Taktyka działania płatnych naganiaczy od płaskiej Ziemi

 

Źródło: The Millennium Report (fragmenty), tłumaczenie i dodatki dla polskich czytelników: Radtrap

 

Promotorzy płaskiej Ziemi zostali wysłani w celu rozbijania i niszczenia prawdziwego Ruchu Prawdy

Revisionist Historians for World Peace, 10 czerwca 2016

 

W całym internecie działają komórki mające zadanie rozbijać Ruch Prawdy wszędzie gdzie się tylko da. Jedną z takich komórek jest tzw. Towarzystwo Płaskiej Ziemi, zdeterminowane aby uciszyć każdą witrynę internetową, blog i organizację zajmującą się odkrywaniem prawdy oraz posiadającą otwartą sekcję komentarzy.

 

Oto jak działają:

 

Agenci PZ często zaczynają od zamieszczenia postu, z pozoru niezwiązanego z tematem, ale zawierającego uzasadnioną krytykę NASA o której wszyscy wiemy, że jest szemraną agencją której nie można do końca ufać kiedy mówi np. o swoich misjach kosmicznych. To żadna nowość, że NASA trzyma większość rzeczy dla siebie, a dla opinii publicznej podają tylko tyle, by kontynuować swoją finansowaną z podatków zwykłych obywateli działalność.

Płaskoziemcy wykorzystują tą powszechną niechęć do NASA aby szerzyć swoje zwiedzenie od wielu lat, zdobywając w ten sposób pewne poparcie dla swoich nonsensów o płaskiej Ziemi. Gdy nadchodzi dobry moment, przechodzą do etapu drugiego, prezentując swoje absurdalne twierdzenia na temat układu słonecznego czy wzajemnych relacji między Ziemią a Słońcem …

(…)

Gdy tylko zaczynają komentować na otwartym forum internetowym lub na czacie, rozpoczynają się kłopoty i kłótnie. Zazwyczaj wcześniej wysyłają tam swoje pluskwy [komentujących nie zdradzających na początku swoich dziwnych poglądów ani celu misji – przyp. Rad], którzy nagle, pozornie spontanicznie, zaczynają popierać wszystkie kretyńskie komentarze propagujące teorię płaskiej Ziemi. Im dłużej trwa dyskusja, tym większe prawdopodobieństwo, że jakiś czytelnik da się zwieść i uwierzy w tą teorię.

 

henr1

henr2

 

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc,2079.html

5n0b26y

Te filmy mają miliony odsłon… tyle ludzi już w to wierzy, przecież piszą o tym w KOMENTARZACH… więc może… może Ziemia naprawdę jest płaska?

(…)

 

Potężny czarny projekt CIA

 

Wiele osób podejrzewa, że ta niepowstrzymana fala płaskoziemnych wynurzeń jest wynikiem zorganizowanych działań agencji rządowych, które nie chcą dalszego, niczym nie skrępowanego procederu ujawniania prawdy. CIA, FBI, DIA, NSA (plus agencje europejskie – przyp. Rad) od dawna przecież wykorzystują takie narzędzia propagandy, mające na celu zabijanie posłańców. Od zawsze preferowano niszczenie reputacji od zwykłych morderstw, ale tych też dokonują jeśli nie mają innego wyboru. W końcu najważniejszym zadaniem Firmy (aka CIA) jest przeprowadzanie swoich dezinformujących czarnych operacji.

(…)

Przykłady artykułów prezentujących dowody na obecność działań CIA w zwiedzeniu płaskiej Ziemi:

The Flat Earthers Are Being Sent Into Every Real Truth Movement To Disrupt And Destroy Them

FLAT EARTH ‘THEORY’ Demonstrates The Alarming Gullibility Of People Everywhere

Flat Earth Theory Fabricated By TPTB To Distract From Planet X

 

Ważne:

Większość ludzi wspierających ideę płaskiej Ziemi nie zdaje sobie nawet sprawy, że są wykorzystywani 24h na dobę w celu popychania tej agendy i dalszego niszczenia Ruchu Prawdy na całym globie. Gdyby zrozumieli co kryje się za cała tą teorią, większość z nich opuściłaby szeregi płaskoziemnych zwodzicieli w mgnieniu oka… Wielu z tych wierzących w płaską Ziemię, to ludzie którzy naprawdę uważają siebie za poszukiwaczy Prawdy. Zwiedzenie płaskiej Ziemi jest przeszkodą którą muszą pokonać, aby powrócić z tej krainy szaleństwa do rzeczywistości, tuż po tym jak zrozumieją w końcu, że zostali z premedytacją wykorzystani przez prawdziwych dezinformatorów. Nie różnimy się od siebie tak mocno, każdy z nas przeżywa przecież podobną historię, po tym jak budzimy się ze snu i zdajemy sobie sprawę z istnienia globalnego systemu kontroli… oraz jego potężnej sieci kłamstw.  (Patrz Global Control Matrix Revealed)

