Tajne, podziemne bazy wojskowe i Nefilim

 

Lisa Haven (beforeitsnews.com), tłum. Radtrap

 

Ludzkość jest przyuczana do nazywania Nefilim z Ks. Rodzaju (Roz. 6) w zupełnie nowy sposób: teraz nazywa się ich „obcymi”. Ci tzw. „obcy” mają swój wpływ na ludzkość już od dnia pierwszego. Nie pochodzą z innej planety, są raczej istotami między-wymiarowymi i zgodnie z narracją Biblii, są też szatańskim potomstwem upadłych aniołów (Strażników) oraz ludzi.

W owych czasach żyli na ziemi olbrzymi (hebr. Nefilim), również później, gdy synowie Boga przyszli do córek ludzkich, które powiły im dzieci, które były mocarzami… (Rodzaju 6:4, tłumaczenie dosłwne z tekstu masoreckiego – przyp. Rad)

 
 

Widzieliśmy też tam olbrzymów, synów Anaka, z rodu olbrzymów, i wydawaliśmy się sobie w porównaniu z nimi jak szarańcza, i takimi też byliśmy w ich oczach. (Liczb 13:33, B. Warszawska)

Zakładając że Nefilim wciąż istnieją, to prowadzi mnie do konkluzji, że wiele z nich zamieszkuje podziemne miasta. Przez wiele lat, pojawiali się ludzie związani z tymi projektami, decydujący się ujawnić informacje na temat nie tylko podziemnych miast, znanych jako DUMBS (ang. deep underground military bases), ale również na temat przebywających w nich „obcych form życia” – znanych lepiej jako Nefilim.

Zanim jednak przejdziemy dalej, przyjrzyjmy się dowodom na istnienie D.U.M.B.’s (Deep Underground Military Bases).

Naoczni świadkowie twierdzą, że DUMBS mają od 10-30 mil szerokości, niektóre sięgają również do 4 mil wgłąb ziemi. Szacuje się, że istnieje ok. 140 DUMBS, baz które zaczęto budować już w latach 40-tych. Większość tuneli znajduje się pod bazami wojskowymi, wszystkie informacje na ich temat są ściśle tajne. To sprawia, że weryfikacja informacji na ich temat jest bardzo trudna, teoretycznie niemożliwe, jednak nawet w ich przypadku pewne informacje zdołały ujrzeć światło dzienne.

Informatorzy w rodzaju Jamesa Casbolta, Tima Weinera, Fletchera Prouty i Philipa Schneidera – wszyscy mówili publicznie o tych potężnych, podziemnych instalacjach, zlokalizowanych pod amerykańskimi bazami wojskowymi, lotniczymi, bazami marynarki, obozami FEMA, ośrodkami DHS, Strefą 51, placówką Northrop w Antelope Valley, oraz instalacjami Lockhead niedaleko Edwards w stanie Kalifornia. Byli pracownicy donosili również, że te „podziemne miasta” posiadają tunele, w których poruszają się super-szybkie, wykorzystujące pole magnetyczne pociągi, poruszające się z prędkością nawet 1500 mil na godzinę (Zastanawiam się skąd oni mają taką technologię).

Poniżej możecie obejrzeć film na SagaciousNewsNetwork, zawierający zdjęcia DUMBS z różnych części USA. Są tam również zdjęcia połączeń kolejowych które łączą te bazy. Wierzę że będzie to dla was bardzo interesujące…

B4INREMOTE-aHR0cDovLzQuYnAuYmxvZ3Nwb3QuY29tLy1keWFDbkFzOUVjby9UbnpwY2xVMFBiSS9BQUFBQUFBQUFLRS9EYlVhbDZWYkNody9zMTYwMC9jb3JyaWRvciUyQm9mJTJCYW4lMkJ1bmRlcmdyb3VuZCUyQmluc3RhbGxhdGlvbiUyQnVuZGVyJTJCRHVsY2UlMjUyQyUyQk5ldyUyQk1leGljby5qcGc=

Widząc wszystkie te zdjęcia, czy jest ktokolwiek kto mógłby jeszcze wątpić w istnienie podziemnych baz? Norwegia, Turcja, Rosja, Izrael, Chiny, Iran – wszystkie te kraje przyznały otwarcie że posiadają podziemne miasta, dlaczego w Ameryce miałoby być inaczej? Różnica polega na tym, że nasz rząd chce utrzymywać ich istnienie w tajemnicy. Dlaczego? To jest dobre pytanie.

