Iluminaci też chcą być popularni

 

Źródło: henrymakow.com, tłumaczenie: Radtrap
 

(powyżej, David de Rothschild żeglował dookoła świata na katamaranie zbudowanym z plastikowych butelek. Nowa generacja banksterów pozuje na naszych przyjaciół, pokazują że chcą ratować naszą planetę.)

Iluminaci wierzą, że postrzeganie jest rzeczywistością. Dlatego muszą przenieść swoje zwiedzenie do internetu.

„Jest taki dowcip o przyprowadzeniu kozła do pokoju gościnnego. Po czasie, gdy kozioł zacznie już bardzo śmierdzieć, ludzie w pokoju będą gotowi ci zapłacić, bylebyś wyprowadził to zwierzę z mieszkania, nawet pomimo tego, że to ty go przyprowadziłeś.”

Marcos


Nie mamy pewności, być może ktoś wprowadzil Fritza Springmeiera w błąd, jednak jego ostatnie deklaracje [2014] , jakoby Iluminaci chcieli nas poprowadzić ku świetlanej erze pokoju i pomyślności, niczym królowie-filozofowie Platona, mogą obrazować zupełnie nową strategię działania.

Od czasów adwentu internetu, miliony ludzi którzy nie słyszeli wcześniej o teoriach spiskowych, zapoznali się z  artykułami, filmami na Youtube i wpisami na forach, wykazującymi straszliwe zbrodnie Iluminatów. Pojawiła się potrzeb reakcji ze strony samych zainteresowanych.

Odpowiedzią jest kampania reklamowa: stara generacja była chciwa, materialistyczna, natomiast ta nowa, młoda, jest otwarta i szczodra. Złapmy tym miodem trochę much.

Zdali sobie sprawę, że muszą pozbyć się wizerunku krwiopijców , satanistycznych bankierów i muszą być postrzegani jako oświecone, duchowo rozwinięte jednostki gnostyczne, które przygotowują świat na pokojowe rządy antychrysta.

Szatan pracuje na wielu frontach aby stworzyć przeświadczenie, że jego antychryst pozbędzie się złego systemu bankowego, imperializmu, kompleksu przemysłowo-zbrojeniowego, oraz wszystkich strachów na wróble które sam wcześniej stworzył, w celu zainicjowania duchowej ery miłości i pokoju, prowadzonej przez jego oświecone istoty światłości, obcych lub wniebowstąpionych mistrzów.

Popatrzcie na ekologicznego świra, młodego iluminata Davida de Rotszylda oraz jego medialne wyczyny, w rodzaju zbudowanej przez siebie z plastikowych butelek łodzi, będącej częścią jego kampanii promocyjnej, kreującej go na wojownika broniącego środowisko naturalne.

Rotszyldowie, narcyzi z natury, zawsze lubili przebywać w światłach reflektorów, np. jako producenci wspaniałych win (James Mayer) lub kierowcy rajdowi (Victor). Podobno przekazali różnym muzeom jakieś 50.000 dzieł sztuki . Ich marionetki, Bill Gates i Warren Buffet zaskoczyli świat rozdając dziesiątki miliardów dolarów. Jak tu nie kochać takich szczodrych władców?

Ponieważ wierzą w gnostycką koncepcję moralnej równowagi (prawo karmy, dobre uczynki równoważą złe – przyp. Rad), nie mają żadnych problemów z wydaniem dziesiątków milionów dolarów na szpital dziecięcy, po to by następnego dnia złożyć ofiarę z człowieka. Oczywiście opinia publiczna będzie wiedzieć tylko o tych dobrych uczynkach. Spodziewajmy się wkrótce większej ilości tych dobrych.


EKSTERNALIZACJA

 

Alice Bailey, przywódczyni gnostycznego Towarzystwa Teozoficznego pokazała, że akcje przeprowadzane dzisiaj przez Iluminatów nie są pomysłem nowej generacji, tak jak chcieliby żebyśmy w to wierzyli. Wszystko zostało zaplanowane i podyktowane przez ich wniebowziętych mistrzów (demoniczne upadłe anioły) w książce „Eksternalizacja Hierarchii” (1919), w rozdziale „Etapy Eksternalizacji”:

„Stare rytuały muszą być odrodzone i uaktualnione (w ezoterycznym znaczeniu tego słowa) zaś religijni studenci świata muszą przejść do szkoły wyższej, otrzymać okultystyczne interpretacje i nauczyć się, ostatecznie, że prawda była na miejscu cały czas, ale ukryta i źle zinterpretowana. ” (…)

„…prawda musi się ujawnić i zaadaptować w taki sposób, aby umysły rozwinięte, umysły dociekające oraz reakcyjne masy otrzymały możliwość im oferowaną, na miarę [możliwości] ich postrzegania.”

