Powrót do „kochania się”

 

Henry Makow (henrymakow.com), opr. asd

Kiedy byłem młody, w latach 60-tych, mężczyzna „kochał się” ze swoją żoną. Stosunek płciowy miał wymiar mistyczny. To był środek do końca, ale nie do końca samego w sobie. Ludzie przedstawiali w ten sposób siłę tworzącą życie. Akt płciowy był jak lustrzane odbicie Bożej miłości do Stworzenia. Mężczyzna przygotowywał grunt pod zasianie swojego ziarna.

Była psychologiczna alchemia między mężczyzną a kobietą, która jest niezbędna do ludzkiego szczęścia. Zostało to zniszczone przez czarnych magików, którzy nami rządzą. Zamiast tego nauczono nas „uprawiać seks”, żeby zniszczyć heteroseksualizm i usunąć miłość z tego świata.

Dynamika „kochania się” jest głęboko zakorzeniona w ludzkiej psychice. Kobiety szukają swojego „księcia”, mężczyznę, który będzie je kochał wyłącznie i z całego serca na całą wieczność. Takiego mężczyznę kobieta będzie otaczać swoim sercem i ciałem. Będzie za nim podążać.

Mężczyzna reprezentuje zasadę siły. Kobieta reprezentuje miłość. Mężczyzna chce siły. Kobieta chce miłości. Małżeństwo jest wymianą dwóch: materialnej, kobiecej siły za męską siłę wyrażoną jako miłość. Seks jest symbolem tej wyłącznej wymiany. Jest aktem posiadania.

Jeśli kobieta jest posiadana przez mężczyznę, który jej nie kocha, jest oburzona. Anonimowy seks jest ukrytym odrzuceniem i upokorzeniem. Wiadomość jest jasna. Mężczyzna chce twojego ciała, nie chce ciebie.

W „Psychologii Kobiet” [The Psychology of Woman] (1944) psychiatra Helene Deutsch powiedziała, że kobiety są rządzone przez masochistyczne i narcystyczne zasady. One chcą być uwielbiane za poświęcenie się mężowi i dzieciom. Tą samo-ofiarą jest bezwarunkowa miłość – czego zarówno mężczyźni jak i kobiety szukają. To kobiecy przykład miłości, który uczy mężczyznę jak kochać i się poświęcać.

Wszyscy mężczyźni pragną bezwarunkowej miłości kobiety. To najcenniejsza rzecz na świecie. To dlatego mężczyźni chcą kobiet. To połączenie miłości, harmonii i szczęścia. Kochająca kobieta dokonuje cudów.

Mężczyźni zamiast tego nauczeni byli szukać pięknego ciała. Ale wszystkie zakochane kobiety są piękne. Perfekcyjne ciało to nic w porównaniu z wyrażaniem łagodności i czułości przez kobiecą twarz.

Wszyscy spotkaliśmy ludzi, którzy są w małżeństwie ponad 50 lat i przysięgają, że ich małżeństwo było najlepszą rzeczą w życiu. Tak to działa.

Żeby kobieta mogła poświęcić siłę, naturalnie musi być w stanie zaufać mężczyźnie. Musi mieć warunki odbite w małżeństwie: miłość, oddanie i wierność. Rozwiązłość jest przeciwieństwem miłości.

To dlatego kabaliści zaatakowali zaufanie kobiet do mężczyzn. Ciągle bębni się publicznie o przemocy domowej i gwałtach. Chcą oni zniszczyć dynamikę heteroseksualną, która przynosi miłość na świat i kreuje szczęście. Chcą przekształcić ludzką rasę w ich zwierzęta domowe, tj. gojów.

 

Reklamy

7 comments on “Powrót do „kochania się”

   • No aseksualizm jest wynalazkiem gnostyków-którzy równocześnie akceptowali różne zwyrodnienia seksualne jak inicjację w postaci rytualnych gwałtów na dzieciach/uczniach np. Platon (twórca aseksualnej miłości – zwanej od niego platoniczną,) który je popierał. Aseksualizm był zarezerwowany i jest dla heteroseksualistów, gdyż jego celem jest zniszczenie (wyłączenie cech, zachowań/wzorców/uśpienie) heteroseksualizmu a aktywowanie innych nie równych – za to szkodliwych-alternatyw. Gnostyk Platon (oraz szerzej Grecy, a później Rzymianie) czy różni pseudo-pobożni szubrawcy np. w Afganistanie/Pakistanie czy innych krajach islamistycznych uważają, że: kobieta (żona) jest do rodzenia dzieci i zajmowania się domem (nimi), a chłopcy/mężczyźni do przyjemności seksualnej. Paradoksalnie i po części celowo jednak poprzez homoseksualizm/pederastię rodzi się mniej dzieci w tym mężczyzn/chłopców których chętnie tamci by zgwałcili, gdyż ci niby-męscy biseksualiści/homoseksualiści brzydzą się i gardzą kobietami (też się ich boją-mizoginia i horror feminae w jednym) więc nie tylko nie chcą ich zapłodnić, ale nawet nie wiedzą jak (fizycznie) mieliby to zrobić gdyby chcieli !! -Tak jest, to nie żart!
    I dziś ci u władzy to propagują poprzez, feminizm, gender, ruch na rzecz praw różnorodności seksualnej (w tym zoofilii, czy nekrofilii), tolerancji itd. Zresztą jaka tolerancja dla odmienności płciowej (sex znaczy płeć człowieka) skoro homoseksualizm to są zachowania jednopłciowej, a nie różnopłciowe?! – To są właśnie te oszustwa słowne, nowomowa jak u Orwella na które daje się nabrać przeważająca część populacji, chodź trwa to od od czasów niepamiętnych.
    MówiącyJakJest

 1. Chociaż kobiety są stworzone dla mężczyzn, a ci im wybrani to jednak bardzo często dochodzi do kłótni, czy wspólnego niezrozumienia charakterów, możliwe, że jest to wina ich zmiennej i ambiwalentnej psychiki: „masochistyczne i narcystyczne zasady” – obie cechy to psycho-patologie(eskusalne, emocjonalne, społeczne), jedna jest poniżająca-podrzędna lubiąca ból, a druga pełna pychy, samouwielbienia, fałszu często też obłudy i plotkowania. Nie są to pozytywne cechy charakteru a szkodliwe i chore. Narcystyczne kobiety szukają bogatych kawalerów, a masochistki sadystów, dlateg tak bardzo podoba im się książka o bogatym sadyście de Greyu, – są one jednak dość nawine i padają często ofiarami tych bogatych, wykształconych, przystojnych czy z dobrym zawodem mężczyzn: fałszywych oraz bogaych drani, są to nieraz brutalne tragedie typu gwałty czy morderstwa.
  MówiącyJakJest

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s