Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona

 

Źródło: Wolna Polska

Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona przez GOOGLE !!! Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!

Apokalipsa dokonuje się na naszych oczach ale mało kto to zauważa, nawet spośród prawosławnych chrześcijan!

Jak wiadomo GOOGLE jest jedną z kluczowych struktur rządu światowego Nowego Porządku Świata, rządu Antychrysta. Tak więc na mapach GOOGLE, na miejscu meczetu al-Aksa, już stoi żydowska Trzecia Świątynia, w której ma być koronowany Antychryst.

Na razie ta świątynia, gontyna Szatana, zbudowana została przez pachołków Antychrysta w rzeczywistości wirtualnej ale, sądząc po wszystkich przesłankach, przygotowywane jest jej prawdziwe wzniesienie a środki na budowę świątyni zbierane już są w internecie (patrz niżej). Obyś pokarał ich Panie!

Tutaj możecie naocznie zobaczyć mapę GOOGLE 

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

W internecie zbierane są pieniądze na budowę żydowskiej III Świątyni Jerozolimskiej.

Instytut Świątynny (The Temple Institute – Mahon ha-Mikdash), ktory zajmuje się przygotowaniem budowy żydowskiej Trzeciej Świątyni podjął decyzję wykorzystania nowoczesnych środków do przyciągnięcia inwestycji i ogłosił zbiórkę pieniędzy w internecie.

a011

Gromadzenie środków za pośrednictwem ofiarności użytkowników internetu (crowdfunding) stało się ostatnio popularnym sposobem uzupełniania budżetu w sytuacji kiedy brakuje innych źródeł finansowania. Instytut Świątynny postawił sobie za cel zebranie 100 tysięcy dolarów. Do wieczora dnia 9 miesiąca av zebrano 15 tysięcy dolarów.

Do tekstu o zbiórce ofiarnych datków był załączony opis Trzeciej Świątyni, odpowiadający wyobrażeniom o budowie publicznego obiektu: „Trzecia Świątynia będzie całkowicie skomputeryzowana, będzie posiadała podziemny parking, klimatyzację, windy, platformy do publicznego transportu, pochylnie i podjazdy dla wózków inwalidzkich, i inne udogodnienia” – gazeta „Haaretz” cytuje plan budowy.

Jest to bardzo mało prawdopodobne, że żydowska Trzecia Świątynia zostanie zbudowana ze współczesnych materiałów budowlanych ponieważ sprawa dotyczy Jerozolimy to do budowy zostanie, z pewnością, zastosowany wyjątkowy „kamień jerozolimski”, który jest charakterystyczną cechą stolicy Izraela.

Aby przyciągnąć uwagę publikuje się wizerunki szat arcykapłana, plany budowy Trzeciej Świątyni a także zaprasza się inwestorów na wycieczkę po Wzgórzu Świątynnym, którą oprowadza szef Instytutu Świątynnego.

 

Źródło: http://ieshua.org/v-internete-sobirayut-sredstva-na-stroitelstvo-tretego-xrama.htm

Za: http://3rm.info/main/65418-tretiy-hram-uzhe-vozveden-guglom-na-ego-kartah-hram-antihrista-uzhe-stoit-na-meste-mecheti-video.html

 

Publikacja: 27.11.2016

Tłumaczenie Tamara

 

Reklamy

17 comments on “Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona

 1. Wątpię, aby wybudowano replikę świątyni Salomona i to w Jerozolimie bo wszystkie ceremonie w niej wskazywały na prawdziwego Chrystusa, a w centrum znajdowało się puste sześcienne Miejsce Najświętsze gdzie pojawiał się Bóg i tam nie ma miejsca aby tam ktokolwiek zasiadł. Po za tym chrześcijaństwo jak nie byłoby zwiedzione ma świadomość ze Chrystus przyszedł już raz, więc jeżeli przyjdzie fałszywy mesjasz to nie będzie wracał do korzeni i ST, ale pójdzie do przodu łącząc wszystkie religie w duchu New Age bo dla jednych będzie to drugie przyjście Mesjasza i dla innych pierwsze.

  • Po za tym wszelkie znaki wskazują że fałszywy mesjasz będzie tym na którego wykreuje sobie Wielki Babilon i tutaj wkracza symbolika i ceremonie rzymsko-babilońsko-egipskie a nie te czysto starotestamentowe których większość oczekujących się spodziewa zobaczyć w Jerozolimie. Wielka Nierządnica pomieszała judaizm – chrześcijaństwo i pogaństwo w jedno i zbitką i łącznikiem tego wszystkiego będzie ich mesjasz.

   Faraonowie uważali się za bogów wcielonych zastępców syna boga Ra czyli Horusa symbolizowanego przez wschód w solarnej trójcy na ziemi, stąd symbolika narodzin Horusa to połączenie się Księżyca i Słońca.

