Cytat Tygodnia #48

Aedward_s_herman

Grafika i Tlumaczenie: Andrzej Suda

Reklamy

5 comments on “Cytat Tygodnia #48

    • Tylko nie wiem, czy współcześnie można mówić o państwie, kiedy podstępnie kierują nami ludzie, o których pojęcia nie mamy. Wystawiają marionetki w postaci wybranych prezydentów, którzy nawet gdy tego nie chcą, muszą spełnić swoje zadanie, czyt. Wałęsa „nie chcem, ale muszem”. Dziennikarze, którzy są na tyle domyślni i mają trochę dobra w sobie są zagłuszani, jak? tą samą kontrolą umysłu jak zwykli obywatele. Dzisiaj to dotyczy wszystkich środowisk, a nikt nie wie kto naprawdę ma władzę. Państwa istnieją wirtualnie, podobnie jak my wszyscy.

  1. „Gazeta Wyborcza”: służby dostaną więcej uprawnień-no tak przecież za komuny też śledzili ,lecz stali za firanka okna ,[mąż takiej osoby poiformował ludzi których ona obserwowała ,stwierdzajac aby uważali na jego żonę bo donosi ]a teraz ich córka pracuje w Prokuraturze eh-kiedy to się skończy .Rząd powinien Nas ochraniac ,poniewaz to My mu placimy pensje z naszych podatków a nie straszyc i inwigilować ,Mafia jesli płacisz im haracz -ochrania .a CO ROBI RZĄD ?straszy ,posyła kontrole ,inwigiluje -wie chyba swoje podatki oddam mafii ,skoro rząd nas nie potrafi chronić ,po co mi taka ochrona.Niech oddadzą mi moje pieniądze które zabrali za ochron”Gazeta Wyborcza”: służby dostaną więcej uprawnień nie dając w zamian nic .No i co z emeryturami ,emeryt ma zyc za 1100 zł [zapłacic czynsz 450 zł i reszte mediów i za reszte żyć ,kupując tania żywnośc w marketach i oglądać jak bawia sie gwiazdy zajadające się kawiorem za jego pieniądze ,ma się cieszyc z tego że oni są szczęśliwi [zajadając chemię z marketu ]to ich spotkało po 35 latach pracy w Polsce.Kto przyznaje takie emerytury ?przeciez zabierano im characz przez całe życie .Więc niech rządzący żyją za 1100zł i udowodnia że można a jeżeli nie to nich zrezygnują ze swojej funkcji [ja nie wyrażam zgody aby ktoś żył za moje cięzko wypracowane pieniądze na wyższym poziomie niż My wszyscy ,Wkurzyłam sie ,przepraszam Radek Z Bogiem.

  2. Radku jesteś honorowym człowiekiem .Ciąg dalszy -mężczyzna obserwowany dostaje się do szpitala ,stan przed zawałowy .Leży w nim miesiąc czasu ,lekarze nie robią nic i w dniu w ktorym ma wyjść umiera ,podobno zawał nagły lecz inni twierdza zatrucie .Zona jego po latach choruje na raka ,tak nagle .Przed otrzymaniem chemii chce zbadać serce ,ląduje na kardiologi a tam otrzymuje czerwoną tabletkę ,po ktorej ustają funkcje życiowe .intubowana ,zostaje wywieziona na Intensywną Terapię .Tam przełozona pielęgniarek jest koleżanka pani która pracuje w prokuraturze .Odnosi się arogancko do pacjentki ,choć zna ją ,rodzice przełozonej i ona mieszkały niedaleko siebie .Zostaje namierzona przez córkę pacjentki ,córka prosi o maskę dla swojej mamy która dusiła sie ,łapiąc ostatnie oddechy ,walczyła aby się nie udusić ,serce ustału bić ,funkcje życiowe zamarły.Lekarz stwierdził iż nie będzie męczył chorej mamy ,nie będzie reanimował ponieważ może znów się męczyć ,ponowna agonia moża trwać godzinę lub kilka godzin ,stwierdził pozwólcie mamie odejść.Przypadek ten sam oddział ,kardiologia ,ten sam szpital ,i małżeństwo odeszło na przełomie lat .Macki ,jeśli nie dopadną w domu do sszpitalu .Z Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s