Eurowizyjna nota 2016

 

Trzeciej części nawet nie zacząłem jeszcze pisać, więc póki co podam tylko swoje typy.

Od roku 2012 widać wyraźnie pewien wzór w numerologii zwycięzców Eurowizji, zarówno w ich kalendarzu gregoriańskim jak i żydowskim. Trzymając się tego wzoru (oraz jednej jego wariacji) na pierwszy plan wychodzą reprezentantki Hiszpanii, Włoch oraz Belgii.

Dalej, patrząc na układy planet 14 maja 2016, horoskopy urodzinowe tych kobiet, oraz na hasło „Come together” imprezy (plus symbolikę botaniczną  – nawet nie wiem jak to nazwać) ostateczne moje typy to Hiszpania albo Włochy. Obu tym krajom nie daje się większych szans na zwycięstwo.

Rosję, jakby się uprzeć, jakoś by można upchnąć we wspomniany wzór, ale jej zwycięstwo nie pasowałoby z kolei do przesłania imprezy.

barei-say-yay

Reprezentantka Hiszpanii, Barei

 

 

 

Reklamy

18 comments on “Eurowizyjna nota 2016

 1. Spojrzałem na skróty tych piosenek i wydaje mi się że może wygrać Australia. Ich reprezentantka siedziała sobie na czarnym sześcianie symbolu oddalenia się od Boga i zniewolenia ludzkości poprzez grzech. Jako ciekawostka takim sześcianem było Miejsce Najświętsze w świątyni Salomona gdzie wchodził raz do roku arcykapłan, ten sześcian rozłożył Chrystus na krzyżu, dając każdemu na nowo dostęp do Boga, czego szatan nie może ścierpieć.

  Dodatkowo dziś na finale otrzymali liczbę 13 jako numer kolejności w jakiej będą występować. 13 to symbol planety Wenus (Gwiazdy Porannej) czyli oświecenia jaki sobie przywłaszczyli iluminaci.

  • Przesłanie by się zgadzało, ale patrzac zgodnie z ich „kodem” nic nie znalazłem.

   Dami afiszuje się jako chrześcijanka, nawet męża poznała na nabożeństwie w kościele.

  • Odnośnie tego sześcianu to jest bardzo ciekawa sprawa i muszę powiedzieć że sam do końca jej nie rozumie. Bo jeżeli wierzyć naukowcom to na Saturnie znajduje się ogromny heksagon czyli dwuścienny rzut sześcianu, pytanie po co Pan Bóg umieścił tam coś takiego. Na pewno iluminaci wykorzystują to do swoich ideologi, a prawda jest inna. Możliwe że Saturn może nieść Ewangelię o tym że świat został po grzechu zamknięty w sześcianie. Chrystus jest jedyną drogą na opuszczenie sześcianu, a szatan zwodzi ludzi swoją inną drogą do opuszczenia pułapki czasu.

   W Kabale jest coś takiego jak kwiat życia zbudowany z okręgów, im więcej ich się użyje tym wyraźniejszy sześcian się otrzyma.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Overlapping_circles_grid#Progressions

   W promocji Saturna i sześcianu w przemyśle muzycznym ostatnio mocno wiedzie prym zespół Coldplay, a tu ich okładka albumu „A Head Full of Dream” :

   Można by sporo napisać o tym co tam przedstawili na tym obrazku. Otoczenie sześcianu jest czarne, ale kiedy się wyjdzie po za niego to robi się kolorowo, dodatkowo po za sześcianem mamy poukrywane twarze demonów, ale żeby je zobaczyć trzeba włączyć tą okładkę w wysokiej rozdzielczości.

   http://laif.pl/test/wp-content/uploads/2015/12/AHFOD-Digital-Album-Cover.jpg – wysoka rozdzielczość

   Świat dąży do zbawienia inną drogą niż przez Chrystusa, dlatego to się nazywa Wielki Babilon to Babilon to znaczy „brama boga”, z PŚ wiemy że jedyną Bramą jest tylko Chrystus, ich bramą jest okultyzm i demony.

 2. Dodatkowo dziś prezenterka na rozpoczęciu kiedy mówiła o jedności Europy zrobiła ten sam gest, który robi Merkel dokładny timing i przemyślany każdy ruch pokazują że tam nie ma miejsca na improwizacje.

 3. najwięcej symboliki miała chyba rosyjska piosenka. czarne skrzydła upadłego anioła, czarne słońce, tekst piosenki, wszystko było kultem.

 4. Rad, czy opiszesz swoją teorię n.t. Niny Sublatti, którą obstawiałeś do wygranej w 2015? W marcowej notce mówiłeś, że to jeszcze nie ten czas, no ale jest już po finale. Mam nadzieję, że w końcu wypowiesz się na ten temat.
  Trzymaj się!

  • nie wiem czy to ma sens, miałem pewna teorię z nią związaną ale teraz wygląda że była błędna. Cały finał 2016 wydaje mi sie bezsensowny, nieadekwatny do otoczki w jakiej był rozgrywany, dlatego nic nie piszę. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego.

 5. Mimo, że nie sprawdziły się Radku Twoje typowania i tak jestem niezmiernie ciekaw Twojego komentarza odnośnie zakończonego konkursu Eurowizji. Wszystkie artykuły odnośnie tego tematu były bardzo interesujące, dlatego czekałem i dalej czekam kiedy napiszesz dalszy ciąg artykułu odnośnie konkursu. Ciekawi mnie bardzo Twoja opinia o
  zwyciężczyni konkursu Ukraince, dlaczego akurat typowałeś na zwycięstwo Hiszpanie, Włochy i Belgię? Po tak głębokiej analizie tematu przez Ciebie na pewno masz dużo ciekawych spostrzeżeń. A to, że akurat w tym roku nie udało się przewidzieć zwycięzcy konkursu to dla mnie jako czytelnika nie ma większego znaczenia. Doceniam ogrom Twojej pracy i poświęconego czasu w tworzenie bloga i dzielenie się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.
  Pozdrawiam serdecznie

 6. Saturn jest planetą gazową, być może w przeszłości zaistniała szczególna konfiguracja, Saturn i Wenus pojawiły się w jednej linii z Ziemią, na dodatek Słońce położone wówczas było bliżej Syriusza, parę tysięcy lat temu niebo wyglądało zupełnie inaczej. W tym okresie Saturn Zapłonął jako drugie słońce widoczne na niebie (był bliżej Ziemi [?]). Na niebie działy się niezwykłe rzeczy, było jakby drugie, inne słońce. Pojawiły się mitologie z tym związane. Czytałem gdzieś, że Helios i kult Słońca początkowo dotyczył właśnie Saturna, a nie Słońca jak sugeruje uproszczona historia. Nie trzeba mówić, że takie układy miały ogromne znaczenie na życie na Ziemi, rozwój, czy świadomość. (jeśli to prawda) Wiele wskazuje na to, że tak, w końcu w identycznych okresach pojawiały się podobne mitologie i ludzkość dokonywała podobnego skoku cywilizacyjnego.

 7. Czyżby Eurowizja to taka jakby wróżba w zależności, która piosenka wygra?
  Chyba tak. Wobec tego nie dziwię się, że można przy odrobinie pracy i oczywiście z wiedzą okultystyczną z łatwością wymienić piosenki, które będą się liczyły w walce o 1 miejsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s