PiS zrobił Was w konia dorównując PO w hipokryzji

 

 

Reklamy

16 comments on “PiS zrobił Was w konia dorównując PO w hipokryzji

 1. A czy w ogóle miał ktoś co do tego wątpliwości?
  Gdzieś przeczytałam komentarz podsumowujący dzisiejszych polityków: wszystkie świnie mają takie same mordy! (albo pyski – jak kto woli)

 2. Info z poczty:

  ——-

  Media nie piszą nic o porozumieniu górników z premier Szydło :
  górnicy będą na 4 letnich urlopach (do wieku emerytalnego) pobierać 100 % wynagrodzenia – nie mogą pracować na terenie kraju, co nie przeszkadza im pracować w kopalniach w Czechach.

  ZEW Niedzica zwolnił 36 osób (tych co zatrudnił prezes za czas koalicji PO -PSL) wypłacając odprawy plus procent pracy w ZEW. Niektórzy dostali takie pieniądze, ze nie muszą pracować przez 2 lata – otrzymują pensję przez 2 lata tak jakby pracowali.

  To tylko sygnały … wiele takich rozwiązań PiS stosuje w spółkach skarbu państwa.

  Pozdrawiam
  Bogusław

 3. Czemu piszecie tylko o cudzych grzechach ? Czy Bóg nie przekonuje Was o własnych ? Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień. Modlicie się w ogóle za naszych polityków czy tylko ich krytykujecie?
  Tu obok zamieściliście cytat mówiący o tym, że Jezus świadczy o złych czynach świata. Ja to rozumiem tak, że w pierwszej kolejności świadczy o moich złych czynach.

 4. „PiS zrobił Was w konia…”? To prawda, że z wielu rzeczy się wycofali, ale to nie znaczy, że tego nie zrobią. Na przykład mogą wprowadzić część przed wyborami. To wytrawni gracze. Poza tym, dużo środków mógł zjeść projekt 500+ więc na razie nie tną tak mocno podatków. Zmiany będą wprowadzać stopniowo. Ze statystyk wynika, że za rządów PiS, kilka lat temu, koniunktura rosła. Niech autor zrobi film o tym, jak PO zadłużyła kraj na pokolenia. To jest skandal! PiS, objął władze i z krany ma lecieć piwo? Bądźmy racjonalistami. Ale nawet jak staną na głowie, wprowadzą to co obiecywali, dalej będziemy zadłużeni. Nie spłacimy tego w rok, ani nawet w 10 lat. Dziękujemy ci premierze D. Tusk! Świadczą o nich czyny. Kim są naprawdę.

  • Bądźmy racjonalistami Niedzielny Czytelniku… zapewne nie wprowadzą wszystkiego co obiecywali ale na pewno wprowadzą zmiany, o których głośno masom nie powiedzieli a które obiecywali tym, których w konia zrobić nie mogą!
   PO i PiS tylko w nazwie się różnią i w niektórych twarzach wystawionych na widok publiczny i skazanych na „znamienity” los kozłów ofiarnych. Bo te właściwe twarze, nie wystawione na publiczny widok są te same, niezależnie od pompatycznych nazw partyjnych. Tylko masa, często bezmyślna, daje się nabrać na telewizyjno-radiowo-prasowe hasełka.
   Wystarczy otworzyć szerzej oczy panie Czytelniku i wszystko staje się takie jasne i proste…

   • Ale czy proste jest wszystko? To na kogo głosować w takim razie? Zostawić złodziei przy korycie? Głosować na „Razem”, bo jeszcze nie umoczeni, ale zero doświadczenia i struktur. Na kogo głosować twoim zdaniem? Na PO która się skompromitowała (afera podsłuchowa)> Na .N? To konfidenci. To wcale nie jest takie proste, jak piszesz. Widziałaś statystyki po wyborach w USA. Większość kobiet głosowała na Hillary. Mimo tych afer. Czy wy naprawdę myślicie, że jest taka jak wy? Na H. Clinton oddano więcej głosów. Czy Amerykanie to durnie? Kto był w jej sztabie. Co z aferami? W Polsce brakuje dobrych polityków.

    • Nic nie jest proste…
     Napisałam „jasne i proste” w sensie uświadomienia sobie jak bardzo jesteśmy okłamywani. Choć i to, jak się okazuje, często w tzw. bólach się odbywa.
     Nie wiem na kogo głosować. Nikt nie spełnia moich oczekiwań. Wszyscy – więcej lub mniej – są skorumpowani. A tych, którzy się nie dają wciągnąć w bagno albo się nie dopuszcza do władzy, albo się ich likwiduje. Nie zgadzam się również z wyborem „mniejszego zła” bo mniejsze lub większe zło pozostaje złem. Co pozostaje?
     Niedawno usłyszałam w radiowej audycji – nie w Polsce – że dzisiejszej sytuacji nie da się już w żaden inny sposób uratować jak tylko duchowy. I to, moim skromnym zdaniem, ma sens.

     • Rozumiem, co chciałaś napisać. Chodzi mi o to, że ci z pozoru czyści mogą się okazać za 10 lat agentami. Albo władze polityczne danej partii. Większość tych ludzi z sejmu nie znamy. To też jest pewna pułapka. Albo mogą zostać z czasem skorumpowani. Problem jest w tym, że urzędnik który popełnił przestępstwo nie odpowiada przed sądem jak zwykły obywatel. I rodzi się bałagan. Zwykły człowiek ukradnie bułkę w sklepie i pójdzie do aresztu. W Ratuszu przekręty za miliony i nie ma winnych. Nikt nie siedzi. Ryba psuje się od głowy.

 5. Ach, zapomniałem dodać sprawę OFE w Polsce. Czy ktoś się nas pytał, obywateli? Nie. To był skok na kasę. UE uważa się za taką demokratyczną, w końcu jest tam parlament. Czy było posiedzenie w sprawie uchodźców. Nie. Odgórnie zarządzili. W obu przypadkach jesteśmy dla nich baranami. Jak ktoś już pisał, żyjemy na zielonej łące (aluzja do zielonej wyspy Tuska). A na łące pasą się barany. Gdy ruszyli uchodźcy, chyba wszystkie satelity przestały im działać. Bo oni nie wiedzieli… A co, gdyby to było wojsko agresora?

 6. Pytanie do Leny. Nie mieszkasz w Polsce, tak przypuszczam. Powiedz, co gadają zagraniczne media na nasz temat? Że ZOMO lata po ulicach? Że są czystki. Tortury? Niedawno Janda żaliła się niemieckim dziennikarzom, że panuje w Polsce strach, jakiś terror. Poszukaj. Niech się boją ci, co mają coś na sumieniu.

 7. Od 7 prawie lat nie mam tv w domu. Nie śledzę wiadomości. W necie czytam właściwie tylko to, co mnie interesuje. O Polsce tutaj mówi się na razie w ramach mrozów, powodzi a ostatnio przez przypadek słyszałam tylko wzmianki na temat protestujących aborcjonistek.
  Media głównego nurtu nigdzie nie pokazują rzeczywistego stanu nawet we własnym kraju, więc trudno wymagać, żeby pokazywały prawdę dotyczącą innych państw. Tym bardziej, że są to przesiane ochłapy informacji przekazywanych przez oficjalne i zaakceptowane politycznie i prawnie agencje informacyjne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s