Fałszywa apokalipsa: Symbolika lotniska w Denver (część 1)

 

Źródło: TheBabylonMatrix ,tłumaczenie: Radtrap (14.04.2012)

Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak, gdy to wszystko będzie się spełniać? Wtedy Jezus zaczął do nich mówić: Baczcie, żeby was ktoś nie zwiódł. Wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest, i wielu zwiodą. A gdy usłyszycie o wojnach oraz wieści wojenne, nie trwóżcie się; musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu i będą miejscami trzęsienia ziemi, będzie głód. To jest początek boleści. (Ew. Marka 13: 4-8)

Przed rozpoczęciem czytania poniższego artykułu czytelnicy powinni zaznajomić się (prawdopodobnie wiele osób zrobiło to już dawno temu) z tym krótkim filmem o niezwykłym lotnisku w Denver – Radtrap

 

CIEKAWOSTKI O LOTNISKU W DENVER

 

 • Mimo że teren lotniska jest w zasadzie płaski (mamy tam wspaniały widok na otaczające go góry, w końcu jesteśmy w dolinie), przeznaczono mnóstwo czasu i środków na podniesienie i obniżenie różnych obszarów ziemi. Przeniesiono ok. 110 milionów jardów kwadratowych ziemi. Jest to 1/3 ilości całej ziemi którą wykopano w trakcie budowy Kanału Panamskiego.
 • Lotnisko posiada sieć komunikacji światłowodowej. Łączna długość wszystkich kabli to ponad 8500 kilometrów. To więcej niż długość Nilu. Mniej więcej tyle jest z Nowego Jorku do Buenos Aires w Argentynie. Lotnisko posiada też 18290 kilometrów miedzianych kabli komunikacyjnych.
 • System pomp paliwowych może przepompować w ciągu minuty 1000 galonów paliwa samolotowego przez sieć rur przesyłowych długą na ponad 45 kilometrów. Lotnisko posiada 6 zbiorników, z czego każdy może pomieścić 2,73 miliona galonów paliwa. To jedna z tych magicznych „nikt nigdy nie będzie tyle potrzebował” liczb.
 • Granit którym wyłożono posadzkę terminalu zwożono z całego świata – Azji, Afryki, Europy, obu Ameryk. Jest to przykład niezwykłego marnowania kasy, zwłaszcza jeśli już przekroczyłeś budżet jaki dano ci na budowę. Może i wygląda ładnie, ale czy ktokolwiek z nas odróżniłby granit chilijski od chińskiego? Czy kogokolwiek to obchodzi? Jeśli chodzi ci o kolor, to może pokoloruj sobie kamienie… albo znajdź sobie tańsze.
 • Ogromny terminal główny – Jeppesen Terminal – nazwano na cześć Elfreya Jeppesena, twórcy pierwszych map lotniczych (jego firma ciągle działa). Ten obszar lotniska jest znany jako „Wielka Sala”- podobnie nazywa się miejsca w których spotykają się masoni. (…) Lotnisko chwali się, że ma miejsce na zbudowanie kolejnego terminalu i może obsłużyć rocznie ok. 100 milionów pasażerów. W roku 2001 korzystało z niego 36 milionów pasażerów.
 • Jedynym sposobem na dostanie się do kolejnych dwóch terminali z Wielkiej Sali (i na odwrót) jest lotniskowa kolej.
 • Lotnisko ma ponad 30 km przenośnika taśmowego, własne samochody bagażowe i drogi w podziemnych tunelach do transportu bagażów i dóbr. Są tak duże, że możesz przez nie jechać ciężarówką. Sporo z nich jest nieużywanych.
 • Cały dach lotniska to 15 akrów pokrytego teflonem włókna szklanego. Podobnego materiału użyto też wewnątrz. To miejsce wygląda jakby je żywcem wyjęto z „Diuny”. Wielka struktura ze spiczastych „namiotów”. Materiał ten odbija 90% światła słonecznego i nie przepuszcza ciepła. Tak więc jeśli chcesz zajrzeć do środka, możesz sobie darować radary i termowizję.

