Numerologia premiery filmu „Smoleńsk”

 

 

Jedna z czytelniczek przysłała mi informację o bardzo ciekawej dacie premiery filmu „Smoleńsk”. Otóż film trafi do kin w piątek 09.09.2016 (numerologia 27/9 ). 3 x 9. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej.

Premiery takich filmów odbywają się wieczorami, tak więc w kalendarzu (oficjalnym) żydowskim, będzie to 07.13.5776 (numerologia 36/9).

Miesiąc Ellul zazwyczaj jest 12-ty w kolejności, ale ze względu na obecny rok przestępny, jest liczony jako miesiąc 13-ty. Gdy rok jest przestępny, poznajemy to po tym, że miesiąc Adar został zdublowany – patrz kalendarz:

http://calendar.zoznam.sk/jewish_calendar-pl.php

9-ty września to również piątek wieczorem – czyli (oficjalny) szabat.

Nie dość że data premiery w kalendarzu gregoriańskim to 9 (a nawet 3 x 9), że w dacie żydowskiej też jest 9, to jeszcze jest to pierwszy szabat w 13-tym miesiącu przestępnym.

Dodatkowo (tak, jest dodatkowo) w nocy z 9-tego na 10-tego września, dojdzie do szczytowej kwadratury Saturna z Neptunem (stopień 0’00). Negatywny aspekt planety którą wiążę się z kultem Szatana (Saturn) , we wszystkich jej starożytnych formach i nazwach, z planetą wiązaną z duchowością, wiarą i ogólnie z całym światem duchowym (Neptun), jest zapowiedzią bardzo negatywnego wydarzenia. Tutaj można znaleźć artykuł astrologa wiążącego kwadratury Saturna i Neptuna z procesem ustanawiania na świecie Nowego Porządku Światowego. To jest wszystko w „ich” planach, a ruch ciał niebieskich traktują jako mapę i harmonogram dla swoich działań. Bynajmniej się nie śpieszą, nie tylko dlatego, że cała ta konspiracja jest trudna w przeprowadzeniu, ale również dlatego, że nie chcą zrobić niczego przed czasem! Astrologia jest dla nich absolutnie kluczowa.

09.11.1989 doszło do obalenia muru berlińskiego – kolejnej, zaplanowanej na wiele lat wstecz akcji propagandowej NWO. Saturn był wtedy w szczytowej koniunkcji z Neptunem. Koniunkcje zazwyczaj odbiera się jako aspekty pozytywne, kwadratury – bardzo negatywne. W języku okultystów brzmi to mniej więcej tak: wojnę z Rosją mamy pewną jak w banku (a wiecie jak jest w banku), prędzej czy później. Twórcy filmu, a na pewno ludzie odpowiedzialni za promocję filmu, muszą na co dzień korzystać z numerologii, astrologii, wszelkich odmian okultyzmu. Doskonale wiedzą też, że zamach smoleński to wydarzenie zaplanowane, które ma doprowadzić do konfliktu Rosji z NATO. Tylko wielkie katastrofy globalne pozwolą mocodawcom podrzędnych okultystów na stworzenie Rządu Światowego.

Ten wpis jest jak najbardziej do promowania go wszędzie gdzie tylko możecie.

Włącznie z kontynuacją tego wpisu (link).

 

Radtrap

 


Dowiedz się więcej o (prawdziwym) znaczeniu 9-tki w numerologii:

https://radtrap.wordpress.com/2016/07/24/numerologia-antychrysta-na-przykladzie-daty-narodzin-jezusa-chrystusa/

https://radtrap.wordpress.com/2012/01/13/co-laczy-rok-2012-i-wydarzenia-911/

https://radtrap.wordpress.com/2016/07/15/dlaczego-ignacy-moscicki-zdelegalizowal-masonska-loze-bnai-brith/

 

Reklamy

28 comments on “Numerologia premiery filmu „Smoleńsk”

 1. A ja naiwna myślałam, że to tylko 3 dziewiątki :( i jak zawsze niezawodny Rad dokopał się do drugiego, a nawet trzeciego dna :) dzięki :) Czyli co, znowu nachalna propaganda kolejnej jedynie słusznej „wina Ruskich! na Putina!” wersji wydarzeń?

  • To od początku tak wyglądało, że przez kilka lat będą zamach wyśmiewać, mnóstwo Polaków się pzrez ten czas zdrowo wkurzy, a później pojawią się „nieopublikowane wcześniej” materiały o zamachu, zrobi się raban na świat… i do broni.

  • To nie są trzy dziewiątki, to są trzy 666. To LICZBA BESTII z Apokalipsy św. Jana.
   Film trafił do kin w piątek 09.09.2016, czyli mamy 9, 9, i 2+1+6=9. a więc mamy 999.
   Odwrotnością 999 jest 666. I to jest to PIERWSZE DNO, do którego nie trzeba było się wcale dokopywać. Najciemniej zawsze pod latarnią.