_______________________________________________________________________

 

Konkluzja

 

Jakże łatwym zadaniem jest dla [opłacanej] watahy hien-naganiaczy od płaskiej Ziemi zdjęcie uczciwej strony lub forum nastawionego na odkrywanie prawdy. Ci ludzie posiadają scenariusze i gotowe szablony na każdą odpowiedź i każdy argument który usłyszą…

 

 

Komentarz Radtrapa:

Jaki to problem żeby jedna osoba zrobiła sobie np. 100 różnych kont na Youtube, Facebooku itd.? Że niby czasochłonne? No i co z tego, przecież ci za to płacą. Niezła robota, siedzieć przy lapku, śmiać się i robić debili z ludzi. Pomyśl.

Co do szablonów, one naprawdę istnieją. Dzisiaj nawet dostałem kolejny komentarz (zdublowany) który widziałem wcześniej kilkanaście razy (różnice w każdym przypadku są kosmetyczne). A wy, jak często widzieliście ten wzór:

Kopernik tez byl masonem. I to wlasnie on wstrzymal slonce krzyczac STOJ SLONCE!!! a ty Ziemio zapieerdalay. I tak lecimy za tym naszym Sloncem, ktore mknie przez ciagle rozszerzajaca sie w nieskonczonosc przestrzen kosmiczna z predkoscia 792,000 km/h. Dodatkowo okrazamy je w ciagu 365 dni czyli Ziemia ma tez i swoja predkosc poruszania sie (kolejne 110,000 km/h). DODATKOWO krecimy sie razem z ziemia do okola wlasnej osi, jeden raz zajmuje nam 24h, czyli dodatkowe 1600 km/h. Ktos naiwny moglby sobie pomyslec, ze w tym kosmosie to musi byc niezly chaos, JEDNAKZE noc w nocnad naszymi glowami mamy ten sam uklad gwiazd, te same konstelacje no i gwiazde polarna, ktora jako jedyna NIGDY nie zmienia polozenia. I tak od tysiecy lat… Powiedzcie mi teraz, i kto tu jest naiwny…

 

Reklamy

21 comments on “Taktyka działania płatnych naganiaczy od płaskiej Ziemi

 1. Przepraszam, ale trochę nie rozumiem…
  Jeżeli temat płaskiej ziemi jest zwodniczy i sztucznie napędzany, to w jakim celu?
  Napisałbyś teraz, że jednak wierzysz w płaską ziemię to agenci wyśmialiby Cię w komentarzach i zrobili z bloga niewiarygodne źródło, niewarte uwagi? i tym samym wszystko, co do tej pory ujrzało światło dzienne, zostało by zaprzepaszczone?
  Chyba sama sobie odpowiedziałam w pytaniach… :)

 2. Tym koniem trojańskim mogą sporo ugrać. Większość zwolenników płaskiej ziemi ma jako podstawę wersety z Pisma Świętego które jest w ten sposób sprowadzane do rangi zwykłej mitologi o powstaniu świata, a to jest przecież główny cel ataków szatana od tysiącleci. W ten sam sposób używając wersetów zawierające różne środki stylistyczne, które są nie zrozumiałe dla dzisiejszego odbiorcy podpiera się istnienie wielu pogańskich dogmatów (np. nieśmiertelna dusza czy wieczne męki piekielne w nieugaszonym ogniu). Szatan wykorzystuje niewiedze ludzi i uderza w czułe punkty takie jak Pismo Święte, które dla wielu jest najważniejszym kryterium. Obalając płaską ziemię potem obali w ludziach autorytet Pisma Świętego, tak jak dogmat o mękach piekielnych wzbudza w ludziach odrazę do Boga.

  Po takiej akcji każdy kto podpiera się Biblią w swoich tezach zostanie automatycznie podczepiony pod grupę, która nie posługuje się logiką i prawdą, a żyje w świecie starożytnych baśni i mitologi gdzie Ziemia lata na żółwiu. Tu porządnie obrywa też kreacjonizm o czym mówią kreacjoniści tacy jak Kent Hovind, co powinno dać wielu osobom do myślenia, dlaczego ludzie nauczający o siedmiodniowym stworzeniu nie wierzą w płaskość Ziemi.