Źródło

CIA planuje przenieść siedzibę do Denver

 

Autor malowideł z Denver:

Oto słowa  Alex Christopher ( autorki Pandoras Box I & II ) po jej wizycie w studio Leo Tangumy (artysty o majańskich korzeniach)  i przeprowadzonym z nim wywiadzie:

 • „Jak rozumiem nie miał on wolnej ręki podczas pracy” mówi Christopher. „Otrzymał zarys tego co miało znaleźć się na freskach. Próbowałam powiedzieć mu co myślę, ale on tego nie kupował. Ewidentnie ktoś go opłacał bo nie było z nim żadnej rozmowy. Jego umysł był kompletnie zamknięty na to co namalował.”  [1]
 • Leo Tanguma zmieniał swoje wersje tej historii. Za pierwszym razem, w roku 1995, powiedział że przekazano mu co dokładnie ma namalować, a teraz w 2007 powiedział dla Westword, że to on decydował o tym co zostanie namalowane. Czy tak wygląda normalna procedura wynajmowania artysty na potrzeby publicznego lotniska z masońskimi konotacjami – że pozwala ci się malować co tylko zapragniesz? Chyba jednak nie. [2]

 

AKT I: BOLEŚĆ

Objawienia  6:4

I wyszedł drugi koń, barwy ognistej, a temu, który siedział na nim, dano moc zakłócić pokój na ziemi, tak by mieszkańcy jej zabijali się nawzajem; i dano mu wielki miecz.

(…)

SCYMITAR

 

    …i dano mu wielki miecz.

Słowo scimitar (w Polsce znany jako bułat) jest znane w Anglii od roku 1548. Wywodzi się od średniowiecznego francuskiego (XV wiek) lub bardziej bezpośrednio od włoskiego scimitarra.

Prawdziwym korzeniem tego słowa jest najprawdopodobniej perski szim – lub szamszir. Oznacza to „pazur lwa” (szam – pazur, szir – lew) co odnosić się ma do kształtu ostrza.

Ezoteryczny pazur lwa jest kolejnym masońskim symbolem.

Jest symbolem Świątynnych (patrz: Starożytny Arabski Zakon Szlachciców Mistycznej Świątyni – należał do nich między innymi prezydent USA Gerald Ford). Innych ich symbolem jest czerwony fez (czapka).

„Fez sam w sobie jest przykładem podwójnego znaczenia [symboliki] istniejącej za masońską fasadą. Noszony, a nawet zabierany do grobu przez swoich dumnych posiadaczy, posiada antychrześcijańską i barbarzyńską historię. We wczesnym VIII wieku hordy muzułmanów otoczyły marokańskie miasto Fez skandując: „Nie ma boga prócz Allaha a Mahomet jest naszym prorokiem”.  Następnie zamordowali około 50.000 chrześcijan. Ludzie ci zginęli za swoją wiarę w Chrystusa. Zabito ich w imię Allaha, tego samego demona przed którym kłania się każdy Świątynny, z zawiązanymi za plecami rękoma, proklamując go podczas inicjacji Świątynnych bogiem swoich ojców na Ołtarzu Zobowiązania.”

Perskie korzenie tego miecza mogą dawać nam wskazówkę pochodzenia nadchodzącego niebezpieczeństwa – czy przyjdzie ono z Bliskiego Wschodu, Persji, Iranu? III wojna światowa? Czy będzie to wojna religijna? Na fresku widzimy też broń przypominającą AK 47, sztandarową broń rosyjską. Czy jest symbol jakiegoś sojuszu?

Może to być kolejne potwierdzenie planu Alberta Pike wysłanego Mazziniemu:

 • „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”[3]


LIST

W prawym dolnym rogu znajduje się list z prawdziwym wierszem napisanym przez dziecko które zmarło w nazistowskim obozie koncentracyjnym.

“Byłem kiedyś małym dzieckiem tęskniącym za innymi światami
lecz nie jestem już dzieckiem gdyż poznałem strach
Nauczyłem się nienawidzić, jak tragiczny jest więc chłopiec
żyjący ze swoimi wrogami, ze sznurami szubienicy
Mimo to wciąż wierzę że zasnę dzisiaj, że obudzę się
jako dziecko i będę śmiał się i bawił.
Hama Herchenberg, 14 lat… zmarły 18 grudnia 1943
Obóz w Auschwitz”.

