Świątynia Baala stanie w samym sercu New York City i Londynu

 

Źródło: endoftheamericandream.com, opr. G

Reprodukcje łuku o wysokości 50 stóp, który stał w świątyni Baala w Palmyrii (Syria), zostaną wzniesione w New York City i Londynie w przyszłym miesiącu, będą pierwsze z wielu. W planach jest postawienie łuków w setkach miast na całym świecie. Organizacja, która za tym stoi to Instytut Archeologii Cyfrowej [Institute of Digital Archaeology]. Pierwsze łuki ze świątyni Baala zostaną wzniesione w ramach Światowego Tygodnia Dziedzictwa UNESCO.

Świątynia Baala w Syrii została zniszczona w atakach ISIS.

Jeśli masz zamiar odwiedzić Times Square w NYC lub Trafalgar Square w Londynie pod koniec przyszłego miesiąca, na pewno nie będziesz w stanie przeoczyć tych gigantów. Wg New York Post będą one miały 48 stop wysokości i 23 stopy szerokości.

Instytut planuje skonstruować około tysiąc takich wersji łuków w miastach dookoła świata.

Wielu uznaje Amerykę jako dzisiejszy Babilon, a teraz będziemy mieć pomnik, który bezpośrednio łączy nas ze starożytnym Babilonem.

W czasach starożytnych ofiary z dzieci i biseksualne orgie były częstymi praktykami przed ołtarzami Baala, a my przenosimy pomnik czci tego fałszywego bóstwa do samego serca naszego miasta.

 

Reklamy

7 comments on “Świątynia Baala stanie w samym sercu New York City i Londynu

  1. Pomyśleć że tylu chrześcijan wciąż wierzy w islamskiego antychrysta. Islam jest tylko wymówką by ten prawdziwy się w końcu wysunął na pierwszy plan.

    Więcej zamachów w Europie? Pretekst dla większej inwigilacji, przygaszania wolności w świecie zachodnim. Niszczenie pogańskich świątyń w trzecim świecie? Pretekst żeby odbudować je w świecie zachodnim, przy fanfarach i fleszach, w deszczu konfetti.

  2. W rzeczywistości to te świątynie stoją tu od samego początku, tylko ich przeznaczenie było ukryte pod chrześcijaństwem, teraz przestają się tylko z tym ukrywać, powolutku Wielki Babilon odkrywa swoje tajemnice.

  3. Antychryst już jest od setek lat na ziemi.To każdy papież.Zasiada w świątyni Boga.Nazywa siebie ojcem św.Jednym Słowem tylko do niego pasują Biblijne opisy przymiotów antychrysta.1 Jana 2: 18 .Ostatnia godzina. Ta godzina trwa tak długo,od czasów Jana.?Żydzi może i budują światynie.Ale czy Bóg im kazał?Czy on w niej miałby zamieszkać,skoro Żydzi nie uznają Pana Jezusa za Mesjasza?Watykan to Babilon.Każdy papież to antychryst.Muslimy spalą te nierządnice.Bo Bóg włoży to w ich serca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s