NBC News: Pewnego dnia będziemy czipować wszystkie nasze dzieci

 

Economic Collapse, opr. G

Czy pozwoliłbyś wszczepić chirurgicznie swojemu dziecku mikro-czipa, by było bardziej bezpieczne? Robi się to obecnie na szeroką skalę zwierzętom. Szokujący raport lokalnego NBC News promuje ideę, że jeśli jest to dobre dla naszych zwierząt, to powinno być to zrobione w stosunku do naszych dzieci.

W raporcie nawet pyta się rodziców: „jak daleko byś się posunął, by sprawić, że twoje dzieci są bezpieczne?”. Oczywiście, większość rodziców chce, by ich dzieci były bezpieczne, ale mikro-czip pozwoli władzom na ich śledzenie. Do czego doprowadzi w końcu ta technologia? Oto raport telewizji NBC News:

W wideo mówi się, że dzieciom można wszczepić mikro-czipy „rozmiaru ziarnka ryżu”, a ryzyko zdrowotne z tym związane jest „bardzo małe lub żadne”.

Na końcu raportu dziennikarka przekonuje, że w końcu „każdy może mieć wszczepione te czipy”.

Raport cytuje eksperta od spraw elektroniki, Stuarta Lipoff’a, który twierdzi, że mikro-czipowanie dzieci jest bezpieczne i nieuniknione.

„Ludzie powinni być świadomi, że testowanie teraz się odbywa. Wojskowość nie tylko poddaje to próbie, ale też wykorzystuje ich [mikro-czipów] właściwości. To nie jest sprawa tego, czy to się stanie, tylko kiedy.”

Oczywiście, jeśli mikro-czipowanie na szeroką skalę się zacznie, to będzie to na początku czysto dobrowolne. Ale kiedy ludzie zaadoptują ten pomysł, rząd łatwo uczyni to obowiązkowym.

Wyobraź sobie świat, gdzie fizyczna gotówka to przeszłość, a ty nie mógłbyś kupować, sprzedawać, pracować lub otworzyć konto w banku bez wydanego przez rząd mikro-czipa identyfikacyjnego.

Tymczasem prawdopodobnie nikt nie słyszał o sekretnym spotkaniu, które obyło się w zeszłym miesiącu, w którym uczestniczyło ponad 100 przedstawicieli największych finansowych instytucji w Stanach Zjednoczonych. Byli reprezentanci korporacji Nasdaq, Citigroup, Visa, Fidelity, Fiserv i Pfizer. Przedsiębiorstwo o nazwie Chain przedstawiło technologię, która przekształci dolary amerykańskie w kapitał „czysto cyfrowy”. Ta „rewolucyjna” technologia ma kompletnie zmienić sposób, w jaki używamy pieniędzy, a to ma reprezentować potężny krok w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego.

Informacja pochodzi z serwisu agencji Bloomberg [Wewnątrz sekretnego spotkania, gdzie Wall Street testowało cyfrową gotówkę (Inside the Secret Meeting Where Wall Street Tested Digital Cash)].

Jeśli to ma być nowy system, który jest dobry dla społeczeństwa, to dlaczego został ujawniony podczas sekretne spotkania dla bankierów z Wall Street? Czy jest coś więcej, o czym się nie dowiedzieliśmy?

 

Reklamy

7 comments on “NBC News: Pewnego dnia będziemy czipować wszystkie nasze dzieci

 1. Fragment rozmowy ojca Elpidiusza (ros. Элпидия, gr. Elpidios’a), greckiego kapłana – mnicha, przebywającego z misja apostolską w Afryce. Wywiad został umieszczony w Internecie 19 kwietnia 2013 roku, ale rozmowa odbyła się nieco wcześniej – 15 kwietnia:
  „Do tego czasu system nanochipa będzie miał kontrolę nie tylko nad ciałem ludzkim, ale także i nad jego mózgiem. Będzie to idealny kontroler nie tylko funkcji życiowych narządów ludzkich, ale także kontroler wszystkich uczuć i myśli. Będzie on jak czujnik w neuronach mózgu i będzie tworzył całość z genetyczną bazą człowieka.