Czy jest to  jakieś ostrzeżenie że pójdziemy do obozów jeśli nie zaczniemy się zachowywać?

 

BUDYNEK I GOŁĄB

 

I wyszedł drugi koń, barwy ognistej, a temu, który siedział na nim, dano moc zakłócić pokój na ziemi, tak by mieszkańcy jej zabijali się nawzajem

Scena prezentuje żołnierza z mieczem, niszczącego wysoki budynek (kościół?) i zabijającego gołębia. Przyjmuje się, że gołąb jest symbolem pokoju a w Biblii reprezentuje Ducha Świętego. Żołnierz zabijając go dosłownie „zakłóca pokój na ziemi”. Jest to początek czasów boleści gdy Duch Święty nie będzie obecny.

Jeśli stanie się wystarczająco daleko od fresku, można zauważyć budynek przypominający czerwonego konia. Budynek na prawo jest jego głową a dwa okna na tym samym poziomie jego oczami. Oczywiście ujeżdża go żołnierz.


Konflikt ten ma w założeniu zabić jedną trzecią populacji, do czego niedługo powrócimy.

 


 

AKT II: BESTIA

 

OBRAZ I PROROCTWA BIBLIJNE

 

Powyższą scenę znajdujemy w Biblii w trzech miejscach: Joela 3:10 – Izajasza 2:4 – Micheasza 4:3. Obraz ten odnosi się też do ONZ – zobacz „Prawo Trapezoidu” Sala Medytacyjna ONZ

 

BIBLIA:

 • Joela 3

Bo oto w owych dniach i w owym czasie, gdy odmienię los Judy i Jeruzalemu, (7) zgromadzę wszystkie narody i sprowadzę je do Doliny Józafata, i tam się z nimi rozprawię z powodu mojego ludu i mojego dziedzictwa, Izraela, ponieważ rozproszyli je między ludy pogańskie i podzielili mój kraj. (8) O mój lud rzucali losy, dawali chłopca za ladacznicę, a dziewczynę sprzedawali za wino, aby pić. (9) A ty, Tyrze i Sydonie, i wy, wszystkie okręgi filistyńskie – czego chcecie ode mnie? Czy chcecie mi odpłacić za to, co Ja uczyniłem? Jeżeli wy chcecie mi odpłacić, to Ja waszą odpłatę skieruję bardzo szybko na waszą głowę! (10) Bo wy zabraliście moje srebro i złoto, a drogocenne moje klejnoty wzięliście do swoich świątyń. (11) Synów Judy i synów Jeruzalemu sprzedaliście Jończykom, aby ich oddalić od ich ojczyzny. (12) Oto ja znowu sprowadzę ich z miejsca, dokąd wy ich sprzedaliście, a należną wam za to odpłatę skieruję na waszą głowę. (13) I sprzedam waszych synów i wasze córki w ręce synów Judy, a ci sprzedadzą ich Sabejczykom, ludowi dalekiemu. Tak powiedział Pan. (14) Obwołajcie to wśród narodów! Ogłoście świętą wojnę! Powołajcie pod broń bohaterów, niech przyjdą i wyruszą wszyscy wojownicy! (15) Przekujcie swoje lemiesze na miecze, a swoje sierpy na oszczepy! Kto słaby, niech mówi: Jestem bohaterem! (16) Przychodźcie śpiesznie, wy, wszystkie okoliczne narody! Zbierzcie się! Panie, sprowadź tam swoich bohaterów! (17) Niech poruszą się ludy i przyjdą do Doliny Józafata, bo tam zasiądę, aby sądzić wszystkie okoliczne narody. (18) Zapuśćcie sierp, gdyż nadeszło żniwo! Przyjdźcie, zstąpcie, bo pełna jest prasa; pełne są kadzie, gdyż złość ich jest wielka! (19) Tłumy i tłumy zebrane w Dolinie Sądu, bo bliski jest dzień Pana w Dolinie Sądu.

