Holokaust jako paradygmat myślowy

 

W latach 60-tych żydowska filozofka Hannah Arendt padła ofiarą ostracyzmu, po tym jak oświadczyła, powołując się przy tym na Hilberga, że żydowscy przywódcy „praktycznie wszyscy bez wyjątku” współpracowali z nazistami.Henry Makow (henrymakow.com), tłum. Radtrap

27.01.2003

Najpotężniejszą bronią psychologiczną Izraela jest holokaust. Okrzyk bojowy syjonistów brzmi „nigdy więcej”!

W poprzednim artykule zasugerowałem, że prawdziwym celem stojącym za traumatycznymi wydarzeniami w rodzaju zbombardowania Hiroszimy lub zamachem 11 września, może być implementacja  nowego paradygmatu myślowego dla całej ludzkości. Syjoniści oraz ich globalistyczni sponsorzy, mogli przyczynić się do okrucieństwa Holokaustu dokładnie z tego samego powodu.

To z powodu Holokaustu świat dał się przekonać, że Żydzi muszą mieć własny kraj. Palestyńczycy byli identyfikowani (przez wielu) z nazistami, zaś Izraelitom dano moralne przyzwolenie na wyrzucenie ich z domów oraz podbicie ich jako narodu. Krytyka Izraela jest bezustannie porównywana do nazistowskiego antysemityzmu.

Jako broń psychologiczna, Holokaust służy również sprawie nowego porządku świata.

Świat jest podzielony na heroiczne ofiary (Żydzi) oraz tych nienawidzących (naziści). Termin „ofiar”, bronionych przez liberałów Rockefellerów, przysługuje również ciemiężonym kobietom, homoseksualistom oraz wszelkim mniejszościom, gdy jest to wygodne. „Nienawidzący” to nietolerancyjni ludzie, broniący wartości których zniszczenia pragną globaliści: rodziny, religii, demokracji, indywidualizmu i nacjonalizmu. Ludzie nienawiści to ludzie prawicy, dla których tolerancyjni liberałowie nie mają żadnej litości.

Nie jest moją intencją umniejszać odpowiedzialność nazistów za Holokaust, ale ujawnić proceder używania go jako broni psychologicznej przez syjonistów i globalistów. Zanim przejdę dalej, muszę poczynić pewne wyznanie.

Jestem nie praktykującym, nie-nienawidzącym się kanadyjskim Żydem, wierzącym w Boga i Chrystusową Ewangelię miłości. Moi dziadkowie zginęli podczas Holokaustu, moi rodzice przeżyli go cudem, udając nie-Żydów. Mieszkałem w Izraelu w latach 1972-73, ale wyjechałem gdy zrozumiałem, że Izraelczycy są takimi samymi materialistami jak Kanadyjczycy. Zdumiało mnie również, że Izrael jest krajem który niszczy własnych ludzi.

Pomimo to wciąż byłem syjonistą, aż do czasu gdy odkryłem jego ukryty, imperialistyczny charakter. Wciąż jednak popieram istnienie Izraela w jego granicach sprzed roku 1967, uwzględniając restytucję ziemi dla Palestyńczyków. Wierzę że większość Izraelczyków oraz Żydów zostało zwiedzionych tak jak ja.

 

BRONIĄC PSYCHOLOGICZNEGO MONOPOLU

 

Pełną historię Holokaustu znajdujemy w „The Destruction of the European Jews” (Destrukcja Europejskich Żydów), autorstwa nieżyjącego już Rolfa Hilberga, żydowskiego profesora nauk politycznych z Uniwersytetu w Vermont. Trzytomowa praca Hilberga opiera się głównie na szczegółowo prowadzonej dokumentacji nazistów. 

20825820_132668112420

Dr. R. Hilberg

Hilberg miał ogromne kłopoty z wydaniem swojej książki, ponieważ udokumentował w jaki sposób naziści polegali na Radach Żydowskich (Judenrat), pomagających im w przeprowadzeniu ostatecznego rozwiązania. Udokumentował również brak realnego oporu Żydów przed oprawcami. Szacował że mniej niż 200-tu nazistów zginęło z powodu zbrojnego oporu żydowskiego.

Skąd te negatywne reakcje? Hilberg konkludował, że mitologia Holokaustu wymaga istnienia ofiar prezentowanych jako herosów, zaangażowanych w walkę, jakkolwiek nierówną by się ona wydawała. W rzeczywistości Żydzi szli na rzeź jak baranki. (Hilberg, The Politics of Memory str.135)

W latach 60-tych żydowska filozofka Hannah Arendt padła ofiarą ostracyzmu, po tym jak oświadczyła, powołując się przy tym na Hilberga, że żydowscy przywódcy „praktycznie wszyscy bez wyjątku” współpracowali z nazistami.

