Intruz chciał zabić Juliana Assange’a? Kreowanie mitu naczelnego antysystemowca

 

W dniu dzisiejszym (23.08.2016) światowe media podały szokującą informację: włamywacz-ninja chciał zabić ukrywającego się od kilku lat w londyńskiej ambasadzie Ekwadoru, założyciela Wikileaks, Juliana Assange !

PAP/wp.pl:

W sieci wrze. Fani Juliana Assange’a nie mają wątpliwości: ktoś nasłał zabójcę na twórcę portalu WikiLeaks. To efekt incydentu, który wydarzył się w poniedziałek nad ranem. Nieznany mężczyzna wspinał się po ścianie ambasady Ekwadoru w Londynie. Zauważony przez ochronę placówki zdołał zbiec.

Informację o intruzie na ścianie budynku ambasady, w której od połowy 2012 roku przebywa Assange, jako pierwszy podał na swoim profilu na Twitterze portal WikiLeaks.

Szczegółowych informacji brak. Nie wiemy kim był ninja i czy z pośpiechu nie pogubił shurikenów. O ileż jednak bardziej szokująca dla mediów byłaby informacja, gdyby rzecz jasna chciały ją udostępniać szerszemu gronu, o tym że dorosły dziś Julian Assange został wychowany w okultystycznej, australijskiej sekcie, przygotowującej swoich członków (przede wszystkim dzieci) do nadchodzącej transformacji świata. Taka historia, taki news! Można by nakręcić o tym fascynujący film, ale nikt nie wpadł na taki pomysł.
 
Nie żeby postać Juliana nie fascynowała filmowców, wręcz przeciwnie. Nakręcono już film fabularny o Wikileaks, zaś o samym super-hakerze kilka filmów dokumentalnych. Dziwnym jednak zbiegiem okoliczności, chyba nikt nie zainteresował się wątkiem sekty której częścią byli rodzice Assange’a.
 
Ostatni film dokumentalny autorstwa CNN – temat dzieciństwa Juliana skondensował do jednej minuty (!), informując widzów, że jego matka musiała często zmieniać miejsce zamieszkania, uciekając przed ojcem chłopaka. Na tym koniec. Potem słyszymy już tylko i wyłącznie peany nad wielkim wrogiem systemu.
Słowo klucz – poczynając od 7:42 w poniższym nagraniu:

Wg CNN Julian Assange walczy o … Nowy Porządek Świata, w którym nie będą już rządziły kapitalistyczne korporacje i skorumpowane rządy.

Jak nie będą rządziły kapitalistyczne korporacje, to będą rządziły inne korporacje. Jeśli nie kapitalizm… to możecie zgadnąć co będzie. Co ciekawe jednak (no dobra, tu wszystko jest ciekawe) te same złe, przebrzydłe, podobno kapitalistyczne korporacje, posiadają też na własność wspomnianą CNN i płacą pensje jej dziennikarzy. Tych samych dziennikarzy tak gorliwie ukrywających przed fanami Wikileaks, że w procesie wychowania ich lidera uczestniczyli spece od prania mózgu. Ot, banał.

Bardzo łatwo powiedzieć, że naszym wrogiem jest ten, tamten, ci… w tym wypadku zły Obama i Clintonowa chcą zabić wiedźmina z Australii. Szkopuł w tym, że planerzy wspomnianej transformacji świata, poukrywani w cieniu, tworzą nie tylko tych złych, ale także tych „dobrych” – fałszywych bojowników o prawdę, kierujących uwagę swoich fanów niekoniecznie tam, gdzie naprawdę tego trzeba.

Byleby tylko fani,  nigdy, pod żadnym pozorem, nie zobaczyli kto się w tym cieniu ukrywa.

 

Radtrap

 

1216-bernanke-time-cover_full_600

20130916_600

1101410414_400

bush-time_man_of_year_2000

assanage one eye dark


Zobacz także:

Dlaczego Wikileaks to farsa?

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s