UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana

 

 

Reklamy

4 comments on “UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana

  1. Nowe archiwum x jest tak bliskie prawdy a jednak tak dalekie, że nie wiem czy polecać go komukolwiek, ponieważ do zrozumienia trzeba dużej wiedzy, a i tak nic z tego nie wynika, lepiej zwrócić się w stronę Boga i oprzeć swój świat na Skale.

  2. Ze trzydzieści lat temu Dave Hunt powiedział znamienne słowa, że cała technologia wojskowa jest czymś w rodzaju wodotrysku dla widzów, bo identyczny efekt jest generowany przez szamano-czarowników indiańskich. Jak dla mnie wojna trwa o naszą uwagę, która ma jakąś wartość. I wychodzi na to, że co najwyżej można wybrać sposób jej oddania, albo dobrowolnie miłym istotom jak Jezus czy Maria albo siłą istotom o helloweenowej aparycji. W swojej monumentalnej w porównaniu z innymi jak się po latach dla mnie okazało pracy „Tożsamość Obcych” Thomspon w dodatkach przytoczył autentyczną historię Pani Ospy, która gdy tylko przestawała być dobrowolnie czczona przez ludzi w Indiach zsyłała tą chorobę w której losowo umierało ileś osób. Wnioski co tu się dzieje niech każdy wyciągnie sam.

    • Kld Brn, zgadza się, w magii bardzo istotna jest uwaga jak największej liczby osób nakierowana na konkretną ideę. Z siły tej uwagi w magiczny sposób powołuje się do istnienia wydarzenia, które najpierw istniały wyłącznie w wyobraźni. Dlatego w Hollywood robią filmy, które „przewidują” dane wydarzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s