Cytat Tygodnia #20

jeffersona1

Grafika i Tlumaczenie: Andrzej Suda

Reklamy

8 comments on “Cytat Tygodnia #20

 1. Gdzie dzieci boją się rodziców tam mamy tyranię, gdzie rodzice boją się dzieci tam mamy wolność

  „Ale chociażbyście nawet mieli cierpieć dla sprawiedliwości, błogosławieni jesteście. Nie lękajcie się więc gróźb ich i nie trwóżcie się. (15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (17) Lepiej bowiem jest, jeżeli taka jest wola Boża, cierpieć za dobre niż za złe uczynki. (18) Gdyż i Chrystus raz za grzechy cierpiał, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was przywieść do Boga; w ciele wprawdzie poniósł śmierć, lecz w duchu został przywrócony życiu. „

 2. Cześć. Przepraszam, że nie na temat, ale jest szansa, że szybciej zauważysz komentarz. Wiesz coś może o programowaniu umysłu na kolory? Cały nowy polski film „Planeta singli”, który z resztą jest dobrze oceniany przez filmwebową społeczność, wydaje się być takim programem. Cały czas przewijają się w nim na przemian kolory: niebieski i czerwony. Na końcu jest scena, gdzie główna bohaterka jest ubrana w czystą białą suknię, jakby jakiś symbol wyzwolenia, (we wcześniejszej scenie była ubrana w czerwoną). Film ma zabawne sceny, więc na pewno spodoba się dzisiejszemu widzowi. Jestem ciekawa co sądzisz na ten temat.

  Pozdrawiam

  • Prawdziwe programowanie umysłu a wpływanie na podświadomość masowego odbiorcy (np. poprzez filmy) to dwa różne kalibry działań. Generalnie kolory mogą być i często są jednym z „narzędzi” takiej pracy na umyśle, ale nie skupiałbym się tylko na nich, ponieważ jest to bardziej skomplikowany proces. Przede wszystkim w przypadku filmów, które zostały stworzone z myślą sprzedania widzowi jakiejś koncepcji, która ma zachować się w podświadomości na dłuższy czas – takie produkcje muszą używać większej ilości środków niż gra kolorów.

   Filmu o którym mówisz nie widziałem, nie wiem czy gra kolorami ma w nim jakieś ukryte podteksty. Z najnowszych obrazów spelniających takie warunki to chociażby „Zjawa” z DiCaprio.

   • Dziękuję za odpowiedź. W takim razie mam prośbę. Jeśli miałbyś możliwość obejrzenia tego filmu, to mógłbyś napisać o nim kilka słów? Bo mam wrażenie, że nie tylko o kolory w tym filmie chodziło, ale o cały „happening”, który się wydarzył, gdy migotanie tych kolorów poszło w ruch. To bardzo dobry film do analizy na temat kontroli umysłu. Byłabym wdzięczna za przyjrzenie się mu.

 3. kilka pierwszych linków po wyszukiwaniu :
  http://www.truthcontrol.com/pictures/symbolism-colors-masonic-logos


  (https://www.youtube.com/watch?v=4DRwgt3V6wA)
  (https://www.youtube.com/watch?v=gC-QdcR3Dzg)
  …. nie wiem co jest w filmikach ale takie małe skojarzenie na szybko :
  Trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu ( kolor niebieski , symbol żeński )
  http://gnosticwarrior.com/symbol-for-water.html
  Trójkąt skierowany wierzchołkiem do góry ( kolor czerwony , symbol męski ) http://gnosticwarrior.com/symbol-fire.html
  Po połączeniu trójkątów mamy gwiazdę Dawida , która jak wiadomo ma wpisaną liczbę Bestii i wkomponowany w środku sześcian , który ma swoje odzwierciedlenie w / na Saturnie . Symbolika sześcianu i Saturna była już tutaj poruszana . Zapewne obydwa kolory w połączeniu mają jakiś wpływ na podświadomość odbiorcy i może również są ukrytym przesłaniem liczby Bestii . Co któreś logo ma w zestawie oba kolory , flagi państw , loże masońskie ( podział ) itp . Zastosowanie więc tych dwóch kolorów nie jest przypadkiem ale ma coś oznaczać i / lub jakoś na nas oddziaływać .

 4. Rad poniższy link jest bardzo wnikliwie przedstwiony nie tylko pod kątem powyższego cytatu ale odnosi się również do artykułu Prelekcji o Greenbaumie , i kilka innych w których jest mowa o MK-ultra . Polecam . Tytuł tego artykułu :
  Wampir emocjonalny przy nas
  http://charaktery.eu/artykul/wampir-emocjonalny-przy-nas
  odnosi się również do XV protokołu mędrców Syjonu.
  Artykuł jest płaty albo po zalogowaniu można go przeczytać.
  Na stronie tego wydawnictwa są również inne artykuły warte przeczytania.
  Warto przeanalizować go w makro i mikro skali.
  pozdrawiam.

 5. Ponieważ przypomniało mi się iż gdzieś widziałem kogoś w tych ” kolorach ” to poszukałem i znalazłem . Link na końcu komentarza . Na tej stronie jest analiza teledysków pod kątem satanistycznych odniesień. Jest tam min. teledysk Eweliny Lisowskiej ” Nowe horyzonty ” , który jest w kolorach niebiesko-czerwonym i zawiera sporo symboliki w stylu Lady Gaga . Więc jak najbardziej zestawienie obydwu kolorów ma jakieś znaczenie. Przed teledyskiem jest zdjęcie Lisowskiej w ubraniu czerwono-niebieskim. Na tym zdjęciu piosenkarka wykonuje gest trójkąta , bardzo dokładnie tak aby kolory w równej części zapełniły illuminacki trójkąt. Dopełnieniem przekazu ” należę do agendy illuminati ” może być to iż ma akurat taką fryzurę , która zakrywa jedno oko. Należy pamiętać iż sam trójkąt równoboczny ma trzy kąty po 60 stopni. Zatem sama gestykulacja ” trójkącikiem ” jest przekazem liczby Bestii, czy też przyznaniem się do przynależności do sił ciemności. Trójkąt ma również zastosowanie w magii ( http://www.polnische-buchhandlung.eu/product_info.php?info=p134_magija-w-teorii-i-praktyce—aleister-crowley.html ) ( https://bogzrodlemmilosci.wordpress.com/2015/04/13/magiczne-symbole-czy-znasz-ich-znaczenie/ )

  https://liksar.wordpress.com/2015/10/08/oddani-swemu-panu-muzyka-pop-cz-1/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s