Piramidy pod mikroskopem – dr Franc Zalewski

 

 

Advertisements

5 comments on “Piramidy pod mikroskopem – dr Franc Zalewski

  1. Ciekawa historia na zimowe wieczory i nawet ładnie splata się z tym co mówi o Układzie Słonecznym dr Aleksander Woźny. Jest kilka pytań jak zawsze. W wywiadzie na „PorozmawiajmyTV” dr Franc Zalewski mówi o szyszkach mających ponad 10 tys lat, które są zamknięte i otwierają się po położeniu w słonecznym miejscu. Czy nigdzie nie zachowałyby się maszyny pozostawione po tej cywilizacji? Nawet jeśli jakimś cudem niczego nie odnaleziono (o ile istniały) to znaczy że przed nami prawdziwe opadnięcie szczęk. Jest sobie ktokolwiek w stanie wyobrazić szok jaki wywołałoby w znalazcy to co by zobaczył? Skoro szyszki zachowały się w doskonałym stanie to i te maszyny muszą też gdzieś leżeć lub ich szczątki.

    • To kolejna wielka tajemnica, czy któryś z tych przedmiotów przetrwał, już nie mówię o czasach współczesnych, ale chociażby do późnej starożytności.

  2. Przedstawiają eksponaty muzealne ,bez wartości.Prawdziwe zdobycze są ukryte przed zwiedzającymi.Technologie Radku .Zastanawia mnie również Afganistan .Czy chodziło o ropę ,pola ,czy o cenniejsze zdobycze?

Możliwość komentowania jest wyłączona.