Dlaczego Ignacy Mościcki zdelegalizował masońską lożę B’nai B’rith

 

Komentarz Radtrapa: Numerologia obu dat – rozwiązania oraz ponownego zalegalizowania B’nai B’rith – wynosi 27(9). W kalendarzu żydowskim data 9.9.2007 odpowiadała 26 elulowi (12) 5767, czyli otrzymujemy kolejną 9-tkę.

9 jest cyfrą wymyśloną tysiące lat temu w hinduistycznych Indiach, ezoterycznie symbolizuje nasz grzeszny świat, spiralę (kto pamięta tajemniczą spiralę na norweskim niebie, która pojawiła się w roku 2009, w tym samym dniu w którym Obama otrzymał pokojową nagrodę Nobla?), reinkarnację, cykle życia i śmierci. Zawiera się również w numerologii liczby Bestii 666. Ukryte znaczenie spirali rzadko jest wyjawiane profanom, ale ostatnio zdarza się to nawet w naszej popkulturze.

Przeciwieństwem cyfry świata („… jest to bowiem liczba człowieka”) jest cyfra 7, symbol Bożego planu i porządku, stanu świata który istniał przed powstaniem grzechu.


 

Źródło: bibula.com

Dekret który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju. Składał się on z sześciu artykułów, które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami oraz przekazaniu majątku zlikwidowanych stowarzyszeń na cele dobroczynne.

Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.

W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.

Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.

 

22 listopada 1938 roku Prezydent Ignacy Mościcki wydał dekret o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich.

Źródło: yelita.pl


 

W języku hebrajskim słowo POLIN oznacza Polskę, ale ma też swój inny pierwowzór, którym są słowa: Tutaj spocznij. A więc słowo Polska oznacza jednocześnie miejsce ostatecznego spoczynku, czyli jest celem wędrówki.

Dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej Ignacego Mościckiego z dnia 11 listopda 1938 roku rozwiązano działalność lóż masońskich w Polsce, zaliczając również do nich B’nai B’rith Polin (BBP). Listopad 1938 roku dzieliło już tylko kilka miesięcy od wybuchu II Wojny Światowej, a więc spodziewany wybuch wojny legł u podstaw decyzji Prezydenta RP, który w ten sposób likwidował legalny wpływ sił wrogich interesowi Polski w obliczu zbliżającej się narodowej tragedii samotnie prowadzonej wojny obronnej.

Co dostrzegł takiego, rozwiązując B’nai B’rith Prezydent Ignacy Mościcki, czego jednocześnie dostrzec nie mógł Prezydent III RP ś.p. Lech Kaczyński przyzwalając na reaktywację tej loży?

Może na pytanie to odpowiedzą słowa zapisane w raporcie przedwojennego wywiadu skierowane do I. Mościckiego?

Oto co raport ten zawierał:

“Loża B’nai B’riht ma destrukcyjny wpływ na niepodległe państwo. Członkowie tej loży mają plan opanowania światowej gospodarki (….) Wobec powyższego, że loża B’nai B’rith stanowi zagrożenie dla innych krajów, stanowi je również dla Polski.”

Czy trzeba coś więcej dodać?

Ale jeśli ktoś może pomyśleć sobie, że jednak była to gruba przesada wtedy, gdy zbliżało się zagrożenie wybuchem wojny i przysłowiowym “dmuchaniem na zimne”, to może czasy współczesne po powtórnym rozpoczęciu działalności tej paramasońskiej loży rozświetlą umysły dając odpowiedź czy jest to szkodliwa czy też nieszkodliwa dla Polski organizacja?

Prykładem pierwszym z brzegu mogą być zadania jakie postawiła sobie na najbliższą i dalszą przyszłość po kolejnym rozpoczęciu działalności w Polsce B’nai B’riht Polin:

1. sprawa ustawodawstwa dotyczącego zwrotu żydowskiego mienia przez władze Polski,

2. rozwiązanie kwestii związanych z Radiem Maryja i TV Trwam,

3. działanie jako ważny uczestnik w szerokiej gamie zagadnień,

4. zająć się realizacją szerszych planów żydowskich.

Sprawa ujęta w punktach 1 i 2 jest jasna jak słońce, z tym że punkt 2 jednoznacznie wskazuje na chęć mieszania się w wewnętrzne sprawy Polski, czego dowód już mamy w skutecznym zablokowaniu umieszczenia TV Trwam na publicznym multipleksie telewizji cyfrowej. Zaś jeśli chodzi o sprawę poruszoną w punkcie 1, to jest ona w tej chwili bardzo energicznie lobbowana tak wewnątrz kraju jak i na arenie międzynarodowej i moment zapłacenia urojonych roszczeń przez Polskę na rzecz organizacji żydowskich zbliża się szybkimi krokami.

Najbardziej w tym mini programie ogłoszonym przez reaktywowaną B’nai B’riht Polin są tajemnicze zapisy punktów 3 i 4.

Może zajęcie stanowiska przez BBP w sprawie odmowy wydania zgody dotyczącej budowy pierwszego meczetu przez władze Warszawy coś nam wyjaśnią co się może kryć w tajemniczym punkcie 3 programu BBP?

Otóż powołując się na wolności religijne BBP zaprotestowała oficjalnie wobec decyzji władz Warszawy o braku zgody na budowę meczetu.

