Zamachy w Brukseli wspierają program NWO

 

#1 Atak nastąpił 5 dni po tym, jak turecki dyktator przewidział, że Bruksela może być następnym zbombardowanym celem po Ankarze. Powiedział: „nie ma żadnego powodu, by bomba, która eksplodowała w Ankarze, nie mogła eksplodować w Brukseli, lub w każdym innym europejskim mieście”. Czy ta znajomość przyszłości nie pokazuje, że Bruksela to operacja fałszywej flagi? Czy to przypadek, że premier Belgii, Charles Michel, powiedział: „Stało się to, czego się obawialiśmy”?

#2 Mimo faktu, że Donald Trump okazał się być prawdziwym syjonistą, wysunął bardzo nie-interwencjonistyczną politykę zagraniczną Stanów, w tym ograniczenie zaangażowania Ameryki w NATO. Jak wygodne dla tej organizacji okazał się być wybuch bomby tuż obok ich siedziby.

#3 Atak brukselski to atak na stolicę Unii Europejskiej. Mamy teraz „wojnę z Europą”. Francuski prezydent Francois Hollande powiedział parę ciekawych rzeczy: „jesteśmy na wojnie”, „ta wojna będzie długa”, „mierzymy się z globalnym zagrożeniem, które wymaga globalnej odpowiedzi”, „terroryści zaatakowali Brukselę, ale to Europa była celem”. Odkąd ISIS wzięło odpowiedzialność za ten atak (tak, ta sama organizacja stworzona i finansowana przez oś USA-UK-Izrael), zaczyna to brzmieć jako zachęta do fałszywej i nigdy nie kończącej się wojny z terroryzmem, a tym bardziej pretekst do ingerencji obcych wojsk w Syrii (gdzie Francja jest bardzo mocno zaangażowana).

#4 Ważna jest numerologia tego zdarzenia. Atak miał miejsce 22 marca (pełny księżyc), co jest napisane w angielskim amerykańskim jako „3/22”. Liczba ta jest kojarzona ze stowarzyszeniem Skull ‚n’ Bones, którego członkami są John Kerry, a także George Bush junior i senior.

322

#5 Wg NBC, Belgijska policja przeprowadziła nalot i znalazła flagę ISIS w mieszkaniu! Zabawne, jak ci profesjonalni terroryści robią tak głupie błędy – a to biorą ze sobą paszporty, albo dowody osobiste, albo flagę ISIS na misję.

#6 To wideo pokazuje, że jeden z poszkodowanych niesie manekin dziecka. Aktorzy kryzysowi?

https://youtu.be/ZrI7frXXZGM

#7 Izrael zwrócił się do Rady Europejskiej w Brukseli, by zmienić zasady dotyczące etykietowania produktów izraelskich i BDS. „Chociaż najważniejsi europejscy liderzy głośno sprzeciwiają się bojkotowi Izraela, biurokraci w Brukseli pracują, by sprawić, że izolacja Izraela była oficjalną polityką Unii”. Kolejny powód do zemsty?

#8 Belgia chciała uznać państwo palestyńskie. Wcześniej to samo zdarzyło się we Francji i nastąpiły ataki w Paryżu.

#9 Komentarze zwykłych Żydów na temat ataków na europejskiej ziemi mówią same za siebie. Kto na tym korzysta?

 

12376787_200933406961658_2536607235112974117_n

Nachum Pizem: „Jak wiele Europejczyków musi zginąć. Kontynent odpowiedzialny za śmierć milionów Żydów. Nie jest mi przykro z ich powodu. Złe i bezwzględne goje”.

 

Autor: G

 

Reklamy

2 comments on “Zamachy w Brukseli wspierają program NWO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s