„Boso przez świat” – Ekwador znaczy równik (czyli dlaczego wir na półkuli południowej płynie w prawo, a na północnej w lewo)

 

 

Advertisements

13 comments on “„Boso przez świat” – Ekwador znaczy równik (czyli dlaczego wir na półkuli południowej płynie w prawo, a na północnej w lewo)

 1. Rad zwodzisz tylko ludzi takimi filmikami to jest pewne że tam był podłączony odkurzacz i to on kręcił te wiry raz w jedną raz w drugą stronę :)

     • Cenię Wojtka za jego talenty podróżnicze. Niestety, uznaje on objawienia maryjne, jest według siebie gorliwym katolikiem, a jednocześnie uznaje teorię ewolucji. Nie przeszkadza mu również męczenie byków (corrida). Mógłbym jeszcze kilka innych takich przykładów wymienić, gdyż obejrzałem wszystkie odcinki „Boso przez świat”. Tak więc z całym szacunkiem, ale nie jest on dla mnie żadnym autorytetem, jeśli chodzi o te tematy ;-)
      Pozdrawiam Wszystkich!

       • Wystarczy że betonowa podłoga w tym turystycznym miejscu będzie pod delikatnie innym kątem z jednej i z drugiej strony, co da taki efekt jak na przedstawionym tu filmie. Więc ten film nie jest żadnym dowodem. Wolał bym zobaczyć zdjęcie, a jeszcze lepiej film ziemi z kosmosu który by nie był CGI-computer-generated imagery jak na przykład ten – http://www.nasa.gov/feature/goddard/from-a-million-miles-away-nasa-camera-shows-moon-crossing-face-of-earth . No ale o to trudniej, gdyż takie nie istnieją, więc się jakiś Wojtków turystów wkleja.

        Szkoda że nikt się nie odniósł do 2 faktów, przedstawionych przeze mnie w tym wątku – https://radtrap.wordpress.com/2016/07/24/teoria-plaskiej-ziemi-rozbita-w-2-minuty/

        Chcę byś wiedział że wcale nie mam pewności jaki kształt ma nasza ziemia.

        • To nie są moje fakty, ja je tylko przedstawiłem, i są to fakty niepodważalne gdyż każdy może je zaobserwować na własne oczy, a nie ufać obrazkom pokazanym w książce czy telewizorze ;-) czy zasłyszanym w szkole.
         Jeśli więc są argumentami za geocentryzmem, to podważają teorię Kopernika, który zresztą był masonem jak i Newton, Darwin i wielu innych którzy wprowadzali tak zwane”rewolucyjne” teorie a tak faktycznie to szatańskie, na których opiera się dzisiejszy świat. Od dawna zatem już trwa zapowiadany plan wielkiego zwiedzenia. A największym „wałkiem” jest właśnie wmówienie wszystkim, że ziemia to kulka zawieszona w nieskończonym bezmiarze kosmosu, kolejnym wałkiem który ma na celu oddalić nas od Boga.
         Niech każdy wierzy sobie w co chce ;-)

 2. Ziemia jest tak naprawdę płasko-jajowata. A to ci zrządzenie losu, że wszystko da się pogodzić. ;-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.