   • JUż się przestań popisywać – nie ma żadnej celowej odwrotności 999, nikt tego nie stosuje. Numerologia 666 również wynosi 9.

    Dodatkowo pokazują, że pamiętają o haniebnej (w ich mniemaniu) dacie delegalizaci B’nai B’rith (22.11.1938) ktora również była numerologiczną 9-tką.

    Od 9-tki do 9-tki, od początku do końca i znowu od początku, co komu zrobiłeś, to wraca do Ciebie. Spirala, ciąg Fibonacciego itd. Prawo karmy, element ich wierzeń.

 2. A co sądzicie o Igrzyskach w Rio ?
  Stanie się wtedy coś szczególnego ?
  Pojawia się coraz więcej niepokojących wiadomości.

  Problemy igrzysk w Rio: Woda w mieście już zakaża, a ISIS chce użyć brudnej bomby

  Igrzyska w Rio są zagrożone atakiem terrorystycznym z wykorzystaniem brudnej bomby – informują funkcjonariusze brazylijskich służb bezpieczeństwa. Na domiar złego, organizatorzy igrzysk borykają się z problemem zanieczyszczonych wód. Niektóre akweny przekraczają normy 248 tys. razy.

  Sam szef specjalnej brazylijskiej jednostki przeznaczonej do walki z terroryzmem, Luiz Alberto Sallaberry, stwierdził, że możliwość ataku ISIS jest całkiem spora. Według Sallaberrego, ostatnie zamachy w Europie tylko wzmogły zagrożenie atakiem podczas igrzysk. Co gorsza, wiele osób posiadających brazylijski paszport, jest powiązanych w jakiś sposób z samozwańczym kalifatem.

  Najgorszym scenariuszem według służb, jest użycie przez zamachowców brudnych bomb. Są to ładunki, które eksplodują jak klasyczne materiały wybuchowe, ale wraz z detonacją skażają teren wokoło. Wiadomo już, że do stworzenia bomby dążyli ekstremiści zaangażowani w marcowy zamach w Brukseli.

  W związku z tym zagrożeniem, Brazylia poprosiła o pomoc podległą ONZ Międzynarodową Agencję Energii Atomowej. Ta użyczyła na czas igrzysk monitory promieniowania i skanery wykrywające.

  Nie jest to jednak koniec problemów, z jakimi muszą mierzyć się organizatorzy sportowej imprezy. Badania akwenów w Rio de Janeiro wykazały, że tamtejsza woda jest bardzo skażona i nie powinno się z nią wchodzić w kontakt. Mowa także o basenach olimpijskich i innych akwenach, gdzie prowadzone będą zawody.

  W najgorszym stanie są tor wioślarski i Gloria Marina, gdzie miejsce startu będą miały regaty żeglarskie. Badania z marca zeszłego roku wykazało obecność groźnych adenowirusów w wodzie. Ich ilość była wtedy zatrważająca – 1,73 mld na litr. Dwa miesiące temu wykazano, że ich liczebność się zmniejszyła do 248 mln w litrze.

  To jednak i tak 248 tys. razy więcej, niż dopuszczają choćby normy z Florydy, gdzie patogenów wystarcza 1000 w litrze, by zakazać używania niefiltrowanej wody. Woda w Rio jest tak mocno skażona, że jej trzy łyżki wystarczą, by zakazić, a nawet wywołać choroby serca.

  „Poziom zanieczyszczenia wód jest bardzo, bardzo, bardzo wysoki. Podróżni dla własnego dobra nie powinni nawet wkładać głowy pod strumień wody” – mówi Valerie Harwood z Wydziału Biologii Uniwersytetu Południowej Florydy.

  http://pikio.pl/problemy-igrzysk-w-rio-woda-w-miescie-juz-zakaza-a-isis-chce-uzyc-brudnej-bomby/

 3. Liczby 7 i 13 wiążą się z oświeceniem. W wiele filmów daje twz. pozorne oświecenie.

  Pierwsze 7 liczb z ciągu Fibonacciego po zsumowaniu dają 33, a siódmą pozycją jest 13.

  1+1+2+3+5+8+13 = 33

  Po 13 obiegach wokół Słońca Wenus tworzy pentagram razem z Ziemią.