  Do tego nanochipa będą wprowadzane inne, bardziej proste konfigurację. One już są wprowadzane do ciała ludzkiego, wiemy o tym. Są one bardzo szybko doskonalone i technologia ta już osiągnęła wysoki poziom. Ale wspomnianego wyżej ostatniego nanochipa, człowiek już nie będzie w stanie usunąć ze swego ciała, ponieważ jeśli go usunie, to nastąpi zakłócenie normalnych funkcji życiowych organizmu. Aby osiągnąć idealny, według ich standardów, wynik, ten wariant nanochipa będzie testowany już nie na zwierzętach, ale na ludziach. Dzisiaj on już jest. Masowość przyjęcia tego chipa będzie zadziwiająca.

  Teraz postaram się w kilku słowach opowiedzieć wam, jak będzie działał ten chip. Znanym widokiem dla nas są anteny satelitarne na każdym domu. Odbierają one sygnał z satelity i przekazują do naszego telewizora preferowany przez nas program telewizyjny, preferowany przez nas kanał, z preferowanego przez nas kraju. Co jest potrzebne, abyśmy oglądali ulubiony program telewizyjny? Antena satelitarna, a dla odbioru można zakupić dowolny terminal cyfrowy z wbudowanym kodowaniem Viaccess, albo z gniazdem dla modułu CAM. W tym drugim przypadku wymagany jest dodatkowo moduł kodowania Viaccess dla dekodowania kanałów.

  Tak więc i w ciele człowieka zostanie zainstalowany „talerz” satelitarny. Teraz się nie śmiejcie i nie płaczcie. Wszystkie te „nanotalerze” do naszego organizmu będą trafiać z jedzeniem, piciem i przez powietrze. Dla ludzkiego oka są one niewidoczne, ale właśnie one będą przewodnikami dla sygnałów. Będzie to super idealne, według ich myślenia, opracowanie. O tej technologii, myślę, jeszcze nikt z was nie czytał i nie słyszał. To będą szpiedzy w naszym ciele, o których nie będziemy mieć nawet pojęcia. Ale sami z siebie z ludzkim mózgiem i ciałem, nie będą mogły one nic zrobić, dopóki nie zostaną związane z terminalem kodowania. Oto czym będzie ten nanochip. Wprowadzany do ciała człowieka będzie on przez jakąś technologię za pomocą lasera. I już w każdej sytuacji nie może być on usunięty z ciała człowieka.

  Najgorsze i najstraszniejsze jest to, że te chipy zaczną wprowadzać w pierwszej kolejności noworodkom. Niby z dobrych powodów. A dzieci będą już rosnąć z tym znakiem. W czasie prekursora Antychrysta i fałszywego proroka zostaną przetestowane widoczne chipy. Ten chip jest widoczny i wszczepiany igłą. Będą prowadzone jakby badania – jaka będzie reakcja ludzi na czipowanie. Ten rodzaj chipu najpierw spróbują wprowadzić w tajemnicy – podczas szczepień i zastrzyków, tak żeby nikt nie zrozumiał i nie wiedział o tej technologii. Ale w miarę zbliżania się przyjścia Antychrysta, ich działania będą bardziej otwarte.

  Ale ten idealny rodzaj nanochipa będzie już ostatecznym i będzie on – śmiercią dla ludzkości. Dlaczego? Ponieważ technologia będzie na takim poziomie, że nawet myśli o tym, żeby usunąć ten chip, powiedzmy, aby go wyciąć lub w jakiś sposób wydostać z mózgu, będą znane kontrolerom. Myśli. W takich przypadkach do działania (usunięcia chipa – dod. A.L.) nie dojdzie. Jedyne wyjście w takich przypadkach – to śmierć, aby „zaraza” (pozbycie się chipów) nie rozprzestrzeniała się.”