Czy nie dostrzegamy tu jakiejś sprzeczności?

Czy nie jest paradoksem, że organizacja żydowska, która zwalcza na terenie Izraela wszelkie przejawy działalności religijnej Muzułmanów nagle w Warszawie staje w ich obronie?

Odpowiadam: Nie nie jest to żaden paradoks tylko celowa taktyka, którą dostrzegła już dużo wcześniej amerykański profesor z California State Uniwersity- Kevin MacDonald w książce zatytułowanej: “Fenomen Żydowski. Ze studiów nad etniczną aktywnością”. Na stronach 26 i 27 napisał on takie oto znamienne spostrzeżenia:

“Ostatnio Leonadd S. Glickman, przezes Hebrew Immigrant Aid Society (Towarzystowo Pomocy Hebrajskim Imigrantom) ugrupowania, które odpowiada za wolną imigrację do Stanów Zjednoczonych, podniósł argument dywersyfikacji (gwarancji) bezpieczeństwa. Glickman stwierdził, że im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyfikowane, tym bezpieczniej dla Żydów.

Obecnie HIAS głęboko zaangażowało się w rekrutację uchodźców z Afryki, aby wyemigrowali do USA (….) Widzimy tutaj moralny partykularyzm w połączeniu z głębokim poczuciem historycznej urazy- mówiąc wprost, nienawiścią- w stosunku do cywilizacji europejskiej, oraz pragnienie upadku Europy jako cywilizacji chrześcijańskiej z jej tradycyjną bazą etniczną.

Według CSW ( Centrum Szymona Wisenthala), groźby ekstremizmu, nienawiści i fundamentalizmu- skierowane pierwotnie wobec Żydów- mogą być usunięte poprzez odrzucenie tradycyjnych, kulturowych i etnicznych podstaw cywilizacji europejskiej. Wydarzenia, które rozegrały się pięćset lat temu, nadal żyją w umysłach żydowskich działaczy. W czasach kiedy Izrael dysponuje bronią nuklearną i środkami jej przenoszenia na duże odległości zjawisko to powinno nas zmusić do myślenia.”

Ten cytat może wyjaśni dlaczego BBP zajęła takie a nie inne stanowisko wobec budowy meczetu muzułmańskiego w Warszawie. Jednocześnie stanowisko to wyjaśnia prawdziwe cele jakie się kryją pod enigmatycznymi sformułowaniami punktów 3 i 4 programu BBP?

Resztę dopisze najbliższa przyszłość, która oczywiście dotyczyć będzie bezpośrednio Nas.

Pozdrawiam.

 

źródło: http://www.polskawalczaca.com
http://adnovum.nowyekran.pl

forumemjot.wordpress.com

 

Reklamy

3 comments on “Dlaczego Ignacy Mościcki zdelegalizował masońską lożę B’nai B’rith

 1. żydzi odrzucili Chrystusa (!) bo wolą nawet na miejscu Boga stawiać człowieka – siebie: swoje tradycje, wymysły i dążenia – stawiając siebie ponad innych ludzi (nieżydów)

  dialog z żydami jest od początku skazany na fiasko, ponieważ żydzi wszystko odnoszą do samych siebie i wszystko inne jest dla nich niegodne ich uwagi

  tak bardzo odczłowieczyli się na tej swojej drodze odstępstwa od bycia obrazem bożej miłości i miłosierdzia, że poza swoim egocentryzmem nie są zdolni dostrzec istnienia ani tym bardziej rozumieć innych ludzi jako ludzi, nie są w stanie zaangażować się w rozwiązanie ich problemów, dzielić życia z innymi, rozumieć ich uczuć, osobistej sytuacji – dla żydów wszystko to co dotyczy nieżydów nie ma najmniejszego znaczenia

  jeśli nieżyd próbuje coś powiedzieć do żyda, żyd tego nie usłyszy, bo nie słucha by słyszeć, tylko słucha by nie słyszeć – będąc całkowicie pochłoniętym sobą i swoimi sprawami

  żyd stawia swoją żydowskość ponad człowieczeństwo ze wszystkimi jego cechami, swój interes ponad sprawy „innych”, swoją „rację” ponad prawdę innych ludzi, których, jeśli nie są żydami, traktuje jako wrogów i zagrożenie swojej żydowskości, a nie jako swoich braci

  żydzi i nie żydzi nie mają wspólnego Boga, modlą się i służą komuś zupełnie innemu, czekają na jego przyjście

  żydzi Jezusa odrzucili bo nie spełnił ani jednego proroctwa danego żydom przez ich żydowskiego boga, którego są narodem wybranym i od którego otrzymali całą ziemię na własność, a innych ludzi jako niewolników mających służyć żydom, ich prawom i interesowi

  myślę, że dlatego Mościcki zdelegalizował żydowską lożę jako śmiertelne zagrożenie dla bytu Polski! – z powodu tej podstawowej przeszkody w mentalności żydów polegającej na sprzeczności między przywiązaniem do swojej psychopatycznej żydowskości, a zdolnością do braterstwa z nieżydami

  • Żydzi Chrystusa odrzucili, ale Żydzi go też przyjmowali i dzisiaj też przyjmują. Problemem jest lojalność większości Żydów wobec żydowskiego przywództwa i autorytetów, które ściągają ich wszystkich na duchowe manowce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s