 • Izajasza 2

Widzenie Izajasza, syna Amosa, dotyczące Judy i Jeruzalemu: (2) I stanie się w dniach ostatecznych, że góra ze świątynią Pana będzie stać mocno jako najwyższa z gór i będzie wyniesiona ponad pagórki, a tłumnie będą do niej zdążać wszystkie narody. (3) I pójdzie wiele ludów, mówiąc: Pójdźmy w pielgrzymce na górę Pana, do świątyni Boga Jakuba, i będzie nas uczył dróg swoich, abyśmy mogli chodzić jego ścieżkami, gdyż z Syjonu wyjdzie zakon, a słowo Pana z Jeruzalemu. (4) Wtedy rozsądzać będzie narody i rozstrzygać sprawy wielu ludów. I przekują swoje miecze na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi i nie będą się już uczyć sztuki wojennej.

 • Micheasza 4

I stanie się w dniach ostatecznych, że góra ze świątynią Pana będzie stać mocno jako najwyższa z gór i będzie wyniesiona ponad pagórki, a ludy tłumnie będą do niej zdążać. (2) I pójdzie wiele narodów, mówiąc: Pójdźmy w pielgrzymce na górę Pana i do świątyni Boga Jakuba, i będzie nas uczył swoich dróg, abyśmy mogli chodzić jego ścieżkami, gdyż z Syjonu wyjdzie zakon i słowo Pana z Jeruzalemu! (3) Wtedy rozsądzać będzie liczne ludy i rozstrzygać sprawy wielu narodów. I przekują swoje miecze na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi i nie będą się już uczyć sztuki wojennej. (4) I będzie siedział każdy pod swoim szczepem winnym i pod drzewem figowym, i nikt nie będzie szerzył popłochu. Zaiste, usta Pana Zastępów to powiedziały. (5) Niech wszystkie ludy, każdy z nich postępuje w imieniu swojego boga, lecz my będziemy postępowali w imieniu Pana, naszego Boga, po wiek wieków.

Ogród ONZ posiada pewną liczbę pomników ufundowanych przez różne kraje. Ta nazywa się „Przekujmy nasze miecze na lemiesze” i jest podarunkiem od Związku Radzieckiego z roku 1959. Wykonana przez Jewgienija Wuczeticza, brązowa statua prezentuje mężczyznę przekuwającego młotem miecz – jest to wyrażenie ludzkiej nadziei dla zakończenia wojen.  [1]

 

BANER PROKLAMUJĄCY POKÓJ

 

 

1 Tesaloniczan 5

A o czasach i porach, bracia, nie ma potrzeby do was pisać. (2) Sami bowiem dokładnie wiecie, iż dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy. (3) Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.
 

Młot reprezentujący Thora?

 • Thor jest bogiem grzmotów z mitologii germańskiej (znany też w innych kulturach), a jego symbolem jest młot. Wiadomo że grzmoty poprzedzone są piorunami [jest to również symbol nazistowskiego SS].
Łukasza 10:18
Rzekł więc do nich: Widziałem, jak szatan, niby błyskawica, spadł z nieba.

   

 

FLAGI KRAJOWE: 10 ROGÓW?

 

 • Flagi od lewej do prawej:
 1. Indie/Pakistan
 2. Południowa Afryka
 3. Wielka Brytania/Irlandia
 4. Irak/Iran
 5. Chorwacja/Słowenia
 6. USA/ Rosja
 7. Chiny/Tybet
 8. Izrael/Palestyna
 9. Etiopia
 10. Czy niemiecki miecz reprezentuje Europę – Święte Cesarstwo Rzymskie?
 • Dzieci przynoszą swoją broń. Mamy tutaj 10 grup. Czy mamy do czynienia z 10 rogami Bestii z Apokalipsy św. Jana, wychodzącą z „wód” (tłumy ludzi)? Czy to te rogi zniszczą Nierządnicę (Watykan)?

Objawienia 12:3

I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów

Objawienia 13:1

I widziałem wychodzącą z morza Bestię, która miała dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na głowach jej bluźniercze imiona.

Objawienia 17:3

I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

Objawienia 17:7

I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i Bestii, która ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.

Objawienia 17:12

A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.