  Magiczny kwadrat Wenus składa się 7×7 pól a suma każdego wierszy i kolumn zawsze jest równa 175.
  175 jest liczbą dziesięciokątną(decagonalną) o boku 7.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Magic_square

  W filmie „Wyspa” z 2005 (Akcja rozgrywa się w roku 2019) para klonów kobieta i mężczyzna uciekają z tajnej bazy wojskowej, gdzie hoduje się klony. Im poziom świadomości jest na poziomie 15 letnich dzieci (magiczny kwadrat Saturna). Baza jest im przedstawiana przez ich twórce jako jedyne bezpiecznie miejsce na świecie, gdzie wszystko mają zapewnione i o nic nie muszą się martwić. Główne kłamstwo które trzyma klony w nieświadomości i nadziei to wyjazd na rajską wyspę. Mimo tego główny bohater pragnie czegoś więcej wyczuwa podstęp, a przedstawiana wersja wydarzeń wydaje mu się sztuczna. Dzięki pomocy pracownika ze świata zewnętrznego Jamesa, który jest zatrudniony w tej bazie zna prawdę o świecie i wie że baza to ośrodek gdzie hoduje się ludzi jak zwierzęta. Kiedy uciekają i odkrywają prawdę pojawia się liczba 137 co możliwe że oznacza 33 stopień wtajemniczenia, który defacto jest sumą pierwszych 7 wyrazów ciągu Fibonacciego.

  Nie trudno odszyfrować co kryje się za tymi przekazami. Klony, które uciekają to symbole Adama i Ewy. Ten, który zna całą prawdę i im pomaga za co zostaje potem zabity to szatan, natomiast twórca klonów i właściciel bazy to Bóg, który wydaje wyrok śmierci na zbiegłe klony. Oczywiście biblijna historia z Księgi Rodzaju została przedstawiona z kłamliwej perspektywy szatana, który chce wmówić ludziom, że ogród Eden to było więzienie z którego ludzie zostali ocaleni dzięki jego „pomocy”. Ostatecznie inne klony też zostają uwolnione, gdy znika wielki hologram otaczający całą bazę, który przesłaniał im prawdę o świecie czyli zostają „oświeceni”.

   • Dlatego piątek 13( symbolika Wenus) jest taki sławny bo to templariusze rozpowszechnili tą starożytną babilońską wiedze i prawdopodobnie sami stworzyli dzień, który będzie się z nimi kojarzył.

    13 października 1307 król Filip IV miał aresztować setki templariuszy. Ciekawe, że akurat zrobił dokładnie 13 w piątek i w roku 1307 ( 13 – 7 ), czyżby działał według ich własnej numerologii ?

 4. No niestety tak to wygląda. Do tego akurat wtedy będzie 77 rocznica wybuchu II WŚ i nadchodzi rok 5777 wg. kalendarza hebrajskiego. Nadchodzi czas sądu dla narodów.

 5. To, że cyfra 7 jest tą pozytywną, a 9 negatywną jest dobrze przekazane chociażby poprzez symbol prawdziwego i fałszywego Izraela. Prawdziwy Izrael symbolizuje siedmioramienny świecznik (menora), natomiast fałszywy Izrael dziewięcioramienny (chanuka).

 6. Czyli 9 września coś będzie? No nie wiem. Pamiętacie 23.09.15? We wrześniu tego roku raczej nie ma okazji do rozpoczęcia wojny… Ponadto w listopadzie wybory w USA, jak wygra Trump to ponoć ma się dogadać z Putinem i mają wspólnie „walczyć” z terroryzmem, który Stany wytworzyły… ciekawe jak ma to wyglądać… W Europie nastroje anty-imigranckie… w Austrii powtórzone wybory, w Niemczech poparcie zdobywa AfD, ludzie powoli się budzą, bo widzą zamachy (te „medialne” to fałszywe flagi) i się boją. Nie mam pojęcia, jak to się rozwinie, ale wrzesień to chyba za wcześnie… USA nie rozwaliły jeszcze Syrii i nie założyły tam banku centralnego, to samo z Iranem, Izrael nie ma całego Bliskiego Wschodu. Z drugiej strony, jak długo syjoniści będą „eksploatować” zagrożenie ze strony ISIS? Choć w żydowskim New York Times pojawił się artykuł o rzekomym synie Bin Ladena, który ponoć ma się mścić za śmierć ojca… czyli kolejna okazja do prowadzenia fałszywej wojenki. Nie mam pojęcia, co będzie dalej, ani jak długo będzie to trwało do czasu wielkiej wojny… 3 lata? Na pewno jesteśmy bliżej końca, niż byliśmy wcześniej…

 7. Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy jeżeli chodzi o ich przekazy, a jednak..

  Napis na tabliczce: „Parkować o każdej porze, oprócz 9-11”, a potem wybuch domu w momencie przelatywania nad nim samolotu.

