Miej oko na Oriona (25.11.2016)

 

For automatic english translation click here

Moje oko na Oriona, czyli w poszukiwaniu najtajniejszych symboli – przegląd ostatnich wydarzeń światowych pod kątem ukrytych przekazów. Orion, Syriusz i wszelkie ciekawe odwołania do tego co widzimy na niebie.

Nowym czytelnikom zalecane jest przeczytanie serii „Mgławica Oriona: Tron Boga” (przede wszystkim część 3-ią), aby zrozumieć znaczenie poniższych informacji.

 *  *  *

Szaleństwa w amerykańskich mediach z powodu Trumpa ciąg dalszy. Liberałowie kombinują jakby tu nie dopuścić prezydenta elekta do władzy, zaczyna się ponowne przeliczanie głosów w stanach gdzie było na styk. W styczniu zaprzysiężenie więc czasu niewiele, a mobilizacja w szeregach celebrytów i dziennikarzy mass-mediów musi być. Kto z nich nie będzie nadawał przeciw Donaldowi, ten może dostać kopa w dupę jak np. Kanye West, który po tym jak przekonywał swoich fanów, że trzeba dać Trumpowi szanse, został zabrany na przymusowe badania psychiatryczne.

Jeszcze kilka lat temu Kanye zapewniał fanów, że sam nie wie co zrobić „z całą tą potęgą”, a teraz musi tłumaczyć się psychiatrom ze swoich poglądów politycznych. Niestety, Kanye nie dostał żadnej potęgi w momencie zdobywania sławy, dostał tylko smycz na szyję i gwarancję smakowitych kąsków, pod warunkiem że będzie chodził przy nodze.

Micha albo szpital. Życie to czasem stawia trudne wymagania.

Szemranych plotek o planowanym zamachu na życie Donalda Trumpa coraz więcej. Astrologiczna synastria radixu Trumpa oraz daty zaprzysiężenia na prezydenta USA (20/21 stycznia 2017) jest fatalna, mnóstwo negatywnych tranzytów planet, dużo czerwieni, marsy skonfliktowane. Co to oznacza? Okultystyczna teokracja przepowiada mu w ten sposób fatalną prezydenturę, czy może mamy spodziewać się czegoś wyjątkowego tego konkretnego dnia?

Niepokojąca zapowiedź teledysku Marylina Mansona „SAY10” (wym. sej-ten), człowieka tak brzydkiego, że wciąż musi chodzić w makijażu, przedstawia nie tylko nową, biblijną dietę muzyka. Na nagraniu widzimy również martwego człowieka, ubranego podobnie jak ubiera się Donald Trump, któremu ktoś najwidoczniej uciął głowę.

Darowizny Trumpów na cele żydowskie

Wracając do ostatniego lożowego wpisu o Donaldzie:

Medium Coeli (punkt kariery i wizerunku) Trumpa jest w koniunkcji z gwiazdą Algol (Głowa Meduzy). Dla starożytnych oznaczało to okrutną śmierć. Kiedy przyjdzie czas, Trump straci swoją tapirowaną głowę.

Płn. węzeł księżycowy (cel nienasyconego głodu człowieka) Hillary Clinton jest w ścisłej koniunkcji z gwiazdą Capulus, która oznacza miecz Perseusza. W mitologii Perseusz jest tym, który pokonuje meduzę i ucina jej głowę.

Merkury Hillary jest w koniunkcji z gwiazdą Unukalhai , co interpretują jako niemoralne tendencje człowieka, skłonność do zazdrości i mściwości. Wraz z Mekurym, Unukalhai przynosi również niesławę i oskarżenia o oszustwa, fałszerstwo lub kradzież dokumentów. Jakoś niepokojąco mocno koreluje to z całym zapisem kariery Hillary Clinton, a przede wszystkim z aferą emailową, która przelała czarę goryczy i prawdopodobnie kosztowała ją prezydenturę. Jeszcze podczas kampanii Trump zapewniał, że jako prezydent nakaże prokuratorom przyjrzeć się bardzo szczegółowo postępkom małżeństwa Clinton.

Saudyjczycy, sponsorzy obcinających głowy terrorystów, władowali przez wiele lat potężne sumy pieniędzy w panią Clinton. (Alex Jones jak nigdy blisko prawdy)

1cjkrv

Tylko kto kogo?

 

To będzie YUGE.

Minęło już trochę czasu od kiedy zniknął ślad po Julianie Assange. Ostatnią osobą która miała z nim kontakt, spoza jego najbliższego otoczenia oczywiście, była przebrzmiała już gwiazdka TV Pamela Anderson. Tutaj macie przykład podsumowania wydarzeń poprzedzających jego zniknięcie (nie wiem czy wszystko jest tam prawilnie rzetelne tak jak trzeba, nie ogarnę wszystkiego).

pamelaassangepoison2016-500x601

Pamela Anderson wchodząca do ambasady Ekwadoru w Londynie

Pam odwiedziła Assanga w ekwadorskiej ambasadzie więcej niż raz, za każdym razem przynosząc mu wegańskie żarcie.