W swojej książce „Eichmann in Jerusalem” (Eichmann w Jerozolimie) pisała: „Tak w Amsterdamie, jak i w Warszawie, Berlinie czy Budapeszcie, żydowscy oficjele  otrzymali przyzwolenie na kompilowanie list osób [narodowości żydowskiej] oraz ich własności,  na przejmowanie ich pieniędzy aby pokryć koszty ich własnej deportacji i eksterminacji, na śledzenie stanu opuszczonych mieszkań, na zaopatrzenie sił policyjnych  pomagających w łapaniu Żydów i ładowaniu ich do wagonów, aż do czasu, gdy mogli oddać majątek gminy żydowskiej w dobrym stanie do ostatecznej konfiskaty. Zajmowali się dystrybucją odznak Żółtej Gwiazdy, [czasami sprzedawali] ubrania i gustowne, plastikowe, spieralne opaski.” (str.117) http://www.aldeilis.net/zion/zionhol02.html

Gdyby Żydzi byli totalnie zdezorganizowani i pozbawieni przywództwa, panowałby chaos i niedola, ale za to całkowita liczba zmarłych byłaby znacznie mniejsza. (str.125)

hannaarendtsudomenica16ye8

Hannah Arendt

Powód dla którego Żydzi szli na stracenie w milczeniu nie jest żadną tajemnicą. Żydowscy przywódcy ich zdradzili. Hilberg zwalił to po części na wiekowe tradycje Żydów, aby przetrwać pomimo wszystko. Ważniejszym czynnikiem jest jednak to, że zarówno główne przywództwo żydowskie, jak i Judenraty, były zdominowane przez syjonistów.

Syjoniści mają udokumentowaną historię współpracy z nazistami w latach 30-tych. Zawarli umowę handlową, zgodnie z którą niemieccy Żydzi mogli odzyskać swój majątek, w postaci nazistowskich produktów eksportowanych do Palestyny. Adolph Eichmann pomagał im w budowaniu obozów treningowych w Europie, a nawet odwiedził Palestynę jako ich [syjonistów] gość.

Syjoniści nie mieli wiary w żydowską diasporę, aktywnie sabotowali próby jej ratunku. Gdyby Żydzi uciekli do innych krajów, w czym by to pomogło sprawie państwa Izrael? Dlatego syjonistyczny rabin Szwecji, dr. Ehrenpreis , odrzucił szwedzką propozycję uratowania 10.000 Żydów. Syjoniści torpedowali podobnych ruch ze strony parlamentu brytyjskiego. Odrzucili również liczne propozycje okupów oraz zniechęcali do prób zorganizowanego oporu. http://www.marxists.de/middleast/brenner/ch21.htm http://www.savethemales.ca/091202.html

Generalnie, syjoniści służyli agendzie elity globalistów, blokowali informacje na temat Holokaustu, nie nawoływali do podjęcia nadzwyczajnych środków. Alianci bombardowali fabryki znajdujące się kilka kilometrów od Auschwitz, ale zostawili w spokoju krematoria i tory kolejowe. Wg syjonistów, im większe straty ludzkie przyniesie dla Żydów Holokaust, tym większy będzie dług świata wobec nich.

 

OKŁAMALI NAS

 

Młodym Żydom, jak było też w moim przypadku, powiedziano że kraje arabskie zaatakowały kochający pokój Izrael po podziale dokonanym w roku 1948 przez ONZ. Arabowie mieli też rozpowszechniać informacje u Palestyńczyków – opuśćcie swoje miejsce zamieszkania, aż do czasu gdy pozbędziemy się Żydów.

W rzeczywistości Izrael dostał 57% ziemi Palestyny, ale zaraz po tym zagarnął większe terytoria, zmuszając 700.000 Palestyńczyków do ucieczki przed terrorem, którego przykładami była rzeź ponad 250-ciu osób w Deir Jassin i 250-ciu osób w Lidii. Wspomniany przekaz radiowy Arabów to bajka. Arabskie radio zachęcało swoich ludzi do pozostania w domach.  (Michael Prior, Zionism and the State of Israel: A Moral Inquiry, 1999, str.16-29, 187-205)

David Ben Gurion, pierwszy premier Izraela, powiedział magazynowi TIME (16 sierpień 1948), że miał w planach około 10 milionów mieszkańców żyjących w państwie żydowskim. Zapytany czy tak wiele ludzi zmieściłoby się w granicach przewidzianych początkowo przez ONZ, odpowiedział: „Wątpię”.

Mieszkańcy Izraela nie wiedzą o tym, że ich państwo od początku było przewidziane jako kolonizator całego Bliskiego Wschodu, oraz zatyczka w wannie nowego porządku świata.

„Naszą polityką musi być jedność rasy ludzkiej” powiedział TIME-owi Ben Gurion. „Uznajemy ONZ (Narody Zjednoczone) za żydowski ideał.”

Zobaczcie jak strona internetowa Mossadu „Debka Weekly” pisała w zeszłym tygodniu na temat nadchodzącej wojny w Iraku:

„Waszyngton położy łapy na złożach ropy i zdobędzie wpływy, zmuszając sąsiadów Iraku do tańczenia jak im zagrają, podczas realizacji planu zmiany granic państwowych oraz rządów na Bliskim Wschodzie.” (Roz. 2, numer 94, styczeń 23, 2003)

Reasumując, Holokaust dał globalistom „moralne przyzwolenie” na podbicie Palestyny, oraz na bezwiedne wykorzystanie Żydów na całym świecie dla ich własnej sprawy. W rzeczywistości, zdradzili oni zaufanie europejskiego żydostwa w najbardziej obrzydliwy sposób. Izraelczycy i Żydzi mogą ślepo wierzyć swoim przywódcom, podobnie jak zrobili to kiedyś europejscy Żydzi. Amerykanie mogą ślepo zawierzyć Georgowi W. Bushowi. Rezultat będzie podobny.

Nasi „przywódcy”, przeszli i teraźniejsi, służą międzynarodowej kabale pragnącej zniewolenia ludzkości. Stoją za wydarzeniami 11 września, zapewne będą też chcieli spreparować „nieuchronne” ataki bronią biologiczną, przed którą obecnie przestrzegają.

Czy my również pójdziemy jak te owce na rzeź?

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s