Były generał USA: Dzięki Bogu za ISIS… Będziemy na Bliskim Wschodzie na zawsze

 

Źródło: nonalignedmedia.com, tłum. asd

Były generał amerykański Jerry Boykin, oprócz wypowiedzenia słów „Dzięki Bogu za ISIS” za dostarczenie odnowionego pretekstu do kontynuowania okupacji Bliskiego Wschodu, poruszył ważną kwestię:

„Jest inny powód, dla którego nigdy nie zamierzamy wyjść z Bliskiego Wschodu, i jest to mały kawałek ziemi zwany Izraelem. Przyjęliśmy zobowiązania w stosunku do Izraela w 1948 roku, że będziemy tam jeśli oni będą potrzebować naszej pomocy. Ten prezydent [Obama]… Chcę, żebyście zrozumieli, że moje dzieci są żydowskie, ich matka jest Żydówką, więc jestem bardzo zaciekły o Izrael. Ale pomysł, że ten prezydent nie był antysemitą jest absolutnym nonsensem.”

 

Reklamy

5 comments on “Były generał USA: Dzięki Bogu za ISIS… Będziemy na Bliskim Wschodzie na zawsze

  1. 2 błędy jeden tłumaczenia:, otóż generał mówił o matce swoich dzieci a nie swojej, a drugi błąd to bzdury samego generała, otóż prezydent B.O nie jest żadnym antysemitom, owszem jest antyludzki jako taki, ale w szczególności nie jest antysemitom. Można stwierdzić, że pomimo tego wszystkiego złego co zrobił nonsensem jest nazywanie go antysemitom. Jego imię znaczy po hebrajsku oświecony-słowo klucz!, a jego żona-niby-mąż też jest z pochodzenia żydowska, ma nawet kuzyna rabina.
    MówiącyJakJest

  2. Zauważyłem ASD, że usiłowałeś wejść w merytoryczną dyskusję z bolszewickimi putinologami z WPS. Brawa za chęci ale to jak walenie głową w betonowy blok. Ci ludzie uważają, że mają monopol na patriotyzm a jego miernikiem jest fanatyczne oddanie kremlowskim żydom z putlereme na czele. Oczywiście należy nienawidzić chrześcijaństwa, najlepiej być poganinem i bezkrytycznie oceniać PRL. Cała reszta to agenci, pisząc b. delikatnie, ponieważ słowotwórczy rynsztok w tym środowisku określa nas o wiele, wiele gorzej. Porównywanie III RP do PRL jest jak porównywanie świeżej kupy ze starą kupą. To, że nowa kupa śmierdzi intensywniej wcale nie oznacza, że stara kupa smakuje jak bombonierki Wedla. Ale do tych pierwotniaków, tudzież świadomych destruktorów z monopolem na patriotyzm, to nigdy nie dotrze. Pzdr.

    p.s. Rzuć okiem na wariatkowo w komentarzach u towarzysza maruchy: https://marucha.wordpress.com/2016/08/26/jozef-stalin-ludobojca-czy-bohater-25-08-2016/

    <;

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s