Objawienia 17:16

A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

ZNAMIĘ BESTII

 

 • Według proroctw biblijnych znamię bestii będzie nadawane z powodów ekonomicznych. Spoglądając wstecz na historię pieniędzy, od monet do papierowych banknotów, od banknotów do plastikowych kart – ich przyszłość jest jasna: społeczeństwo bezgotówkowe. Najprawdopodobniej używany będzie czip lub jakiegoś rodzaju tatuaż (kod kreskowy?)
Objawienia 13:17
i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

 Kolejnym symbolem który widzieliśmy juz wcześniej jest gołąb. Gołąb ma symbolizować pokój, Ducha Świętego – coś co przychodzi od Boga.

W tym wypadku 2 gołębie reprezentują 2 świadków Boga którzy będą działać przez 1260 dni. Patrz: temple of Solomon is rebuilt i Objawienia 11

Okultystycznym znaczeniem dwóch turkawek (ang. turtledove) jest początek ofiary. Mogą oznaczać powrót ofiar w odnowionej Jerozolimie (Daniel 9:27) tuż po odbudowaniu świątyni Salomona, lub zabitych chrześcijan, ofiar Światowej Religii/Nowego Porządku Świata.

(…)

PRZEJŚCIE

 

Fresk drugi i trzeci są połączone chronologicznie z 13 rozdziałem Apokalipsy:

Objawienia 13:1 – Pierwsza Bestia
I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.[fresk #2 – tłumy ludzi + 10 rogów]

Pierwsza bestia wyłania się z morza, jest to bestia z ludzkiego królestwa.

Objawienia  17:15 
I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

O bestii wspomina też Daniel:

Daniel 7:23 
I tak rzekł: Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi, które jest inne niż wszystkie królestwa; ono pochłonie całą ziemię, podepcze i zmiażdży ją.

Objawienia 13:11 – druga bestia

I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok . [fresk#3 – psychodeliczny kwiat i antylopa]

 

C.D.N

 

Reklamy

12 comments on “Fałszywa apokalipsa: Symbolika lotniska w Denver (część 1)

 1. Dokonam teraz bezczelnego plagiatu znanego wzoru Einsteina – E = mc2.
  Już dzieci w przedszkolu wiedzą co oznacza, mianowicie:
  Energia równa się iloczynowi masy pomnożonej przez przyspieszenie do kwadratu.
  Być może ma on jeszcze inne znaczenie – duchowe.

  Energetyczny Egoizm Etycznej Eugeniki = Materia ludzka x Odlot „oświecenia”2
  gdzie:
  1/ 4 x E = kwadratura zaklętego koła okultyzmu
  2/ materia ludzka = wynaturzony człowiek, sługa duchowych demonów
  3/ x = razy, lub „razy” inaczej uderzenia, cięgi, tortury, krzyżowanie, skreślanie
  4/ Odlot = odejście, ucieczka, bunt, odlot po narkotycznych „wizjach”
  5/ „oświecenie” = pseudo prawda, zakłamana wiedza, ciemność rozumu i duszy
  6/ 2 = kwadrat, dwie belki I I, które są bramą do piekieł, filarami świątyni szatana

  Każdy wzór ma to do siebie [sic!], że obie strony równania muszą się Zgadzać.
  Są sobie równe. Na początku mamy Kwadraturę [koła] i na końcu Kwadrat
  przyspieszenia… w kierunku Otchłani [owalnego oka = koła].
  6 = Liczba Człowieka Upadłego.

  Wiemy już o istnieniu tzw. Czarnych Dziur w kosmosie, które pochłaniają materię,
  a nawet światło – chyba, że jest to ściema naukowa. Załóżmy, że nie – że istnieją
  takie Otchłanie, owe dziury pożerające nawet światło materialne.
  A co z „dziurami”, otchłaniami pożerającymi prawdziwe Światło duchowe ?
  Obie strony równania muszą się zgadzać – bo chcą – demony i ludzie.
  Tak jak kosmiczna czarna dziura wchłania w Siebie wszystko, nie dając owoców,
  tak bestie ludzkie To Wampiry Energetyczne nie dające Owoców, ani Światła.

