Pojmując strategię NWO

 

Na podstawie: redefininggod.com, opr.:asd

Kluczem do zrozumienia strategii globalistów we wprowadzaniu „nowego porządku świata” jest uznanie, że w zasadzie są one dwa: fałszywy, scentralizowany w Zachodzie i prawdziwy, scentralizowany w BRICS. Kiedy zrozumiesz jak i dlaczego globaliści je tworzą i sprawiają, że mają ze sobą walczyć, każda myląca informacja z mainstreamowych i alternatywnych mediów zacznie mieć sens.

Fałszywy, scentralizowany w Zachodzie „nowy porządek świata”

Ten zły „nowy porządek świata” rzekomo tworzony przez Stany Zjednoczone i Unię Europejską jest medialną konstrukcją, która została stworzona przez propagandę jako robienie za „czarną stronę” w grze globalistów dla publiczności. Przygotowali nawet czarnoskórą figurę do odgrywania tej roli…

evilNWOobama

Wielu fałszywych „poszukiwaczy prawdy” przedstawia Zachód jako syjonistycznego/nazistowskiego/neokonserwatywnego potwora, który niszczy świat i przenosi ludzkość na skraj III wojny światowej, wywołując emocjonalną reakcję czytelników/widzów/słuchaczy. Odbywa się to tak, że ludzkość powita prawdziwy „nowy porządek świata”, który zrobi ruch, pokona swój fałszywy odpowiednik i wyrwie świat z paszczy wojny.

 

putinunilateral

Putin do zachodnich elit: Czas zabawy się skończył
Jednostronny dyktat i narzucanie komuś własnego modelu przynosi przeciwny rezultat

putinunipolar

Putin mówi, że Rosja nigdy nie ulegnie jednobiegunowemu porządkowi świata

pcrunipower

Załamanie neokonserwatywnego, jednobiegunowego modelu byłoby oczywiste nawet dla Waszyngtonu, a świat stałby się bezpieczniejszym i lepszym miejscem.

 

Prawdziwy, scentralizowany w BRICS „nowy porządek świata” 

Wyłaniający się „nowy porządek świata”, umiejscowiony w ONZ i scentralizowany w BRICS jest prawdziwym „nowym porządkiem świata”, nad którym globaliści pracowali od czasu, gdy resztki starego porządku świata rozpadały się po II wojnie światowej…

 

realnwomt

Rosyjsko-chiński sojusz mógłby uruchomić nowy porządek świata

Będziesz wiedział o tym, że komentator mówi o prawdziwym porządku świata, gdy używa przedrostka „wielo-„…

 

atlmulti

Nadchodzący wielostronny porządek świata

rtmutipolar

Długa hegemonia Waszyngtonu ze wsparciem ich sojuszników mierzy się teraz z wielobiegunowym konsensusem dookoła świata..

 

Skoro już o tym mowa, nie musisz mi wierzyć na słowo. Odwiedź strony internetowe IMF lub BIS i wyszukaj następujące słowa: “multilateral”, “multipolar”, “unilateral”, “unipolar”. Rezultat wyszukiwań w tamtejszych dokumentach będzie mówił o ruszaniu w kierunku „wielobiegunowym”/”wielostronnym”, a uciekaniu od „jednostronnego”/”jednobiegunowego” świata. Nie znajdziesz nic o podróży w kierunku światowego porządku rządzonego przez hegemoniczne Stany Zjednoczone. To nigdy nie był plan globalistów.

Przegląd sił okultystycznych

Za „demokratyczną fasadą” (tak zwane „demokratyczne” rządy, które lud uważa za rzeczywiście decyzyjne) są siły okultystyczne. Są to przestępcze konglomeraty rodzin królewskich z całego świata, które są w związkach małżeńskich i/lub współpracują z globalnymi, żydowskimi rodzinami bankierskimi. Jak w każdej grupie kryminalistów, są pewne stopnie konkurencji wśród tych rodzin jako że walczą o władzę, pozycję i bogactwo w konsorcjum, ale są zjednoczeni w zbiorowej eksploatacji rasy ludzkiej.

Mając to w umyśle, spójrzmy na masońską sztukę na zewnątrz federalnego budynku New Carrollton w Lanham (Maryland, USA)…

masonicart

Rzeźba przedstawia ścieżkę lewej ręki i prawej ręki okultystycznej duchowości. Jak widać, lewa ręka (która siedzi na czarnej podstawie) wskazuje na otwartą prawą rękę (która siedzi na czarnej podstawie). Odzwierciedla to praktykę okultystów, którzy używają lewej ręki („czarna strona”, która przynosi zniszczenie i chaos) by zastraszyć ludzi i skierować ich wprost do prawej ręki („jasna strona”, która przynosi pokój i porządek).

Jeśli spojrzysz na obecną sytuację, widzisz, że anglo-amerykańska gałąź okultystów działa jako „lewa ręka” (przynosi terror, wojnę, degenerację i niszczy żyjący porządek świata – pogania ludzi w kierunku czegoś nowego), a grupa okultystów z BRICS działa jako „prawa ręka” („sprzeciwia” się działaniom osi anglo-amerykańskiej i zaprasza ludzkość w „pokojowy, sprawiedliwy” porządek świata, który konstruują). Jeśli zrozumiesz ideę dwóch rąk pracujących razem, wszystko stanie się jasne.

 

Reklamy

7 comments on “Pojmując strategię NWO

  1. Teza + Antyteza = Synteza
    Taka metoda kontroli stosowana jest od dawien dawna do kierowania nic nieświadomymi masami bo tak jak w artykule tworzy dwa przeciwstawne fronty, które mają się ścierać, a na ich zgliszczach buduje się nowy twór, który jest w rzeczywistości celem.

    W filmie Matrix – Neo (mesjasz NWO) był też sam w sobie formą kontroli, on nie miał zniszczyć Matrixa jego celem było utrzymywanie stanu w którym przebudzeni wierzyli że nie są kontrolowani już dalej przez maszyny. Pomagała im wyrocznia, która również była tworem maszyn. Przed Neo było jeszcze kilka innych wybrańców, którzy pozornie ratowali Syjon, gdy tymczasem ich moc pochodziła od samych twórców Matrixa, którym Syjon i wybraniec był potrzebny do kontroli wszystkich tych, którzy budzili się z Matrixa. Bo jak powiedział architekt Matrixa 99% populacji akceptuje swoją niewole jeżeli czuje na poziomie podświadomości że ma jakiś wybór. Natomiast nad tym 1 % potrzeba innej formy bardziej zawiłej i ukrytej formy kontroli jaką był wybraniec i fałszywe proroctwa wyroczni – „matki Matrixa”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s