  • Po co komplikować sprawę.
   Data legalizacji przez Kaczyńskiego loży B’nai B’rith – 9.9.2007 – 9, 9, 2+7=9, czyli 999, czego odwrotnością jest 666
   Premiera filmu „Smoleńsk” – 9.9.2016 – 9, 9, 2+1+6=9, czyli 999, odwrotność 666

   Proste wytłumaczenia często są najlepszymi

   • i jeszcze jedna[6]6 Grudzień 2019 -za spraą technologi-tej która niszczy ,a jest jej najwięcej na Świecie ,dokona tego .Można to odwrócić ,tą samą technologię wykorzystać do pozbycia się tego .Chemia-do lamusa ,coś co promieniuje ,niszczy ,nie powinno być stosowane .Czas ucieka ,naet zły odwóci się od swych czynów ,a co z ludżmi?szyscy mają szanse ,czas należy wykorzystać .Z Bogiem.

 8. A co myślicie o tym
  „”Kolejnym z celów satanistów jest stworzenie człowieka, który będzie w stanie znieść pełne opętanie przez bardzo potężnego demona i używać mocy nigdy wcześniej na Ziemi nie widzianych. Ten człowiek może już istnieć i to on będzie przepowiadanym Antychrystem.”

  Jeżeli będzie rok 5777 i 77 rocznica wybuchu II wojny światowej to pewnie coś się szykuje

  Tu jest opisane o numerologii:
  http://www.himavanti.org/pl/c/astrologia-i-gematria/gematria-numerologia-liczbowanie

  Nasz język jest podejrzany
  http://www.himavanti.org/pl/c/astrologia-i-gematria/numerologia-gematria-jestem-to-demoniczna-wibracja-666

  Judaizm ma 777 w swojej numerologii… Na tej stronie był kalkulator ale go już nie ma…

  • Ja to bardziej odnoszę do cyfry 7 w Biblii, a szczególnie Apokalipsie Jana.
   Wrzucam tylko o samej Apokalipsie (są też przypadki pojawiania się wielokrotności siódemki).

   Siódemka wycisnęła silne piętno na ostatniej księdze Nowego Testamentu, tj. na Apokalipsie Jana. Jest ona nie tylko najczęściej stosowanym w niej symbolem, ale również najważniejszym symbolem, któremu podporządkowano cały szereg innych symboli. Wiele symboli występuje w liczbie siedmiu. Siedem świeczników, siedmiu aniołów, siedem gwiazd, siedem kościołów Azji Prokonsularnej, księga zapieczętowana siedmioma pieczęciami, siedem oczu i siedem rogów Baranka, siedem głów Smoka, siedem głów Bestii, siedmiu królów, siedem pagórków. Niektóre symbole zostały nawet uszeregowane w siódemkowe serie i decydują o strukturze Apokalipsy – 7 listów, 7 pieczęci, 7 trąb i 7 czasz. Również tekst całej księgi można podzielić na siedem części. Siedem ma wiele zastosowań w Apokalipsie.

   Siódemka bywa też w Apokalipsie ukryta, nieuchwytna przy bezpośrednim wglądzie. W Ap 5, 12 wyliczonych zostało siedem atrybutów Baranka (moc, bogactwo, mądrość, siła, cześć, chwała i błogosławieństwo), w Ap 7, 12 – siedem atrybutów Boga (błogosławieństwo, chwała, mądrość, dziękczynienie, cześć, moc i siła), a w Ap 6, 7 – siedem klas społecznych (królowie ziemi, możnowładcy, wodzowie, bogacze, mocarze, niewolnicy i wolni).

   Siedem razy użyte zostały ważne w tej księdze terminy i zwroty: sierp[6], błogosławiony[7], wytrwałość[8], proroctwo[9], wieniec[10], księga życia[11], mieszkańcy ziemi[12], czteroczłonowa formuła „każde plemię, język, lud i naród”[13], formuła „Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha, co Duch mówi do kościołów”[14] i inne. Chrystus siedem razy zapowiada swoją Paruzję[15]. Imię Chrystus występuje siedem razy, Jezus – czternaście, a Baranek odniesiony jest do Chrystusa 28 razy, z czego siedem razy w powiązaniu z Bogiem. 21 razy użyty został termin moc (εξουσια). W Ap 18, 12-13 wymienionych jest 28 towarów jakie kupcy sprzedają Babilonowi. Nietrudno zauważyć, że wymienione tu terminy i zwroty wiążą się z Paruzją, zbawieniem i życiem wiecznym. Są to terminy związane z wiecznością, z zapoczątkowaniem wieczności, bądź obietnicą wejścia do wieczności.

   Siedem razy występuje jednak również: otchłań (αβυσσος)[16] i Szatan[17], a 14 razy śmierć. Otchłań i Szatan wiążą się z wiecznym potępieniem.

 9. Faktycznie coś w tej numerologii jest. Wychodzi na to, że daty na ważne wydarzenia nie są wybierane przypadkowo.
  A ja mam trzy 7 w dacie urodzenia :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s