  • Nie myśl że to robota służb :)

   Nie mam pewności czy tekst mówi o wszczepianiu „znamienia” przez powietrze, jedzenie itd. czy tylko o dostarczaniu w ten sposób jakichś dodatkowych, mniejszych nanochipów.

   Jeśli ten kapłan mówi o chipowaniu bez wiedzy i zgody człowieka, to byłoby twierdzenie niezgodne z tekstem NT, gdzie znamię jest przyjmowane przez ludzi dobrowolnie.

   • Oj nie nie :) nawet mi to do głowy nie przyszło :)

    Ja znów nie mam pewności, czy kapłan w ogóle mówi o znamieniu bestii.
    Te „nanotalerze”, o których mówi to chyba raczej metale ciężkie i inne przewodniki, którymi jesteśmy od lat opryskiwani i karmieni. Same z siebie mogą szkodzić na różne sposoby naszemu organizmowi ale ich zaplanowane działanie i prawdziwa szkodliwość ujawni się dopiero po wszczepieniu nanoczipa, który niejako „zorganizuje” ich aktywność w ludzkim ciele.
    Ja to tak zrozumiałam.
    A czy ten nanoczip będzie znamieniem bestii czy nie… nikt nie ma pewności, choć wiele wskazuje na chipy. Myślę, ze kiedy przyjdzie na to czas to czujni chrześcijanie będą mieli pewność co jest znamieniem i czego nie przyjmą.
    Co do dobrowolnego przyjmowania znamienia… Spora część ludzi przyjmie je bez zastanowienia, dla własnego dobra – w swoim przekonaniu. Drugie tyle zostanie do tego na swój sposób zmuszona. Nie przysłowiowym batem (przynajmniej na początku) ale mnóstwem trudności, jakie napotkają bez znamienia. Bo przecież nie będzie dostępu ani do służby zdrowia, ani do pieniędzy, ani sklepów, ani jakichkolwiek urzędów, co będzie się wiązało z utratą wszelkiego mienia. A niestety nie każdy, nawet głęboko wierzący, będzie na to gotowy. Z różnych względów. Wystarczy, dla przykładu, wyobrazić sobie starszych ludzi, którzy staną przed czarną wizją utraty emerytury czy lekarstw.
    Trudno sobie też wyobrazić sytuację matki, która stanie przed wyborem kosztującym ją życie włąsnego dziecka… Teoretycznie to my możemy różne rzeczy deklarować i zapewniać siebie i innych o takiej czy innej postawie. W praktyce, kiedy na własnej skórze poczujemy strach, przerażenie, głód czy samą śmierć zaglądającą nam w oczy lub naszym najbliższym, może to wyglądać zupełnie inaczej…

    • Masz rację, ale o jednym trzeba pamiętać. Bóg jest miłosierny i nie zostawi swoich owieczek, które mu zaufają. To będzie próba prawdziwego zaufania na 100%. W jednym ze współczesnych proroctw jakiegoś prawosławnego duchownego czytałem, że ufającym Bogu będą dawane w trudnych dniach końca czasów takie Łaski z nieba, że pierwsi chrześcicjanie takiego wsparcia nawet nie doświadczyli (byli za to naocznymi świadkami cudów Chrystusa i to ich miało umocnić w wierze), np. przyjęcie komunii świętej jako wsytarczający pokarm do życia. Znanych jest przecież kilkanaście co najmniej przypadków świętych, czy mistyków żyjących tylko komunią świętą jako jedynym pokarmem i to przez kilkadziesiąt lat swojego życia.

     „Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą , i ci odzyskają zdrowie” (Mk 16,17-18).
     Tylko i aż uwierzyć nam trzeba :)

     • To ten sam duchowny, którego słowa przytoczyłam wyżej :)
      Silna wiara i bezgraniczne zaufanie Bogu.. to nas uratuje. Plus oczywiście Ciało i Krew Chrystusa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s