Chemtrails i programy geoinżynieryjne potwierdzone na zeznaniu w ONZ

 

Waking Times, tłum. G

Wielki eksperyment by zmieniać pogodę na rzecz sektora rolnego i wojskowo-przemysłowego kompleksu nie może być dłużej ignorowany. Po obejrzeniu poniższego wideo każdy rozsądny człowiek będzie miał dowód na to, że chemtrails nie tylko istnieją, ale też są wykorzystywane do manipulowania pogodą, a także z innych powodów, o których nie mówi się publicznie.

Rosalind Peterson, prezes Koalicji Obrony Rolnictwa zwraca się do ONZ na temat geoinżynierii, chemtrails i modyfikacji pogodą. Jako ludzie byliśmy wykorzystywani jako króliki doświadczalne i kłamano nam na te tematy – mówiono, że rozpylano parę wodną, a setki tysięcy ludzi cierpiało na mnóstwo problemów zdrowotnych, począwszy od niewydolności neurologicznej do spraw rozrodczych i braku równowagi hormonalnej, a także wielu innych. TO są niezaprzeczalne dowody na to, że chemtrails pokrywają nasze niebo każdego dnia i NIE SĄ parą wodną. Są pełne farmaceutyków, baru, włókien szklanych pokrytych nano-glinem (znane jako CHAFF), radioaktywnego toru, jak również chromu, niklu, wysuszonej krwi, zarodników pleśni i innych.

Peterson twierdzi, że niebo, które widzimy codziennie „nie jest pokryte normalnymi chmurami – są one dziełem człowieka”. Opisała także ponad 50 różnych programów chemtrails działających wzdłuż Stanów Zjednoczonych, które są prowadzone przez prywatne firmy i rządowe agencje. Jej główny postulat, który skierowała do ONZ, dotyczył tego, że programy te wpływają na rolnictwo bez żadnego publicznego nadzoru. Stwierdziła: „macie zamiar rozpocząć zmniejszenie produkcji roślinnej poprzez upośledzenie procesu fotosyntezy”, ale implikacje jej wypowiedzi idą znacznie dalej, aniżeli tylko dotknięcie jednego przemysłu przez opryski chemtrails.

Za pośrednictwem rejestru publicznego dowiadujemy się, że te programy służą do m.in. wytworzenia suszy i „ochrony” przed zmianami klimatu, ale istnieją głębsze kłamstwa związane z opryskami, do których można dojść, kopiąc głębiej.

Chemtrails są prawdopodobnie przyczyną choroby Parkinsona, autyzmu, choroby Alzheimera, bólów głowy, chorób układu oddechowego, niewydolności reprodukcyjnej, niewydolności wątroby i szeregu innych chorób. Ponieważ mamy otwarcie ogłoszony program ONZ, który ma polegać na zmniejszeniu populacji, to co jeszcze robią oprócz wpływu na zmianę klimatu? Przemyśl to i przekaż innym. Przebudzenie może nie będzie transmitowane w telewizji, ale dzieje się na naszych oczach.

 

 

Reklamy

2 comments on “Chemtrails i programy geoinżynieryjne potwierdzone na zeznaniu w ONZ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s