stał się on znany ze swoich skrajnych poglądów na temat muzułmanów. W czerwcu tego roku został powołany do zarządu „ACT for America”, części „wewnętrznego rdzenia” przemysłu islamofobii w Ameryce, ogólnokrajowej sieci skrajnie prawicowych organizacji pozarządowych z dostępem do setek milionów dolarów. Ich zdaniem jest szerzenie strachu i dezinformacji na temat muzułmanów i islamu.

Inni nominowani przez Trumpa wyróżniają się lojalnością wobec Izraela, nie USA. Oto fragmenty z Mondoweiss.net…

Po przemowie Netanyahu w Kongresie w marcu 2015 r., Tom Prince, mianowany na sekretarza zdrowia i opieki społecznej, który jest kongresmanem z Georgii i członkiem klubu sojuszników Izraela w Domu, wychwalał premiera Izraela ponad prezydenta Obamę.

[…]

Co z Nikki Halet, gubernator Południowej Karoliny, którą Trump wybrał na ambasadora Stanów przy ONZ? Pod jej kierownictwem Południowa Karolina stała się jednym z dwóch pierwszych stanów, które przyjęły przepisy zakazujące bojkotu, dezinwestycji i sankcji wobec Izraela.

[…]

„Jewish News Service” o wyborze na prokuratora generalnego, senatorze Jeff’ie Sessions:

„The Mobile Area Jewish Federation” zeszłego roku zaprezentowała senatora Sessions z jego nagrodą „Yedid L’Yisrael” [przyjaciel Izraela], rzeźby zrobionej z rakiety Hamasu, która została wycelowana w Izrael. Federacja chwaliła jego pro-izraelską historię głosowań i jego rzecznictwo na temat zasady, że „w narodowym interesie Stanów Zjednoczonych jest sojusz z Izraelem”. Sessions uzyskał ocenę „zero” od Instytutu Arabsko-Amerykańskiego.

[…]

„Times of Israel” o wyborze Mike’a Pompeo na szefa CIA:

Pompeo jest wiarygodnym wspierającym Izrael i zeszłego listopada wychwalał premiera Benjamina Netanyhu po spotkaniu:

Pompeo na twitterze [17.11]: „Czekam na wycofanie tej strasznej umowy z największym sponsorem światowego terroryzmu”. Pompeo ostrzegł zeszłego lata, że umowa „umacnia reżim Iranu, który ma zamiar zniszczyć Amerykę”.

trump-pro-israel

WNIOSEK

Nie pozwólmy Trumpowi odwieźć nas od faktu, że byliśmy zmanipulowani przez satanistyczny kult, którego celem jest, w słowach bankiera Otto Khan’a, „oczyścić ideę [Boga] przez identyfikowanie jej z narodem Izraela, który stał się jej własnym mesjaszem. Pojawienie się jej będzie ułatwione przez końcowy triumf Izraela…”.

Zdrajcy wewnątrz państwa zawsze dążyli do stworzenia zewnętrznego wroga. Amerykanie nigdy nie będą wolni, dopóki uświadomią sobie, że oświeceni Żydzi i masoni, a nie muzułmanie, są ich prawdziwymi wrogami.

 

Reklamy

One comment on “Prawdziwa misja Trumpa: Uczynić Izrael znowu wielkim

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s