Szarlataństwo charyzmatyków – sztuczka z wydłużaniem nogi

 

 

Komentarz Radtrapa:

Nie ma czegoś takiego jak krótsza noga – poza wyjątkowo rzadkimi przypadkami, kiedy zachodzi anomalia po urodzeniu i jedna z kończyn rzeczywiście jest krótsza, w zdecydowanej większości przypadków „krótsza noga” oznacza zrotowaną miednicę. Ci z was, który mają podobne problemy – zajmijcie się miednicą, kręgosłupem, a przede wszystkim nierównowagą mięśniową i powięziową, która wykręca wasz układ kostny.

Mi pomogła akupunktura i ROLLER. Wałek do masażu. Zainwestujcie w wałek dla sportowców i rollujcie do oporu. Pozbądźcie się napięć mięśniowych, nie szukajcie ulicznych szarlatanów ani rzeźników w białych kitlach, ładujących w was leki przeciwbólowe.

 

Reklamy

8 comments on “Szarlataństwo charyzmatyków – sztuczka z wydłużaniem nogi

 1. uzdrawianie od Boga nie(troche dziwne).. ale akupunktura jak najbardziejtak ? nie spotkalem sie w biblii zeby uczniowie Jezusa chorych w jeza przerabiali. bladzisz i ludzi wprowadzasz w blad! ale co mi tu mowic twoj blog twoje bolesci

 2. spotkałeś się z takimi zwodzicielami? próbują ogarnąć całą wiedzę o człowieku! – na podstawie informacji uzyskiwanych z zaświatów i przekazów, na które się otwierają

  poniżej przykład takiego fachowca od człowieka…

  aż ciarki przechodzą jak oni łatwo porywają tych, którzy nie są ugruntowani w Chrystusie

  ludzie do nich chodzą, a oni przeprogramowują ludzi za ich pozwoleniem lub bez niego

    • To proste, nawet nie wiecie jak często sekty/kościoły gnostyckie, czy nawet szatanistyczne, używają haseł, czy postaci Jezusa do swojej rekrutacji. Jest to praktyka znana od czasów Judasza. Jest tego pełno, mówią o miłości Bożej, o Jezusie i tak w kółko oraz dodają do tego różne dziwactwa, czasami śmieszne, a czasami bardzo szkodliwe! Zresztą ta definicja pasuje do wszystkich odłamów chrześcijańskich (kościół rzymski, grecki, prawosławny itp), gdyż wiara i prawda została, w dużym stopniu sfałszowana i wszystkie organizacje religijne i religie (np. islam) mówią trochę prawdy ale też i kłamią!
     MówiącyJakJest

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s