david_crowley-680x365

Reżyser filmu o obozach FEMA znaleziony martwy [wideo]

 

Źródło: Wolna Polska

Reżyser filmu Grey State został znaleziony martwy wraz z jego żoną i 5-cio letnią córką. Film miał przedstawiać wprowadzenie Stanu Wojennego w USA z wykorzystaniem obozów FEMA oraz chipów RFID. 

Producent filmu Paul von Stoetzel powiedział o Dawidzie Crowley:

„On był jednym z moich najlepszych przyjaciół od czasów liceum”

Von Stoetzel również wspomniał, że para była „idealnym małżeństwem”.

Jeden z aktorów grający w trailerze filmu „Gray State”, Charles Hubbel opisał Crowleya jako zrównoważonego oraz nastawionego na osiągnięcie sukcesu.

„Był skoncentrowany i twardo stąpający po ziemi i nie pozwalał sobie na to aby ogarnął go chaos. Przez cały okres naszej współpracy, w jego zachowaniu nie odnotowałem żadnych oznak agresji, chaotycznego, dziwnego czy też nienormalnego zachowania. Był jednym z tych ludzi, co do których można było mieć pewność, że odniosą sukces” – powiedział Hubbell

Czy ten człowiek, szanowany i dobrze usytuowany, szczęśliwie żonaty, od lat pracujący nad filmem, który miał ujawnić fakt, że zbliża się reżim komunistyczny, mógł nagle stracić kontrolę nad sobą, zabić swoją rodzinę i popełnić samobójstwo?

Wielu ludzi nie zgadza się z śledczymi, którzy sugerują, że reżyser zamordował swoją rodzinę i popełnił samobójstwo. Jeśli mają rację, prawdopodobnym staje się, że Crowley nie tylko został uciszony z powodu jego zamiaru ostrzeżenia innych o zakusach zwolenników rządów totalitarnych dotyczących przejęcia kontroli nad krajem, jednocześnie stał się on przykładem w jaki sposób ci psychopaci chcą dać do zrozumienia, że : „jak będziesz z nami zadzierał, to usuniemy i Ciebie i Twoją rodzinę”.

Jest wielu ludzi podobnych do Crowleya na świecie, w chwili, kiedy zaczniemy odnotowywać wzrost podejrzanych zgonów, sygnały stają się jasne i klarowne.

Źródło: http://www.nwo-news.com/2016/06/23/fema-camp-martial-law-movie-creator-found-dead-with-wife-and-5-year-old-daughter-in-apparent-murder-suicide/

Michał KK

Advertisements

7 comments on “Reżyser filmu o obozach FEMA znaleziony martwy [wideo]

 1. Dawid w numerologii to: 23 = 2 razy po 3 = 33 -masońskie imię
  Crowley 37 = 3 razy po 7 = 777 – używane w rytuałach satanistycznych
  Czy film trafi do kin?

  • Właśnie 7 niespecjalnie jest używane.

   Podałaś złe przykłady, tak się tego nie liczy. Chodzi o sprowadzenie liczby do najniższej cyfry, z wyłączeniem liczb mistrzowskich (np.33)

   Nie wiem jakie będą losy filmu.

  • 33 nawiązuje przede wszystkim do Chrystusa: Jesus’s age when he was crucified in 33 A.D. -de Vries, Ad (1976). Dictionary of Symbols and Imagery. Amsterdam: North-Holland Publishing Company. p. 462. ISBN 0-7204-8021-3. Masoni dlatego niejako skradli to jak nr na najwyższy stopień – symbol dążenia do boskości (Chrystus posiada Boskość)

 2. Co za bzdury …. facet miał wizje nakręcić film o wojnie i komunie itp w USA , tak bardzo się wkręcił w film, że zaczął sam w to wierzyć, stwierdził, że nie chce tak żyć i się zabił, proste…. a wy tu jakieś bzdety o numerologi :D

Możliwość komentowania jest wyłączona.