Uprowadzenia a ultrafiolet

 

Wacław Z. Kubiniec (ufoforum.interiowo.pl)

Zjawisko powszechnie znane jako fenomen UFO jest prawdziwe. Towarzyszy ludzkości od zawsze. Fascynuje, intryguje, budzi ambiwalentne uczucia, zadziwia i przeraża. W zainteresowanej społecznosci istnieją dwie grupy: zwolennicy i ośmieszacze. Zwolennicy pragną zazwyczaj jedynie naocznego, osobistego urzeczywistnienia istnienia UFO i istot z kosmosu. To ich marzenie. Również moje. Istnieje już grupa ludzi, która wie o istnieniu istot pozaziemskich.

Ale jest także spora grupa tych, którzy chcieliby o tym zapomnieć. Któregoś dnia ich dotychczasowe życie zmieniło się w koszmar. Obcy nawiedzają ich domy, ich otoczenie, a ich życie uległo całkowitemu przeobrażeniu. Zazwyczaj na gorsze. Znam takie osoby. Setki ludzi doznaje bardzo traumatycznych doznań podczas niechcianych kontaktów z Obcymi. Są bezsilni. Porady u psychologa na nic się zdają. Obcy wchodzą z butami w ich życie. Nie widzą płaczu, strachu, przerażenia. Ludzie są poniżani, podstawowe ludzkie uczucia nic nie znaczą dla „naszych kosmicznych braci”. Już czas, aby powiedzieć: dość!


Mój wieloletni korespondent Nicholas Reiter, badacz zjawisk typu poltergeist, antygrawitacji, anomalii magnetycznych, współpracujący z Buddem Hopkins’em, Lindą Moulton Howe a także z dr Janem Pająkiem twierdzi, że wiele osób zapobiegło niepożądanym wizytom Obcych stosując bardzo proste rozwiązanie.

Wydaje się, iż światło ultrafioletowe w pewien sposób powstrzymuje istoty dokonujące porwania. Zostało to zauważone przez pewną liczbę osób w przypadkowych sytuacjach. Być może osoby doznające uprowadzeń powinny w swoich sypialniach ustawić małe ultrafioletowe lampki „czarnego światła”…? Wydaje się, iż w pobliżu pasma ultrafioletowego istnieje długość fali, która powstrzymuje Obcych – pisze Reiter w prywatnej korensondencji do redaktora naczelnego strony.

A więc wszystko czego potrzebujesz, chcąc powstrzymać Obcych, to mała ultrafio-letowa świetlówka, taka czarna, włączana na noc w twojej sypialni! Prawda, że proste? Można taką kupić w każdym chyba sklepie z częściami elektrycznymi za ok. 40 zł. To niewiele zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę korzyści jakie może przynieść i uwolnić od brutalnej ingerencji w twoim życiu.

Dlaczego ultrafiolet powstrzymuje Obcych? Ultrafiolet sąsiaduje z bardzo wąskim pasmem promieniowania elektromagnetycznego (380 – 780 nm), które określamy jako promieniowanie widzialne lub po prostu światło. UV dzieli się na: bliski, 300-400 nm; dalszy, 200-300 nm i twardy, 10-200 nm. Jest to bardzo ważny dla człowieka zakres promieniowania elektromagnetycznego ponieważ jest to promieniowanie, które działa na oko ludzkie wywołując wrażenia wzrokowe ułatwiające dostrzeganie i rozróżnianie przedmiotów, ich wielkość, kształty, barwy i ruch. Oznacza to, że jest to ten zakres promieniowania, na który reagują oczy ludzkie i przez to postrzegamy taką a nie inną otaczającą nas „rzeczywistość”. Również inne istoty żywe posiadające narząd wzroku reagują na działanie tego promieniowania, ale na ogół ich widzenie jest nieco inne, np. pszczoły widzą ultrafiolet, a inne zwierzęta reagują na podczerwień. Może Obcym ultrafiolet utrudnia normalne postrzeganie naszej „rzeczywistości”? Albo promieniowanie to jest w jakiś sposób dla nich szkodliwe? Może zabójcze? Zachęcam badaczy w naszym kraju dysponujących odpowiednią aparaturą do przeprowadzenia wszelkich możliwych badań oddziaływania światła UV na organizmy żywe i podzielenia się z nami wynikami spostrzeżeń, mogą one okazać się bardzo pomocne.