Philip Schneider, jeden z najsłynniejszych informatorów w tematyce DUMBS, wygłosił [ostatni] publiczny wykład na temat swoich odkryć w roku 1995. Pracował kiedyś dla rządu, jako inżynier uczestniczący w budowie tych podziemnych baz wojskowych. Nie tylko ujawnił istnienie DUMBS, ale twierdził również, że znajdują się w nich kosmici, znani też jako Nefilim. Z powodu swoich wykładów, znalazł się na celowniku elit, i 17-tego stycznia 1996 roku znaleziono go martwego w jego mieszkaniu, ze struną fortepianową owiniętą wokół szyi. Ktoś nie chciał by dalej o tym mówił.

Poniżej fragment jego wystąpienia, cała prelekcja znajduje się tutaj:

(Proszę pamiętać że „obcy” o których mówi to Nefilim. Jakość nagrania jest słaba, wszystko nagrywano w 1995 r.)

Nie tylko Philip Schneider ujawniał informacje o UFO/Nefilim żyjących w tych bazach, był jeszcze pewien człowiek, były oficer armii kanadyjskiej, przedstawiający się jako „Timothy”, który wypowiedział się w tej kwestii. Timothy służył jako młodszy oficer Canadian Armed Forces,  przy projekcie lotów aerokosmicznych, na terenie ściśle tajnej, podziemnej bazy wojskowej w kanadyjskim Cold Lake.

Pisał on:

“Nie zamierzam podawać swojego imienia i ryzykować więzieniem, ponieważ ujawniam tajemnice państwowe. Ponad 3000 ludzi zostało zamordowanych za ujawnianie prawdy o tym, co dzieje się w tych podziemnych bazach. W zasadzie, to jest wyrok śmierci…”

Wyjaśniał dalej, że sieć baz podziemnych ukrywa „nieludzkie formy życia”, które otwarcie dzielą się swoją „technologią obcych” z rządem USA (więcej na temat jego świadectwa tutaj).

James Casbolt, były agent MI6 pracujący przy „Czarnych Projektach” w Londynie (lata 1995-1999), był kolejnym  świadkiem widzącym „żyjących obcych” w tych bazach. Twierdził że podziemne miasta są wielkości średnich rozmiarów miast na powierzchni (tutaj całe jego wystąpienie).

Jeśli zawierzyć świadectwom tych ludzi, fotografiom dokumentującym istnienie DUMBS, oraz biblijnym informacjom na temat Nefilim – sumując to wszystko, możemy wysnuć przypuszczenie, że Nefilim przebywają właśnie we wnętrzu takich baz. Wg Biblii Nefilim mogły przeżyć i działać również dzisiaj:

W owych czasach żyli na ziemi olbrzymi (hebr. Nefilim), również później, gdy synowie Boga przyszli do córek ludzkich, które powiły im dzieci, które były mocarzami… (Rodzaju 6:4)

Zwróćmy uwagę na słowa „również później”. To oznacza, że również po Potopie Nefilim najechali Ziemię. W czasach ostatecznych, jak możemy wywnioskować z zapisków biblijnych, prowadzić się będzie proceder zanieczyszczenia ludzkiego DNA i hybrydyzacji gatunków. Z tego powodu widzimy wzrost świadectw dotyczących porwań/widzeń UFO/Nefilim. Bóg powiedział nam, że będzie w tych czasach jak za dni Noego (Mateusza 24:37).  W dniach Noego nastąpiła inwazja Nefilim, tak samo będzie za naszego życia.

Konkluzja

Co się stanie jeśli informatorzy mówili prawdę? Jeśli ukryte, podziemne sieci miast i tuneli naprawdę istnieją? Jeśli Nefilim naprawdę istnieją?

Jeśli istnieją, dlaczego elity chcą trzymać tą wiadomość w tajemnicy, dlaczego zabijają informatorów zaangażowanych kiedyś przy tajnych projektach?

Może czekają na jakąś globalną katastrofę? Apokalipsę? Na ujawnienie się Nefilim, albo „obcego” Antychrysta? … Może na wszystko powyżej?

Czas pokaże!

 

Więcej informacji (ang.):

http://www.helpfreetheearth.com/news16_dumbs.html

3266012_orig


Zobacz także:

 

Tajemnice lotniska w Denver (część 1, część 2)

Podziemne bazy i Nefilim istnieją naprawdę

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s