  • widzę, że mój komentarz jeszcze wisi w moderacji, ale RÓŻNI SIĘ od tego, który wysłałem i który jeszcze widzę – na tablecie już po wysłaniu – taki wysłałem:

   w ten sposób ta syjonistyczna firma Google pokazała swoje prawdziwe oblicze i całkowicie utraciła swoją wiarygodność w moich oczach jako źródło informacji

   sprawdzam teraz z komputera i co widzę? treść komentarza została – przez krasnoludki z pejsami? – „poprawiona” na całkowicie niezrozumiałą taką treść:

   „W dziesięciu sposób Ta syjonistyczna firma Google pokazała swoje prawdziwe oblicze i całkowicie utraciła wiarygodność w moich SWOJĄ oczach jako źródło informacji”

   zaraz to wyślę, ale robię przed wysyłką zrzut ekranu

   • mgrabas-jak na razie to nikt nie zasłużył ,żadna świątynia i żadne wyznanie.Mają znależć się Sprawiedliwi .a co się dzieje?nikt nie dba o swoich obywateli ,co stało się na Lubelszczyżnie .Zamknięto zaklady pracy ,ludzie w tych rejonach wegetują .Nikogo nie obchodzi los Tych ludzi .Co się stało z Tą kobietą która pomimo porażenia mózgowego ,i która skazana była na wózek inwalidzki potrafiła urodzić zdrowe dziecko .Zabrano jej dziecko ,aby pękło jej serce .Lecz nie wiecie ,to Ona Was pokonała ,rzuciła wyzwanie tym którzy szukają wytłumaczenia ,aby nie urodzić .Wygrała .Dziwię się ,iż nie znalazły się środki na pomoc ,istnieję tak zawiła droga urzędowa w takich sprawach ,a jeśli chodzi o wydawanie z publicznych pieniędzy na Domy Uciech i wykwintne kolacje wówczas nie ma problemu z załatwienirm takich funduszy.Druga sprawa-istnieje przysłowie ,,Gość w domu ,Bóg w domu ,,co uczyniono z Uchodżcami?Jezus mówił do Swych Apostołów ,jeśli Cię nie chcą przyjąć ,to strzepnij odchodząc nawet proch ze swych butów ”..Czy chcecie aby Europa i pozostałe kraje stały się pustynią ,stepem lub lodowcem .Może warto uczyć się obcych języków .Ci ludzie również maja honor i dumę .Kto rzucał bumerangiem?ten wie z jaką siła wraca .Trzymajcie się .Z Bogiem.

    • Anne
     Powiem więcej – ziemia i dzieła ludzkie zostaną spalone ogniem..
     Nie w gestii człowieka jest rozwiązać problemy upadłych ludzi, ani reformować diabelskiego systemu światowego…To może uczynić wyłącznie Bóg!
     I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły i morza już nie ma.
     I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły..I rzekł Ten, który siedział na tronie;
     Oto wszystko nowym czynię.
     I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe. – Objawienie 21: 1-5
     My ludzie, którzy w to wierzymy możemy tylko czekać czasu gdy sam Bóg zrealizuje swoją obietnicę..Nic więcej uczynić nie możemy – oprócz tego by nadawać temu rozgłos..

 2. Pokój na bliskim wschodzie nastąpi – nagle…..?

  Kidy wszyscy zobaczą – znak – Syna Człowieczego/ciemne słońce, księżyc czerwony jak krew/ – wówczas skończą się spekulacje na temat powtórnego przyjścia Jezusa Mesjasza..

 3. Janie -to co napisałeś to jest końcowy finał.Jeśli przeleje się….lecz nie chcę Cię denerwować ponieważ masz chorą nerkę ,a stres wpływa nie korzystnie na ten organ .Czy sprawdzałeś poziom jodu w organiżmie?to tak z innej beczki .W tej chwili jod zastępują bromem w produktach .Jest on ograniczany w produktach .Czy wiesz do jakich chorób może prowadzić jego brak ?Weżmy przykład z Japonii .I jeszcze jedno ,kiedyś nadmieniałam ,w tym kraju również klasyfikują na dane stanowisko ,ze względu na grupe krwi .Warto się zapoznać .Polecam wszystkim zapoznać sie z tym pierwiastkiem -jod w organiżmie jest niezbędny.Trzymaj się Janie i życzę Ci dużo zdrowia .Z Bogiem.

 4. I jeszcze jedno Janie -jod nie wchłania się poprzez drogi oddechowe ,a Japonia jest w czołówce Krajów gdzie spożycie ,dostępność tego pierwiastka w pożywieniu jest na odpowiednim dla zdrowia człowieka poziomie.Trzymaj się .Z Bogiem.Dziękuję Janie .

 5. Janie -malutka różnica .A jęśli chodzi o lit -działa otępiająco na organizm człowieka .Używali go na więżniach ,dochodziło do poparzeń .Stosują go przy chorobach psychicznych .Są rejony w Polsce ,gdzie ilość tego pierwiastka w glebie jest ograniczona ,więc co z tego wynika ,przekłada się to na produkty które spożywamy.Wszystkie pierwiastki potrzebne są do życia ,lecz w odpowiednich ilościach .Dziękuję Janie .Trzymaj się .Z Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s