Niedługo później wszystko zaczęło iść bardzo, bardzo nie tak, z bohaterem hakerów najwidoczniej coś się stało, skoro słuch całkowicie o nim zaginął. Jak widać, nie trzeba go było ani dronować, ani wysyłać na niego wojowników ninja.

Wegańskie żarcie, kto by pomyślał.

Pam może nie wygeneruje już pieniędzy dla koncernów medialnych, ale może przydać się też do innych rzeczy.

 

pamela1

Pamela Anderson, astrotheme.com

pamela2

pamela3

 

Ascendent koniunkcja Mgł. Oriona (M42), Mars trygon M42

 

Ascendent jako fizyczny wygląd, charakter i zachowanie człowieka postrzegane przez innych, Mars jako sposób działania i rodzaj energii.

Możliwe, że rzeczywiście wysłano Pam, która jest przez pewnych szemranych ludzi postrzegana jako „obraz i podobieństwo” tego co może kryć się za gwiazdozbiorem Oriona, aby wejść w interakcję z Julianem, ale niekoniecznie od razu otruwać. Równie dobrze mogła mu przekazywać coś od wspólnych handlerów, coś co było zbyt ważne by ryzykować przesłanie tych informacji drogą elektroniczną.

 

Na koniec coś od Cupaka, jest też o Antychryście:

Coroczna trasa Słońca biegnie przez w maczugę ( pochodnie ) Oriona, która zostaje zapalona prze promienie słońca. Przypomina to historię o Prometeuszu który wykradł ogień Heliosowi (bóg słońca) i dał go człowiekowi. Obecnie czas letniego przesilenie zbliża się dokładnie do maczugi (pochodni) Oriona.

46c07e0cdd

Od igrzysk w Berlinie 1936 wprowadzono zwyczaj zapalania pochodni od promieni Słońca w Olimpii, miejscu kultu Zeusa, który jest potem dostarczany w sztafecie do miejsca igrzysk.

Obejrzyj sobie film „Na Skraju Jutra” gdzie Major William Cage pokonuje alfę i omegę, wciągając jego krew najpierw Alfy, a potem Omegi stając się na koniec filmu bogiem mogącym manipulować czasem. (Czyżby znaleźli krew Chrystusa?)

Walka toczy się z tzw. Mimicami słowo mimic ma gematrii wartość 101 a JAHWE = 26 które jest 101 liczbą pierwszą . Pokonując mimica otwarta zostaje brama do nadejścia antychrysta. W filmie powiedziane jest, że najsłabszym punktem Alfy i Omegi czyli Boga jest człowiek !!!! Szatan to wie i uderzając w ludzkość przez fałszywego mesjasza chce uderzyć w samego Boga.

 

 

Zakodowane przekazy numerologiczne w mediach, liczby mistrzowskie 11,22,33, wariacje typu 101 (brama i dwie kolumny) czy 303 (to co za bramą) itp. Masz jakieś ciekawe spostrzeżenia tego typu? Daj znać!

Może chciałbyś też zapoznać się z przykładami w komentarzach pod tym artykułem (klik)?

 


 

Have your eye on Orion (25.11.2016)

 

Reklamy

5 comments on “Miej oko na Oriona (25.11.2016)

 1. W filmie „Noc w Muzeum: Tajemnice grobowca” mamy na początku nawiązanie do konstelacji Oriona i Lwa, a potem fabuła skupia się na Londynie i Graalu, którym ma być tablica Ahkmenrah stworzona przez faraona, aby przywrócić go do życia po 4000 latach. Co jest ciekawe mamy nawiązanie w żartach do niewoli Izraela w Egipcie za życia tego faraona.

 2. W filmie „Green Lantern” symbolem korpusu zielonej latarni jest 101 odwrócone o 90 stopni.

  Zielony kolor jest w centrum spektrum barw pomiędzy głównymi kolorami niebieskim i czerwonym, dlatego prawdopodobnie jest motywem całego filmu jako kolejny symbol bramy 101.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Barwy_proste

  Latarnicy są odpowiedzialni za ochronę wszechświata, a zostali stworzeni przez potężnych strażników. Kiedyś jeden z nich z zamiarem czynienia dobra stworzył niefortunnie zło w wszechświecie.
  Główny bohater Hal na początku filmu zostaje wybrany jako jedyny z całej ludzkości i dzięki mocy w pierścieniu dołącza do zacnego grona wielkich strażników i aby ratować ziemię przed zagładą niszczy fizyczne uosobienie zła „Parallaxe” za pomocą Słońca.

  • Pod koniec w 3:55 filmiku znowu mamy 101, kiedy ciągną go dwa myśliwce (dwa filary – wieże), a on znajduje się pomiędzy nimi. Potem oba znikają i zostaje on sam jako brama.

 3. W całej serii „Powrót do Przyszłości” mamy sporo ciekawostek.

  Zanim Marty wchodzi na scenę „światową” w lewym rogu pod głośnikiem mamy logo Pepsi w kształcie Vessica Piscis, co oznacza oczekiwanie na przyjście tego, którego reprezentuje ten znak. Potem kiedy Marty już się pojawia na scenie dziwnym trafem logo znika, a on zastępuje gitarzystę.

  Na górze mamy znak zodiaku Ryb, czyli ery mesjasza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s