  Marzy się zatem bestiom ludzkim, których można opisać niniejszym Wzorem,
  który udowodniłem na podstawie obserwacji i doświadczeń życiowych – oraz
  artykułów Radtrapa i nie tylko ;-)) – marzy się zatracić, zabić, zwieźć, zaciemnić,
  pożreć, pohańbić, ponumerować, przeznaczyć na Żer swych „wyzwolonych”
  niewolników ludzkich.

  Energetyczny Egoizm Etycznej Eugeniki = Materia ludzka x Odlot „oświecenia”2
  E = mc2

  Czego przykładem są bezczelne freski na lotnisku w… Demonicznym Denver.
  I kto tu jest bardziej bezczelny ?
  seler fizyk samouk, czy sataniści o pogłębionej wiedzy naukowo-ezoterycznej ?

  p.s.
  ten sam Wzór – napis – pojawił się na lotniskowcu [sic!] pod nazwą…. Enterprise.
  Dwie strony – dwie Belki – tego samego równania Muszą się Zgadzać….

  https://radtrap.wordpress.com/2012/04/10/w-zatoce-perskiej-pojawila-sie-grupa-bojowa-pod-przewodnictwem-lotniskowca-enterprise/

 2. Własnie oglądam filmik o lotnisku w Denwer. jest tam mowa o nazwie komisji new world airport która wogle nie istnieje. Nazwa wypisana jest na „pomniku” kapsule czasu która ma byc otworzona za sto lat od jej postawienia. Wówczas moim zdaniem ma się okazać że taka komisja istnieje. Mówi nam to o planach na przyszłość. Wówczas wszystko bedzie kontrolowane przez New world order czyli nazwy typu new world television czy new world pharmacy będą na porządku dziennym. Myślę że w kapsule jest coś ala przepowiednia co do przyszlości żeby za sto lat ludzie mogli się przekonać że to było nieuniknione co sie wydarzyło (wydarzy) ze oni mają władze absolutną i nikt im sie nie moze sprzeciwic.
  Wszystko jest zaplanowane, kto przetrwa będzie musiał całować ich po nogach, poddać się im i byc poslusznym. W planach jest straszna wojna po której ma przyjsc nowy ład ala komunistycznej rzeczywistości. Gorzej niż z roku 84 Orwela. Orwel chyba miał wtyki i wiedział jakie są plany, nie wiedział tylko jak technika sie rozwinie.
  Poza tym trzy martwe dziewczyny to afrykanka, rdzenna amerykanka i chrześcijanka (zwróćcie uwagę na krzyżyk na okładce książki którą trzyma)
  A wy co o tym myślicie?

  • Następna sprawa to te podziemia, ja myślę że nie ma się co skupiać na instalacji tryskaczowej, chyba ze będzie tam rozpylany srodek odkażający by nie dostarczyc wirusa do srodka. Dlaczego? bo te podziemia to bunkry dla elit ktore sie tam schronią. Inni wyginą, silni pod względem układu odpornościowego przetrwają (obraz pokazuje matki z martwymi dziećmi na rękach bo matki mają silniejsze uklady odpornosciowe od malych dzieci) przetrwaja też te elity pod ziemią. Elity wykupują tam posiadłości bo w przyszłości własnie tam będzie centrum zarządzania całym światem. Lotnisko to bardzo dobre miejsce na bazę gdyż stamtąd też będą wysylane samoloty z misją rozprzestrzenienia wirusa.
   To moja teoria spiskowa z którą sama nie mogę się do końca zgodzić bo oprócz świetnie pasujących do siebie elementów ukladanki nie mam zadnych dowodów na jej poparcie ;) pozdrawiam


   Dodam jeszcze ze w objawieniach jest mowa o trzech strasznych dniach ktore rozpoczna sie w bardzo zimna noc w ktorych to nie nalezy za zadna cene wychodzic z domu, kto wyjdzie ten zginie. czyzby wirus byl aktywny trzy dni?

 3. Po co niby to wszystko? Gdyby jakieś NWO chciało zrobić takie rzeczy, to byliby na tyle głupi, by to pokazywać na rysunkach, jeszcze z jakąś ogromną głęboką metaforą? Nie wydaje mi się, nawet powiem więcej, dopilnowaliby, by nie było żadnych śladów, by coś takiego mogłoby się stać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s