Wszystkie te cytaty mówią o przeniesieniu okultyzmu ze struktur tajnych stowarzyszeń do kultury masowej, oraz do świata zwykłych ludzi, w ich własnym języku, tak by stał się on dla nich czymś atrakcyjnym. W tym celu wykorzystują użytecznych idiotów w przemyśle muzycznym, w rodzaju Madonny czy Lady Gagi, aby w sposób otwarty pokazywać symbole iluminatów i gesty dłońmi przez ostatnich 5 lat [artykuł jest z roku 2014 – przyp. Rad]. Podobnie jest z filmami, zawsze w sposób otwarty, a nawet w świecie mody. Słowo „Iluminati” stało się  częścią świata mainstreamu.

 

KOLEJNY KROK

 

Jest taki dowcip o przyprowadzeniu kozła do pokoju gościnnego. Po czasie, gdy kozioł zacznie już bardzo śmierdzieć, ludzie w pokoju będą gotowi ci zapłacić, bylebyś wyprowadził to zwierzę z mieszkania, nawet pomimo tego, że to ty go przyprowadziłeś. Tak obecnie działają Iluminaci. Doprowadzili świat do stanu dekadencji, tak dużego, że nawet najbardziej optymistyczni ludzie rozumieją, że zmierzamy szybko po równi pochyłej: niemoralność, wojny, nierówności ekonomiczne, problemy środowiska naturalnego… nie ma już nadziei dla obecnego systemu.

Pokaż nowej generacji „Pepsi” jak rozwiązać wszystkie te problemy. Darmowa energia, a może wieczne zdrowie dzięki modyfikacjom DNA? Ich rozwiązania mogą zadziałać, ale tylko wtedy gdy pozbędziemy się starych przyzwyczajeń, w rodzaju niepodległości, praw do posiadania broni czy zorganizowanych religii. Musimy przyjąć globalną, gnostyczną wiarę, podążyć za naszymi liderami, a wszystko skończy się dobrze.

 

KONKLUZJA

 

Wiemy o przysięgach Iluminatów oraz o karach które ich spotykają za zdradę. Członkowie okultystycznych rodzin są często ofiarami prania mózgu, są torturowani w dzieciństwie w celu zapewnienia sobie ich przyszłej współpracy. Głębokie demoniczne i psychologiczne więzy czynią wolność, nie mówiąc o boskiej interwencji, czymś praktycznie niemożliwym do osiągnięcia.

Wystarczy sobie przypomnieć Amschela Rotszylda, nieprzychylnego dla współpracy dziedzica Iluminatów, którego zabito w Paryżu w roku 1996, pozorując samobójstwo, czy ludzi takich jak Lincoln, Kennedy, Sadat, Bill Cooper i wielu innych, zabitych po tym gdy stali się problemem dla grupy.

Kluczem do zrozumienia Iluminatów jest przyjęcie do wiadomości, że są czymś więcej niż grupą zainteresowaną polityczną i ekonomiczną władzą. Ich struktura duchowa jest demoniczna, podporządkowana Szatanowi oraz jego hierarchii.

Nawet jeśli ich nowe pokolenie miałoby zmienić swój sposób myślenia, Szatan nigdy się nie zmieni. Jeśli będą nieposłuszni swojemu mistrzowi, zostaną wyeliminowani i zastąpieni ludźmi bardziej uległymi.

Możemy być całkowicie pewni tego, że Iluminaci podążają za dyrektywami samego Szatana, co do punktu, zaś ich celem jest zdobycie akceptacji dla nadchodzącego, zabójczego i dyktatorskiego władcy światowego, nazywanego przez chrześcijan antychrystem.

Krótki okres pokoju jest bardzo możliwy, gdy jednak przeminie, więzy staną się ciaśniejsze. Całkowity kryzys nie jest w ich planach, ponieważ cierpienie zazwyczaj popycha ludzi w kierunku Boga.

Iluminaci, podobnie jak wąż którego czczą, mogą zmieniać skórę, wciąż jednak pozostają tym samym, kłamliwym gadem.

 


 

Gnostyckie/ezoteryczne/kabalistyczne prawo oparte na koncepcji karmy – dobre uczynki równoważą złe uczynki:

 

Reklamy

4 comments on “Iluminaci też chcą być popularni

  1. najlepiej przekonują działania -oni wiedzą co przyjdzie im stracić na zawsze .Radku zobacz co się będzie działo ,to jest ich biznes ,nie nasz a z którego będą musieli zrezygnować ,i wszystko odwrócić ,przywrócić ziemię do pierwotnego stanu,i skąd ten nacisk?ziemia jest tak zdegradowana?więc wymyślają ,bojąc się tego co może się z nią stać?całkowite unicestwienie?-ciekawa analiza .Pozdrawiam ,Z Bogiem.

  2. Trzy lata-zły będzie walczył ,ma jedyną szanse i ostatnią.On wie co ma do stracenia ,widział Boga twarzą w twarz ,zna Miłość Boga .Ludzie nie widzieli Boga ,lecz wiedzą jaką Miłością Bóg obdarza wiernych Sobie.A jeśli chodzi o ziemie wykupione ,niech sprecyzuję Korona Brytyjska wykupiła na Dolnym Śląsku.Z Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s