USA potrzebują wojny, by anulować dług publiczny

 

USA potrzebuje wojny, bo jest upadającym imperium z długiem przekraczającym 19,27 biliona dolarów, który przeszedł w tryb „bez powrotu”. Ci bandyci anulowali swoje długi poprzez I wojnę światową i II wojnę światową.

Nat Debt-GNP

 

Obecnie dług publiczny Stanów Zjednoczonych wynosi 105,23% w stosunku do PKB.

G

 

 

Reklamy

16 comments on “USA potrzebują wojny, by anulować dług publiczny

 1. Polski licznik prof. Leszka Balcerowicza również rośnie w niepokojącym tempie. Dziś zadłużając Suwerena poprzez tzw. /DOBRĄ ZMIANĘ/ i obietnice bez pokrycia. Oznaczać to może, ni mniej ni więcej, wojenne zamiary pana prezydenta Andrzeja i ministra Antoniego od kamaszy wojskowych.

   • Przynajmniej od szydło dla ludzi idzie a nie w jej kieszen jak ta kurwa kopacz robila jebana szmata razem z tuskiem caly kraj sprzedala to zlodziej wyjebal do europarlamentu bo tu juz nie bylo co krasc a wy dalej slepi i chcecie zlodzieja z powrotem

    • Nikt tutaj nie popiera i nie popierał PO.

     https://radtrap.wordpress.com/2011/01/30/dlaczego-wikileaks-to-farsa/

     Czym Tusk różni się od Mubaraka? Chyba tylko datą obalenia i ucieczki z kraju, bo niczym więcej! Obecne twarze polityki światowej zostały nam dane po to, by w odpowiednim momencie je usunąć i wyzwolić w ludziach poczucie radości że o to pozbyliśmy się strasznych demokratów, obrzydliwego PO, rubasznego Berlusconiego itd. I wtedy ich mocodawcy wystawią nowe twarze które obiecają nam nowy świat, nowe rozdanie na szczytach władzy.

     Radtrap, 30.01.2011

   • Ta grafika jest kłamliwa, ponieważ rząd Szydło istnieje trochę ponad pół roku, a wcześniejsze ekipy PO miały ok. 8 lat, więc wyobraźmy sobie, że tamte ekipy podniosły zadłużenie np. o 300 miliardów (co jest mniej więcej zgodne z prawdą), a rząd Szydło (w swoim już budżecie na ten rok, w tamtym roku budżet przyjęła jeszcze PO) np. o 10 miliardów (zadłużenie z tytułu deficytu, czyli nowy dług).

    I teraz proszę mi policzyć odsetki od 300 miliardów i odsetki od 10 miliardów. Dodatkowo z tych 300 miliardów część trzeba już spłacać, a z tych 10 jeszcze nie. Do tego brexit i spekulacje na walucie spowodowane niechęcią zagranicznego kapitału do rządu PiS spowodowały wzrost polskiego zadłużenia wyrażonego w walutach obcych, w których zapożyczał nas Tusk i Kopaczka. Do tego weźcie pod uwagę, że Ministerstwo Finansów podało też, że deficyt budżetowy wyniósł 11 miliardów na koniec kwietnia, czyli o jakieś 9 miliardów (mówię z głowy, więc kwota może się nieco różnić) mniej niż planowano.

    Podsumowując: rząd PiS gospodaruje lepiej niż rząd PO, gdyż w sytuacji ataków na Polskę jest w stanie osiągnąć mniejszy deficyt niż planowano. Niestety jednak odpowiada za całość polskiego zadłużenia, jakie w większości narobiły rządy Tuska i Kopaczki.

    • Zdebilałeś czy nie umiesz czytac 1 kwartał róznica 10 mld razy 32 kwartały bo tyle to osiem lat to sama róznica wynosi 320 mld wiecej niz zadłużyła państwo opcja PO. Masz za tamtych drogi mosty stadiony szybki internet za psie pieniądze (podatki od małych operatorów sponsorowały duzych ) i bezrobocie poniżej 10% na październik 2016r wiec za Popaprańców. Za Pisdzielców tylko przażarcie 500+ i przez debilne ustawy obym sie mylił ale już za cztery!lata będzie 15% bezrobocia

     • Anonimowemu chamowi, który potrafi tak biegle mnożyć kwoty z różnych okresów rozliczeniowych nie odpowiem na te bzdurne wyliczenia i „prognozy” :) Pozdrawiam serdecznie.

  • Przestań… Profesor, którego jedynym zadaniem było wprowadzenie w Polsce planu Sachsa i Sorosa i firmowanie tego polskim nazwiskiem (zmienionym). To jest droga do totalnego niewolnictwa. Ludzie zapieprzają na dwa etaty aby związać koniec z końcem. Garstka ludzi zgromadziła prawie cały kapitał i ani myśli się nim dzielić. Wprowadzany w życie jest plan, który powstał bardzo dawno. Ludzie, którzy tym sterują nie mają żadnych skrupułów. Teoretycznie sytuacja nie do ogarnięcia, taki ogrom zła. ..Gandhi powiedział kiedyś – „Bądz zmianą, którą chciałbyś zobaczyć w świecie” Mam nadzieję ze padnę w walce niż poddam się tym kanaliom.

 2. To niesamowite, że tylko p. Mossakowski miał odwagę zaprotestować. A gdzie był Kowalski ze swoim żydowskim kaznodzieją? Pewnie tam byli, tylko w tych czołgach już *laske* amerykanom robili…

 3. W tym wszystkim co jest napisane jest myśl – „USA potrzebują wojny, by anulować dług publiczny” ! Dogadajmy się ze Słowakami lub Węgrami , wypowiedzmy im na niby wojnę i anulujmy swoje długi !!! Jak się bawić – to się bawić….. postrzelać ze ślepaków

 4. Co za bzdura USA zadluzylo się w czasie wojny, żeby ja wygrać A potem długi się nie anulowaly tylko zostały spłacone i tak tylko do pewnego poziomu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s