 3. tak to jest gdy się czyta Słowo bez zrozumienia, widząc tylko litery, wyrazy i zdania, na nich się zatrzymując, a już nie dostrzegając ich znaczenia i celu w jakim zostały użyte

 4. Zastanawia mnie jedno…

  Teorie heliocentryczną promuje w zasadzie cału świat, a głównym promotorem tego jest NASA.

  Wiemy, że cały świat leży w mocy złego. Czy nie budzi to żadnych podejrzeń, że teoria HC może także pochodzić ode złego?

  • Gówna nie je praktycznie cały świat.

   Wiemy, że cały świat leży w mocy złego. Czy nie budzi to żadnych podejrzeń, że ten dyskryminujący gówno pogląd może także pochodzić ode złego?

  • Kształty lądów również pochodzą ze zdjęć NASA.
   Dlaczego w takim razie na płaskim dysku są te same kształty? Bo z samolotów pasażerskich niestety nikt nie jest w stanie ich potwierdzić.
   Pieniądze to najlepszy argument (i bat) w rękach złego. Dlaczego więc z nich korzystają wszyscy zwolennicy płaskiej Ziemi?

   Jeśli to co napisałaś Ronelcia to główna zasada w odsiewaniu kłamstw to nie pozostaje nic innego jak przysłowiowy stryczek albo w najlepszym przypadku ośrodek dla obłąkanych.

 5. Kiedyś zastanawiałem się miałem dylemat czy ziemia jest płaska wklęsła czy okrągła. W końcu po długim czasie przekonała mnie teoria płaskiej ziemi a HC popierany przez satanistyczne władze na całym świecie odrzuciłem.

  Nie mam tutaj zamiaru nikogo przekonywać niech każdy sam poszuka w Google i wybierze. Za to faktem jest że dla jeżeli żyjemy zgodnie z Słowem Bożym i Bogu służymy nie ma znaczenia ostatecznie czy ziemia jest nawet kwadratowa ;) Pozdrawiam

 6. zgadzam sie z tym,co podałeś,płaska ziemia jak i inne teorie to tylko wymysł człowieka,chcialbym wiedzieć,czy człowiek był przy wielkim wybuchu ? czy był,keidy ziemia była tworzona ? jeśli chodzi o kamery z balonami,które zostyały wysłane na 30 km do góry,niby sie obracają,a jednak co to jest 30 km ? najlepiej by było,jakby kogoś spytać,kto lata samolotem,by nagrał filmik ,czy to pasażer czy pilot włączył jakąs kamerę,wtedy byśmy wiedzieli,czy jest coś płaskiego,chociaz,z taka wysokością nie da się nic wbić jako dowód,a ten,kto omawia biblię i mówi,ze bada ją ponad 30 lat,nie jest aż takim znawcą,że rozumie kazde słowo w niej zawarte,nie ma nikogo,kto by był mądry niż Bóg,owszem,nikt nie zabrania badać biblii,ale też niech się ukazuje,że ją zna i ma wszystko w palcu,chciałbym,aby autor ,który powołuje się na inne strony sam zbudował rakietę,które mogłaby wylecieć ponad 10000 km,a nie tylko 30 km,zamontował kamery z każdej strony,wtedy można mówic o prawdzie,jakaby wyszła na jaw,zdjecie na 20 milach nic nie mówi,ogólnie jest ograniczona widoczność na boki,czemu tutaj nie dodano kamer z czterech stron tego balonu meteorogicznego,tylko jedną ? to,ze leci powoli i się obraca to nic,ponieważ pozostanie to niezmieniony obraz,jest przecież granica obiektywu kamery,nie sięga wiecej na boki,tak jak my mamy wzrok ograniczony,wiec jak mamy coś dostrzec poza granicą naszego wzroku ? jak dla mnie takie puszczanie balonów jest bez sensu,albo niechaj dodadzą kamery jak opisałem,bo kiedy się obracasz to wszystko pozostaje takie samo,a po drugie,dlaczego nie zrobiono tak,że kamera powinna być takze w dół pokazana ? i czemu filmik został ucięty przy 1:00 ? wtedy byśmy widzieli,czy rzeczywiscie jest płaska czy nie,a jeśli ktoś ma dobry wzrok,niechaj sie dobrze przypatrzy,w zależności od położenia kamery,kiedy ogląda filmik,widać malutkie zakrzywienie,tak samo by było z naszym wzrokiem,jesteśmy ograniczeni na pole widzenia jak kamery,ja nigdy nie wierzyłem jakimś NASA,zawsze cos produkują,daj te zdjęcie do naszego rozmiaru ziemi,zdjęcie nie wiem ,rozmiar np telewizora 50 ” w porównianiu do ziemi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s