Dzień wyborów w USA 2016: Tajemniczy przekaz w Empire State Building

 

On_Point_Preparedness (Before It’s News), tłum. Radtrap

Poniżej prezentujemy zdjęcia wieżowca Empire State Building z obrazami wyświetlonymi w noc wyborów przez Wolfa Blitzera z CNN. Jak tylko zobaczyłem gdy wieżowiec się rozświetlił, od razu wiedziałem że zobaczę okultystyczny przekaz, ponieważ minął ledwie rok od czasu gdy wyświetlono na nim poprzednią okultystyczną wiadomość – obrazy Kali/Siwy podczas niespokojnej jesieni 2015.

Empire State Building on Election Night – listopad 8, 2016.

Empire State Building – jesień 2015

… tym razem prawdziwy tajemny przekaz został zaprezentowny w środku budynku, a nie na zewnątrz.

Nie znajdziecie takiej interpretacji wspomnianych symboli w żadnym innym miejscu!  Nie była to zwykła noc wyboru pomiędzy Hillary Clinton a Donaldem Trumpem, lecz historyczne wydarzenie które miało dać nam znać, że żyjemy w czasach ostatecznych.

Wideo:

Reklamy

7 comments on “Dzień wyborów w USA 2016: Tajemniczy przekaz w Empire State Building

 1. Republikanie – Trump – Czerwień Niebieski – Hilary – Demokraci

  Ameryka wybrała czerwoną pigułkę, tak jak Neo z Matrixa i nie bez przyczny bo tak została pokierowana opinia publiczna . Ostatnio kiedy prezydent był z czerwonej partii mieliśmy 911, które obudziło wiele ludzi z Matrixa.

  Neo to symbol człowieka, który jest w kontrolowany sposób obudzony z matrixa, i któremu wydaje się że jest wybrańcem, ale zapomina że żyje w świecie ułudy i wszystko jest kontrolowane przez maszyny(elity).

  Możliwe że teraz cały świat otrzyma pozorne oświecenie, ale najpierw musi przejść bolesne wyjście z Matrixa (porządek z chaosu). To jednak wcale nie oznacza że oni pozwolą ludzkości poznać w pełni prawdę, w dalszych częściach filmu, Neo dowiaduje się u architekta że jego świadomość istnienia matrixa i możliwość poznania mrocznego świata maszyn(elit) i wyjścia z niego jest tylko kolejnym sposobem kontroli człowieka.

  Hilary i Trump swoje sztaby macierzyste posiadali w NY, które jest nazywane Wielkim Jabłkiem. Jeżeli przekroi się jabłko na pół to otrzymamy pentagram dlatego jabłko to symbol poznania dobra i zła( zakazanej wiedzy) i wieszano je na choince symbolu poznania dobra i zła.

  Trump – Adam, Hilary – Ewa, wszystko to jedno wielkie przedstawienie informujące że zbliżamy się do momentu, gdzie świat zostanie na nowo oświecony i zwiedziony.

  • objaw Jana 18:2
   Przekład dosłowny:
   I zawołał potężnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedzibą demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, kryjówką wszelkiego ptactwa nieczystego, kryjówką wszelkiego zwierzęcia nieczystego i ohydnego,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s