Jeśli choć trochę twoje życie uległo poprawie i wróciło do normalności stosując przeciwko Obcym lampkę ultrafioletową, to proszę cię napisz do mnie parę zdań przedstawiając sytuację przed i po uzbrojeniu się w lampkę UV. Z góry dziękuję i życzę powodzenia.

Reklamy

7 comments on “Uprowadzenia a ultrafiolet

  • To nie jest kwestia wiary tylko kwestia połączenia kilku rzeczy. Prawdopodobnie ciało istot mogących na zawołanie zmienić swoją aparycję pracuje tak samo jak ciała niektórych ryb pod wodą, które w mgnieniu oka są w stanie całkowicie zmienić kształt. Z tym, że jakby powiedzieć w ich przypadku substancją nie jest woda, ale zjonizowany (naelektryzowany) gaz czyli właśnie to co jest produkowane przez lampkę uv potocznie zwaną plazmową. Gdy taka istota już jakby to powiedzieć ulepi jakiś kształt np. małego człowieka w masce, to w obecności takiego jonizatora ten kształt się rozpada. Powód jest dość prosty. Urządzenie uv generuje harmonijne pole, a te istoty dzielą się na dwie kategorie właśnie harmonijne (czyste, święte) i nieharmonijnie (demoniczne). Tym harmonijnym to nie przeszkadza, a te nieharmonijne są wsysane i albo błyskawicznie się zharmonizują albo się rozpadną. Porównania do ognia, który płonie ale nie pali siłą rzeczy wskazują właśnie na zimną plazmę i wyjaśnia działanie arki przymierza. I moim całkowicie prywatnym zdaniem jest to główna tajemnica tajnych stowarzyszeń. Ich członkowie wiedzą, że ta technologia daje prosty wybór, albo zmiana charakteru, albo śmierć.

   • To jest tylko i wyłącznie kwestia wiary. Wiary w Jezusa Chrystusa bo cały ten ufologiczny spektakl jest wymierzony w Niego. Wystarczy tylko posłuchać albo przeczytać raport Karli Turner, o ile dobrze pamiętam z powyższego filmu, podsumowujący skutki takich spotkań. To są demoniczne ataki, być może przy współpracy z ludźmi pracującymi w programach kontroli umysłu. Nie ma to większego znaczenia bo cel jest jeden od tysięcy lat i niezmienny: ludzka dusza.
    I nie ma w takim przypadku podziału na dobre i złe istoty. Wszystkie są demoniczne i złe, mogą jedynie udawać dobre i czyste.
    Pozostałe szczegóły i niuanse, o których piszesz to tylko zabawa dla ludzi, których „kręci” temat i dla których Jezus Chrystus nie jest Prawdą, Drogą i Życiem. I wolą wybrać drogę przeciwną drążenia tematu, dokopywania się coraz głębiej i głębiej aż do samych czeluści piekielnych. Bo tam prowadzi tego typu ciekawość. Nie bez powodu powstało stare przysłowie: ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
    Jest tylko jedno lekarstwo na te zjawiska. Pokuta, modlitwa i życie zgodne z przykazaniami naszego Zbawiciela. Nie ma innego ratunku.
    Wybór oczywiście nalezy do każdego z nas. Każdy wedle własnej i nieprzymuszonej woli…

 1. Brawo !
  Super odpowiedz ,to jest wszystko demoniczne i krotko ,im wiecej sie ktos tym bedzzie zajmowal to go opeta.Czytałem Pajaka ,beideny czlowiek zapedzony w kozi rog przez diabla ,przez dociekliwosc ktora go zaslepila na prosta prawde.

 2. Z tym ultrafioletem sprawa może być podobna do tej ze święconą wodą, to jest ich gra, że niby tak strasznie się jej boją a tak na prawdę mają niezły ubaw. Przy tym wszystkim zastanawia mnie fakt dlaczego przyjmują oni postać szaraków, księga Objawienia mówi o ich wyglądzie „trzy duchy nieczyste mające wygląd jakby żaby”, czyżby nie potrafili zmienić formy, wystarczyłoby aby przyjmowali wygląd np. motyla i w ten sposób ominęli pisma?

  • Prawda jest taka, że mogą zwodzić, oszukiwać, przybierać różne formy, o czym wspomina Słowo Boże, ale nie potrafią ominąć Pism. Wszystko, co robią nie wykracza poza ramy tego, na co pozwala im Stwórca. I na co pozwalamy im my sami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s